2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6279005 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Fikret Orman: Bu bir nezaket görüşmesi, daha önce hocamınızın hem Beşiktaş hem de Milli Takımı çalıştırmasını uygun bulmadığımı söylemiştim.

Başkan emir büyük yerden demek istiyor yani o yüksek yerden gelen emirinin ta ......

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sorumun cevabı belli oldu Başkanın açıklamasıyla. Teşekkürler Başkan.
Sorun neydi  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı sozkul

Abi 10 kere açıklama yaptı adam daha ne desin? Bu takımın maaşlı elemanı diyen Fikret Orman değil miydi Şenol Güneş için?

Aysal demişti yahu onu Terim için  :)

Çevrimdışı canU

Başkan büyük ihtimalle atarı verdi hocaya. Fanatik'e yaptığı açıklamaya bakılırsa öyle duruyor. Büyük karıştırdılar bizi ama doğrusu eğer istiyorsa milli takımı buyursun gitsin hoca, kimse Beşiktaş'tan büyük değildir bulunur başkası. 4 maçlık istemiyorum uzun için de başkanla konuşun vs dediyse veya 4 maçı kabul ettiyse, buyrun Şenol Hocam gidin deriz olur biter. Karışıklık da olmaz transferler de gelir hoca da gelir toparlarız.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Takım İstanbul'a geldi mi ?
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Sarp

Ya bu federasyon başkanı olacak insan Beşiktaş'lı değil mi?
Bir insan evladı bunu nasıl yapar ya? Sen koskaca Beşiktaş'ı
karıştırmaya utanmıyormusun ya? Zemin altı medyaya peşkeş çekti
koca kulübü...

Çevrimiçi tolga1903

hoca kabul etmicek büyük ihtimalle de bundan sonra ki süreç çok kritik.

Hakemler,Tff,Mhk ve en yukarda ki daha acımasız olurlar Beşiktaş'a karşı.

Benim de korkum söylediğin şey. Yukarıdakilerin bize cephe alması çok sancı verir. Bir yandan da gemileri yakalım savaş açalım vermeyelim hocayı diyor insan. Ligin başlamasına kalmış şurada 10 gün bunların yapacakları işe tüküreyim. Terim beni kovdular diyor. Niye kovuyorsun adamı dursun işte başında iyi kötü iddiası vardı hala milli takımın niye bize salça oluyorsunuz.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Aysal demişti yahu onu Terim için  :)
Bizim başkan da çin kampı gerginliğinde bu kelimeyi kullandı :) Aslına bakınca ne kadar da benziyor olaylar  :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Sarp

Hiç bir sonuç alamasalar bile hocayla yönetim arasına koca bir gerginlik soktular.
Sezon başı daha iyisi olamazdı rakipler için. Allah cezalarını versin....

Çevrimdışı emrecakmak

Sen gerekli transferleri yapmayıp son gün ya tutarsa transferi yaparsan hocan da gider tabii, kafası rahat olur en azından milli takımda, transfer beklemekten resmen ciğeri soldu adamın.

Çevrimiçi Samet Ç

Fikret Orman: Hocanın iki takım çalıştırması doğru olmaz. Hoca gidecekse sadece Milli Takım’ın başında olmalı (DHA)

Sen gerekli transferleri yapmayıp son gün ya tutarsa transferi yaparsan hocan da gider tabii, kafası rahat olur en azından milli takımda, transfer beklemekten resmen ciğeri soldu adamın.

Haklısın ondan hoca kovsalarda gitmem diyor.

2 iş aynı anda olmaz filan diyor.

Renklerin en güzeli siyah & Beyaz diyor.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Sıtmaya razı etmek hikayesi var ya durum ona benzeyecek galiba.Aksi durumları düşünüyorum da lig boyunca üzerimize geleceklerine Şenol Hoca gitsin 4 maçlığına. Beni bu sene Avrupa da ilgilendirmiyor. Ligde şampiyonluğumuza köstek olmasınlar da ...
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 16:11:50 atalay ]

Çevrimdışı canU

Yani ben bu görüşme yönetimden habersiz olduysa zaten Şenol Güneş'in gitmemesi halinde bile bu sene içinde, seneye Şenol Güneş ile Başkan devam etmez. Ben şuanda ciddi manada kırgınım hocaya ve benim gibi birçok taraftar vardır. önce bir pus dağılsın da net konuşalım.

Çevrimdışı Ensar

hay lanet girsin ya , ortalığın içine ettiler , ne karıştı ortalık , gidişat hiç iyi değil
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Sarp

Ben hocanın Başkan'dan habersiz böyle bir işe kalkışmasına anlam veremiyorum.
Bir telefon açıp icazet istemek bu kadar mı zor? Yakışmadı hocama, çok büyük koz verdik
renkli şerefizlere....

hay lanet girsin ya , ortalığın içine ettiler , ne karıştı ortalık , gidişat hiç iyi değil

amaçları o zaten.

Çevrimdışı Sarp

Yıldırım Demir Ören sen Beşiktaş'lı falan değilsin...
Vallahi de değilsin billahi de değilsin...
Bu yaptığın kötülüklerin hesabını elbet birgün verirsin..
Çok büyük ah aldın.

Çevrimdışı Ensar

amaçları o zaten.
sakin kalmak lazım, her habere inanmayalım, çok fazla yalan söylem haberleri çıkabilir , şu sis bir dağılsın kime ne diyeceğimiz belli olur , su an taraftar- yönetim ve hoca arasına karakedi soktular resmen
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Berat

İkinci YD operasyonu, rezillik rezillik yine rezillik. Hocamız kaç kere söyledi yine ısrar(!)

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

sonuç ne olursa olsun bu krizi başkan da şenol güneş de iyi yönetemedi. açıkça "hocamız biyere gitmiyor, kim ne derse ne teklif ederse etsin onu bırakmıyoruz" demediler. kimse şu cümlelerden o anlam çıkıyor vs. demesin. açıkça konuş kardeşim. şenol güneş de başkan'a sorun diyeceğine "ben kesinlikle beşiktaş'ın başındayım. bir daha böyle söylenti duymak istemiyorum" dese olmaz mıydı?

Çevrimdışı Ayberk

kampa giderken yolda futbolcu mu düşürdük? niye kafası rahat değil geçen seneye göre eksik miyiz  :alala:
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı sozkul

Bizim başkan da çin kampı gerginliğinde bu kelimeyi kullandı :) Aslına bakınca ne kadar da benziyor olaylar  :D

Bence hiç aynı niyetlerle söylenmiş şeyler değil dir (tahmin) , Aysal açıkdan açığa aşağılama amacıyla söylemişti, bir yerden bulup bizim başkanın nasıl söylediğni duymam gerek karşılaştırmak için.

Çevrimdışı tangaz

benzemeyen detay çok aslında şenol hoca da ben burda çalışan maaşlı bi elemanım ifadesini (mütevazilik de olsa ki gerçek) kullanıyor ama imPARAtore ise ben eleman değilim ben gsnin ta kendisiyim demeye getiriyordu onlardan daha çok geseliyim  auu vuuu die uluyordu ki bu da doğru aslında. benzer açıklamaları konu tese ve teselilerin isyanı olunca şenol hoca da yapıyor ve ben tesenin ta kendisiyim ifadesini kullanıyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: