2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 278 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6237141 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı atalay

Şu sıralar önde hayal ettiren skorer bir oyuncu ihtiyacı görülüyor ama tercihi buna indirgememek lazım.

Real Madrid, tercihi buna indirgemiyor. Çünkü Benzema gibi oyun içi katkısı eldeki oyunla çok iyi örtüşen bir oyuncuları var. Ve bu oyunu büyüttüğü gibi skoru farklı kanallardan almanızı da sağlıyor. Keza ötesi ve berisindeki isimler bu durumu tolere edebiliyor. Bizim meczuplar ise oyuncu TR'ye yazıyorlar.
[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2017, 17:58:14 atalay ]

Çevrimiçi Necmi

Ben Şenol Güneş'in "taraftarından malzemecisine" argümanındaki bütün unsurları optimum düzeye getiren-getirebilen, oyuncunun veya diğer unsurların en üst düzey performans göstermesini sağlayan bir insan olduğunu düşünüyorum. Çok net bir sevgi insanı. Aile ortamına uyan olduğu kadar, bu ortamı yükselten değerli bir insan. Bize de çok yakışıyor. Gomez geçen yılın devre arasında "çalıştığım teknik direktörlere ders verebilecek bir insan" demişti kendisiyle ilgili. Kendisinin F. Terim gibi bir egosu yok, "ben şampiyon yaptım" gibi ne söylemi var ne tavrı. Aynı olgunluğu-tevazuyu Euroleague kupa töreninde Obradovic'de görmüştüm. Büyük karakterler bu insanlar, yanındakileri en büyük başarılara inandıran insanlar. Taktik maktik yok bam bam bam, diyen kişi bize gelse aile ortamı da olmazdı, başarı da. İyi ki hocamız Şenol Güneş.
Elbette öyle zaten öyle olduğu için görev verildi ve verim alındığı içinde uzatıldı
Şenol hoca totel Beşiktaş değerinin bir parçasıdır. bir kişinin doğrularıyla şampiyon olunmuyor
şampiyon olmak için bütün doğruların bir araya gelmesi gerekiyor şenol hoca diğer takımları çalıştırırken
bütün doğrular bir araya gelmediği için kendi doğruları şampiyonluğa yetmedi iyi oyun gol kralı
rakibi baskı altına alma Beşiktaştada var çalıştırdığı diğer takımlardada Beşiktaşdaki fark Beşiktaşın adı
taraftarı yönetimi bu özellikleri şampiyonluğa çevirdi.
o nedenle Beşiktaş şampiyon oluyor hocanın emeğini yeteneklerini
göz ardı etmiyoruz sadece Şenol hoca Beşiktaşın önüne geçemez kendide geçmez kimsede geçirmesin.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Temmuz 2017, 18:13:19
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
karıştırmak için her yerden zorluyorlar işte yiyende yiyor bunu
kaç saattir ne konuşuyoruz. yakında taraftarın üzerinede oynarlar bekleyin bunu
uyanık olmak lazım.
Konya Başkanı İzmir marşını bütün statlarda söylüyorlar sadece Konya da söylenmiyor dedi.ülkedeki bütün taraftarlardan tepki aldı kendi taraftarı dahil.
Sosyal medyada Beşiktaş taraftarı süper kupada inadına söyleyeceklerini başkana tepki koyacaklarını söylediler.
Süper kupada sadece Takıma destek vermek gerek,  seyircisiz oynama cezası alacak en ufak şeyden uzak durulmalı...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi tolga1903

Konya Başkanı İzmir marşını bütün statlarda söylüyorlar sadece Konya da söylenmiyor dedi.ülkedeki bütün taraftarlardan tepki aldı kendi taraftarı dahil.
Sosyal medyada Beşiktaş taraftarı süper kupada inadına söyleyeceklerini başkana tepki koyacaklarını söylediler.
Süper kupada sadece Takıma destek vermek gerek,  seyircisiz oynama cezası alacak en ufak şeyden uzak durulmalı...

İzmir Marşı soylemek seyircisiz oynama cezası gerektircek bir eylem midir? Ülkedeki bütün taraftarlar neye tepki göstermiş ülkedeki bütün taraftarlar kim? Hangi mecrada gösterdiler tepkilerini merakımdan soruyorum?

Çevrimdışı atalay

Cezayirli geldiyse onu da Fransız kontenjanına yazın.

Çevrimdışı cursedofdragon

izmir marşı söylemek seyirci cezası almak  :alala:

Çevrimiçi Necmi

izmir marşını söylediğin için ceza almazsın neden alacaksın be zaman aldık
yok öyle bir dünya bu ülkede ne zamandır vatan marşı söylemek suç oldu

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Temmuz 2017, 18:22:49
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Ne adamlarsınız ya seyircisiz ceza aldıran şeylere bakın İzmir marşı okuyunca alınır mı dedim. Ortam gerilir tribünler birbirine meşale atar sahaya atar oyun durur VS.
Bakınız Göztepeyi Eskişehir yükselme maçı üçer maç ceza aldılar küfürden almadılar neyden almışlar okuyun...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi tolga1903

izmir marşını söylediğin için ceza almazsın neden alacaksın be zaman aldık
yok öyle bir dünya bu ülkede ne zamandır vatan marşı söylemek suç oldu

Ben konuyu bilmiyordum abi şöyle bişey var.

Başkan Ahmet Şan, “Bugün Türkiye’de maaselef tüm statlar İzmir Marşı’nı söylüyor. Konya hariç. Konya çünkü bu ülkenin birliğini ve her zaman o milli maçlarda gördüğümüz ‘tek bayrak, tek devlet, tek vatan’ duygusuyla hareket eden nalçacılılardan bu gücü alıyor” diye konuştu. Başkan Şan’ın bu açıklaması sosyal medyada da tepkilere neden oldu.  Suçun tanımını saygıdeğer konyaspor başkanı kafasına göre yapmış bile zaten. Maça gidemeyeceğim ancak gidenlerden tek bir isteğim var bu marşı avazı çıktığı kadar söylemeleri.

Çevrimdışı cursedofdragon

Ne adamlarsınız ya seyircisiz ceza aldıran şeylere bakın İzmir marşı okuyunca alınır mı dedim. Ortam gerilir tribünler birbirine meşale atar sahaya atar oyun durur VS.
Bakınız Göztepeyi Eskişehir yükselme maçı üçer maç ceza aldılar küfürden almadılar neyden almışlar okuyun...

abi konya seyircisi sıkıntılı zaten birşey demesende onlar sahaya birşey atar :)

Eğitim şart :)

Çevrimdışı Orhan_

Transferler bir şekilde yapılacak vs. ama benim bu sene en büyük merakım geçen iki senede olduğu gibi baskı yediğimizde takımın vereceği reaksiyon ne olacak? Aynı tas aynı hamam devam ederse işimiz zor. Geçen seneki Başakşehir maçlarını taklit etmek isteyen rakiplerimiz olacaktır ve bu bizi zor duruma düşürür. Şenol Güneş'in kafasını biraz bu işlere yorması lazım.

Çevrimiçi Necmi

neden gerilsin biz geçen sene gs ile oynarken bile ceza almadık konya düşünsün biz marşı söyleriz kudurursa cezayı onlar alır
izmir marşı bu vatanın marşıdır vatan marşıyla vatanmı bölünürmüş. izmir marşı söylemediğimiz maçmı var hangisinden ceza aldık.

Çevrimdışı wbishop82

keya da sevilla ya gittiğine göre lens i fb alır gibi duruyor.bizim hamleler ne olacak ciddi merak içindeyim.

Çevrimiçi Necmi

Ben konuyu bilmiyordum abi şöyle bişey var.

Başkan Ahmet Şan, “Bugün Türkiye’de maaselef tüm statlar İzmir Marşı’nı söylüyor. Konya hariç. Konya çünkü bu ülkenin birliğini ve her zaman o milli maçlarda gördüğümüz ‘tek bayrak, tek devlet, tek vatan’ duygusuyla hareket eden nalçacılılardan bu gücü alıyor” diye konuştu. Başkan Şan’ın bu açıklaması sosyal medyada da tepkilere neden oldu.  Suçun tanımını saygıdeğer konyaspor başkanı kafasına göre yapmış bile zaten. Maça gidemeyeceğim ancak gidenlerden tek bir isteğim var bu marşı avazı çıktığı kadar söylemeleri.
buna çüşş denir.

Çevrimiçi Necmi

göztepe eskişehir sahaya yabancı madde atmaktan aldı Beşiktaş seyircisi sahaya yabancı madde atmaz izmir marşını söyler
konya ceza alır bir şey atarsa biz eskişehirde değiliz göztepede değiliz. onlara az bile ceza verildi mahvettiler çimleri
 o taraftarın hiç birini bir sene stada sokmam ben olsam resmen iğrençtiler.

Çevrimdışı atalay

Galatasaray'ın maaş bütçesi 200'ü devirdi herhalde. Ve bu takımın bu sezon UEFA geliri olmayacak. Bunlar korkunç paralar. Ama bu da TR'deki yönetim algoritması. Oyna, devam.
[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2017, 18:55:48 atalay ]

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı onurturan

abi konya seyircisi sıkıntılı zaten birşey demesende onlar sahaya birşey atar :)

Eğitim şart :)
Özellikle anadolu klüplerinde kim daha çok meşale yaktı o en büyükmüş gibi bir algı var
Sağlığa zarar çevreye zarar futbol oynamaya engel teşkil eder bu ne illet bişeydir yaa en sevdiğim formam elek gibi olmuştu bunlar yüzünden..
Konyayla izmirle eskişehirle alakası yok cezadan ağzı yanmamış olanlar hep yapıyolar işte..

Çevrimdışı Neo Nesil

Navas da gitti.

navas hem sorunlu hem de masraflı.

uçak korkusu var kendisinde. deplasmanlara tek başına otobüsle gidiyor. ek olarak da ispanya'da kariyerine devam edeceğini açıkladı.

[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2017, 19:11:54 Neo Nesil III ]

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Ülkenin en iyi stoperi(!) 10 Milyona satılmış. Zararda ettiler üstüne.

Bizim gerçekten kendi oyuncumuzu gömme begenmeme+ komşu kaz ikilemi var.

En iyi kadro hala bizde

Çevrimdışı Savaş

Aldılar aldılar bir Pepe geldi hepsi unutuldu.

Yine alıyorlar alıyorlar bakalım bu sefer kimle unutturucaz :)

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ülkenin en iyi stoperi(!) 10 Milyona satılmış. Zararda ettiler üstüne.

Bizim gerçekten kendi oyuncumuzu gömme begenmeme+ komşu kaz ikilemi var.

En iyi kadro hala bizde
Zarar etmediler 8 milyona aldilar 10 milyona sattilar

Ama benim canimi sikan Konu Kjaerin 10 milyona gittigi yerde Marcelonun 7 milyona gitmesi :s20: :s20:

Keşke biraz daha bekleseydik Lyondan 1-2 milyon daha koparirdik gibime geliyor..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi mellfred

Özellikle anadolu klüplerinde kim daha çok meşale yaktı o en büyükmüş gibi bir algı var
Sağlığa zarar çevreye zarar futbol oynamaya engel teşkil eder bu ne illet bişeydir yaa en sevdiğim formam elek gibi olmuştu bunlar yüzünden..
Konyayla izmirle eskişehirle alakası yok cezadan ağzı yanmamış olanlar hep yapıyolar işte..
Bu sene çarşıda şampiyonluk kıtlamalarında yaktım bi tane saçımı yakmışım Etrafımdakileri de yakıyazdım. Bunu statta yakana  değenekle girişmeli

Çevrimdışı EagleForce

Fb'nin 2 yil once yaptigini Gs yapiyor. Harcasinlar bakalim paralari. Bu sene de sampiyon olup bi civi de onlarin tabuta cakmak lazim. Forvet transferi sart tabi bunun icin  :steamed:

Çevrimiçi Necmi

burda renkli transferlerini konuşmuyoruz

Etiketler: