2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 299 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6243878 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Ensar

işte bu be işte bu , helal olsun
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı Fatih_

Ntvspor da basin toplantisi var.

Çevrimdışı Neo Nesil

Forvet öğütücüsü Fener:

Önce Guiza
Sonra Sow
Sonra Emenike
Sonra RVP
Sonra Fernandao
Sonra Webo

Eto'o loading...

Çevrimdışı Neo Nesil

Çevrimdışı Anıl1903

Orkan Çınar transferi hayırlı olsun,inşallah iyi performans sergileyip ilk 11'de bol bol forma şansı bulur.Formayı da giymiş bu arada.

Çevrimiçi 38life

Kulübün açıklaması son yıllarda gördüğüm en sağlam tokat. Balyoz gibi bir açıklama. Muhammed Ali'nin yumruğu gibi bir açıklama bu. Nakavt'ı geç, kalıcı bilinç hasarı yaratacak bir yumruk bu.
[ Son Düzenleme: 24 Temmuz 2017, 20:44:13 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı sermet00

Antropoza girmiş gündeme gelmeye çalışıyor heraldi.Arada bakıyorum programa full negatif ve karşısındakini salak yerine koymaya çalışıyor hiç çekilecek adam değil Allah karısına sabır versin

Çevrimdışı Ensar

?
cem dizdar hakkinda kulüp  tarafından açıklama yapıldı,  paylaştım biraz önce

Çevrimdışı Neo Nesil

cem dizdar hakkinda kulüp  tarafından açıklama yapıldı,  paylaştım biraz önce

şimdi gördüm. daha önce görünmüyordu bende.

ülkede gazeteciliğin ayağa düştüğü aşikar da bu kadar da olamaz.

Çevrimdışı mylife1903

Sacma sapan bir aciklama, neden savunmaya geciyoruz ve arastirmaya davet ediyoruz.

Sokup sokusturur mahkemeye verir surundurursun, boyle abuk sabuk bi aciklama olmus, yok arsiv acilacakmis bilmemne, sanki hulle yapmis olsan arsivde belki bulunur, sacma

Çevrimdışı Kutay

Bu adam beşiktaşlıymış güya ama hep olumsuz konuşmasına denk geldim hiç olumlu bir konuşmasını görmedim bizim hakkımızda yav kardeşim takım 2 sene üst üste şampiyon olup uefada çeyrek final yapmış bir şeyi de öv be uzun lafın kısası iyi yapmış yönetim
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı onurturan

Klüp açıklaması dediğin böyle olur işte..

Çevrimdışı tuncaboylu

Sacma sapan bir aciklama, neden savunmaya geciyoruz ve arastirmaya davet ediyoruz.

Sokup sokusturur mahkemeye verir surundurursun, boyle abuk sabuk bi aciklama olmus, yok arsiv acilacakmis bilmemne, sanki hulle yapmis olsan arsivde belki bulunur, sacma
Mahkemeye falan versen 1 sene sürer, çamuru gider izi kalır.

Burada çıkıp yarınki programında sıcağı sıcağına özür dileteceksin, kendi imasını kendi yalanlamış olacak.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı onurturan

Mahkemeye yine veririz abi direk reaksiyon iyidir..

Çevrimdışı Neo Nesil

Pepe'nin Şenol Güneş ile imtihanı

Çevrimdışı onurturan

Pepe'nin Şenol Güneş ile imtihanı
:hosgeldin pepe şimdi tüm bildiklerini unut daha sonra keske genc yasta gelseymisim diyeceksin..

Çevrimdışı mylife1903

Mahkemeye yine veririz abi direk reaksiyon iyidir..
Reaksiyon degilki bu
Taraftara havale edeceksin boyle tipleri

Gelip arsivleri incelesinmis, yahu gidip fbnin arsivini incelesen boluspor olayina aciklik getirebilir misin, getiremezsin. Bos isler

Çevrimdışı Furkan5

bir duyumda ben patlatıyım stoper için Arturo Rafael Mina  diyorlar ..Kaynak sağlam falan değil bir sayfada okudum ama olabilirliği var gibi geldi

Çevrimdışı mylife1903

Mahkemeye falan versen 1 sene sürer, çamuru gider izi kalır.

Burada çıkıp yarınki programında sıcağı sıcağına özür dileteceksin, kendi imasını kendi yalanlamış olacak.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ozur falan dilemez, ben dusundugumu soyledim, der kapatir olayi

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Valla kulübün yaptığı açıklamadan sonra Cem'in yerinde ben olsam bir daha insan içine çıkamam. Resmen yerin dibine sokulmuş. Sen oturduğun yerden borsaya açık bir kulübe kafana göre iftira atamazsın.  Ezikbahçe şakşakçısı Cem bundan sonra ayağını denk alır umarım.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı mylife1903

Emre bol dun daha sert konusuyordu cem dizdardan ona neden cevap verilmedi

Çevrimdışı sermet00

Emre bol dun daha sert konusuyordu cem dizdardan ona neden cevap verilmedi
Onu da adamdan saymayalım bi zahmet:)

Etiketler: