2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 275 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6241279 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı tangaz

abi sen  yapma bari maç kondisyonu ile oyuncu performansı aynı şey mi :D

ben sadece bir durum tespiti yaptım. 50 dk.lık hazırlık maçı performansı ile oyuncu yüceltiliyor şu an. osvaldo nartallo da böle alınmıştı zamanında  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Berat

Tosiiiiic süper alan açtı  :evillol:

Çevrimiçi 38life

Hadi defansta sayıca fazlayken karşıdan gelen adamın önünü kapatmayip uzak markaj yapan Tosic'e bu golde de hatası yok diyin. Çekinmeyin.

Hep söyledim soylucem Tosic stoper falan değildir. Sol bek performansı stoper performansından kat kat daha iyidir.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Koa_lAA

yeterli sayıda maç oynamadı (1den fazla resmi maç oynamasına rağmen) neden gömüyorsunuz diyenler 50 dk.lık hazırlık maçı performansı ile mitroviçi baştacı ediyorlar  :bandit:

baştacı değil bendeki... geçen seneye göre daha iyi gibi... illaki biyerlerde önemli hata yapar ama.. hangimiz yapmadıkki he abi sorarım sana :)

Çevrimiçi Necmi

tosiç şut atsın diye önünden çekiliyor

Çevrimiçi 38life

En çok Tosic'e üzülüyorum. Adamın hiçbir suçu yok çünkü. Seviyorum da kendisini.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı esguel

Çevrimdışı Berat

Pektemek takıma yeni katılmasına rağmen Aras'tan daha fazla şans buluyor.

Çevrimdışı tangaz

baştacı değil bendeki... geçen seneye göre daha iyi gibi... illaki biyerlerde önemli hata yapar ama.. hangimiz yapmadıkki he abi sorarım sana :)

seni bilmem kişiye özel bi yorum değildi benimkisi genelleme yaptım  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Onur Küçük

tosiç şut atsın diye önünden çekiliyor
@Necmi  abi yanlışlar silsilesi söz konusu özellikle takım savunmasında . Tosic ise burada en son ve en zayıf halka olduğu için daha fazla göze batıyor. Bir tane çabuk ve hamleli stoper ile her şey güllük gülistanlık olacak zannediliyor.

Çevrimdışı esguel

Böyle olunca deli oluyorum ya yemin ediyorum renklilere malzeme verecez 3-0 oldu

Çevrimdışı tangaz

Pektemek takıma yeni katılmasına rağmen Aras'tan daha fazla şans buluyor.

düşünün işte aras ne kadar kötü çalışıyor demek ki...

Çevrimdışı Ensar

çin de ilk maçımızda olmasaydı sonumuz böyle be
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı Berat

Böyle olunca deli oluyorum ya yemin ediyorum renklilere malzeme verecez 3-0 oldu

Asıl malzemeyi sezon sonu veriyoruz, sabır.

yav sen nediyon allahını seversen hazırlık maçı bu.

renklilere malzeme vericekmiş 4 tane maç yaptı fener 4 ünüde kaybetti.

gs östüradasu 2-0 yenildi.

Çevrimdışı esguel

yav sen nediyon allahını seversen hazırlık maçı bu.

renklilere malzeme vericekmiş 4 tane maç yaptı fener 4 ünüde kaybetti.

gs östüradasu 2-0 yenildi.

Eee biz onlarla dalga geçmedik mi ? ne olursa olsun 2 tane karşı karşıya pozisyonu kaçırıpta onların her geldiğini atmasını yediremiyorum

Çevrimdışı autopsy

Hazırlık maçından malzeme mi çıkar yahu ? Onlar önce Osuruksunds mudur nedir onu yensinler sonra bize bakarlar  :D

Çevrimdışı esguel

Eee biz onlarla dalga geçmedik mi ? ne olursa olsun 2 tane karşı karşıya pozisyonu kaçırıpta onların her geldiğini atmasını yediremiyorum

burda kim dalga geçti bu forumda onlarla ?

Hazırlık maçının anlamanı mı bilmiyorsunuz ?

Çevrimiçi Koa_lAA

laaa 3. golü bizim kaju verip alamadığımız adammı atmış... nefretim artıyor ona yav... ne pis adammış.. :akuma:

Çevrimdışı sermet00

Marcelo olsa kaleye gelemezdi bunlar neyse bence takım sezona bireysel olarak fazlasıyla hazır defansta değişen bir şey yok.

Etiketler: