2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 89 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6277700 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı atalay

Her şey ölçü olabilir. Repütasyon, gerek kulüp network'ü gerek ise menajer bağlantıları. Daha önce dediğim gibi bir iş birkaç hamleyi etkileyebilir. Fakat en nihayetinde Villarreal kulübünün scouting departmanı bu oyuncuyu öncesinde etüt edip, özellikle son 1 yıllık performansıyla ilgili detaylı inceleme yapmıştır. Sonuçta 20 yaşında Hollanda Eredivisie'de öne çıkan bir oyuncuya yatırım yaptığınız için bu rakamları ödüyorsunuz. Eder biçmek satıcı ile alıcının işi. @tuncaboylu Piyasa durumu, kulüp etiketi vesaire birer etken elbette. 
[ Son Düzenleme: 06 Temmuz 2017, 19:44:50 atalay ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Benzama :bandit:

Çıta oraya kadar yükseldi artık :D

Aşağısını kabul etmiyoruz bitek costa olur :D  :evillol:

Çevrimdışı atalay

Pek beğendiğim birkaç kez de yazdığım John Anthony Brooks, 17 milyon € karşılığında Wolfsburg'a gitmiş. Marvin Plattenhardt çift haneli rakamları ne zaman görecek acaba?

Çevrimiçi 38life

Muhabir: Pepe şampiyonluk balosuna katılacak mı?

Fikret Orman: Pepe önümüzdeki sene yapacağımız şampiyonluk balosuna katılacak.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Ereninanoğlu

Harbi orkani almak lazim genc dinamik yusufta olsa isterim gelsin birinden biri orta sahaya cok kosan yetenekli ters top atabilen bir adam lazim gokhan inler+atiba+necip kirmasi bisey almak lazim forvete zaten gelir yildiz ucar gideriz 😄

Çevrimdışı saricasi

Talisca 5 dk once resim paylasti instagramdan rahat olun geliyorum diye  :halay:
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı tangaz

uefada öyle şart yok  :alala:

kaç senedir o zaman boşuna mı uefaya 15 + 4 + 4 şeedecez die debeleniyoruz  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi 38life

Talisca: Yoldan çekilin, BEN GELİYORUM!   ( Sai da frente que, To Chegando )

Talica'ya gömenlere talisca cevap vermiş :)

Yok bizi satıcak yol bilmem ne :D

Kral geri dönüyor  :bandit:

Çevrimiçi 38life

Tek eksik forvet

Belki 1 kanat başka transfere ihtiyaç yok eldeki fazlalıkları çıkar tamamdır bu sezona hazırız  :bandit:

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Muhabir: Pepe şampiyonluk balosuna katılacak mı?

Fikret Orman: Pepe önümüzdeki sene yapacağımız şampiyonluk balosuna katılacak.
haha  :D  :D
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı abdusta

Bu sene her hafta 4 lig maçı fransada yayınlanacakmış
malum Fransızların ligimize akın ettiği bir sezonu yaşıyoruz

Kastım Gignac ismi değil ama 1 Fransız sanraforu takımımıza katmalıyız
hemen aklıma Olivier Giroud geldi,Başkan,Ahmet Bulutla birlikde
performans göster kolayca alabiliriz

saygılar

Çevrimdışı Ereninanoğlu

Transferlerin en iyisini alicaz ilkkez boyle bisey yasiyorum cok rahatim fikret orman sag olsun be

Çevrimiçi 38life

Brezilyalılar ailelerine çok düşkün gerçekten. Sadece 1-2 gün uğruna hem Şampiyonluk kutlamalarını hem de şampiyonluk balosunu kaçırmayı göze aldı Talisca. Sırf Ülkesinde 1-2 gün fazla geçriebilmek için.

Çevrimdışı sermet00

Brezilyalılar ailelerine çok düşkün gerçekten. Sadece 1-2 gün uğruna hem Şampiyonluk kutlamalarını hem de şampiyonluk balosunu kaçırmayı göze aldı Talisca. Sırf Ülkesinde 1-2 gün fazla geçriebilmek için.
Bunun sıkıntısı gudubet karısı olabilir ya da ailesinden bir iki çakal takımı şampiyon yaptın rakiplerin yıldızlarından az kazanıyorsun falan demiştir buna.Yaşı da genç böyle bir ihtimal çok kuvvetli.

Çevrimdışı arda

Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı sozkul

Yusuf Erdoğan'ın kalitesini geçtim bize Nani gibi bir kanat forvet lazım. Yusuf, Töre'nin kötü versiyonu gibi.

Seneye kesinlikle Yusuf Yazıcı için teklif yapmamız gerek. Trabzon'da körelmesine göz yumamayız  :)

Nani çok para ister. istemiyorum.

Çevrimiçi 38life

"Come To Beşiktaş"tan sonra "Come To Training" de işe yaradı :D

Çevrimdışı sozkul

City, Enes'i aldıktan sonra Belçika ve Hollanda'da doğru takımlara kiraladı. Orada oyuncu belli bir maç pratiği kazandı. En son da 14 milyon karşılığında Villarreal'e sattı. Fakat en önemlisi satışın içerisinde 20 milyonluk buy-back clause olması. Tertemiz iş. Cengiz işi de olursa work permit sıkıntısı olacaktır. Onu benzer bir şekilde kiralayıp, performansına göre karar alacaklardır. Başakşehir Avrupa kupalarına kalırsa Cengiz'in bir sezon daha Başakşehir'de kalması iyi olur.

Enes'i 20 ye geri alsalar maliyeti 9 oluyor
[ Son Düzenleme: 06 Temmuz 2017, 20:18:04 sozkul ]

Şenol Güneş: "Rakiplerimizin bizi geçmek gibi hayalleri var. Bizim gerçeğimiz de kendimizi geçmek."

Çevrimiçi matias_27

Talisca bi kaç güne kampa katılır demiştim çekilin yoldan ben geliyorum demiş

Not: Beşiktaş çok iyi yönetililiyor lütfen rahat olun tadını çıkarın ;)
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Talisca bi kaç güne kampa katılır demiştim çekilin yoldan ben geliyorum demiş

Not: Beşiktaş çok iyi yönetililiyor lütfen rahat olun tadını çıkarın ;)

Biz rahatız zaten :D

Rahat olmayan arkadaşlar var  onlara rahat olmaları gerektiğini anlatmağaaa çalışıyoruz :D

Etiketler: