Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 97 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5283726 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı f_madida

Agresif ve hizli oynamaya calisacaklar. Ozellikle macin basinda baski yememiz garanti gibi, bu noktada Babel, Quaresma, Talisca ve Negredo topun arkasinda kalip alan daraltmali. Top bize gectiginde sakin kafayla yerden seri paslarla cikmaliyiz, ozellikle cikislarda bekler ortasaha hizasinda ve otesinde pas opsiyonu yaratmali ve kanatlarin ileriye cikabilmesine olanak tanimali. gsnin tek avantaji ilk 10-15 dkda yapacagi baski, bu baskiyi karsilayip kirdigimiz vakit, 20-40 arasi kanat arkalarinda ve rakibin defans - ortasaha arasinda kalan bolgede bolca alan buluruz. Beni endiselendiren oyuncular Negredo ve Talisca. Negredo pres konusunda agir kaliyor, topun arkasinda da pek durmuyor. Talisca ayni sekilde preste cok etkili degil ve ayagina top gelmezse etkinligi 0 a inen bir oyuncu yine de ekstra isleri bizi buralara getirdi bu macta da devam edecegini umalim.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mellfred

?s=21

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimdışı cursedofdragon

Direk skor bildiği bile oluyor :D

hangi smilasyon bu peki  :alala:

pes,fifa yada başka mı  :alala:

Çevrimdışı Rasim

Sakalim bile derken abi
Sac yok kalmadi ona mahsuben
Kalan vucut gillari bile beyazladi

Ya arkadas nedir bu kadin milletinden cektigim, zaten dokuluyor saclar, neden yolarsin saclarimi arkadas
ula @mylife okurken koltuktan düstüm  :lol: :lol: :lol: Allah da seni güldürsün bunu okudumya camianin morali düzeldi demek artik dün kim ne derse desin baskan iyi is cikardi simdi yalvariyorlar maca cikalim diye  :claps: :claps: :claps:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Rasim

Ic sahada olsa tamam ama deplasmanda golü yersek psikolojik olarak çok negatif etkileniriz.
ciddimisin  :alala: :alala: :alala:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimdışı Rasim

firat vodafonda gese yi bize ezdirmemisti ayni yönetimi bize de bekliyorum firattan :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Demir

10 kişi kalmadıgımız sürece bu maçı alırız  :bandit:

Oyuncuların dikkat etmesi lazım tahriklere gelmemesi lazım Quaresma,nın,pepe'nin,medel'i,tosic'in.

imPARAtor bizi top oynayarak yenemeceğini biliyor.
Hakem dışında gs den bizi tahrik edecek bir tek donk var. Oda medele emanet. Yani bence.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Evet Beyler Kartal yuvası organizasyonuna özel bu hafta sonu için %15 indirim gelmiş Kartal yuvasından

Hucuuuuuummm :busted_cop: :busted_cop:

Büyük Beşiktaş taraftarının başlatmış olduğu Kartal Yuvası alışveriş organizasyonuna özel, bu hafta sonu tüm ürünlerde % 15 indirim.

#ŞampiyonlukYakınKartalYuvasınaAkın
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ömer Kaan

Fifa'da biz baya güçlüyüz zaten :D

3-2 mi yendik :D
Aynen 3-2 ama skor böyle olmaz bence. 2-1 1-1 veya 1-0. Zaten iddaa'da da en ünlü "deplasman yenilmez" oranını vermişler. :D

Çevrimdışı Kartal Ç

Evet Beyler Kartal yuvası organizasyonuna özel bu hafta sonu için %15 indirim gelmiş Kartal yuvasından

Hucuuuuuummm :busted_cop: :busted_cop:

Büyük Beşiktaş taraftarının başlatmış olduğu Kartal Yuvası alışveriş organizasyonuna özel, bu hafta sonu tüm ürünlerde % 15 indirim.

#ŞampiyonlukYakınKartalYuvasınaAkın

ah bee dün bi gazla alışveriş yaptık siteden neyse %15 feda olsun :)

Çevrimdışı fani madida

taraftar kartal yuvası internet sitesini göçertmiş valla helal olsun zor girdim siteye :claps:

bu arada kombine yenilemeleri nasıl acaba ne kadar satıldı bileniniz var mı ?
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Sky Sports Paul Merson: "Benim bir İngiliz vatandaşı olarak FA’den ricam, Beşiktaş’ın seneye FA Cup’a dahil edilmesidir. Gelin hem dünyaya bir mesaj verelim hem de bu güzel takım turnuvamıza şeref katsın."

Çevrimdışı mylife1903

O macın 2. Yarısının hemen başında gökhan töre mutlak pozisyonda kontrada golü kaçırmıştı.daha dogrusu pası verememişti. Bi de serdarın topu taca atmaması. Böyle ufak tefek detaylarla maçı vermiştik.
Macin hemen basinda fernandes kacirdi bombos

Çevrimdışı mylife1903

firat vodafonda gese yi bize ezdirmemisti ayni yönetimi bize de bekliyorum firattan :bandit:
Zor

Çevrimdışı mylife1903

sosa değilmiydi o  :alala:
La ne sosasi

Kadro nasi ama
Sagbek serdar santrafor malmeyda
Gene agzina agzina vuracaktik gsnin bu arada unutulmasin
Gsnin ilk golunden once faul
Ikinci golunden once elle kontrol var
Hakemsi firat hep oyna oyna devam diyor

Çevrimdışı Liquidator

Sky Sports Paul Merson: "Benim bir İngiliz vatandaşı olarak FA’den ricam, Beşiktaş’ın seneye FA Cup’a dahil edilmesidir. Gelin hem dünyaya bir mesaj verelim hem de bu güzel takım turnuvamıza şeref katsın."

Bu haber doğrumu??

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Librarius

maç bitmeden nasıl mağlup oluyorsun :alala:
bir tane atmayacağının garantisi varmi

Kaldı kı çok tehlikeli bir yerden frikik kullanmak üzereydik.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi Samet Demir

Kaldı kı çok tehlikeli bir yerden frikik kullanmak üzereydik.
Gol olur.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

La ne sosasi

Kadro nasi ama
Sagbek serdar santrafor malmeyda
Gene agzina agzina vuracaktik gsnin bu arada unutulmasin
Gsnin ilk golunden once faul
Ikinci golunden once elle kontrol var
Hakemsi firat hep oyna oyna devam diyor

hatırladım o maçı fırat yine bizi doğramıştı.

Çevrimdışı Rasim

üyelik islemleri nasil yapiliyor yardimci olabilecek varmi :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimiçi balkan-kartal

Bu haber doğrumu??

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Dogru olmasinin cok isterdim ama muhtemelen degil internette biraz dolandim ama hicbirsey bulamadim
besiktastan baskasini bilmeyiz

Etiketler: