Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 232 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5281145 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

aslında tempomuz düştüğünde fenerin cılız atak girişimlerini sertlikle kestik :D
ama fazla sürmedi bu 5 dakika falandır sonra tekrar yüklenmeye başladık. aslında bu birazda
3 lü defans oynadığımızdan kaynaklandı sanırım hatta 2 li diyelim biz ona vida çıkarıp negredo
sokmak renklilerin çok zoruna gitmiş :D

he yaw onu bende okudum angut forumda ne koymuş vida yerine negredo girince ayküte ne kaymışlar ne sövmüşler üfff

şimdi de kazmandao ceza alacak die billur geçiyorlar aykütten mutlusu yoktur 4-6-0 oynatır en sevdiği diyorlar  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi senin farlar gene kapalıymış ya da maç önü fazla kaçırmışsın anasonu, şöyle ki; maçın 25.dakikası gibi hoca adrianoyu sol açığa sürdü tosiçi sol beke çekti tolgayı da atibanın yanına kaydırdı babelde loveın yanına gitti santraforu çiftledi tüm bunlar olurken de medel stopere vidanın yanına gitti. özetle takım 4-4-2ye döndü. medel ilk devrenin ortasından maç sonuna dek stoperdi. vida çıkınca tosiç medelin yanına kaydı stopere o ara 2-4-4 gibi bişey oynadık sonra ardından love çıktı caner girdi de adriano yeniden sol beke kaydı caner öne geçti tekrar 4-4-2 olduk, finalde de necip babelin yerine girdi ve fabrika ayarına yani 4-2-3-1e döndük.

yanisi kimse senin dediğine gelmiyor :bandit:

@mylife1903 reis gol mü :icool:
aslında golü yedikten sonra kim neyi oynadı belli değilki maç rakip sahada oynandı sürekli geride hep kesici kaldı ilk golümüzde GG ortalıyor kafayı vida vuruyor uzunları ileri attık kısaları geride tuttuk orda şuursuz baskı vardı :D kan beyne gitmiyordu. ben ne zaman baksam adrianoyu orta sahada gördüm hatta bir ara konuştuk adri orta sahamı oynuyor diye zaten fener maçına bekle çıkmak gereksiz lüks :D bir kanat atağı yapan velbuşları var onuda quaresma tekme tokat indiriyor zaten :evillol:

Çevrimiçi Necmi

he yaw onu bende okudum angut forumda ne koymuş vida yerine negredo girince ayküte ne kaymışlar ne sövmüşler üfff

şimdi de kazmandao ceza alacak die billur geçiyorlar aykütten mutlusu yoktur 4-6-0 oynatır en sevdiği diyorlar  :D
:D

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Yorgo

Çevrimiçi Necmi

o değilde taliscadan öcü gibi korkuyorlar :evillol:
en azından değerini bilenler var :bandit:

Çevrimdışı underworld

Yalniz  gozlerden kacan cok onemli  bir sey var; Sanssizligimiz icinde  sansliydik! fener macinda ofsayttan da  olsa golu yedik maalesef, yani  pozisyon devam etti ve sonucta golu yedik... Daha kotusu olabilirdi ..   :bandit: Soyle ki; Vida  3 gun icinde ikinci  kirmizisini bu kez  penalti  yaptirarak  gorebildi  ustelik de 7:46'da bizi 10 kisi birakip neredeyse 90 dk'nin tamamini  eksik  tamamlayabilirdik. Vida  oyle  bir seyyar  bomba ki.. Kazmandao'nun gol yaptigi  vurusta  Vida dikkat edin ellerini  havaya  kaldirarak golu engellemeye gidiyor. Nitekim top havadaki iki elinin  bir -bir bucuk karis uzerinden gol oluyor.. Allah muhafaza oldu da Kazmandao vurusu 10 cm  asagidan yapsa  bu  kez  gol degil  penalti  ve kk calacakti Cuno.. Senol hocanin bu pozisyon uzerinde durup onu uyardigini  varsaymak istiyorum acikcasi  :bandit:
Ya fabri nin hatalı çıkışında elle kesse

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Ya fabri nin hatalı çıkışında elle kesse
o da  ayri  mesele  ama  Vidanin  yaptigi bile bile lades
Yorgo

Çevrimdışı underworld

o da  ayri  mesele  ama  Vidanin  yaptigi bile bile lades
Gözlemin için bir laykı hakkettin reyis
Şayet top orda eline deseydi vida nın bizdeki kariyeri biter, maç sonu hakem makem çarşı karışırdı.
(vida = savruk stoper izlenimi veriyor)

Çevrimiçi Necmi

Gözlemin için bir laykı hakkettin reyis
Şayet top orda eline deseydi vida nın bizdeki kariyeri biter, maç sonu hakem makem çarşı karışırdı.
(vida = savruk stoper izlenimi veriyor)
vidayı ilk defamı izliyorsunuz :alala:
yıllardır karşımıza çıkıp duruyor ama Beşiktaşın ama milli takımın

Çevrimdışı underworld

vidayı ilk defamı izliyorsunuz :alala:
yıllardır karşımıza çıkıp duruyor ama Beşiktaşın ama milli takımın
Alıcı gözle ilk defa

Çevrimdışı onurturan

Bir şekilde devirmeliyiz Fener'i
Devirecek bir durum yok ağabey mal yatık şekilde geliyo zaten biz içini dışını alet yordamıyla kontrol edip paketliyoruz gerisine kalite kontroldeki arkadaşlar bakıyor..
[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2018, 08:52:44 onurturan ]

Çevrimiçi Samet Demir

Devirecek bir durum yok ağabey mal yatık şekilde geliyo zaten biz içini dışını alet yordamıyla kontrol edip paketliyoruz gerisine kalite kontroldeki arkadaşlar bakıyor..
Biri beni çağırdı. (Kalite kontrol) neye bakılacak hemen bakalım. Delik çapı olur,  delik derinliği olur?

Ne vereyim abime.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

dostum medelin stoperliğini konuşuyoruz senin dediğin sürelerde oyun evet randımanlıydı ama medel stoper değildi orta saha oynadı vida oyundan çıkıp negredo oyuna girince medel stopere döndü
yani o beğendiğin oyun medel orta sahada katkı verirken yaşanan bir durum yani benim dediğime geliyorsun.
Medel 20. dakikada stopere geçti abi.

Yine malzeme vereceksin birilerine.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

aslında golü yedikten sonra kim neyi oynadı belli değilki maç rakip sahada oynandı sürekli geride hep kesici kaldı ilk golümüzde GG ortalıyor kafayı vida vuruyor uzunları ileri attık kısaları geride tuttuk orda şuursuz baskı vardı :D kan beyne gitmiyordu. ben ne zaman baksam adrianoyu orta sahada gördüm hatta bir ara konuştuk adri orta sahamı oynuyor diye zaten fener maçına bekle çıkmak gereksiz lüks :D bir kanat atağı yapan velbuşları var onuda quaresma tekme tokat indiriyor zaten :evillol:

siz ne yiyip içip gittiniz maça  :D birbirlerine adriano orta saha mı oynuyor die sormuşlar, adam ilk yarının ortasından caner girene dek sol açık oynadı  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Medel 20. dakikada stopere geçti abi.

Yine malzeme vereceksin birilerine.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bababa panpişine nasılda sahip çıkıyor  :lol:

Çevrimiçi Koa_lAA

siz ne yiyip içip gittiniz maça  :D birbirlerine adriano orta saha mı oynuyor die sormuşlar, adam ilk yarının ortasından caner girene dek sol açık oynadı  :evillol:

sonra abi yanlış görmüşsün diyince staddaydım demekte... hayır staddaki sen değildin abi bedenindi... ruhun anasonla birlikte boğaz turundaydı  :D

Çevrimdışı kartalizer

Medelin 20. Dakikadan itibaren stoper olmasi konusunda yuzde yuz haklisin abi de, adriano'nun sol bek oynarken bile orta saha gibi gozuktugu cok mac var. Fener macinda da guya sol aciga gecti ama merkeze fazlasiyla geldi, o aralar oyunu fener'den almamizin sebeplerinden biri de oydu zaten.

Adriano "cizgi acigi" degil. Kariyerinin baslarinda acik oynarken de degildi zaten.

Maci hatirlamaya calis tekrar, tosic sanki sol kanadi tek basina goturuyor gibi gozuktu bi ara ilk yarinin sonlarinda.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Medelin 20. Dakikadan itibaren stoper olmasi konusunda yuzde yuz haklisin abi de, adriano'nun sol bek oynarken bile orta saha gibi gozuktugu cok mac var. Fener macinda da guya sol aciga gecti ama merkeze fazlasiyla geldi, o aralar oyunu fener'den almamizin sebeplerinden biri de oydu zaten.

Adriano "cizgi acigi" degil. Kariyerinin baslarinda acik oynarken de degildi zaten.

Maci hatirlamaya calis tekrar, tosic sanki sol kanadi tek basina goturuyor gibi gozuktu bi ara ilk yarinin sonlarinda.
Evet aynen öyle oldu bir ara

Adriano içe kat etti , orta sahaya kaydı , savunmaya kaydı , Tosic sol açık gibiydi sürekli Orta açtı

Bende bir ara Tosıc sol açık mı oynuyor diye düşündüm :alala:

Ama Sol açığa Adriano nun geçtiğini bıliyordum bunu yazayımda malzeme vermeyeyim :D

Hatta çift sol açık gibiydi Tosic ve Adriano o kadar ezdik adamlari :kop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

o değilde taliscadan öcü gibi korkuyorlar :evillol:
en azından değerini bilenler var :bandit:
Hem de ne korku :kop:

Adamlarin en önemli 3 oyuncusu yokken 3 artılar

Pepe - Talisca - Ozi olsa 5 olurdu diolar

Kupa da Talisca ve Pepe oynarsa 5 olur diyorlar

Çevrimdışı tangaz

maç zaten hatırımda :) adrianonun yaptığı doğru sol açık oyunuydu. top yekün hücum ederken beklerden de bindirme istenmişse zaten sol açık içe kat ederek geriden gelen beke koridor açar. adriano da üstün taktik bilgisi ve disiplini ile bunu yaparak tosiçe koridor açtı. bir kanat hücumcusu bunu yapmazsa bek bindirme yapamaz zira önü kapalıdır birbirlerine girerler al ver yapamazlar. Q7 mesela GGye bu izni pek vermez ama bu maç özelinde Q7 dahi sıksık GGye koridor açtı içe kat ederek  :ok:

Maçla ilgili tahminimi yazmayı unutmuşum...

Talisca ve Pepe olacak ve şuan psikolojik üstünlük onlarda... Sanki hala sağlı sollu atak yapıyorlar gibi geliyor bana...

Maç kaldığı yerden devam eder...

Orta sahayı gecemez muhteşem korkak futbola devam ederiz...

Ve bana öyle geliyor ki bu sefer taliscaninda Q7 ninde her vurduğu gol olacak tarihi bir fark yiyeceğiz...

Aykut istediği kadar defans oynasın 8tas defans yapan her takıma 3-4 gol atabilecek kapasiteye sahip...

Söz konusu fener olunca daha coşkulu olacaklar ve skor tahminim 5-0

Kadıköy´e gezmeye gelirler... Maçı gerginlestirirler ve iki üç oyuncumuz kırmızı kart görür olmayan şampiyonluk ümidi komple gider...

Aziz Aykut 8tasi suçlar lig biter aziz tekrar seçilir. :kop: :kop:

Çevrimdışı kartalizer

maç zaten hatırımda :) adrianonun yaptığı doğru sol açık oyunuydu. top yekün hücum ederken beklerden de bindirme istenmişse zaten sol açık içe kat ederek geriden gelen beke koridor açar. adriano da üstün taktik bilgisi ve disiplini ile bunu yaparak tosiçe koridor açtı. bir kanat hücumcusu bunu yapmazsa bek bindirme yapamaz zira önü kapalıdır birbirlerine girerler al ver yapamazlar. Q7 mesela GGye bu izni pek vermez ama bu maç özelinde Q7 dahi sıksık GGye koridor açtı içe kat ederek  :ok:

Yok bu baska, dedigim gibi adriano bek oynarken de boyle oynuyor bazen. Orta sahayi ucluyor. Yani basit bir ice katetmekten bahsetmiyorum, baya merkeze inip orada pas opsiyonu uretmesinden bahsediyorum.

Enteresan oyuncu valla. Formundayken izlemesi bu kadar keyifli bir sol beki en son ne zaman izledim takimda hatirlamiyorum kalite anlaminda. Ibo canimizdir cigerimizdir de, herhalde Munch derim anca.

Çevrimdışı İhsan

Hem de ne korku :kop:

Adamlarin en önemli 3 oyuncusu yokken 3 artılar

Pepe - Talisca - Ozi olsa 5 olurdu diolar

Kupa da Talisca ve Pepe oynarsa 5 olur diyorlar

Bayern dönüsü nasil tepki verdiysek onlarda ayni istekle oynarlar.
Maci kazandik gözüyle bakarsak hata yapariz.
Zor olacak.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı kartalizer

Kupa macindan beklentim ligi etkileyecek bi skor cikmamasi. Beraberlik falan kabulumdur valla. Ortam gerilmesin kirmizi cikmasin yeter.

Benim kafada trabzon var simdiden, yemisim kupayi.

Çevrimdışı tangaz

Yok bu baska, dedigim gibi adriano bek oynarken de boyle oynuyor bazen. Orta sahayi ucluyor. Yani basit bir ice katetmekten bahsetmiyorum, baya merkeze inip orada pas opsiyonu uretmesinden bahsediyorum.

Enteresan oyuncu valla. Formundayken izlemesi bu kadar keyifli bir sol beki en son ne zaman izledim takimda hatirlamiyorum kalite anlaminda. Ibo canimizdir cigerimizdir de, herhalde Munch derim anca.

bu sıraladıklarına özetle taktik disiplin deniyor ve adriano bu sıraladığın isimleri topla ve 3le çarp işte o zaman adriano oluyor :)

Etiketler: