Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 359 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5217078 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi tolga1903

neden seviniyorsunuz haftaya fenerle değilmi maçı :alala:

Fenere karşı zaten oynayamayacak abi diğer haftaları etkileyecek ceza alacak mı soru işareti

Çevrimdışı cursedofdragon

neden seviniyorsunuz haftaya fenerle değilmi maçı :alala:

boşuna sevinmişiz abi zaten 2.ci sarı karttan kırmızı kart görmüş direk kırmızı değil ceza filan vermezler :) En fazla 1 maç verirler o da fener maçı olur.

Fenere karşı hile hurda yapamayacağını düşündüğümüz için seviniyoruz abi bide 5-6 maç alırmı diye seviniyorduk ama yalan oldu :)
[ Son Düzenleme: 04 Şubat 2018, 18:37:09 cursedofdragon ]

Çevrimiçi mellfred

Tekrar çağrımdır şu ziraat belasının neresinden çıkarsak kardır

Çevrimiçi mellfred

Halis Emre’yi sarıdan atmış ya la
şaka gibi memleket. Orkana yapılan faulü de vermeden bitirdi düdük

Çevrimdışı EMİR EMRE

boşuna sevinmişiz abi zaten 2.ci sarı karttan kırmızı kart görmüş direk kırmızı değil ceza filan vermezler :) En fazla 1 maç verirler o da fener maçı olur.

Fenere karşı hile hurda yapamayacağını düşündüğümüz için seviniyoruz abi bide 5-6 maç alırmı diye seviniyorduk ama yalan oldu :)

bu sefer hissediyorum ceza alacak  :evillol:

sonuçta ortada başakşehirle yarışan 2 değerli büyüğümüz var sarışın kardeşleri üzmezler  :icool:

Çevrimdışı mylife1903

Bursadan yedigimiz ikinci gol neden irdelenmiyor

Resmen operasyon kokuyor

Çevrimiçi levitate

spiker direk kırmızı falan diyordu

gerçi küfür ederken kameradan gözüküyor caner'e verdikleri gibi verecekler mi acep
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Librarius

Bu sene Senol Güneş'e ragmen yine biz şampiyonluk olacağız insallah. Buna daha cok inanmaya başladım.

GS macinda 2 seye dikkat edin. Birincisi hakemler. Yusuf Namoglu bu kritik haftada bu hakemleri atadigina gore bir bit yenigi var. Hakem destegi alamazlarsa ordan cikmalari zor.

Ikincisi rakipte oynayan yerli oyuncular. Ozellikle iddiası olmayan Anadolu kulüplerinde oynayan GS sempatizanı yerli oyuncular hatır şikesi yapiyor senelerdir. Hamzaoğlu'yla aldıkları şampiyonluğu hatırlayın. Kasımpaşa one gecmisti ama Veysel maci Aldi GS'ye hediye etti. Gençlerbirliği kalecisinin Sneijder'in sutunda elini toptan çekmesi. Veya Bilal Kisa'nin akhisarda oynarken GS macinda uzaydan sut denemeleri, bosta olan oyunculara pas atmaması ama bizimle ve FB ile oynadıkları maçlarda gotunu yirtmasi. Hani diyorlarya GS sona doğru yarıştaysa şampiyonluğu kazanıyor. Iste bu yüzden kazanıyor. Isleri güçleri kahpelik. Bu yüzden bugun Sivas'in yerli oyuncularından çekiniyorum malesef.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mylife1903

spiker direk kırmızı falan diyordu

gerçi küfür ederken kameradan gözüküyor caner'e verdikleri gibi verecekler mi acep
Yemezzzzzzzz

Çevrimdışı Librarius

Başak topun kıymetini bilerek , hayran bırakacak bir oyun sergilemedi mi şimdi? Öyle diyolardı.
 Ben 89 da açtım .. o  da orkanın oyun girdiğini öprenince orkana bakayım diye..

Yahu ne boş yorum seninkisi. Mehmet Ozdilek'te benim gibi gozlemlemiski top kalecilerine gelince kenara açılan iki stopere pres yaptırdı. Ve kaleciyi aynen Fabri gibi degaja zorlayıp topu aldılar Basaktan.

Bu fırsatla sunu belirtelim: Senol Güneş Basak maçına yine hazırlanmadan çıkarsa sonu kotu olur. Konya'nin yaptigi gibi geriden oyun kurmalarına izin vermeyip uzun top kullanmalarını saglamak. Kalecinin ileri sisirdigi butun topları konya Aldi ve atak başlattı. Bizim takim baski olmadan bile top şişirip top kaybediyor.

Bir maça takip yorum yapanlara hayranım.  :D
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

90+6'de frikik şutu direkte patlayan Orkan Çınar gözyaşlarına boğuldu arkadaşları teselli ediyor.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi İsmail Özyurt

2 mac verirler
Sonra 1e indirirler onu da ertelerler

Turkiye burasi emre kimin adami belli

Yahu istedigin is adaminin vergi borcunu siyon kimse
Bisi demiyor

Ingilterede sil bakam birinin 3 pound vergisini noluyor
Yahu özünde iyi çocuk aslında  :s20:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Oguzhan aklima geldikce cildiriyorum.

Çevrimdışı Zafer55

Yahu ne boş yorum seninkisi. Mehmet Ozdilek'te benim gibi gozlemlemiski top kalecilerine gelince kenara açılan iki stopere pres yaptırdı. Ve kaleciyi aynen Fabri gibi degaja zorlayıp topu aldılar Basaktan.

Bu fırsatla sunu belirtelim: Senol Güneş Basak maçına yine hazırlanmadan çıkarsa sonu kotu olur. Konya'nin yaptigi gibi geriden oyun kurmalarına izin vermeyip uzun top kullanmalarını saglamak. Kalecinin ileri sisirdigi butun topları konya Aldi ve atak başlattı. Bizim takim baski olmadan bile top şişirip top kaybediyor.

Bir maça takip yorum yapanlara hayranım.  :D
Sen niye üzerine alınıyorsun ki
"Başak topun kıymetini biliyor" klişesinin patenti sende mi? Boş beleş aspor yorumcuları da kullanıyor o lafı. Burada da  kullananlar vardır. Başağı beğenenler. Ki bende oynadığı futbolu gs den fb den daha iyi buluyorum.
 Sen benim yorumunum doluluğunu boş luğu bırak ta hele bi diyiver bakalım hayran kaldınmı başağa bu maç? Topun kıymetini bildilermi? Misal korner kullanmadan önce bi topu öpüyolarmı. Arkadaşına pas atınca sağ salim ulaştımı diye arkasından sevgiyle bakıyolarmı topun  :)

Çevrimdışı Erdem Ayaz

SICAK GELİŞME

Atiba ve Tosic Gençlerbirliği maçında forma giyemeyecek
Cyle Larin'in gençlerbirliği maçında kadroda Olup 2.yarı da görev alması bekleniyor

NTVSpor

Çevrimdışı Zafer55

SICAK GELİŞME

Atiba ve Tosic Gençlerbirliği maçında forma giyemeyecek
Cyle Larin'in gençlerbirliği maçında kadroda Olup 2.yarı da görev alması bekleniyor

NTVSpor
Nooluyo bu tosice. Neredeyse 3 yıldır sakatlanmayan adam sakatlanmak için vida nın gelişini beklemiş sanki.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Erdem Ayaz

mitrovic ilk 11'de.
İyi oynayıp ilk 11 e girse de sene sonu 5 milyon euroya yakın satın alma opsiyonu kullanılsa
5 milyon da ondan gelir Cenkin parası var Talisca alınabilir belki.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Nooluyo bu tosice. Neredeyse 3 yıldır sakatlanmayan adam sakatlanmak için vida nın gelişini beklemiş sanki.
Bu işin sakatlıkla felan alakası yok her nekadar problem yok deselerde var bişeyler belli
üstelik iyileşse dahi kadroya girmesi zor maç eksiği antreman eksiği var.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Bu işin sakatlıkla felan alakası yok her nekadar problem yok deselerde var bişeyler belli
üstelik iyileşse dahi kadroya girmesi zor maç eksiği antreman eksiği var.

Yok yav Jelena yengenin paylasimini gormediniz mi

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Larin lik bırseyı yok takımın Larıne ihtiyac da yok adam kimseyı bilmiyor oyun yapısını bilmiyor Avrupa futboluna yabancı herhalde oynamayacak .Ben olsam ben de oynatmam Ların’in kadroya alınmama tercini eleştirmek saçma geliyor
Kaldı kı Pektemek daha hazır daha katkı verecek durumda.Nitekım verdı de.
Pektemeğin kendine hayrı yok beşiktaşa ne hayrı olacak Cenkin yedek kaldığı dönemden beri beşiktaşa geldiğinden beri ne verdi beşiktaşa ki bu saatten sonra ne verecek ?
Larin'i kaç kere izledinizde bukadar net konuşuyorsunuz anlamıyorum Şenol Güneş eli değdiği vakit iş değişir Aboubakar ve bitik denilen gomezi nasıl patlattığını herkes gördü Larin hızlı ve pivot santrafor takıma adapte olursa Büyük katkı verir Aboubakar seviyesinde bi forvet olur bukadar küçümsemeyin bence Larini
Pektemek in Leipzig maçı dışında bi katkısı mı oldu ? senelerdir Beşiktaş ta oynuyor ne vermiş?

Çevrimdışı Zafer55

Pektemeğin kendine hayrı yok beşiktaşa ne hayrı olacak Cenkin yedek kaldığı dönemden beri beşiktaşa geldiğinden beri ne verdi beşiktaşa ki bu saatten sonra ne verecek ?
Larin'i kaç kere izledinizde bukadar net konuşuyorsunuz anlamıyorum Şenol Güneş eli değdiği vakit iş değişir Aboubakar ve bitik denilen gomezi nasıl patlattığını herkes gördü Larin hızlı ve pivot santrafor takıma adapte olursa Büyük katkı verir Aboubakar seviyesinde bi forvet olur bukadar küçümsemeyin bence Larini
Pektemek in Leipzig maçı dışında bi katkısı mı oldu ? senelerdir Beşiktaş ta oynuyor ne vermiş?
Şimdi ben de kendisinden pek haz etmem ama. Hakkını da yiyemem bursa maçında oyunda kaldığı 10 dakikada oldukça faydalı idi. Hem de şartlar bukadar namüsait iken sorumluluk aldı kaçak oynamadı takıma pozitif katkı yaptı. Yaptığı her hatada hem kendisine hem onu oyuna alan hocasına sövüleceğini bildiği halde insiyatif almaktan kaçınmadı. Şaşırttı beni

Çevrimdışı mylife1903

Şimdi ben de kendisinden pek haz etmem ama. Hakkını da yiyemem bursa maçında oyunda kaldığı 10 dakikada oldukça faydalı idi. Hem de şartlar bukadar namüsait iken sorumluluk aldı kaçak oynamadı takıma pozitif katkı yaptı. Yaptığı her hatada hem kendisine hem onu oyuna alan hocasına sövüleceğini bildiği halde insiyatif almaktan kaçınmadı. Şaşırttı beni
Ibbde oynadigi sezon kadar bize faydali oynadigi 10 dakikada kufur etmedim kendisine ilk defa

Etiketler: