Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 99 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5244042 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi underworld

http://tr.beinsports.com/haber/besiktasa-teklif-yagiyor-tottenham-onu-istiyor

Tottenham Tosic için 10M vermeye hazırlanıyormuş yok artık bu kadarı da abartı gibi sanki.Benim tahminim (giderse)en fazla 6M'ye gideceği yönünde.
Bein, Fotomaça rahmet okutuyor 

Çevrimiçi murat

benmi yanlış iyimserlik peşindeyim senmi fazla kötümsersin aziz ve rıdvan dışında kimse konuşmazken
cb açıklamaları nedeniyle masaya yatırılmış diyorsun tam tersi luceden tut bunun için özel tv programları yapıldı konuşmayan kalmadı
kulüpler birliğinde bile tartışıldı. YD özel tv programına çıktı kaç aydır her allahın günü bu konu konuşuluyor.
sırf CB üzerine oynadılar kamu oyu yarattılar CB yasak getirsin diye ama istediklerini alamadılar CB nin konuşması
şamar gibi indi bunlara sen hangi iyimserlikten bahsediyorsun. iki yıl sonra konuşulur dedi kestirdi attı şimdi gereksiz neyi konuşuyoruz
alınmış bir kural var ve bu kurala göre transfer yapmış kulüpler var futbolcu sözleşmeleri var. bunlar varken ne konuşuluyor
2019 dan önce böyle bir şey olmaz zamanı geldiğindede kulüpler tff toplanır doğru olan neyse birlikte karar verirler dedi
bir kere kararı kulüplere attığı anda ipe un sermiş oldu. kararı veririz demedi kulüpler alır kararı dedi. anlamamışsın CB nin konuşmasını
tekrar dinle ben 4-5 kere dinlemek zorunda kaldım. :bandit: hiçte olumsuz bir laf etmemiş tamda bize uyacak şekilde konuşmuş
siz kendi kafanıza göre mana çıkarmaya çalışıyorsunu CB nin yaptığı halının altına süpürmek oldu. o halının altından çıkarmı
tartışılır.
Yok bu yabancı yasağı gelse ne yapacaklar.ozan için 7.5 verenler emre akbabaya 15 verirler.bu iş yine bize yarar belki pektemeği kitleriz fenere.transfer kazığı yemiş gibi yaparız :D

Çevrimiçi murat

İsmail o kadar mal olmasına rağmen hala ligdeki en iyi 2. yerli sol bek. Caner geçen sene kucağımıza düşmese, yedek sol bekimiz de yabancı olacaktı. Galatasaray'ın iki sol beki ve 2 kalecisi yabancı. Tolga ve İsmail'i havada kaparlar.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@tuncaboylu gsye bu latovleviciyi iyi kakaladılar.ben hatta ilk seyrettiğimde fener transfer etse demiştim ismaille iyi ikili olur demiştim.

Çevrimdışı emre_1978

İsmail'in yerine bırak Caner'i Süreyya abi oynasa kabulümdür @Necmi

Çevrimdışı mylife1903

Kiz takiminin sagbekini yaziyordum ben ismaelin yerine

Ismael bir garip oglandir
Oynatmama az kaldı, ismail nerde
La fa la sol ismail
İsmail ballı lokma tatlım benim
İsmail sensiz cennet bile sürgün sayılır
Senin ki düpediz vurgun sayılır ismail
İsmail sen kocaman bir çılgınsın

Mutfakta biri mi var ismaell

Çevrimiçi Necmi

İsmail o kadar mal olmasına rağmen hala ligdeki en iyi 2. yerli sol bek. Caner geçen sene kucağımıza düşmese, yedek sol bekimiz de yabancı olacaktı. Galatasaray'ın iki sol beki ve 2 kalecisi yabancı. Tolga ve İsmail'i havada kaparlar.

caner varken milli takıma ismail çağrıldı ama :D
caneri çağırmadılar.

Çevrimiçi murat

caneri çağırmadılar.
ismail takımın neşesi.futbolla alakası yok.

Çevrimiçi Necmi

şampiyon takımın sol beki :D

Çevrimdışı mylife1903

caneri çağırmadılar.
Caner ismaelin yedirdigi kadar gol yedirmedi daha abi ustelik ismailin 7 senede yaptigi asisti bi macta yapti cocuk. Kiyas kabul etmez

Mesela caner dogan gorunumlu sahindir, apaci arabasidir kotu arabadir ama ismaellen kiyas kabul etmez ismael elarabawi bile degildir

Çevrimiçi Necmi

Bak olayları geriye doğru okuyunca yanılıyorsun abi.

Yabancı sınırlaması tam Fenerbahçe'nin istediği zaman (şike süreci ile boğuşurken) geldi ve onun istediği zaman kalktı (50 milyon Euro harcayabildikleri sene).

2014 yazında yabancı sınırı varken Fenerbahçe Stoch'la 4 senelik sözleşme yeniledi ve 1 sene kiralık yolladı. Sınırın kalkacağından haberdar olmasalardı, 2016'da bitecek sözleşmeyi 2018'e kadar  uzatırlar mıydı 4 sene?
https://www.google.com.tr/amp/s/www.cnnturk.com/amp/haber/spor/futbol/stoch-al-aine-kiralandi

6 ay sonra da sınırlama kalktı. Biz ise 5 Ocak'ta tam sınır kalkarken Pektemek, Veli gibi adamlarla sözleşme yenileme pazarlığı yapıyorduk.

Sınırlama kalktıktan 4 ay sonra FFP'ye girdik ve Demba Ba'yı ve Atınç'ı satamasak yabancı alamayacaktık. Fenerbahçe 50 milyon harcarken, biz adam satarak bütçe yaptık.

Süreci iyi yönetmiş olmamız bizim istediğimiz şeylerin olduğu, hatta değişikliklerden haberdar olduğumuz anlamına gelmiyor.

Adamın teki sana çelme takmak için duvarın arkasında beklerken ayağı kayıp düşüyor, ve sen "bak adam düştü, benim istediğim oldu" diyorsun. Adam salak olmasa düşen biz olacaktık.

pektemekle imzalama ffp değil biliç kazığıdır velide iyi oyuncumuzdu sakatlanmadan 11 oyuncusuydu
ama biz pektemekle imzaladığımızda yabancı sınırı düşmemişdi zaten 7 yabancımıydı neydi biz kaç yıl yaptık
pektemekle senin dediğin gibi olsa 5 yıllık yapsak olmuyor hesap biliç pektemeğe imzalattı ve gitti pektemek şenol hocanın başına kaldı
daha bir yılı var adamın 2019 da bitiyor. yasak gelirse gene imzalarız :D şenol hocayla yabancı yasağı kalkmamışmıydı
pektemekle imzalamadan sınır kalkmışdı diye biliyorum yada kafa kafaya gelmiştir.

Çevrimdışı mylife1903

şampiyon takımın sol beki :D

Hehe su mahmut uslunun hafifce boyle osururmus gibi kendi soluna kaykilmis hali varya boylem koca gotunun sag lobunu kaldirmis fezaya roket atesleyecek hali hah o ismaelin semsiyesinin yan etkileri iste

Çevrimdışı Neo Nesil

Günaydın,

The Sun'da " Oguzhan'ın Özil'in yerini alınıp-alınmaması ile ilgili anket yapıyorlar "

https://www.thesun.co.uk/sport/football/4856530/arsenal-transfer-news-oguzhan-ozyakup-mesut-ozil/

% 58- Hayır     -   % 42 Evet

Evet'e basan çoğu Türk, adım gibi eminim.  :)

Çevrimdışı mylife1903

pektemekle imzalama ffp değil biliç kazığıdır velide iyi oyuncumuzdu sakatlanmadan 11 oyuncusuydu
ama biz pektemekle imzaladığımızda yabancı sınırı düşmemişdi zaten 7 yabancımıydı neydi biz kaç yıl yaptık
pektemekle senin dediğin gibi olsa 5 yıllık yapsak olmuyor hesap biliç pektemeğe imzalattı ve gitti pektemek şenol hocanın başına kaldı
daha bir yılı var adamın 2019 da bitiyor. yasak gelirse gene imzalarız :D şenol hocayla yabancı yasağı kalkmamışmıydı
pektemekle imzalamadan sınır kalkmışdı diye biliyorum yada kafa kafaya gelmiştir.
Hanimi hastane falan acsa da kurtulsak su heriften, bashekim falan olsun hastanesine ama besiktasa futbolcu olmasin kendisinden onun yerine utkuyu forvet oynatirim daha iyi

Çevrimiçi Necmi

Kiz takiminin sagbekini yaziyordum ben ismaelin yerine

Ismael bir garip oglandir
Oynatmama az kaldı, ismail nerde
La fa la sol ismail
İsmail ballı lokma tatlım benim
İsmail sensiz cennet bile sürgün sayılır
Senin ki düpediz vurgun sayılır ismail
İsmail sen kocaman bir çılgınsın

Mutfakta biri mi var ismaell
caner bu sene 13 maç oynadı 7 maç cezalı 6 sarıkart gördü canere güvenip yola çıkanın yolda lastiği patlar

Çevrimiçi murat

yabancı lobisinin başı pektemekmi yoksa?
amerikayada gitmişti.

Çevrimiçi Necmi

Caner ismaelin yedirdigi kadar gol yedirmedi daha abi ustelik ismailin 7 senede yaptigi asisti bi macta yapti cocuk. Kiyas kabul etmez

Mesela caner dogan gorunumlu sahindir, apaci arabasidir kotu arabadir ama ismaellen kiyas kabul etmez ismael elarabawi bile degildir
milli takımın sol beki :D

Çevrimdışı mylife1903

milli takımın sol beki :D
Benim milli takimin solbeki ismaeli tuzlayarak yer, adriyano koyyara

Çevrimdışı İhsan

http://tr.beinsports.com/haber/besiktasa-teklif-yagiyor-tottenham-onu-istiyor

Tottenham Tosic için 10M vermeye hazırlanıyormuş yok artık bu kadarı da abartı gibi sanki.Benim tahminim (giderse)en fazla 6M'ye gideceği yönünde.

CL de oynayan, istatiskleriyle CLde ilk 10 giren (Ramosu, Hummelsı arkasında bırakan), Tosic klasında bir stoperi Ocak ayında al bakalım kaça alacaksın  :bandit:
Vida geldiğinden, Tottenham onu 10M gibi düşük bir fiyata bitirmeyi düşünüyor  :money:
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi mellfred

Cenk’in sol ayak şut çıkarması gerek
Çok net golü kaçırdı. Göztepe maçında da benzer pozisyonu sağa alayım derken harcamıştı

Çevrimiçi underworld

Cenk’in sol ayak şut çıkarması gerek
Çok net golü kaçırdı. Göztepe maçında da benzer pozisyonu sağa alayım derken harcamıştı

Aynen sol ayağını kullanmali

Çevrimdışı arda

Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı caner.eryigit

Oğuzhan Cenk emre akbaba golü bravo be cengo aferim oğlum sana iki asist yaptın bir de gol attın mı artı 10 milyon daha koyalım oraya2. Asisti guti geldi biran gözümün önüne

Çevrimdışı cursedofdragon

Etiketler: