Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 288 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5235993 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Rasim

bu bize ceza yedirdigi olaymi  :bandit:
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Beşiktaş!

Çevrimdışı Culpable

Tolgay iyi bir CL performansı ile hem İtalyan hem de İspanya ligi takımlarının radarında önemli bir konum elde edecektir.

Tolgay ve negredo  bu takimda satilicak en son insanlar .
tolgay boyle devam eder ustune koymaya devam ederse
negredo daha yeni ama
ruh beden  oyun olarak adamlar tam bir besiktasli

Çevrimdışı Neo Nesil

bu arada doğuştan sakat olan forvetimiz yine her zaman olduğu gibi sakatlığını pardon klasını konuşturdu.

Çevrimdışı Neo Nesil

Tolgay ve negredo  bu takimda satilicak en son insanlar .
tolgay boyle devam eder ustune koymaya devam ederse
negredo daha yeni ama
ruh beden  oyun olarak adamlar tam bir besiktasli

değerini bulan her oyuncu satılmalıdır. bu oyuncuların birkaç sene sonra bu performanslarını sürdüreceklerinin garantisi yok.

oğuzhan, pektemek gibi elimizde "pat" diye patlayıverir.

Çevrimiçi mellfred

değerini bulan her oyuncu satılmalıdır. bu oyuncuların birkaç sene sonra bu performanslarını sürdüreceklerinin garantisi yok.

Sende ki şu satış  aşkını değşetle izliyorum

Çevrimiçi levitate

Bunu yazdığım için ceza yiyebilirim ama Atletico'daki Jose Gimenez'in sözleşmesi bitiyomuş bi bakalım derim :D

edit : bi de joel veltman
[ Son Düzenleme: 12 Kasım 2017, 00:40:58 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

kesinlikle. zaten fernandes konusunda başkan bunu çok iyi anladı.

Çevrimdışı Neo Nesil

Sende ki şu satış  aşkını değşetle izliyorum

ne yani?

oyuncuları ömürlerin sonuna kadar sözleşme imzalayıp, turşusunu mu kuracağız? :evillol:

satış = para

para = tecrübeli/genç yetenekler.

tecrübeli/genç yetenekler = başarı.

Çevrimiçi mellfred

ne yani?

oyuncuları ömürlerin sonuna kadar sözleşme imzalayıp, turşusunu mu kuracağız? :evillol:

satış = para

para = tecrübeli/genç yetenekler.

tecrübeli/genç yetenekler = başarı.
Oyundan düşecek endişesiyle oyuncu mu satılır yahu!
Sendeki akıl Barça’da olsaymış messiyi 20’sinde 20 milyona elden çıkarmışlardı
Oyundan düşecekleri ihtimali var da  getireceğinin beklediğin performansı vereceği garantisi var mı ?
İhtimaller üzerinden takım kurulmaz
Fernandes örneği yönetimin acemiliğiydi. Performansını beğendiğin oyuncunun sözleşmesini uzatırsın, baktın uzatmaya yanaşmıyor ne verirlerse satarsın son senesine gelmeden. ama elindeki oyuncuyu  astronomik bir teklif gelmedikçe tutarsın oynatırsın
Aklınız sürekli yetiştiri kulüplere gidiyor
Biz yetiştiri bir kulüp değiliz anacımız kardan ziyade başarırlardır
Tolgaydan daha bismillah yeni performans alırken satalım gitsin nedir ?
Ozzy sat Tolga’yı sat kimi alıyoruz muadil örnek ver bakalım?
Futbol manegar oynar gibi kulüp kurabileceğinizi sanıyorsunuz

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

yabancı tdlerin takımı tanıma, ligi tanıma vs. 1 seneyi bulur. bana göre hoca yerli ve kaliteli olmalıdır.

biz 1 seneyi kaybedecek durumda değiliz şu anda.
Yabancı t.d için sadece Jorge Jesus gelirse lige alisma ve tanima sıkıntısı yaşamaz hep söylüyorum Şenol Güneşin Portekiz şubesi

Bana göre Şenol Güneşten  sonra yerine gelmesi gereken yegane hoca Jorge jesustur
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Cuper'in, Morinyo'nun, Pellegrini'nin, Benitez'lerin falan devri bitti. Artık hücum varsayonu ortaya koyabilen TD'ler istim üzerinde. Bizim de bu anlayışta bir hocaya ihtiyaç var Güneş sonrası, aynı Güneş gibi.
Jorge Jesus = Şenol Güneş :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Neo Nesil

Yabancı t.d için sadece Jorge Jesus gelirse lige alisma ve tanima sıkıntısı yaşamaz hep söylüyorum Şenol Güneşin Portekiz şubesi

Bana göre Şenol Güneşten  sonra yerine gelmesi gereken yegane hoca Jorge jesustur

O adam loserin karsiligidir.

Senol hocayla bir tutmak senol gunese hakarettir.

Benfica ile son 5 sene ligde sampiyon olamadi.

Uefa kupasinda 2 kez final oynatmasina ragmen kupayi kazanamamis.

Sporting de 2 yildir basari kazanamamis. Iyi kadrosu olmasina ragmen portonun arkasinda 2. Sirada bu sezon.

Ustelik de senol gunesle ayni yasta ve dinamik degil. Senol gunesin ondan daha cok kupasi var. (2010-11 sezonunu da sayarsak)

Bizi avrupada cok iyi yerlere getirir lakin ligimizde maalesef onunla kupa goremeyiz.

Ustelik Turkiye liginde top oynanmiyor. O konuda hic mi hic sansi yok.

Kisacasi: Uzak dursun.

Ha ille de yabanci alacaksak daum isabet olur. Sonucta ligi biliyor.

Ama daha once de yazdigim gibi; su sartlarda 1 seneyi kaybedecek durumda degiliz. Ustelik de yavas yavas yukarilara cikarken.

O yuzden yerli ve en onemlisi kaliteli teknik direktorden biri gelmelidir.

[ Son Düzenleme: 12 Kasım 2017, 02:29:53 Neo Nesil III ]

Çevrimdışı Neo Nesil

Oyundan düşecekleri ihtimali var da  getireceğinin beklediğin performansı vereceği garantisi var mı ?
Fernandes örneği yönetimin acemiliğiydi. Performansını beğendiğin oyuncunun sözleşmesini uzatırsın, baktın uzatmaya yanaşmıyor ne verirlerse satarsın son senesine gelmeden. ama elindeki oyuncuyu  astronomik bir teklif gelmedikçe tutarsın oynatırsın

Ornek verdiginiz kisi Messi. Dikkatinizi cekerim.

Esi benzeri bulunmayan yetenegi 20 sinde 20 m ye satmak delilik. Messi gibi yetenekler agacta yetismiyor.

Bir de messi ile oziyi, tolgayi bir tutmak, komediye bakar misiniz?

"Tolgay son satilacak kisi" diye yazmis arkadas. Onun cevabini verdim.Bu takimda kimse son satilacak kisi degildir. Dediginiz gibi Iyi teklif gelirse satilacaklar. Gs gibi elimizle mi itelim her oyuncuya gelen teklifleri? Burak, yasin, sneijder vs. Ellerinde patladi gs teklifleri reddede reddede.

Bir de Turkiye liginde oynayan her bir futbolcuya astronomik rakamlar gelmez.gelecek olan teklif en fazla 20 dir. Buna bile sukur.

Velev ki oziyi tolgayi sattik. Dunyada tolgay gibi ozi gibi bir suru genc oyuncu var.
[ Son Düzenleme: 12 Kasım 2017, 12:19:15 Neo Nesil III ]

Çevrimdışı Neo Nesil

bu arada neyse ki başkan sizin kafada değil; başkanın bugünkü konuşmasından bir kesit:

Fikret Orman: "Oğuzhan, Cenk ve Tolgay icin teklifler var. Hepsi benim evladım, satmaya kıyamam ama biz profesyonel bir kulubüz. Zamanı gelince gerekeni yapacağız."
[ Son Düzenleme: 12 Kasım 2017, 12:17:09 Neo Nesil III ]

Çevrimiçi mayguntr

Aşşağıda iki t.d 'nin son çalıştırdığı 4 takımın maç ve maç başına puan istatistiği var. 34 maçın olduğu ligimizde Daum maks. ortalamasını tuttursa 66, Jesus 77 puan topluyor. Minumuma girmiyorum Daum küme düşürüyo bizi çünkü  :D Daumun son Türkiye şampiyonluğunun üzerinden 12 yıl geçmiş, pek bi tanışıklığının kaldığını zannetmiyorum. Bir argüman sunarken desteksiz sallamayı ne seviyoruz be  :)

Daum

Romanya 10   1,20
Bursaspor   34   1,56
FC Brügge   31   1,94
E.Frankfurt 7   0,43

Jesus

Sporting CP   117   2,06
SL Benfica     319    2,28
SC Braga    47           1,74
CF Belenenses   62   1,48

Çevrimdışı doganay

Oguzhan ve Tolgay'in satilma haberleri donuyorda , adamlarin hala sozlesme uzattigina dair bir bilgi yok. Sozlesme yenilenmediyse 1 ocak 2018 itibariyla istedikleri takimla sozlesme yapabilirler ve sezon sonu bedava kacirabiliriz. Baslan boyle bir hata yapmaz bence ama sozlesme yapildida daha bildirim mi yapilmadi acaba insallah bedavaya kacirmayiz.

Çevrimiçi underworld

Satış işi yerini doldurabilecegin sürece makuldur.
Öteki türlü gelen parayi 2 senede çar cur ederiz. Bir sonraki sene de eskiye duseriz.

Çevrimiçi mellfred

Ornek verdiginiz kisi Messi. Dikkatinizi cekerim.

Esi benzeri bulunmayan yetenegi 20 sinde 20 m ye satmak delilik. Messi gibi yetenekler agacta yetismiyor.

Bir de messi ile oziyi, tolgayi bir tutmak, komediye bakar misiniz?

"Tolgay son satilacak kisi" diye yazmis arkadas. Onun cevabini verdim.Bu takimda kimse son satilacak kisi degildir. Dediginiz gibi Iyi teklif gelirse satilacaklar. Gs gibi elimizle mi itelim her oyuncuya gelen teklifleri? Burak, yasin, sneijder vs. Ellerinde patladi gs teklifleri reddede reddede.

Bir de Turkiye liginde oynayan her bir futbolcuya astronomik rakamlar gelmez.gelecek olan teklif en fazla 20 dir. Buna bile sukur.

Velev ki oziyi tolgayi sattik. Dunyada tolgay gibi ozi gibi bir suru genc oyuncu var.
Yordun beni vallahi !
Messiyi ozzy-tolgayla tam olarak nerede bir tutmuşum ?
İhtimaller üzerinden performansı düşer ya da sakatlanır endişesiyle elindeki iyi oyuncuları satmazsın diyorum anlamakta sıkıntı mı çekiyorsun
Kaldı ki Tolgay Cenk ozzy benim adıma Messi kadar kıymetlidir bunlar bu ülkenin en kıymetli oyuncuları bizim seviyemizde ki bir takım için bu F/p aralığında varsa bildiğin yaz dedim geçiştirmişsin
Tolgay’ın transfermarkt değeri 6m.
hadi diyelim 10’a sattın ki nerdeyse değerinin 2 katı kimi koyacaksın yerine ?
Anlamadığınız şeyler var
Bu oyuncular takıma ciddi uyum göstermiş durumda, yerini metal akşam değiştirir gibi değiştiremiyorsun
Yine bunlatın değerleri piyasa fiyatlarının çok altında reelde.
Bugün Tolgay Oğuzhan Cenk ya da diğerleriyle grupta piyasa değeri 250m bulan takımların içinden geçiyoruz
Tolgayın muadilleri Avrupa’da 60-70 milyonlara el değiştiriyor
Sen Tolgayı 15’e verip mutlu olacaksan yazık derim.
Yine yerine buluruz diyorsun
Geçen sene lens’i alıp sağ kanatta yardırırız diyenler nerede ? Her oyuncu her Defasında her takımda aynı performansı gösterir sanıyorsun
Dediğim gibi konsol oyunu sanıyorsunuz bu işleri.

Çevrimiçi Necmi

daha önce benzer çalışma yapıldımı bilmiyorum. geçen gün çok uğraştım beceremedim. @underworld senin yeteneğin vardı yanılmıyorsam.

şampiyonlar ligi marşını türkçeye çevirelim.

iki versiyon düşündüm. biri şl maçlarında seremonide kullanmak üzere marştaki anlam bütünlüğünü bozmadan benzer seslere en yakın kelimelerle türkçeleştirmek. diğeri şl den bağımsız sadece melodiyi kullanarak gür seslerin hakim olduğu marş yazmak. farklı fikirleri olanlar da katılırsa forumca güzel bir şeyler yapabiliriz.
uefa o müziğin telif haklarını almıştır kullanılmasına izin vermez. yoksa bir çok takım kullanırdı.
şl müziği olarak bir anlamı kalmazdı.

Çevrimiçi Necmi

2 sene önce Atiba-Ozi-Sosa üçlüsü oynarken ilk şampiyonluğa giderken kahramanlardan biri olan Oğuzhanı 2.lig takımına yolladınız ya Pes ! Kendi oyuncusunu bu kadar gereksiz ve ölçüsüz eleştiren başka bi taraftar grubu yoktur heral. Oğuzhan takımın oynadığı oyun biçimi değiştiği için geçen sezon ve bu sezon göze görünmüyor sadece.

Defans yapmayı hala omuz omuza mücadele edip, kayarak top çalmak zanneden insanların olması da ilginç. Futbol bir alan oyunu ve Oğuzhan da bu alan oyunun savunma kısmında kendini çok geliştirdi. Ne zaman pas al-ver yapabilen ileri 4'lümüz olur o zaman ofansif kısmında da göze batan bir oyun oynar.
Bak iki sene önce diyorsun peki iki senedir nerde bu ozi ölçüsüz eleştiri falan değil bu her sene üstüne
koyması gerekirken geriye gidiyorsa bu eleştirilir. Düşün işte ligin başından beri kazanmak isteyen hoca bile
pes etti. artık yedek soyunduruyor. Tolgay ne dedi sakatlığım devam ediyordu ama hoca yanıma geldi
oynayabilirmisin idare edermisin dedi bende idare ederim dedim oynattı dedi bu kelime oziyi 3. lige bile
gönderir hiç kusura bakmasın sakat tolgay hoca tarafından yerine tercih ediliyorsa artık konuşulacak
arka çıkılacak bir yanı kalmamışdır.

Çevrimdışı ekrembaser

Oguzhan ve Tolgay'in satilma haberleri donuyorda , adamlarin hala sozlesme uzattigina dair bir bilgi yok. Sozlesme yenilenmediyse 1 ocak 2018 itibariyla istedikleri takimla sozlesme yapabilirler ve sezon sonu bedava kacirabiliriz. Baslan boyle bir hata yapmaz bence ama sozlesme yapildida daha bildirim mi yapilmadi acaba insallah bedavaya kacirmayiz.

Tolgay son 3 röportajında 4 yıl uzattığını söyledi

Çevrimiçi Necmi

Tolgay yanılmıyorsam uzattığını söyledi. Ozi uzatmamış daha diye söyleniyor ne derece doğru
bilemem ocak ayını bekleyip kozlarının kuvvetlenmesini istiyordur. şimdi uzatmıyorsa devre arası her takıma
imzalayacak duruma gelip yönetimi köşeye sıkıştırmak istiyordur.

Çevrimiçi underworld

''Ben 6 ve 8 numarada oynuyorum. Benim maçtaki ilk hedefim gol yememek. İkinci hedefim topları çıkartmak, üçüncü hedefim asist yapmak ve sonrasında gol pozisyonu gelirse gol yapacağım. Barcelona senede 100 tane gol atıyor, Iniesta 2 gol atıyor ama herkes İniesta'yı konuşuyor. Ya da Modric'i, Busquets'i konuşuyorlar. Türkiye'de gol sayısına bakıyorlar.''
Via Tolgay Arslan

Çevrimdışı mylife1903

Bak iki sene önce diyorsun peki iki senedir nerde bu ozi ölçüsüz eleştiri falan değil bu her sene üstüne
koyması gerekirken geriye gidiyorsa bu eleştirilir. Düşün işte ligin başından beri kazanmak isteyen hoca bile
pes etti. artık yedek soyunduruyor. Tolgay ne dedi sakatlığım devam ediyordu ama hoca yanıma geldi
oynayabilirmisin idare edermisin dedi bende idare ederim dedim oynattı dedi bu kelime oziyi 3. lige bile
gönderir hiç kusura bakmasın sakat tolgay hoca tarafından yerine tercih ediliyorsa artık konuşulacak
arka çıkılacak bir yanı kalmamışdır.
Senol gunes azicik isik gorse formsuz adami bile oynatir. Oguzhana da sans verdi hala veriyor yedege dusmesi kendi hatalarindan kaynaklaniyordur, is artik senol gunesten cikti oguzhan tekrardan kendisini gostermeli ve formayi kapmali.

Abu icin diyorduk 3.3 alacak yuzun varsa karsiligini verecek gucun olacak diye
Oguzhan 2.5 istiyor o yuz var ama karsiligini verecek guc var mi?

Etiketler: