Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5251987 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi levitate

çok ırkçı bir söylem yanlız hiç yakışmıyor bir Beşiktaşlıya :bandit:
Türkiyede çok yahudi var ve bunların çoğuda Beşiktaş taraftarı acaba
senin bu sözlerin için ne düşünürler :bandit:
Beşiktaş'lı yahudiler varsa bir kaç milyon dolar atsınlar bari yada lobilerini kullansınlar :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı atakan eraslan

Gereksiz stresli çıktık maça , yoksa rahatça yenerdik. Geçen seneki içerdeki Lyon maçı çok daha zor geçmişti ama 90 dakika içinde yenmiştik. Neyse , işin içinde Beşiktaş olunca stressiz tur kupa v.b. olmuyor , illa ki bir şey olacak. Dört maç sonunda 10 puan inanılmaz bir puan ama hala garantilemiş olmuyoruz ilk ikiyi, işin içinde Beşiktaş varsa 12 puanla bile garantilemiş olmayız zaten gençler, 12 alsak diğerleri 9-9 falan bişi olurdu illa birşey olurdu , sıkıntı yok yani , aynen devam :D

Beşiktaş'lı yahudiler varsa bir kaç milyon dolar atsınlar bari yada lobilerini kullansınlar :D

Hala devam ettiriyorsun , Beşiktaşlı yahudiler nasıl bir tabirdir , Beşiktaşlı Beşiktaşlıdır..

Çevrimiçi mellfred

Hala devam ettiriyorsun , Beşiktaşlı yahudiler nasıl bir tabirdir , Beşiktaşlı Beşiktaşlıdır..
Allahsız Beşiktaşlılar 🤣

Allahsız Beşiktaşlılar 🤣

Budist Beşiktaşlılar , ateist Beşiktaşlılar , Müslüman kartallar falan uzar gider

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

çok ırkçı bir söylem yanlız hiç yakışmıyor bir Beşiktaşlıya :bandit:
Türkiyede çok yahudi var ve bunların çoğuda Beşiktaş taraftarı acaba
senin bu sözlerin için ne düşünürler :bandit:

dur allasen ırkçılık kiiim biz kim, beşiktaşlılar ırkçı olmaz. ben ki her milleti şeetmiş (bağrına basmış) insanım da olay totnımın kuruluşu kuruluş amacı vizyonu vb die irdelersen azcık ne demek istediğimi anlarsın :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı cursedofdragon

walla detay bilmiyoruz da var bişiler  :D

her erkeğin yaptığı şey detaya gerek yok  :bandit:

moralim çok bozuk monaco gibi bir takıma nasıl 2 puan bırakırız  :s20:

Çevrimdışı mylife1903

Geup sonuncusuna puan verdik te allam

moral bozacak bir durum yok, 10 puan nefis bir puan bu grupta. Monaco gibi bir takım deyip de renkilerin yaptığı küçümsemeye eşlik edecek halimiz yok , Monaco taş gibi takım, bizim kadromuzdan çok çok daha pahalı bir kadro. Bu grupta ne bir cluj var ne bir braga, ne de 4 maçta grubu domine edip 4.5. maça yedeğin yedeği bir kadroyla gelip bize turu hediye edecek bir Manu.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Porto'ya burda çakarız keyfin yerine gelir  :biggrinking:

Çevrimdışı mylife1903

moral bozacak bir durum yok, 10 puan nefis bir puan bu grupta. Monaco gibi bir takım deyip de renkilerin yaptığı küçümsemeye eşlik edecek halimiz yok , Monaco taş gibi takım, bizim kadromuzdan çok çok daha pahalı bir kadro. Bu grupta ne bir cluj var ne bir braga, ne de 4 maçta grubu domine edip 4.5. maça yedeğin yedeği bir kadroyla gelip bize turu hediye edecek bir Manu.
Bu monako fbyi bellememismiydi

Adamları biz grup sonuncusu yaptık yauw, 3-4 bizimle oynayan kim olsa grup sonuncusu o olacaktı , kısmet monacoyaymış  :evillol:

Porto'ya burda çakarız keyfin yerine gelir  :biggrinking:

çok zor o maçada beraberlik yazıyorum :D

Bu monako fbyi bellememismiydi

onları bellemeyen mi var , Monaco tarafından bellenmek şeref onlar için, yenildik ama ezilmedik edebiyatı yapmışlardı, yoksa kimse hayal etmiodu monacoyu eleyeceklerini zaten. Ama biz eledik monkoyu iki maça bakarsak.

Çevrimiçi underworld

pochettino ve yapılanmaları hoşuma gidiyor diyorsun ama tottenhamın sana sempatik gelmesinin başka nedenleride var gözüküyor. yahudiler bile senin kadar ticaret erbabı değildir, senin kadar hesap kitap bilmezler
1,5 milyar lira borç olunca akıyorken doldurmak lazım

çok zor o maçada beraberlik yazıyorum :D

İnşallah Şenol hoca da beraberlik yazmıodur , dünküne yazdı boşu boşuna takımı da strese soktu. galibiyete çıkarsak çakıp geçeriz, en kötü berabere kalırız.

Çevrimdışı tangaz

bak bir de bu var. esas sıkıntı portoda ama herifler 442 oynuyor çift forvet allahtan forvetlerden biri abuş o beni rahatlatıyor azcık yoksa işimiz zordu  :bandit:

ordaki diğer forvet marega mı ne o çocukda iş war yalnız ben o herifi istiyorum.

1,5 milyar lira borç olunca akıyorken doldurmak lazım

Tam çekirdek aile reisi olacak adamsın  :evillol: borç bitince akıyorken biraz da mal mülk yapalım , ikinci evi alalım arsa bakalım cinsinden. Fikret başkan tarla bakmaya endonezyaya gidicekmiş rahat olun :)

İnşallah Şenol hoca da beraberlik yazmıodur , dünküne yazdı boşu boşuna takımı da strese soktu. galibiyete çıkarsak çakıp geçeriz, en kötü berabere kalırız.

şenol hoca iş bitirmeye gelince bi panikliyor abi.

Dünkü maç gibi beraberlik benim için kötü sonuç değil diye çıkarsa yenilebiliriz bile.

Atak oynamalıyız onlar 1 geliyorsa biz 3 gitmeliyiz.

Çevrimiçi Koa_lAA

bu gözler daha neler görcek bakalım... yıllardır 2. ligde a. demir de oynayan pote içerde dışarda dortmund a gol atmış  :D

bu maçı almamız lazımdı.. kaçırdık bi şansı.. umarım diğeri kaçmaz... gurup liderliği için uğraşmak güzel... taa ki real çekene kadar...

biz üst tura çıkarsak ya son 16 da ya da son 8 de real yada psg çekecez.. bein-katar-fransızlar ve real-pepe kombinleri.. kuraalarda hile..infantino.. garanti gibi... (a.çakar izlemeyi çok önceden bırakmıştım aslında...)

Çevrimiçi levitate

Neyi devam ettiriyorum ben açmadım ki bu konuyu abi :D

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

bu gözler daha neler görcek bakalım... yıllardır 2. ligde a. demir de oynayan pote içerde dışarda dortmund a gol atmış  :D

bu maçı almamız lazımdı.. kaçırdık bi şansı.. umarım diğeri kaçmaz... gurup liderliği için uğraşmak güzel... taa ki real çekene kadar...

biz üst tura çıkarsak ya son 16 da ya da son 8 de real yada psg çekecez.. bein-katar-fransızlar ve real-pepe kombinleri.. kuraalarda hile..infantino.. garanti gibi... (a.çakar izlemeyi çok önceden bırakmıştım aslında...)

o kura hilesi eskide kaldı artık yapmıyorlar yakalandıktan sonra :D

Dersem inanmayın tabi :) Bi gruptan çıkalım da gerisi olur gider :D

şenol hoca iş bitirmeye gelince bi panikliyor abi.

Dünkü maç gibi beraberlik benim için kötü sonuç değil diye çıkarsa yenilebiliriz bile.

Atak oynamalıyız onlar 1 geliyorsa biz 3 gitmeliyiz.

Aynen , Şenol hocanın da aynı Beşiktaş gibi yüzüp yüzüp kuyruğuna getirip çok travmatik şekilde kaybettiği mücadeleler var , bu bakımdan biraz anlıyorum da kendisini , bir şekilde bu psikolojiyi beraber aşacağız hoca ile gruptan çıkarak. Lig için onu attı hoca ama ŞL de halen o da atmadı biz de. O Prag maçı neydi ya , altta bir kutucuk açılıp son topta turun gidişini seyretmiştik , hoca da trabzonda iki şampiyonluğu son düzlükte kaybetti , ŞL de son maçta CSKA nın son dakka golüyle turu verdi o da. bunlar insanın içinde yer eder ister istemez..

Etiketler: