Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 369 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5216042 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Selamlar :) vilayet tarafındaki Abdüsselam'da balaban kebabını denemeni tavsiye ederim. Tatar kebabıdır.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

ben tatarım öyle bir kebap bilmiyorum :nerd:
bizimkiler çiğ börek göbete falan bilir öyle kebapdan etten anlamazlar :D

Çevrimiçi Necmi

iyi etmişsin de nasıl dayanacan izlemeden rasim abi
ben 2007 de iptal ettim o zamandan beri dayanıyorum valla bıkmadan
usanmadan o zamandan beri her iki üç günde bir arıyorlar
ben Beşiktaşlıyım deyip kapatıyorum.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

ben tatarım öyle bir kebap bilmiyorum :nerd:
bizimkiler çiğ börek göbete falan bilir öyle kebapdan etten anlamazlar :D
Abi benim de anne tarafım tatardır. Eskişehir'de doğup büyüdüm :) Bizim buralarda bir çibörek iki balabandır. Şehirde birden çok balabancı vardır ve hepsi de tatardır :) Göbeteyi de ananem yapar hala günlerde bayramlarda filan

Çevrimiçi levitate

daha önce burada muhabbeti geçmiş hatta yanlış anlaşılmalar olmuştu , bu sefer yanlış anlaşılma yok , allah'a çok şükür baba oluyorum bir yavru kartal geliyor :halay:
hayırlı olsun abi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

şimdi sordum neresi var die polatlıya girişte ana yol üzerinde 2. ışıkları geçer geçmez sağda biyer varmış iyiymiş  :ok:
hangi taraftan giriş  :alala:
afyon yolu üzerindenmi ankara tarafımı :alala:
afyon tarafıysa orda dediğin yerde otel var kalmıştım geçenlerde orda kebapçı hatırlamıyorum

Çevrimiçi Necmi

Abi benim de anne tarafım tatardır. Eskişehir'de doğup büyüdüm :) Bizim buralarda bir çibörek iki balabandır. Şehirde birden çok balabancı vardır ve hepsi de tatardır :) Göbeteyi de ananem yapar hala günlerde bayramlarda filan

ben eskişehir tatarı değilim bizim tarafta bilmem hiç duymadım o nedenle bence sonraki dönem burda gelişen bir yemektir
geleneksel tatarlara özgü olabileceğini sanmıyorum. ama çiğ börek ve göbete bizim damgamız gibidir.
ama tatarlar her yemeğide güzel yaparlar.

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

ben eskişehir tatarı değilim bizim tarafta bilmem hiç duymadım o nedenle bence sonraki dönem burda gelişen bir yemektir
geleneksel tatarlara özgü olabileceğini sanmıyorum. ama çiğ börek ve göbete bizim damgamız gibidir.
ama tatarlar her yemeğide güzel yaparlar.
Olabilir abi ben de sadece Eskişehir'de gördüm zaten. Şehirde ünlüdür Abdüsselam. Vedat Milor bile gelip yedi hatta :D

daha önce burada muhabbeti geçmiş hatta yanlış anlaşılmalar olmuştu , bu sefer yanlış anlaşılma yok , allah'a çok şükür baba oluyorum bir yavru kartal geliyor :halay:
Hayırlı olsun gözünüz aydın

Çevrimiçi Necmi

birde polatlı girişinde solda bir total benziklik war içinde restoran war soba yanan yerlerden güzel balık pişiriyorlar rakı da war :)
anlaşıldı adama teskere aldırtmayacaksın
içsin rakıyı birliğe gittiğinde bir tarafından şırıngayla geri çekerler :evillol:
tamam içilirde  :utan acemi birliğindede değil :D

Çevrimiçi Necmi

Olabilir abi ben de sadece Eskişehir'de gördüm zaten. Şehirde ünlüdür Abdüsselam. Vedat Milor bile gelip yedi hatta :D

eskişehire yolum düştüğünde deneyeceğim. Bakayım bizim aile eşrafınada sorayım böyle bir yemeğimiz varmı diye
yada başka isimlede biliyor olabilirim. şimdi googlede arattımda pek geleneksel bir şey olacağını sanmıyorum
bildiğin köfte ve şişi yoğurtlu pidenin üzerine koymuşlar büyük ihtimal yöresel gelişmiş bir şey bu.

Çevrimdışı kyiv

Şimdi gelde sinirlenme...

Gençlerbirliğini bizim haricimizde herkes yeniyor. :akuma: %99,99999 küme düşecek takıma yenildik. :s20:

eskişehire yolum düştüğünde deneyeceğim. Bakayım bizim aile eşrafınada sorayım böyle bir yemeğimiz varmı diye
yada başka isimlede biliyor olabilirim. şimdi googlede arattımda pek geleneksel bir şey olacağını sanmıyorum
bildiğin köfte ve şişi yoğurtlu pidenin üzerine koymuşlar büyük ihtimal yöresel gelişmiş bir şey bu.
Mutlaka denemelisin bence abi :) bol tereyağlıdır yalnız.

Çevrimiçi Necmi

Bu arada başkanın konuşmasındaki fetö üstüne parmak başısına dikat ettinizmi başkanda benim gibi düşünüyor
bu olaylarda fetö parmağı olduğunu düşünüyor. @tuncaboylu  bak başkanda hemen hemen benim söylediklerimi söylemiş
benim düşündüğüm gibi düşünüyor.

Çevrimiçi Necmi

Mutlaka denemelisin bence abi :) bol tereyağlıdır yalnız.

evet seveceğim bir şey gibi duruyor. özellikle eskişehire hiç gitmedim ama çok geçmişdim bir daha geçersem
durup denerim

Çevrimdışı kyiv

Hayırlı olsun sayımız 1 artıyor desene  :eyes

Çevrimdışı cursedofdragon

Allah analı babalı büyütsün inşallah :)

Çevrimdışı kyiv

Bu arada başkanın konuşmasındaki fetö üstüne parmak başısına dikat ettinizmi başkanda benim gibi düşünüyor
bu olaylarda fetö parmağı olduğunu düşünüyor. @tuncaboylu  bak başkanda hemen hemen benim söylediklerimi söylemiş
benim düşündüğüm gibi düşünüyor.

Necmi abi bazı şeyler dönüyor o kesinde Gençlerbirliğini yenememek, son 4 haftada kazanamamak. :s20: Takım da  bazı şeylere çanak tutuyor, reaksiyon göstermesi gerekirken göstermiyor. Misal bu akşam Alanyayı parçalamamız lazım bu kadar hadise oldu takımın etrafında yine pısırık futbol oynarsak işimiz iş yani. Eğer döneceksek bu akşam çok çok iyi bir mesajla dönmemiz lazım yok eğer yine son haftalardaki gibi mücadele edersek her türlü operasyona kucak açmış oluruz.

Çevrimdışı Ensar

Hayırlı olsun gözünüz aydın

Hayırlı olsun sayımız 1 artıyor desene  :eyes
Allah analı babalı büyütsün inşallah :)
allah razı olsun sagolun :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bahtı açık olsun kardeşim.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi mellfred

Tebrikler sağlıklı doğsun

Çevrimiçi mellfred

Selamlar :) vilayet tarafındaki Abdüsselam'da balaban kebabını denemeni tavsiye ederim. Tatar kebabıdır.

Çiğ börek yedim ama. Balaban için geç gördüm bi dahakine yerim bakalım
@tangaz senin tavsiyelerin rivayete dayalı abi ?

Çevrimdışı Berat

Bu akşam da kötü bir oyun bekliyorum çıkacak 11'den, hocada ezber ve inattan başka bir şey yok.

Çevrimdışı abdusta

Alıntı
Başakşehirli Emre Belözoğlu, Akhisarspor Maçında Rakibine Küfür Etti

saygılar

Çevrimiçi tolga1903

galatasarayla oynayacak rakibin oyuncusunun bir hafta öncesinden atılması geleneği sürüyor. Rodallega gibi tahrik üzerine atılan zeki yavru içerir.

http://tr.beinsports.com/haber/baskentte-ortalik-karisti-zeki-yavru-boyle-kizardi

Etiketler: