Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 342 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5220089 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

futbol adına bişey beklemediğim için seyretmedim.yanıltmamışlar.

yalnız hakeme bu kadar madde atılan bir maç dünyanın neresinde olursa olsun o dakika durmalı ve maç 3-0 tescil edilmesi birde 5 maç saha kapatılmalı.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi murat

Bilmiyorum gerçekten.Ama bizim milletin huyudur dediğim yazdığım olay yani sen de belki hak verirsin ?
O ayağa kalk yazısı sanırım geçen senede konuşulmuştu galiba.
Rocky filmi gösterilmesi de tesadüf olabilir.Geçen hafta oynamış ise eğer 2.film bu tez de çürümüş olur bence.Evet geçen haftalarda da önceki filmleri gösterilmiş zaten baktım şimdi.
Hem direk neden 3.filmi koysunlar ki  :D
bu kadar tesadüf ancak gs de olur ve bunu ancak gsliler tesadüf olarak değerlendirir.olay gayet açık.

Çevrimdışı tangaz

Gökçek ile Sarayın durumunu da giz önüne getirince şüpheler iyice ayyuka çıkıyor abi @tangaz

saray değil külliye  :D

fetöcü işte bu ultraaslan belli oldu net sorgulansalar bunlarda o yasak tlf şeyleri de çıkar kesin kongredeadamlar fetöcü üyelerini oy çoklugu ile bağrına bastılar arkadaş. bu gesenin son 30 senedeki tüm şampiyonlukları iptal edilmeli
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı yoruk

Valla bilmiyorum nedir ne değildir.Açık demek gerekirse de artık banane yani.Ülkenin geldiği duruma bak yani konuşulan şeye bak 2 saattir.Futbol falan konuşulmuyor bunlar konuşuluyor..

Ne olursa olsun da çabuk olsun bitsin artık.

Çevrimiçi murat

yalnız hakeme bu kadar madde atılan bir maç dünyanın neresinde olursa olsun o dakika durmalı ve maç 3-0 tescil edilmesi birde 5 maç saha kapatılmalı.
Haklısın.ama bu sonuç bizim daha işimize gelir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bireysel olarak savcılığa suc duyurusunda bulunabiliyor mu ?

Bu iddialar ile birlikte ?
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Rasim

Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

Bireysel olarak savcılığa suc duyurusunda bulunabiliyor mu ?

Bu iddialar ile birlikte ?

yanlış bilmiyorsam evet

Çevrimiçi murat

Serinin 1. Ve 2. Filmi 1 hafta önce yayınlansa tesadüfmü olacak yani.zaman gazetesi 15 temmuzdan 9 ay 10 gün önce yeni doğmuş bir bebek ve patlama sesi olan bir reklam yayınlamıştı.

yanlış bilmiyorsam evet
Örgütlenip Vatanı görevimizi yerine getirelim o halde abi :tabe:

Herşey çok açık çünkü Açık açık baStan sona Feto mesaji içeren bir koreografi bu

Çevrimiçi murat

Helal olsun Mustafa Culcu  :claps:
Hakemliği değilde mhk dönemi fena değildi.

Çevrimdışı tangaz

Haklısın.ama bu sonuç bizim daha işimize gelir.

bilmiyorum bence gesenin ağır ceza alması daha çok işimize gelirdi.  mesela feghouli hakemden nasıl özür diliyor yalvarıyor resmen maçın tatil edilmemesi için uluslararası oyuncu pozisyonun ne sonuç doğuracağını biliyor çünkü.

Çevrimdışı İhsan

İşimize bakmak zorundayız, diğerlerine değil.

Beni şaşırt Şenol Hoca lütfen.

Şenol hoca iki senidir şaşırttı bizi.
Daha ne isterimki. Böyle devam !
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı kyiv

Resmen subliminal mesaj verilmiş. Bunun tesadüf olduğuna inanmıyorum. fetö galatasarayla hortlama mesajı vermiş!

Çevrimiçi murat

Valla bilmiyorum nedir ne değildir.Açık demek gerekirse de artık banane yani.Ülkenin geldiği duruma bak yani konuşulan şeye bak 2 saattir.Futbol falan konuşulmuyor bunlar konuşuluyor..

Ne olursa olsun da çabuk olsun bitsin artık.
Galatasaray fetöcüdür.şampiyonlukları şaibelidir.futbol oynanmıyorsa futbol konuşulmaz.

Çevrimdışı tangaz

Örgütlenip Vatanı görevimizi yerine getirelim o halde abi :tabe:

Herşey çok açık çünkü Açık açık baStan sona Feto mesaji içeren bir koreografi bu

kesinlikle masum değil kesinlikle

Çevrimiçi murat

bilmiyorum bence gesenin ağır ceza alması daha çok işimize gelirdi.  mesela feghouli hakemden nasıl özür diliyor yalvarıyor resmen maçın tatil edilmemesi için uluslararası oyuncu pozisyonun ne sonuç doğuracağını biliyor çünkü.
Mhk değişmeli yoksa çok bişey ifade etmez.1 puan fazla kaybederdi sadece.

Çevrimdışı Rasim

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Beşiktaş!

Çevrimdışı kyiv

Galatasaraya 2 maç ceza verilmesi şart. Bu hareket şampiyonlar liginde uefanın bir hakemine yapsan organizasyondan men etmeye kadar zorlar uefa. Mutlaka gündeme getirilmeli. Tek ceza falan hikaye. Üstelik 1 şişede değil onlarca şişe atılmış.

Bu akşamki sonuçla Fenerbahçenin asla şampiyon olamayacağı ortaya bir kere daha ortaya çıktı.

Biz yarın mutlaka mutlaka mutlaka kazanmalıyız. Kazandığımızda azizinden ermanına rıdvanından şansalına herkes mesajı alacak.

Çevrimdışı tangaz

gesenin saha 3 maç kapatılmalı 1 değil 2 değil hakeme bir sürü yabancı cisim atılmış ve birden fazlası isabet etmiş rezalet kepazelik. ikinci devre kartlar falan bir sürü durmuş oyun o kadar değişiklik var hakeme isabet eden cisim nedeniyle oyun durmuş ama cücü maça sadece 3 dk uzatma vermiş eyyamcı pezos berabere bitsin die klasik eyyamını yapmış kavşak.

Çevrimdışı kyiv

gesenin saha 3 maç kapatılmalı 1 değil 2 değil hakeme bir sürü yabancı cisim atılmış ve birden fazlası isabet etmiş rezalet kepazelik. ikinci devre kartlar falan bir sürü durmuş oyun o kadar değişiklik var hakeme isabet eden cisim nedeniyle oyun durmuş ama cücü maça sadece 3 dk uzatma vermiş eyyamcı pezos berabere bitsin die klasik eyyamını yapmış kavşak.

3 verilsin 2 ye insin razıyım. Para cezası ile kurtarırlar. Şenol Güneşe 1 maç ceza verildi ya amman kızdırmayalım fetösaraylıları.Eyyamcının önde gideni federasyondur.

Çevrimdışı kyiv

Çevrimdışı Rasim

Ne dedi?
cüneyt maci orda bitirmeliydi isterse MHK veya TFF gitsin ama cüneyt kariyerinde bir hakem kesinlikle maci bitirmeliydi bundan sonra hic bir hakem maci tatil edemez dedi 5-6 sefer tekrar etti bunu :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Librarius

Galatasaraya 2 maç ceza verilmesi şart. Bu hareket şampiyonlar liginde uefanın bir hakemine yapsan organizasyondan men etmeye kadar zorlar uefa. Mutlaka gündeme getirilmeli. Tek ceza falan hikaye. Üstelik 1 şişede değil onlarca şişe atılmış.

Bu akşamki sonuçla Fenerbahçenin asla şampiyon olamayacağı ortaya bir kere daha ortaya çıktı.

Biz yarın mutlaka mutlaka mutlaka kazanmalıyız. Kazandığımızda azizinden ermanına rıdvanından şansalına herkes mesajı alacak.

GS'nin sahasi mutlaka kapatilir. Yani bunu da saklayabilecek gotleri varsa sadece helal olsun derim. Ikincisi, kanal kanal dolasip algi olusturmaya calisiyor Gs'li yoneticiler. Bugune kadar susmuslar ama artik sabirlari tasmis. Biri de sorsa "beyim tam olarak hangi hakem kararlari icin iciniz boyle sisti de bugun disa vurdunuz? Cevaplari yok ama iste algi lazim. Ulan demek ki bize yapilanlar bunlara yapilsa hungur hungur aglayacaklar. 

Bu arada bizim 50 bin seyircisi onunde ezdigimiz FB, GS'yi 60 bin kisinin onunde rencide etti. GS'ye uzay takimi muamelesi yapanlar vardi. A planlari (o da plan sayilirsa) var, baska bir planlari yok. FB ilk yarida bunlara onde basinca butun foyalari meydana cikti. 3 pas ust uste yapamiyorlar. Bizim fikstur bunlarda olsa coktan yaristan kopmus, Tudor'u da sutlamis olurlardi. Bana oyle geliyor ki bu sene ilk 2'ye bile giremeyecekler.

FB'ye gelince, loser bir takim oldugu icin sonunu getiremez. Son haftaya 3 puan onde girseler sampiyonlugu averajla kaybederler. O denli loser bir takim.  :D
[ Son Düzenleme: 23 Ekim 2017, 01:10:17 Librarius ]
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Etiketler: