Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5245699 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı sozkul

Arkadaşlar biz niye her yıl bu Maziç ile oynuyoruz, çok kötü hakem bence. Bizi yakar anlamında söylemiyorum ama çok yanlış kararlar veriyor hiç beğenmiyorum.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 17 Ekim 2017, 22:45:17
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Ya gençler monoco dan kat kat iyi takım ya da bilerek oynamadık.
Şu pozisyonları gençlere karşı yakalayamadık mı yani birden gülme geldi bana :)
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı atalay

Güçlü oyun budur. Tebrikler!

Çevrimdışı caner.eryigit

Artık lige dönersiniz he çocuklar.bu kadar avans yeter.helal olsun bu reaksiyon önemliydi kafaların burada olduğu da belli oldu.maç seçiyorlar maç.artık lige de Babanız Beşiktaş deme vakti geldi.🦅🦅🦅

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Gencler maci kotu oynadigimiz bir macti, fakat Avrupa'da baska ligde baska oynadigimiz falan yok o da medyanin algi yaratmasi. Avrupa'da da kotu olsak "iste Besiktas kotu goruyorsunuz" diyeceklerdi, Avrupa'da 3'te 3 yapan takim ligde bu halde olunca aciklamalari bu sefer "Besiktas Avrupa'da baska oynuyor canim" oldu.

Alakasi yok. Ligde oynatilmiyoruz bu kadar basit. Takim ayni, hoca ayni, adamlar ayni. Tek fark hakemler ve rakipler. Sahada gordugunu calmaya calisan, kimsenin dayak yemesine izin vermeyen bir hakem olunca futbol oynaniyor, futbol oynaninca Besiktas iyi oluyor. Aksi olunca 8 haftada 5 kirmizi 20 sari goruyorsun, sonra takima oynamiyor diye kulp takiliyor. Burada soyledik GS'yi sampiyon yapmak icin kiclarini yirtacaklar diye daha sezon baslamadan. Her sey ortada.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 17 Ekim 2017, 23:44:45
An itibari ile renkliler: monoco maç seçiyo len
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 17 Ekim 2017, 23:47:27
Gencler maci kotu oynadigimiz bir macti, fakat Avrupa'da baska ligde baska oynadigimiz falan yok o da medyanin algi yaratmasi. Avrupa'da da kotu olsak "iste Besiktas kotu goruyorsunuz" diyeceklerdi, Avrupa'da 3'te 3 yapan takim ligde bu halde olunca aciklamalari bu sefer "Besiktas Avrupa'da baska oynuyor canim" oldu.

Alakasi yok. Ligde oynatilmiyoruz bu kadar basit. Takim ayni, hoca ayni, adamlar ayni. Tek fark hakemler ve rakipler. Sahada gordugunu calmaya calisan, kimsenin dayak yemesine izin vermeyen bir hakem olunca futbol oynaniyor, futbol oynaninca Besiktas iyi oluyor. Aksi olunca 8 haftada 5 kirmizi 20 sari goruyorsun, sonra takima oynamiyor diye kulp takiliyor. Burada soyledik GS'yi sampiyon yapmak icin kiclarini yirtacaklar diye daha sezon baslamadan. Her sey ortada.
Kendini kandırıyorsun hakem medya diye.
Rezil top oynuyoruz ligde iki pozisyona girmiyoruz.
Şampiyonlar ligi seviyesinde en az beş pozisyon.
Bu maç seçmektir.
Monoco nun marsilyaya altı tane çaktığı maçı izledim eyvah dedim ama acayip oynuyoruz bu seviyede...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu maç seçmektir.
Monoco nun marsilyaya altı tane çaktığı maçı izledim eyvah dedim ama acayip oynuyoruz bu seviyede...

Sen kendini kandırıyorsun abi.

Bu maçtada pozisyon verdik adamlar atamadı onlar da kötü durumda.

Maç seçtiğimiz filan yok yoksa.

Takılı kaldınız bi maç seçiyor lafına arkasından gidiyorsunuz.

Talisca bu maçta kötüydü farkettin mi ?

Quaresma'da çok etkili değildi.

Yine gol yedik bir sürü pozisyon verdik ligde ki giib.

Babel,tolgay fark yarattı bu maç.

Gençlerbirliği maçında 2.ci yarı 10 kişi kalmamıza rağmen biz bastırdık 1 gol attık 2-2 bitiyordu atibanın kafasını kaleci kurtardı.

Bırakın artık şu maç seçiliyor muhabbetini.

Çevrimdışı goktasoktay

Doğrusu maçın ilk 11 i hatalıydı. Oyuncular da tam konsantre değildi maça. Sonrasında da sahada futbol oynayan değil de kaleye otobüsü çekelim, 10 kişi kapanalım, kontradan atarız diyen. Sürekli oyunu soğutup faul yapan bir takım yoktu bugün. Futbol oynamak isteyen her takımla böyle oynayıp yenebiliriz. Yeter ki “futbol” oynamak istesin rakip...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı mellfred

Çevrimdışı El Nino

Kazandığımıza çok sevindim. Tebrikler Beşiktaş. Ancak çok net bir şekilde söylüyorum Şenol Güneş tamamen Şampiyonlar Ligi'ne odaklanmış. Bugünkü yapılan oyuncu değişikliklerinin %25'ini hocadan lig maçlarında göremezsiniz.

Bu maç seçmektir.

Alakasi yok. Kotu oynadigimiz tek mac Genclerbirligi maciydi. Kaldi ki istedigimiz oyunu gosterememe sebebimiz de ayni sekilde oyuncularin hakemlerin art niyetinin farkinda olmasi. Fenerbahce macinda duzgun bir hakem olsaydi o maci net alacaktik, kalan maclari da rahatca alacaktik. Olayin farkinda degilsiniz, sporcularin da psikolojisi var. Bu da sahada etkiliyor takimi.

Çevrimiçi levitate

CL'yi dağıttık monacoyduk sıra ligde Başakşehir'i yenip yarışa dönelim artık birilerinin bir tarafları kalkmış biz yokken :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Berat

Atiba dünyanın kaçıncı harikasısın!

Kazandığımıza çok sevindim. Tebrikler Beşiktaş. Ancak çok net bir şekilde söylüyorum Şenol Güneş tamamen Şampiyonlar Ligi'ne odaklanmış. Bugünkü yapılan oyuncu değişikliklerinin %25'ini hocadan lig maçlarında göremezsiniz.

yav he he.

Çevrimiçi COB

Onumuzdeki hafta biz berabere kalip Porto - Leipzig macinda beraberlik disinda cikan bir sonuc bizi direk gruptan cikariyor.

Onumuzdeki hafta biz berabere kalip Porto - Leipzig macinda beraberlik disinda cikan bir sonuc bizi direk gruptan cikariyor.

hepsini yenicez :D

Çevrimdışı goktasoktay

Siyahhhh !

Beyaaaaaaaz !

yav he he.

Aynen katiliyorum. Ayrica El Nino arkadasimiz surekli renkli agziyla konusuyor.

Çevrimdışı goktasoktay

Atibanın ilk yarı bir şutu vardı, kaleci çıkardı. Gelişine vurduğu. Harika bir gol olurdu ama kaleci iyi çıkardı...

Çevrimdışı arda

Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Aynen katiliyorum. Ayrica El Nino arkadasimiz surekli renkli agziyla konusuyor.

Var birşeyler.

Çevrimdışı mellfred

Babel ligdeki kırmızı Nedeniyle tutuk ve mutsuz gibiydi.
Cenk çok iyiydi. Caner vasat Tolgay ortalama oynadı. Talisca ilk yarı istekli ikinci yarı düştü oyundan. Takım taliscayla skoru aldıktan sonra çok tutmamalı derim. Yine Caner yerini adrianoya bıraksa mutlu olurum

Çevrimdışı arda

N/A
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Etiketler: