Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5245268 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı El Nino

Çok zor ama 9'da 9 yapsak efsanevi bişey olur

En iyi sezonumuzda bile böyle bir seri yapamadık. Bu şartlar altında sadece kendimizi kandırmak olur. Devre arasına kadar alacağımız en az hasarla yolumuza devam etmek. GS'nin alacağı sonuçlara göre puan farkı azalabilir de çift hanelere de çıkabilir.

Çevrimdışı cursedofdragon

En iyi sezonumuzda bile böyle bir seri yapamadık. Bu şartlar altında sadece kendimizi kandırmak olur. Devre arasına kadar alacağımız en az hasarla yolumuza devam etmek. GS'nin alacağı sonuçlara göre puan farkı azalabilir de çift hanelere de çıkabilir.

30 puan farkla gs şampiyon olur

Senin kendi takımından daha haberin yok.

http://www.tff.org.tr/default.aspx?pageID=561

Çevrimiçi levitate

Biz, Fb, Başak ve Göztepe puan kaybetmelerini sağlarsak puan farkını düşürebiliriz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı El Nino

30 puan farkla gs şampiyon olur

Senin kendi takımından daha haberin yok.

http://www.tff.org.tr/default.aspx?pageID=561

9 maç peş peşe mi kazanmışız o sezon? Neyi örnek verdin anlamadım. Ayrıca örnek gösterdiğin 1991-92 sezonu. Bu oyunla 9 maçlık seri yapılabileceğine inanıyorsan durum başka. 30 puan farkla GS şampiyon olur derken şunu bil zerre umrumda değil. Alayı beter olsun.

Burada senin pollyannacılığın bana sökmez sadece kendini kandırmış olursun. Kim neyin ne olduğunu senden daha iyi biliyor durumda. Buranın akıllısı sen değilsin. Şimdi bak işine bana fazla salça olma.

Çevrimdışı mellfred

ben hakem de hakem diyorsam var bir bildiğimiz gördüğümüz, bu sakalları değirmende ağartmadım. bakın gesenin 2 haftadır nasıl hakemle kazandığını görüyorsunuz geçen hafta karabükün 2 penaltısı verilmedi bu hafta atılan gol ofsayt penaltıları karikatür kılıklı özgür yandanverdinin uydurması. sene başından beri maicon mariano ndiaye kaç defa direkt kırmızı yada çift sarıdan atılmalıyken tek kırmızı görmediler. bizim başkanın gidip o namoğlunun ensesine mi olur artık neresine  olur bi patlatması lazım rezalet kepazelik dizboyu bizim taliscanın kuckayla temasını saatlerce günlerce yazan konuşan fenerli mallar gese lehine yapılan hataları hiç konuşmuyorlar mallar diyecem de mal falan değiller bildiğin kardeşler işte ipneler
Gs’nin attığı gol ofsayt, penaltıları zorlama. Konya’nın nizami atağı yine ofsayt diye kesiliyor...
Fener sayfalarına bakıyorum Twitter’dan tek kelam etmedikleri gibi Gs’ye sırt vermişler bize karşı.

Çevrimdışı mellfred

Bakın arkadaşlar bu takım toparlanacak ve alayına tek tek koyacak
Bu romantizm olur ekspresyonizm olur bilemem

Çevrimdışı tangaz

Gs’nin attığı gol ofsayt, penaltıları zorlama. Konya’nın nizami atağı yine ofsayt diye kesiliyor...
Fener sayfalarına bakıyorum Twitter’dan tek kelam etmedikleri gibi Gs’ye sırt vermişler bize karşı.

biz kazandığımızda pancar gibi kızarmış suratla yorum yapan şam şeytanı bile gomis sanki az önde diyor eyyamın kralı yapılıyor ben dün maçı izlemiyordum bi açtım gs ilk golü atmış seviniyolar hemen tekrarı ekrana getirdiler top ayaktan çıkmadan aha ofsayt dedim anında ki dikkatli bakmıyordum evde çocuklarla yuvarlanıyordum falan göz ucuyla bakmama rağmen anında gördüm bunu görmeyecek hakem yeryüzünde yok gese forması kabak gibi sırıtıyor gomis ona keza hani karmaşıktı seçemedi denecek bişey yok bildiğin himmetlerle ayağa kaldırma operasyonu ve sarıkızlar kolkola seviniyorlar...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Rakip takim degerlendirmesi normal cunku gerideyiz kendi maclarimizi kazanmamiz hedefe ulasmak ocin yeterli degil.
Ilkyari bitiminde liderlik koltugunda olursak kendi isimize bakariz.
Gs de cok puan kaybedecek kor topal gidiyorlar suan. Kesin puan kaybedecekleri maclari kazandilar biz de kesin puan alacagimiz maclari kaybettik makas azicik acildi.

Onumuzde 26 hafta var ve gun itibariyla 79 puani sampiyonluk puani kabul edersek gsnin toplamasi gereken 57 bizim toplamamiz gereken 65. 20 galibiyet 5 beraberlik. Cok zor bir durum. Bu yuzden gsnin puan kaybetmesini beklemek normal. Onlarda bi dusus oldugu da gercek seri puan kayiplari yakindir.

Muhim olan bizim puan toplamamiz biz almamiz gerekeni alamiyoruz

26 maçta 65 puan yapmak pek mümkün görünmüyor şu gidişatta şayet şampiyonluk 75 puan üstüne taşınırsa işimiz zor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

9 maç peş peşe mi kazanmışız o sezon? Neyi örnek verdin anlamadım. Ayrıca örnek gösterdiğin 1991-92 sezonu. Bu oyunla 9 maçlık seri yapılabileceğine inanıyorsan durum başka. 30 puan farkla GS şampiyon olur derken şunu bil zerre umrumda değil. Alayı beter olsun.

Burada senin pollyannacılığın bana sökmez sadece kendini kandırmış olursun. Kim neyin ne olduğunu senden daha iyi biliyor durumda. Buranın akıllısı sen değilsin. Şimdi bak işine bana fazla salça olma.

Sen ilk önce Beşiktaş'ın tarihini düzgün öğren.Üste üste 9 maç mı kazanmışmışız mı."En iyi sezonumuzda bile böyle 9 da 9 yapmadık" diyorsun.Örnek atıyoruz bu 1991-92 sezonu diyorsun amacın ne ?

Bu oyunla "Porto'yu deplasmanda,Leipzig'i evimizde yendik" ona nediyorsun ? Futbol takımının inişleri çıkışları olur hoca formsuz olur oyuncular formsuz olur.Futboldan anlayan insaların bileceği şeyler tabi bunları.

Ben pollyannacılık yapmam gerçekleri söylerim 2015 yılında fb ile yarışırken şampiyon olacağımızı söyledim.Geçen sene başak ile yarışırken yine şampiyon olacağımızı söyledim defalarca.Bu senede söylüyorum ŞAMPiYON BEŞİKTAŞ.

Evet kimin neyin ne olduğunu burda herkes çok iyi biliyor geçen senelerden çok iyi tecrübeler edindik.Beşiktaş 2 maç kaybedince ortaya çıkanlar.Sezon sonu şampiyon olunca ortadan kaybolanlar filan hepsini biliyoruz.

Ben kendimi akıllı görmüyorum standart bir zekaya sahibim.Senin ki belki standartın altında olabilir.

Salça'yı çok severim bu arada.

Çevrimdışı EMİR EMRE

İsler rayina girerse 9 macta 27 puan alabilecek bir kadromuz var. Monaco macini kaybetme ihtimalimizi dusuk goruyorum ama kaybetsek bile Basaksehir i yenerek lige geri döneceğimizi dusunuyorum

⌛️ Gordon Milne yönetimindeki Beşiktaş, 28 yıl önce bugün Adana Demirspor’u 10-0 yendi.

Monaco - Beşiktaş maçının hakemi açıklandı! Sırbistan Futbol Federasyonu'ndan Milorad Mazic...

Çevrimdışı mylife1903

Monaco - Beşiktaş maçının hakemi açıklandı! Sırbistan Futbol Federasyonu'ndan Milorad Mazic...
Gecen sene hangi macimizi yonetmisti bu

Tosic versin ayari cebine zarfi koyalim cikolata falan alsin cocuguna

Gecen sene hangi macimizi yonetmisti bu

Tosic versin ayari cebine zarfi koyalim cikolata falan alsin cocuguna

Besiktas-lyon maçını yönetmişti abi.

5 ton et ithal ediyoruz bi torpil yapsın artık :D  :evillol:

🔥Crystal Palace, Monaco maçını izleyip Cenk Tosun için Beşiktaş'a yeni bir teklif yapmaya hazırlanıyor. Konuşulan rakam; 22M€ [DHA]

Çevrimiçi levitate

🔥Crystal Palace, Monaco maçını izleyip Cenk Tosun için Beşiktaş'a yeni bir teklif yapmaya hazırlanıyor. Konuşulan rakam; 22M€ [DHA]
sat sat sat sat

başkan sıfırdan kadro kurar yemin ederim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Milorad Mazic'in yönettiği maçlarda Beşiktaş;
Dinamo Kiev 1-0 Beşiktaş
Beşiktaş 0-0 Arsenal
Benfica 1-1 Beşiktaş
Beşiktaş 2-1 Lyon

Çevrimdışı mylife1903

5000 ton et nedir yahu
90 vagon et yapar
Ben gonderem vagonla ucuza gelir millet et yesin
Normal bi rus yuk tirenini yuklesen 70-80 vagondan asagi almaz bulgaristan sinirina kadar getiririz ordan ikinci yuklemeyi yaparsiniz kamyonu da adanaya kadar ben kullanirim mali da arap faike veririm.

Yahu sirplardan et almaklan hakemin ne alakasi var.
nukleet santral falan yaptirsak neyse
Sirbistanda etin kilosu 3$ fazla degildir bence. Asagi yukari bi negredo maliyeti icin sirp hakem kilini kipirdatmaz.

Son zaman zengini insaatcilar hibe etsin okadar eti.

Çevrimdışı tangaz

5 ton eti ben tüketiyorum tek başıma yılda 5bin ton olmasın skın o :D

Çevrimdışı mylife1903

sat sat sat sat

başkan sıfırdan kadro kurar yemin ederim
Az az az

Çevrimdışı mylife1903

5 ton eti ben tüketiyorum tek başıma yılda 5bin ton olmasın skın o :D
Bes ton demedim bejmin dedim. Benjmini ver bejmini al

Çevrimdışı tangaz

5000 ton et nedir yahu
90 vagon et yapar
Ben gonderem vagonla ucuza gelir millet et yesin
Normal bi rus yuk tirenini yuklesen 70-80 vagondan asagi almaz bulgaristan sinirina kadar getiririz ordan ikinci yuklemeyi yaparsiniz kamyonu da adanaya kadar ben kullanirim mali da arap faike veririm.

Yahu sirplardan et almaklan hakemin ne alakasi var.
nukleet santral falan yaptirsak neyse
Sirbistanda etin kilosu 3$ fazla degildir bence. Asagi yukari bi negredo maliyeti icin sirp hakem kilini kipirdatmaz.

Son zaman zengini insaatcilar hibe etsin okadar eti.

abi romanyada 18-20 tl imiş gürcüstanda 12-13 tl

Çevrimdışı atalay

Oyundan ve dış sahada iç saha mantığı ile oynamaktan bağımsız deplasmanlarda zor gol yemek önemlidir. Hatta yoğun fikstürdeki rölanti maçların oyun planında elzemdir. Geçen sezon 17 deplasman maçının 9'unda gol yemedik. Bu sezon kazandığımız tek deplasman gol yemediğimiz Karabük maçı. Diğer üç deplasman maçında ikişer gol yedik. Öncelikle kolay gol yeme sorununu çözmek lazım.

Çevrimdışı mylife1903

abi romanyada 18-20 tl imiş gürcüstanda 12-13 tl
Toptan fiyat degildir abi o
Resmen kucuk bir alisveris
Normal bi et kombinatin daha fazla et tuketmesi lazim danki cok buyuk rakammis gibi reklami yapiliyir
Ayrica mogolistanda daha ucuzdur
Koyun 17-18$ bulunur deniyor. Ordan yukleyecen azerbaycan sinirina kadar vagonla gelir 20gunde
Hemen kuracan mezbayi kesip bicecen oracikta
Iyi is valla

Birine yesil isim yakilmis
O milletin asina koyan herifler icin cerez parasi
Cb az yesin az ucak alsin millet et yesin

Etiketler: