Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 360 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5217235 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Olayı stoperde de oynatalım gibi söylemlerde bulunup egzejere etmeye gerek yok.
Mobil santrafor dediğimiz türden oyuncu ve benim beklentim olan 25 gol asist barajını geçerse çok da memnun olurum
Bi gomez değil ama bi guiza hiç değil.

egzajere etmek  :alala:

peki.

yanıta lüzum kalmamış...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Mobil santrafor dediğimiz türden oyuncu ve benim beklentim olan 25 gol asist barajını geçerse çok da memnun olurum
Uzun lig maratonunda 25 gol asist barajı çok mantıklı değil yani asist açısından, bizim ihtiyacımız olan gol, takımda 10 golün üstünde atabileceğini düşündüğümüz sadece 3 adam var bunlarda Cenk, Negredo ve Talisca bunun dışında en büyük gol katkısını belki Babel sağlayabilir, uzun maratonda asist gol dengesinden çok gole ihtiyacımız var ve o asistleri gole çevirecek oyuncu sayısı az, Negredo zaten sahada olduğunda büyük ihtimalle Cenk olmayacak geriye bir tek Talisca ve Babel kalıyor. Olaya Negredo özelinde bakarken diğer oyuncuların gol sayılarınıda dikkate almamız gerekiyor. Negredo etkili olduğu sistemlerin çoğunda 2.bir forvetle beraber oynadı, bu karşılaştırmayı yaparken geçmişi de göz ardı etmeyelim.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Librarius

Porto forumlarina goz attim ve biraz gururlandim dogrusu. Hemen hemen hepsi macin cok zor gececeginden emin. Evlerinde oynayacak olmalarina ragmen "rahat aliriz" diyemiyorlar. Hepsi cekiniyor. Besiktasimiz baya baya isim yapmis son iki yillik sure zarfinda.

Temel sorunlari kadrolarinin dar olmasiymis. Bu yuzden CL'den ziyade lige onem vermeliyiz fikri oldukca benimsenmis vaziyette.

Bir iki kisi de "bu macla ilgilic iyi seyler hissetmiyorum" yazmis. Hadi insallah. :)

Okudugum forum icin lutfen bakiniz : http://www.fcporto.ws/index.php?topic=20189.30
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Egos

sana da olcay şahan'ı hatırlattı, değil mi? çevre kontrolü, topsuz oyundaki başarısı, tek pasları; o hareketler beni bayağı heyecanlandırdı, göbekten yapılacak ataklar için anahtar rol üstlenebilir.

Çevrimdışı tangaz

sana da olcay şahan'ı hatırlattı, değil mi? çevre kontrolü, topsuz oyundaki başarısı, tek pasları; o hareketler beni bayağı heyecanlandırdı, göbekten yapılacak ataklar için anahtar rol üstlenebilir.

olcay şahan sizi tatmin mi ediyor? aradığımız kan olcay performansı ise olcayı neden yolladık? neden 3 katı pahalı adamı aldık? bizim aradığımız 20+gol atacak eleman performansı bence.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Egos

ben bidon adayı derken o rakamları telaffuz etmedim laf lafı açtı kendimce 9 numaradan beklentimi yazdım 25 gol 3 asist gibisinden bence 10 gol 10 asist yapan 9 numara iyi bir 9 numara değildir iyi bir forvet elemanı olur ama bunun karşılıgı number nine değildir :)

iyi bir 9 numara değildir, number nine değildir, bidon değildir.

ağabey bak, şikayet ederim "hâlâ bidon diyor." diye.

Çevrimdışı tangaz

iyi bir 9 numara değildir, number nine değildir, bidon değildir.

ağabey bak, şikayet ederim "hâlâ bidon diyor." diye.

demirden korksak trene binmezdik  :bandit:

ama demediğim bişeyi de demişim gibi lanse etmen  :olmaz

Çevrimdışı tuncaboylu

Uzun lig maratonunda 25 gol asist barajı çok mantıklı değil yani asist açısından, bizim ihtiyacımız olan gol, takımda 10 golün üstünde atabileceğini düşündüğümüz sadece 3 adam var bunlarda Cenk, Negredo ve Talisca bunun dışında en büyük gol katkısını belki Babel sağlayabilir, uzun maratonda asist gol dengesinden çok gole ihtiyacımız var ve o asistleri gole çevirecek oyuncu sayısı az, Negredo zaten sahada olduğunda büyük ihtimalle Cenk olmayacak geriye bir tek Talisca ve Babel kalıyor. Olaya Negredo özelinde bakarken diğer oyuncuların gol sayılarınıda dikkate almamız gerekiyor. Negredo etkili olduğu sistemlerin çoğunda 2.bir forvetle beraber oynadı, bu karşılaştırmayı yaparken geçmişi de göz ardı etmeyelim.
Negredo 10 asist yaparsa, Talisca 20 golle gol kralı olur.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Kredi çekmişiz. var mı bilgi sahibi yetkili bir abi ?

çekeceğimizi 5-6 aydır biliyorum pazarlık yapılıyordu elimizdeki yüksek faizli kredileri düşük faizli
krediyle değiştirme ve vadelerini uzatma haraketi.
işin uzmanları başarılı bir hamle olarak değerlendiriyordu. şu anki deteyları bilmiyorum ama ilk öğrendiğimde
bunun için uğraşıyorlardı. Beşiktaşı bayağı rahatlatacak borç yüküde hafifleyecek bir hamle deniyordu.
demek çektiklerine göre olgunlaştırmışlar bunu.

Çevrimdışı Librarius

Beşiktaşdan bahsederken kin kusuyor işin ilginci bahsetmezken bile Beşiktaşa kin kusmayı bir şekilde başarıyor.
dün gece konuşmasında tek bir Beşiktaş yokken başından sona kin kustu aslında  gs çok büyük bir takım çok güçlü kadro kurdu
rakipler bu sene çok iyi transfer yaptılar başak ts fener gs üst sıraların adayı burda Beşiktaşdan bahsetmeden beşiktaşı küçültmenin örneklerini yaşadık.
peki maç sonu röportajdan sonra kaç kanala bağlanıp açıklama yaptı. bizim maçlardan sonra yerel tvleri bile es geçmiyor.
sabaha kadar bütün kanallara bağlanıp ağlıyor. iki yıldır Beşiktaşı hakemler koruyor algısını başlatan ve sürekli besleyen kişidir kendisi.
bunuda açık açık söyledi. Bunu renkli artığı bir hoca söylese kimse sallamaz ama Rıza söylediğinde başka oluyor bunu kendiside
biliyor. Ümit özat bile bundan daha fazla adam hiç tanımayan birilerini getirsen ümitin ve rızanın Beşiktaş maçı sonrası röportajlarını dinletsen bunlardan
hangisi Beşiktaşın eski kaptanı desen ümiti seçerler

Bugun "Besiktas hakemlerle yuruyor" algisinin kurucu babasi Riza Calimbaydir. Bu algiyi kurdugu macta hakemlik hic bir sey yokken hemde. Bir hafta boyunca kanal kanal, radyo radyo dolasip durdu ve Besiktas hakem sayesinde kazandi algisini isledi.

Hatta utanmasi olan biri icin onur kirici muamelelere de maruz kaldi ama utanmasi olmadigini gostererek algiya devam etti. Katildigi TV programlarinda yuzune karsi "Hocam bahsettiginiz pozisyonda faul yok (Aboubakar'in attigi gol oncesi Tosic'in mudahalesi kastediliyor) denmesine ragmen algiya devam etti. Senol hocayla polemige girdi ve sezon boyunca olmayan hakem hatalarini gundemde tutup FB'nin degirmenine su tasidi.

Bu sene de takimi faul yapmak disinda hicbir sey yapmamisken, kaleye tek sutu yokken "Besiktas hakem sayesinde kazandi" gibi ahlaksizca bir iddiayi 4 haftadir dile getiriyor. Dun GS macinda hakem bunlara tecavuz etti ama sesini cikarmadi. Bu nasil bir ofke ve art niyettir? Bu nasil ahlaktir? Bu nasil durustluktur? Bu nasil efsaneliktir?

Riza Calimbay ezik ve zayif bir karakterdir. Besiktas'tan uzak tutulmalidir. Ahlaki sorunlari olan birini efsane mertebesine yerlestirmek Besiktas'in iffetli ve serefli gecmisine buyuk bir hakarettir.

Çevrimdışı Egos

olcay şahan sizi tatmin mi ediyor? aradığımız kan olcay performansı ise olcayı neden yolladık? neden 3 katı pahalı adamı aldık? bizim aradığımız 20+gol atacak eleman performansı bence.

ağabey ne yapalım, gol vuruşunu göremedik henüz. o da gomez gibiyse olcay şahan+gomez'i gomez fiyatına almış oluyoruz. adama verdiğimiz paranın yaklaşık 1,5 milyonluk bölümü olcay şahanlık kısma gitmiş, geri kalan 2,5 civarına kimi almışız zaman gösterecek.
[ Son Düzenleme: 11 Eylül 2017, 17:42:51 Egos ]

Çevrimdışı Librarius

rıza dışında tüm hocalar yense de yenilse de hakem kazara bizim lehimize hata da yapsa ligin en iyi takımına karşı oynadık diyorlar ki...

bunu yapmayan tek hoca rıza.

ben defaten yazdım bu anektodu bir daha yazayım. gökhan keskin bunun yardımcısı deplasmanda malmö maçı sonrası rızaya istifa edelim beşiktaşa faydamız olmuyor yetersiz kaldık diyor rıza yanıt olarak tazminat nolcak diyor gökhan tek başına istifa ediyor.

Abi yukarida da yazdim ama yine yazayim: Riza'nin ciddi anlamda ahlak ve karakter sorunlari var. Tamam hakem gercekten katleder konusursun. Fakat hakem hatasinin olmadigi bir mactan sonra Besiktas aleyhine ortaligi karistirirsan senin efsaneliginden girip haysiyetinden cikarlar. Yazinca bile ofkeleniyorum bu zayif karaktere. Hakem dun bunlara tecavuz etti, Riza'da zevk aldi.

Çevrimiçi Necmi

Negredo 10 asist yaparsa, Talisca 20 golle gol kralı olur.

bir maç oynadı iki net asistlik pas verdi taliscaya talisca atamadı
bence 10 asisti geçer negredo çok haraketli pas oyununu seviyor uyum sağladıkça
çok büyük iş yapar. Bende tangazı o bidonun içine sokarım yıl sonunda
büyük bir keyifle :D içinede katranı basarım tüye bulamam ortalıkta Beşiktaşlı gibi dolanmasın diye

Çevrimdışı Librarius

biz silmesek bile o kendi kendine siliyor zaten.
zaten bütün suş Şenol hocada yapıştırmıyor şuna maçda 4-5 tane ağzını açacak durumu olmasın.
ben Beşiktaşa gmöstere göstere kötülük yapanlara kayıtsız kalamıyorum.
kimse ondan Beşiktaşı yalasın istemiyor diğer hocalar kadar olsun kafi
olamıyorsa bu içindeki kötülüktendir bu kadar basit.

Abi Allah askina bunun takimina nasil 4-5 gol atacaksin? Herif bize karsi karete yaptiriyor takimina. Futbol icin gelmiyor, Besiktas'i sertlikle sindirmek icin geliyor. Ayni sertligi gorunce de anasina avradina kufredilmis gibi infiale ugruyor. Ayrica Riza'yi 10-0 da yensek oyle bir ahlaki dusuklugu var ki sunu aciklamayi yapar "Mac 5-0 ken hakem o faulu verse biz bu maci cevirirdik. Besiktas olmasa hakem o faulu verirdi." Yemin bile edebilirim ki bu minvalde bir aciklama yapar. Cunku herif Besiktas'tan nefret ediyor, Besiktas'a yenilmeyi namusuna yonelmis bir saldiri olarak goruyor.

Çevrimdışı sametbagan

Ya gerçekten siz negredodan ligde 25-30 gol bekliyorsanız gidin bi yüzünüzü yıkayın derim.Bana önemli maçlarda gomez gibi kilidi açsın yeterli.
Mesela derbilerde ve şl de asist gol katkısı yapsın kötü oynadığımız bi maçta galibiyet golünü atsın veya asistini yapsın yeterli.Düşme potasında ki takımlara 3'er 3'er atıp şampiyon yapmayıp gol kralı olacağına önemli 15-20 maçı çözsün bana yeter.Zaten babel ,oynarsa lens, Q7 ,tali ,cenk ozi takımın gol ve asist yükünü paylaşır. 

Çevrimdışı mylife1903

Bugun "Besiktas hakemlerle yuruyor" algisinin kurucu babasi Riza Calimbaydir. Bu algiyi kurdugu macta hakemlik hic bir sey yokken hemde. Bir hafta boyunca kanal kanal, radyo radyo dolasip durdu ve Besiktas hakem sayesinde kazandi algisini isledi.

Hatta utanmasi olan biri icin onur kirici muamelelere de maruz kaldi ama utanmasi olmadigini gostererek algiya devam etti. Katildigi TV programlarinda yuzune karsi "Hocam bahsettiginiz pozisyonda faul yok (Aboubakar'in attigi gol oncesi Tosic'in mudahalesi kastediliyor) denmesine ragmen algiya devam etti. Senol hocayla polemige girdi ve sezon boyunca olmayan hakem hatalarini gundemde tutup FB'nin degirmenine su tasidi.

Bu sene de takimi faul yapmak disinda hicbir sey yapmamisken, kaleye tek sutu yokken "Besiktas hakem sayesinde kazandi" gibi ahlaksizca bir iddiayi 4 haftadir dile getiriyor. Dun GS macinda hakem bunlara tecavuz etti ama sesini cikarmadi. Bu nasil bir ofke ve art niyettir? Bu nasil ahlaktir? Bu nasil durustluktur? Bu nasil efsaneliktir?

Riza Calimbay ezik ve zayif bir karakterdir. Besiktas'tan uzak tutulmalidir. Ahlaki sorunlari olan birini efsane mertebesine yerlestirmek Besiktas'in iffetli ve serefli gecmisine buyuk bir hakarettir.
Amma entri dosemisin herife, yetersiz₁ de gec
Bu ve bunun benzerlerini basimiza getirdi baska yetersiz₁. Ertugrul tayfur riza falan lan ziya dogani getir hadi tam okuzsun git rasim karayi getir. Fikret baskan hatasindan hemen dondu sameti gonderdi ve besiktasin yukselisi basladi. O samet iki sene daha kalsaydi kesin kume dusururdu

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tuncaboylu

bir maç oynadı iki net asistlik pas verdi taliscaya talisca atamadı
bence 10 asisti geçer negredo çok haraketli pas oyununu seviyor uyum sağladıkça
çok büyük iş yapar. Bende tangazı o bidonun içine sokarım yıl sonunda
büyük bir keyifle :D içinede katranı basarım tüye bulamam ortalıkta Beşiktaşlı gibi dolanmasın diye
O kadar anlattılar ama 15 gol 10 asistle 22 gol 3 asistini ne farkı olduğunu anlayamadım zaten.

10 asist yaptığında gol mü sayılmıyor zannediyorlar Gökmen gibi acaba...

Çevrimdışı sozkul

neden yıllarca Beşiktaşın kaptanlığını yapmış biri Beşiktaşlı anılmaktan rahatsızlık duyuyorsa
kendi bileceği iş. süperligdeki hocaların çoğu Beşiktaşlı ve bugüne kadar bundan rahatsızlık duyanı görmedim.
Beşiktaşlı olduğu için Beşiktaşa yatmakla suçlananıda olmadı. çıkıp mücadelelerini verdiler.
onun karın ağrısı var kıvranıp duruyor.
Denizli hocasıydı sanırım avrupada estirirken denizli taraftarından çok Beşiktaşlılar mutluydu gururluydu.
Beşiktaşın ve camianın rızaya tek bir yanlışı olmamıştır. ama onun bu camiaya yanlışları kamyon yükü.
Aslında hala eleştirirken bile sahipleniyoruz yok sayamıyoruz. Bir çok arkadaş hala yaptıklarına mazeret bulma
çabasında halının altına süpürme telaşında. daha maç önü konuşmasında Beşiktaş maçında hakemin verdiği
penaltıya saydırırken akşam maç sonu hakemle ilgili en ufak bir şey dememesi rakibi pohpohlama ne kadar
güçlü olduğunu anlatma çabası birde kimsenin dikkatini çekmedi sanırım orda ilk beşe girmek bu sene çok zor
buna aday bir sürü takım var dedi başak gs fener ts isimlerini saydı Beşiktaşı anmadı bile

O şampiyonu biliyor geriye kalan dörde girecebilecek takımları saymış.  :D

Çevrimdışı Librarius

Amma entri dosemisin herife, yetersiz₁ de gec
Bu ve bunun benzerlerini basimiza getirdi baska yetersiz₁. Ertugrul tayfur riza falan lan ziya dogani getir hadi tam okuzsun git rasim karayi getir. Fikret baskan hatasindan hemen dondu sameti gonderdi ve besiktasin yukselisi basladi. O samet iki sene daha kalsaydi kesin kume dusururdu

Haklisin degmez ama halen savunuculari oldugunu gorunce Besiktas'a yenilmis Riza ofkesine kapiliyorum.  :D

Çevrimiçi Necmi

O şampiyonu biliyor geriye kalan dörde girecebilecek takımları saymış.  :D

:D öyle diyelim hadi senimi kıracağım bir rıza yüzünden

Çevrimdışı Berat

Talisca zaten Negredo ile çift forvet gibi oynadı, kaymağını yiyemedi.

Çevrimdışı Egos

...

olur, efsane demeyelim. beşiktaş'ın iffetli ve şerefli geçmişinde en çok forma giyen oyuncusu, sadece beşiktaş forması giyerek futbolculuk kariyerini tamamlamış 9 beşiktaş futbolcusundan sonuncusu, efsane kadronun kaptanı diyelim (pardon, efsane demeyecektik) kadronun kaptanı diyelim.

Çevrimdışı mylife1903

O kadar anlattılar ama 15 gol 10 asistle 22 gol 3 asistini ne farkı olduğunu anlayamadım zaten.

10 asist yaptığında gol mü sayılmıyor zannediyorlar Gökmen gibi acaba...

Benzinli arabaya ucuz ve az yakiliyor diye dizel dolduruyon mu

Çevrimdışı Egos

Haklisin degmez ama halen savunuculari oldugunu gorunce Besiktas'a yenilmis Riza ofkesine kapiliyorum.  :D

kendine öyle yakıştırmalar yapma ağabey, kendisi ezik ve zayıf bir karakterdir.

Etiketler: