Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 234 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5281094 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi murat

gole giden talisca gole giden babel zaten sadece gole gidiyorlar kaptirilan toplara veya baskiya gidemiyorlar ardina birde q7 miz var top kapmiyan baski kuramayan ama gole giden!!! sonra vay efendim orta saha hatta pepe bile bitmis yersen! nedense futbolu hep boyle hayal ediyoruz  aslinda soyle olsa fantezimiz kalecimiz dahil herkes gole gitse ne goller atardik ama bu modern futbol dedikleri baska sey olsa gerek!!!
büyük takımsan gol atacaksın attıracaksın,predinide yapacaksın.oyuncuların çok yönlü olacak en kötü ihtimal en azından birşeyi çok üst düzey yapmalısın.mesela çok yönlü santrafor değilsin ama geleni yazarsın  yada bitiriciliğin yoktur ama topu alıp gidersin vs.olaya sadece gol olarak bakmıyorum ama  göz var nizam var takımda 2 oyuncu gol atabiliyorsa kitlersin olur biter.oyun yok bireysel şutlar veya olursa orta ile gol atıyorsun.

Çevrimdışı ardiles

Kötü oynaması kasıtlı olduğu anlamına mı geliyor ? Bunlar aşılamaz durumlar değil.
Ne var geldiğinde idman yapmıyordu Hoca çağırmadı mı ne yapıyorsun sen diye ?
Sanki Benfica'da böyle sezonu var. Bunlar gelişme sayılmıyor mu ?

Ayrıca ben herhangi bir demecini görmedim Ben Beşiktaş'ın üzerindeyim başlıklı.

talisca çok zeki biri, lafın tamamı aptala anlatılır deyip demeç vermemiş sanırım. görmek isteyen görüyor anlatmaya gerek yok görüyorsunuz

Çevrimiçi Sinan66

demba ba + forvet + 1-2 tane senol hocanin istedigi oyuncular

böyle olacaksa ben fitim. seneye şampiyon oluruz. uefa kupasini bile alabiliriz  :bandit:

Ama insAllah senol hoca gitmek istemez
[ Son Düzenleme: 01 Mayıs 2018, 00:45:15 Sinan66 ]

Çevrimiçi ferdi1903

Herşeyi geçtim, Atiba - Medel - Oğuzhan - Tolgay 4'lüsünün koca sezonu 3 golle bitirecek olmalarına ne demeli?

Beşiktaşın orta sahası 3 golle sezonu bitirecek. Şaka gibi.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu ayri bir rezalet, bjk nin orta sahasi gol kisiri olamaz nasil bjk nin golcüsü koca sezon 7 gol olamaz ise buda kabul edilemez. Talisca ve babeli cek ortaya rezalet cikiyor

Çevrimdışı f_madida

bari su qatar airways, qnb vs anlasmalarini yapsaydik..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Alper1903

Talisca ikinci yarı ne kadar oynadıysa, ilk yarı da aynı şekil oynamadı yattı. İkinci yarıdaki performansının sebebi de dünya kupası. Yani, seneye bu performansa muhtemelen çıkmayacaktır. Yedekte kalsa, 2-3 milyon bonservisle alsak sonuna kadar kalsın ama kabul edelim büyük fırsat teptik bu sene. 20 milyon euro'lar veremeyiz artık imkansız. Onun yerine o paraya genç ve yarışmacı takım kurmak zorundayız. Cl gelirleri muhtemelen olmayacak ve oyuncu satışına bakacak işler.

Çevrimdışı savaş altay

demba ba + forvet + 1-2 tane senol hocanin istedigi oyuncular

böyle olacaksa ben fitim. seneye şampiyon oluruz. uefa kupasini bile alabiliriz  :bandit:
             Fw
   ?          Talisca        ?

Dos-Medel
 Adriano    ?    ?     Ciğersiz :D

Santraya basacağız. Zaten ŞL modeli bu değil mi ? Kur içerdekilere de acıma ağladıkça daha şiddetli vur.

Ne dedik ? Isınırsak Fw Durursak Talisca.

Çevrimdışı f_madida

Zirvenin arkasinda kaldik ama su son 3 maci alalim, ne olur ne olmaz, belki son hafta 2. bitiririz. Ne kadar yukarida olursak o kadar iyi, bu siralama onumuzdeki sezonun hazirligina da yansiyacak.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi murat

Bu ayri bir rezalet, bjk nin orta sahasi gol kisiri olamaz nasil bjk nin golcüsü koca sezon 7 gol olamaz ise buda kabul edilemez. Talisca ve babeli cek ortaya rezalet cikiyor
sadece gol de değil sorun 6 ve 8 numara 10 numaraya uzak.on numara da aslında 9 numara 9 numara ise 10 numara .hiçbiri birbirine bağlı değil.hepsi ayrı telden çaldı.taliscanın ortalama oynadığı yer negredodan daha ileride.tüm sezonun bir verisi olsa görsek kim kaç metrede oynamış.

Çevrimdışı savaş altay

talisca çok zeki biri, lafın tamamı aptala anlatılır deyip demeç vermemiş sanırım. görmek isteyen görüyor anlatmaya gerek yok görüyorsunuz
Oynamaması gerektiğini düşünenler içinde aynı şeyi düşünüyordur bundan emin olalım  :ok:

Çevrimdışı ardiles

talisca oynamadığında orta sahamızın nasıl dinamikleştiğini, sürekli rakibi ısırıp top kaptığını, dönen topları alıp atak sürekliliğini sağladığını görmek istersen sezon başından itibaren taliscasız maçlarımız izle gör.

Çevrimdışı Kutay

bari su qatar airways, qnb vs anlasmalarini yapsaydik..
o anlaşmaları biz değil başakşehir yapar abi malum sebeplerden dolayı  :bandit:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi ferdi1903

Ben sahsen taliscayi beyenmiyorum, kalirsa niye alindi demem ama giderse üzülmem. Ama orta alandaki diyer arkadaslar harbi harbi kisirinda öteler özelikle tolgay

Çevrimdışı ardiles

Oynamaması gerektiğini düşünenler içinde aynı şeyi düşünüyordur bundan emin olalım  :ok:

o bölgede oynayabilecek kimse olmayınca zorunlu oynaması gerekiyor tabi. kötü oynasa dahi forma garantisi sağladık. acaba menajerine oynama garantisimi verdikte taliscayı alternatifsiz bıraktık? başkan diyor ki: "hayatta en nefret ettiğim şey zekamın hafife alınması" e bizde aptal değiliz.

Çevrimdışı underworld

sezon öncesi her türlü haltı yiyen ama ne hikmetse cezalandırılmayan üstüne mayışa zam yapılan ve koca ilk yarı sahada gezen talisca beyin performansı kötüydü o yüzden kaçtı bu şampiyonluk. eksik kalan "uçan tekme" konusunu şu cümlenin neresine koyacağımı da şaşırdım.

yerli oyuncular inisiyatif alır takımdaki arkadaşlık ortamını canlı tutarlardı. şimdi kala kala şımarık berezilyalı veletlerin eline kaldık oyuncak olduk.
ozi, tolga tolgay, necip
Medel, adri negro, fabri
Q7, pepe
Talisca tek tabanca

Hepsi ayrı bir grup oldu bütünlük kayboldu.

Çevrimdışı underworld

Medel hariç hepsini gözden çıkardım ben. Böyle bir istatistik yok. Inanılmaz yani. Umarım önümüzdeki sezon sağlam bir revizyon yaparız.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yabancı dolu, yerli yok o iş zor

Çevrimdışı Alper1903

Hedefimiz 15-16'daki sinerjiyi, kenetlenmişliği ve oyuncu grubunu yakalamak olmalı. Taraftar şampiyonluğa %100 inançlı, takım birlik halinde, kopukluk yok ve ekstradan yönetim takımın sonuna kadar arkasında olmalı. Bu koşullar sağlanırsa şampiyon olamamamız için hiçbir sebep yok en büyük aday yine biz oluruz. 15-16'da da herkesin şampiyonluk adayı fenerdi, hakem hataları yine devam ediyordu, farkı 8 yapalım paniklesinler diyorlardı ne oldu? Biz olduk. Bu koşullar sağlanırsa yine biz oluruz. Yok sırf reklam yapayım diye saçma sapan transferler yapılırsa, hala gözümüz dışarılarda olursa, aman bu oyuncuyu satamayız uğraşmayalım belki para eder diye düşüncelere girersek şampiyon falan olamayız bu kadar net. Seneye kendi içimize yönelmeli, kendi işimize bakmalıyız. Popülist işlere 2 sene sonra bakmalıyız. Hatalıyız, bunu biz istedik, düzeltmek zorundayız.

Çevrimdışı Alper1903

Ayrıca olur da CL şansı doğarsa bize, seneye fazla CL'ye odaklanmamamız görüşündeyim. En fazla gruplara kalıp dönmek olmalı hedef. Seneye tek hedef şampiyonluk olmalı başka bir hedef olmamalı.

Çevrimiçi Sinan66

Fw
   ?          Talisca        ?

Dos-Medel
 Adriano    ?    ?     Ciğersiz :D

Santraya basacağız. Zaten ŞL modeli bu değil mi ? Kur içerdekilere de acıma ağladıkça daha şiddetli vur.

Ne dedik ? Isınırsak Fw Durursak Talisca.

birde saglam bir 8 numara sart gibi  :) kanatlarda tore/orkun var, babel bir sene daha götürmü bilemem

Çevrimdışı underworld

Ömer Üründül : pepe yi yıllardır izlerim ilk defa bu kadar kötü bir durumda gördüm.
Büyük ihtimalle kırmızı kart sonrası 2 maç oynamayacağı için kendini salmış.
Neticesinde sakatlanarakta oyundan çıkmak zorunda kaldı.

Çevrimdışı underworld

Sayın Üründül 'ün yorumlarına çoğu zaman mutabık kalmışımdır.

Çevrimdışı mellfred

takımla ilgili ne zaman hayal kırıklığına uğrasam şu arkadaşın feryadı geliyor aklıma

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Yav of iyi ki maci kaybettik, hemen en iyi adamlarimizi gondertmek isteyenler turedi gene. Bu takimdan en son gonderilecek adamlar Talisca, Medel. GS 10 kisi kalana kadar bizden cok mu pozisyon buldu Pazar gunu. Forvetin Negredo, mactaki en net pozisyonu buluyor 3 metre farkla disari atiyor soyle bir nefesimizi bile tutamadik top kaleye giderken daha ayaktan cikar cikmaz disari gidecegi belli. Sonra gelip burada Pepe'den, Talisca'ya saydiriyor millet. Sorun forvet, ardindan Oguzhan, Atiba ve Tolgay. Sunu da soyleyeyim ayni kadro GS ya da FB'de olsa rahat birinden biri liderdi, su FB'nin sacma sapan futbolu, beceriksiz teknik direktoru ile ustte olmasinin normal bir aciklamasi var mi? Sezon basindan yapilacaklar belliydi, bunu da soyledik. Daha sezon baslamadan herkes rengini belli etmis, saldirilar ve cezalar baslamisti.

Tolgay'in da talipleri varsa satilsin, Oguzhan aldigi ucrete ya da azina imzalamiyorsa gitsin. Yabanci sinirlamasi daha 2 sezon yok en azindan, 2 sene sonra olup olmayacagi belirsiz sey icin sezon boyunca ancak vasat katki veren oyunculari kadroda tutamayiz. Onun yerine gidip genc yerliler bulunur, 11 icin agirlikli olarak yine kaliteli yabancilarla devam edilir.

Ha, bu Yusuf Namoglu mudur ne ...un soyudur, gonderilmesi sart. Gorevli geliyor herhalde, her baskan olusunda bir sekilde hakemlerle ittirilerek GS sampiyon yapiliyor. Kesin Albayrak'la falan is iliskileri de var bu herifin.

Etiketler: