Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 370 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5217323 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Ayrıca ben oldum olası sevemedim ama geçen sene bizi şampiyon takımdaki en büyük etken Aboubakarmış. Gitse de kurtulsak dedim, gelen tam bir bidon çıktı.

Duzgun bir santraforun olaydi kimse abuyu hatirlamazdi.

Senol gunesin degerini bilmesi gereken adam fikret ormandir.
Hersene buyuk takimin santraforunu degistir, santrafora benzeyen tek oyuncusunu git devre arasi sat, santrafor diye sene basi negredo gibi bur ici bos siseyi al
Hersene takimin iyi oyuncularini sat, yerlerini doldurama
Hocanin istediklerini alma, kafana gore transfer ysp

Sonra yonetim yalakasi insanlar cikip hoca elestirsin. Yahu sorumluluk vermek lazim hesap sorup, elestirmek icin
O yonetimde ayni masaya oturup futbol konusabilecek insan yok senol gunesle. Baska hoca olsa bu yonetimi rezil ederdi basin toplantilarinda

Daum bile nihat satildiginda, nihati satan sampiyonlugu satar dedi.
Lucescu ilhanin satilmasini elestirdi

Negredoyu kim bu yonetime onerdi, kim izledi, kim begendi bu adami, o daha futbol falan izlemesin, anlamiyor

Yonetim herseyi bilir havasinda olanlar vardi, bayern yonetimimi bu yahu, o yonetimin yarisina futbol topunu versen iki kere sektiremez, bomba doye karakola goturur ama hocaya sormadan futbolcu transfer ediyirlar, futbolcu izliyorlar, yonetimin izledikleri budur iste.

Gomezde bi duses attilar sonra her sene boyke olacak sandilar, yazdik papaz her sene pilav yemez, her zar duses gelmez diye

Çevrimiçi underworld

Şut gol, orta - kafa - gol
Neredeyse 1 senedir adam akıllı set hücumumuz bile yok.
Bu sezonun özeti.

Dua edelim de başak şampi olsun.

Çevrimdışı mylife1903

Yonetimin istifasi beni senol gunesin istifasindan hem daha memnun eder hem de daha gereklidir.

Mallari alan yonetim sonra satis elemanina kiziyon bu mallar neden satilmiyor diye
Sen gidip manavina curuk elmalari doldurursan, tezgahtar satamaz tabi, hadi iki uc sefer suyunu sikti, hosafini yapti, gelen parayi kasaya koydu tezgahtar, ukan 3kg elma aldim 10lira kazanacaktim bu tezgahtar nasil 25 lira kazandirdi, dedi yonetim gitti 5kg curuk elma yanina da 15 kilo curuk armut aldi, tezgahtar da dedi yok artik alisami, duzgun meyve al nasil satam bunlari
Satarsin varol abi, dediler

Satamayinca adami elestirme hakkin yok mal sahibinin

Tezgahtar kotu degil.
Ben sene basindan beri yaziyirum adamin elinde oyle anlatilan kadar iyi bir kadro olmadigini.
Arguman ney
Lensi negredoyu kusturmjs medeli oynatmamis
Yahu medel penguen gibi geldi neyini oynatacak, gereksiz transferin teki
Lens ile negredo kusmese nolcek yahu bunlari messi ronaldo yapanlar vardi
Nerde o lens sevdalilari, iste onlsr bu sonucun mimari yonetimle beraber
Boyleymis soylemis lens 3. Lig topcusu iste
Cins cins fauller yapan prekogillerden adam dedik size
Fb maclarinda vermiyorlardi yaptigi faulleri, vura vura kira kira sallana sallana duse kalka gidiyirdu

Top istop edemeyen kanat oyuncusu, umar aminu seviyesinin bile altinda bi oyuncu

Çevrimdışı mylife1903

Şut gol, orta - kafa - gol
Neredeyse 1 senedir adam akıllı set hücumumuz bile yok.
Bu sezonun özeti.

Dua edelim de başak şampi olsun.
Set hucumu yapsan negredo golleri mi siralayacak, boyle bir mantik yok

Eliyle kaleye topu goturemeyecek adami alip santrafor diye besiktasa cakan bir yonetim var

Set hucumu yapsan, senin ucar kacar, seneye "goruruz reyiz" dedigin lens gollerimi siralayacak, golu gectim top mu istop edebilecek

Adam 10mden gelen pasi kontrol edemiyor ayak iciyle, futbolcu mu olacak

Lens boyle soyle he

Çevrimiçi underworld

Set hucumu yapsan negredo golleri mi siralayacak, boyle bir mantik yok

Eliyle kaleye topu goturemeyecek adami alip santrafor diye besiktasa cakan bir yonetim var

Set hucumu yapsan, senin ucar kacar, seneye "goruruz reyiz" dedigin lens gollerimi siralayacak, golu gectim top mu istop edebilecek

Adam 10mden gelen pasi kontrol edemiyor ayak iciyle, futbolcu mu olacak

Lens boyle soyle he
Love sıraladı reyis set hucumunda
Ozi de sıralardı
Pekto bile sıralardı

Çevrimdışı mylife1903

Mac 1-0
Bir gol bizi oyunda tutacak gs stres yaoacak 88-90 gibide 2. Yi saplayacaz belli yani herseye ragmen boyle olacak

Sagdan bi top atiliyor gomis ofsayt, hakem   penalti ve kirmizi uyduruyor, kimorda penalti falan yok sonra o penalti kaciyor. 11-11 olsa o penaltidan sonra momentum doner maci da alirdik, cok net

Ya arkadas, bu forumdaki besiktaslilsrdan bile penalti dogru falan diye yorum geliyir, yonetim susuyor. Alemin enayisi biz miyiz kardesim, boyle penaltiyi fbye verip sikerteli falan atsan daha kac yonetemezsin evini basarkar.

Sahada takimin lideri olmadigi gibi camianin lideri de yok

Baska nerde, yat gezisinde mi?

Ben yaptim ben soyleyim, ben izlerim, ben alirim, ben ben hep ben diyordu noldu fikret orman, 10 milyon yonetim gideri yapacaginiza, gidip basina dagitsaydiniz o parayi faydasi olurdu.
Bu fikret orman simdi biz demeye basladi, basari benim basarisizlik hepimizin

Aklima paylasim geldi
Yari yariya paylasiyoruz, nasil oluyor, yarisi benim yarisi bizim, yersen

Çevrimiçi underworld

Ozi bu sene 3 asist 0 gol
Geçen sene 5 gol 8 asist
Ondan önceki 9 gol 7 asist

Mum gibi eriyor

Çevrimdışı mylife1903

Love sıraladı reyis set hucumunda
Ozi de sıralardı
Pekto bile sıralardı
Love bilgimiz haliyle degil klon olarak geldi, adama gelen top 6m sekiyor nereye siraliyor.
Takimin acik ara en kazma futbolcularindan
Caner love lens top kontrolu felaket uc oyuncu hadi lens ile caneri biliyroduk da love supriz oldu

Love transferini elestiremiyorum cunku anlayabiliyorum. Negredo, lens, medel, vida transferlerini anlayamiyorum, aciklama bile getiremiyorum

Yonetime yazar hepsi, boyle sacma sapan transferlerle bu takim iyi bile geldi, clde basarili oldu ama cenk vardi ozaman tabi.

Burak volkan musa yalcin ayhani yusuf erdogani alsak
Su durumdan iyi durumda olurduk cebimizde de 50 milyon yuro olurdu

Sonra borc neden azalmiyor, boyle mal alirsan borcun artan, satilmayacak mal depoda birikir, iyice curumeye baslar

Çevrimiçi underworld

Tolgay bu sene 2 asist
Geçen sene 0 gol 7 asist

Çevrimdışı mylife1903

Ozi bu sene 3 asist 0 gol
Geçen sene 5 gol 8 asist
Ondan önceki 9 gol 7 asist

Mum gibi eriyor
Negredoya mi yapacak asisti
Eliyle alsa kaleye kosamaz topla, kaleye kossa, eliyle atsa gene sokamaz kaleye, anca touchdown yapmasi lazim

Çevrimiçi underworld

Atiba bu sene 2 gol 2 asist
Geçen sene 1 gol 4 asist
Ondan önceki 2 gol 2 asist

Çevrimdışı mylife1903

Tolgay bu sene 2 asist
Geçen sene 0 gol 7 asist
1159 gun gecmis gol atamiyor besiktas oyuncusu, gol beklentimiz yok kendisinden zaten ama yilda 1 tane falan lens Quaresma bile atiyor hatta medel atiba tosic bile atiyor adriyano atiyor, gg bile 1 tane atiyor

Çevrimdışı mylife1903

Hoca lensi kusturdu falan diyen kimdi?
Lan kusmese nolur, negredoyu bitirmis hoca
Yahu adam zaten okeye donuyordu, ara tasi cekti negredo 4.35

Çevrimiçi underworld

Sosa 7 gol 12 asist yapmış şampi olduğumuzda

Çevrimiçi underworld

Çevrimiçi underworld

Çevrimiçi underworld

Töre 4 gol 7 asist
Gomez 26 gol 6 asist
Cenk 8 gol 4 asist
Q7 4 gol 6 asist

Çevrimiçi underworld

Muslera nın yan topları kötü dediniz adam nispet yapar gibi bütün hepsini çıkıp süpürdü

Çevrimiçi underworld

Biz = 7 puan
Bşk = 10 puan
Gs =8 puan
Fb = 8 puan

Dörtlünün birbirleriyle oynadığı maçlar

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Kalbini kurmak istemedim abey kusurum varsa kusuruma bakma
Sinirliyiz hepimiz   

Sen de kusura bakma arkadaşım. Hepimiz üzgünüz. Öncelikle şu üç maçı alalım da Beşiktaşımız için hayırlısı neyse o olsun.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Sanırım şampiyon olacağımızı benden başka düşünen yok. Neyse buraya not düşeyim
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi tolga1903

Nasıl olacak abi fener puan kaybetmez bidaha hepsini geçtim. Ama 3.olmak için zorlamalıyız ne yapalım artık.

Çevrimdışı mylife1903

Ben varim abi

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Nasıl olacak abi fener puan kaybetmez bidaha hepsini geçtim. Ama 3.olmak için zorlamalıyız ne yapalım artık.
Eğer ilahi adalet varsa biz şampiyon olmalıyız. İçimden geçen kuvvetli bir his bu
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Ben varim abi
Fb nin bursa ve konya maçları kolay geçmeyecek. Belediye bu hafta sivasa kaybedecek. Akhisar da rahatlamalı. O yüzden ümidim var
Tek Büyük Beşiktaş

Etiketler: