Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5287970 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Librarius

Fakat işte gazetelerde bu istatistik yok. Totomac başlık atmış Terim 5 - Güneş 1. Beşiktaş derbi maçlara çıktığında lehine olan istatistikler gizlenir, aleyhine olanlar çarşaf çarşaf verilir.

Yahu Malatya maçından önce “Beşiktaş 10 senedir ilgin 30. Haftalarında oynadığı maçları kazanamadı” haberleri gırla gidiyordu. Herifler nereden ne çıkarıyor.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Beşiktaş Kulübü Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun olaylı derbiyle ilgili kararına atıfta bulunan siyah-beyazlı yönetici, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ”Suçlunun beraat ettiği yerde, yargıç hüküm giyer. Anonim. Çok doğru söylemiş kim demişse” ifadelerini kullandı.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Librarius

Piyonun görevi ne ise onu yapıyordur. Ortada çok sefil bir senaryo vardı. Şike yaparsın yakalanır, suçlanırsın, şikeci damgası yersin. İnsanların gözünü korkutmaya yeltenip tehdit, şantaj ile şampiyonluk değil istikrarlı biçimde şampiyonluklar alırsın , yakalanıp suçlanma, şikeci damgası yeme derdi de olmaz.

Bahçeli halen o koltukta oturuyor olmasını birilerine borçlu ve o borcu ödüyor. Gerçi herifin kendi tabanında bile itibarı kalmadı. Gülüp geçiniz.

Çevrimdışı Librarius

bil clinton amerika başkanıyken asistanıydı  :evillol:

oval ofis uzmanıydı derin stratejik gelişmeler şeysiydi  :D

Tatlı dilli güzel ağızlı bir asistandı. :D

Çevrimdışı mylife1903

Tatlı dilli güzel ağızlı bir asistandı. :D
Yilani deliginden cikartir

Çevrimdışı İhsan

bil clinton amerika başkanıyken asistanıydı  :evillol:

oval ofis uzmanıydı derin stratejik gelişmeler şeysiydi  :D

Yanaklari tombikti .... cünkü bir Hamster gibi uzun zaman DELILLERI sakladi.  :biggrinking:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Koa_lAA

Yilani deliginden cikartir

okadarda değildi yaw... bill amca çıktı deliğinden sadece...  alkollüydü heralde zaarr  :D

Çevrimdışı İhsan

Gs maçı için geleneksel simülasyonu yaptığımda maçı 3-2 kazandık. Negredo(2),Talisca-Gomis,Feghouli. :steamed:

maci 0-2 den mi cevirdik yoksa ..
 bilelim de kalpten gitmeyelim
Come to Beşiktaş

📍 Mehmet Demirkol: Maçın devam etmesi tehammüle aykırı. Mantıksız olup biten şeyler. Bu yüzden ben federasyonun kararını doğru bulmuyorum. Bu maç tekrarlanıyorsa o zaman Mete Kalkavan 2 yıl maç yönetemez. Daha önce hiç böyle bir karar verilmedi.

📺FanatikTv

Milliyet yazarı Atilla Gökçe: "Maç 3-0 Beşiktaş lehine tescil edilmesi beklendi. Ama TFF hakemin maçı tatil etme kararını uygun görmedi, 20. maddeden uygulama yaptı. Bu kararın çıkmasında 'etkili insanlar' önemli. F.Bahçe kulübünün etkisi doğrultusunda yayınlar yapıldı."

1-2 yerde Şenol GÜNEŞ idmanlarda  Gary Medeli sağbek de deniyor , Medel GS karşısında maça sağbek de başlayabilir diye haberler gördüm , umarım doğru değildir :duman: :duman:

Çevrimdışı ekrembaser

1-2 yerde Şenol GÜNEŞ idmanlarda  Gary Medeli sağbek de deniyor , Medel GS karşısında maça sağbek de başlayabilir diye haberler gördüm , umarım doğru değildir :duman: :duman:

Gökhan Gönül Malatya maçında sonradan girip gayet iyi oynadı sakatlığı yoksa yalan haberdir

Çevrimdışı tangaz

yalan haber yok öle bişey kıçından uydurmuşdur bunu yazan vida var ggye bişi olsa
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Bir tarafta Fatih Terim, diğer tarafta Şenol Güneş! Fatih Terim'in Galatasaray, Şenol Güneş'in ise Beşiktaş'ın başında çıkığı "Galatasaray - Beşiktaş" derbilerinin istatistikleri böyle... 📊

yalan haber yok öle bişey kıçından uydurmuşdur bunu yazan vida var ggye bişi olsa
Büyük hata olur abi Medel bize orta sahada lazım bu maçta dikine dikine paslarla Babel - Negredo ve Takkeyı pozisyona sokacak

Hoca Medeli muhtemelen Stoper oynayacaktı ama Pepe nin cezası 1 maça inince eli çok rahatladı

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bir tarafta Fatih Terim, diğer tarafta Şenol Güneş! Fatih Terim'in Galatasaray, Şenol Güneş'in ise Beşiktaş'ın başında çıkığı "Galatasaray - Beşiktaş" derbilerinin istatistikleri böyle... 📊
fatih terim karşısına kötü hallerimizle çıktıgımız için sanki fatih terim bize karşı iyi gibi gözüküyor. hiç unutmam 2012 2013 sezonunda gs deplasmanına mehmet akgün sağ bek, hilbert sağ açık, holosko santrafor başlamıştık. necip o maçın 2. devresinde sağ açık falan oynamıştı. tabi gs de sneijder falan ilk maçıydı.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

valla zannetmiyorum ama imkansız da diyemem. bayern deplasmanına da gökhan başlar demiştik ama şenol hoca o maçta da sürpriz yapıp oynatmamıstı.

fatih terim karşısına kötü hallerimizle çıktıgımız için sanki fatih terim bize karşı iyi gibi gözüküyor. hiç unutmam 2012 2013 sezonunda gs deplasmanına mehmet akgün sağ bek, hilbert sağ açık, holosko santrafor başlamıştık. necip o maçın 2. devresinde sağ açık falan oynamıştı. tabi gs de sneijder falan ilk maçıydı.
Ne iyisi ya

GS nin başında Beşiktaşa karşı toplam 10 galibiyet almış 9 mağlubiyet almış ve 13 berabeelik almış bu mu iyi hali ? :D

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Ne iyisi ya

GS nin başında Beşiktaşa karşı toplam 10 galibiyet almış 9 mağlubiyet almış ve 13 berabeelik almış bu mu iyi hali ? :D
iyi derken fazla yenilmemiş anlamında söyledim. yoksa bariz bir üstünlüğü de yok tabi.

iyi derken fazla yenilmemiş anlamında söyledim. yoksa bariz bir üstünlüğü de yok tabi.
Bize karşı aldığı galibiyet sayısı mağlubiyet sayısından 1 fazla

Oda bu hafta dengelenir :eyes

Çevrimdışı Liquidator

İniesta sezon sonu Barcadan ayrılacağını açıklamış. Ardından Negredodan bu paylaşım gelmiş)

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı tangaz

Ne iyisi ya

onlarda feto meto ittirmesiyle
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

gs de rodrigues, feghouli falan patlayıcı tipte oyuncular. adriano ve gökhan a büyük iş düşüyor. insallah hoca atiba oguzhan falan yapmaz. atiba medel oynamalı bu maç.

Çevrimdışı tangaz

gs de rodrigues, feghouli falan patlayıcı tipte oyuncular. adriano ve gökhan a büyük iş düşüyor. insallah hoca atiba oguzhan falan yapmaz. atiba medel oynamalı bu maç.

adriyano koyyarraa feguliyi çiğ çiğ yer gge de gorigezi kitledi mi işlem tamamdır

önemli olan fırat oğlanın donkun sertliklerine nasıl yaklaşacağı kolay kart vermeyecektir.

Çevrimiçi Necmi

Bize karşı aldığı galibiyet sayısı mağlubiyet sayısından 1 fazla

Oda bu hafta dengelenir :eyes
oda en son hükmen aldığı

Etiketler: