Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 363 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5215689 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Adamlar ite kaka kazanmasını bildiler bizimkiler kendi sahasında akhisarı trabzonu yenemedi malatya ya puan kaybet akhisara kaybet trabzona ilk yarı kaybet kayseriye kaybet gençlerbirliği ne kaybet birsürü anadolu takımına puan kaybedersen senin yapamadığını rakip yapar çok geç uyandı bu takım gerçekleri geç gördü rahat şampion olabileceğimiz seneyi heba ettik kimse kimseye bedavaya şampiyonluk vermiyor çıkıp kazanmasını biliceksin
zoruma gidiyor gerçekten bu kadroyla bu lige gitmek.cidden hata idi cidden zoruma gidiyor.

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu deplasman namoğlu jokerini kullandılar.bir dahaki deplasman da Okan buruk jokeri var.resmen ilgin kaderiyle oynandı yazıktır günahtır.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Kendi işimizi kendimiz görecegiz.. baskalarindan bize hayır yok..

Çevrimdışı f_madida

Adamlar ite kaka kazanmasını bildiler bizimkiler kendi sahasında akhisarı trabzonlu yenemedi malatya ya puan kaybet akhisara kaybet trabzona ilk yarı kaybet kayseriye kaybet gençlerbirliği ne kaybet birsürü anadolu takımına puan kaybedersen senin yapamadığını rakip yapar çok geç uyandı bu takım gerçekleri geç gördü rahat şampion olabileceğimiz seneyi heba ettik kimse kimseye bedavaya şampiyonluk vermiyor çıkıp kazanmasını biliceksin
zoruma gidiyor gerçekten bu kadroyla bu lige gitmek.cidden hata idi cidden zoruma gidiyor.

Genclerbirligini macinda Babel'e haybeden cikan kirmizi karti da atlamayalim. Serdar Aziz son adam degil miydi bu arada? Yoksa o karar da sadece Besiktas maclarinda mi uygulaniyor?

Hersey bir yana Mesut Bakkal'in su macta sike yaptigina kesinlikle eminim. Alanyaspor zerre kadar umrunda degil, lig bitsin duserse nasil olsa baska takim bulurum diye dusunuyordur.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Utanmadan, sıkılmadın tüm Türkiye'nin gözü önünde gs'nin kaybettiği maçı gs'ye verdiler.

Haftaya biz bu namus yoksunlarını eze eze yenemiyorsak o da bizim ayıbımız olsun. Böyle bir namussuzluk olamaz. 5 kurul top oynamayan adamları son 4 haftaya lider soktular. Yemin ederim ki şu galibiyeti biz alsaydık, şu şekilde alacağımız puana değil sevinmek, kahrolurdum. Bu aşağılık heriflerin şu an  sevinmesi haram resmen.

O isi haftaya birakmamaya calisacaklar. FB derbisinde olanlar boyle sicagi sicaginayken mecbur kalmadikca o macta eyyamin bokunu cikarmak istemeyeceklerdir. Yarinki Akhisar maci asil tehlike. Kesinlikle sert oynayip en azindan 1 puan almaya, o olmazsa Besiktas'i sakatlik ve cezalarla eksik birakmaya calisacaklar. Takimimiz GS macini aklindan cikarip tamamen mental olarak hazir olmali. Yillardir soyleyip durdum, kahramanlik yapmamali oyuncularimiz. Niye hep dayak yiyip, sert faullere maruz kalip ayaga kalkiyoruz? Yarin sert faullerde yatip kivranmamiz, surekli oynanan oyuna dusmememiz lazim. Nasil FB macinda kurallari isletmek zorunda biraktiysak, bu macta da yapabiliriz. Bunlar eyyamci hakemler, oyuncularimizin kalkmaya calistigini, devam etmeye calistigini gorunce kaynatiyor kart cikarmiyorlar.

Ayni sey penaltilarda da gecerli, faullere ragmen zorluyoruz ceza sahasinda pozisyon kacinca bu sefer penalti verilmiyor sanki oyuncu firsati degerlendirememis gibi. En son hangi macti o Talisca'ya goz gore gore faul yapmisti son adam, bizimki zorlaya zorlaya devam edip kacirinca faul bile calinmamisti. Ceza sahasinda faule mi maruz kaldiniz birakin atin kendinizi hakemi islim ustune oturtun. Biz Besiktas'iz her seyi hesap etmemiz lazim. Malum rakiplerimiz futbol disinda her kanaldan onumuzu kesme derdinde.

Çevrimdışı kyiv

Alanyaspor 3 tane %100 lük golü atamayınca zaten işin rengi belli olmuştu. Mesut Bakkala falan kızmayalım önce Şenol Güneşe kızalım sezonun ilk yarısında etrafa puan saçmanın bedeli. Galatasarayı orada yenmekten başka şansımız yok beraberlik falan hiçbir işe yaramaz Galatasarayı şampiyon yapmaktan başka.

Hoca hastaneden çıktığına göre eleştirebiliriz değil mi? Pepe gibi önemli bir tecrübe dönüp dolaşıp sezonun en önemli maçında olmayacak. Neden? Çünkü takıntımız olan Fenerbahçeyi yenmemiz lazım. Lanet olsun kupasına! Şampiyonluk maçında en önemli tecrübe yok. Bu maça Pepe ile Pepesiz çıkmak arasında dağlar kadar fark var. Ayrıca Tosiçte sarı kart sınırında benim bildiğim Halis Özkahya yarın allem eder kallem eder Tosiçi ve hatta Caneri Galatasaray maçına çıkarmaz. Şimdi sormak lazım Hocaya değer miydi ?

Çevrimdışı mylife1903

Haftaya ilahi adaletin tokadı olacağız.
Yillar oldu ankaragucune bekliyoruz ilahi adaleti hala sekiz atacaz

Çevrimdışı kartal190321

gs berbat bir takım  oyun diye birşey yok
8 kişi oynuyorlar  belhanda  rodriges  feguli   takımla alakaları yok kafalarına göre takılıyorlar
defansları agır, top yapamayan top çıkaramayan kazmalardan oluşuyor
mariano  ve fernandoyu kilitlersek  pas alışverişi yapamazlar  sıradan bir takıma dönüşürler
bugün maçı gs kazanmadı  mesut hoca verdi   ileride pres yapan defansı dagıtan dougluası çıkardı oyundan yerine ahmeti aldı saçma değişiklik
bununla yetinmedi  ön libero maniatisi çıkardı  tahayı aldı  yaptıgı hamlelerle  maçı gs hediye etti
son  4  5 maçını izledim  futbol diye birşey yok gs de   bu takımı yenemiyorsak yazıklar olsun bize
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Berat

Hırsızların paso kazandığı bir düzende çırpınıyoruz. Kenetleneceğiz.

Çevrimdışı ozankarakoc

Adamlar ite kaka kazanmasını bildiler bizimkiler kendi sahasında akhisarı trabzonu yenemedi malatya ya puan kaybet akhisara kaybet trabzona ilk yarı kaybet kayseriye kaybet gençlerbirliği ne kaybet birsürü anadolu takımına puan kaybedersen senin yapamadığını rakip yapar çok geç uyandı bu takım gerçekleri geç gördü rahat şampion olabileceğimiz seneyi heba ettik kimse kimseye bedavaya şampiyonluk vermiyor çıkıp kazanmasını biliceksin

Onları 'itip kakanlar' başkaları...

Bizim puan kaybettiğimiz takımları sayıyorsun da, Galatasaray kaybetmedi mi... Yeni Malatya'ya yenildiler, Sivas'a yenildiler, Kasımpaşa'ya yenildiler, Gençlerbirliği'ne yenildiler, Başakşehir'den 5 yediler, Antalya'yla berabere kaldılar... Tek derbi galibiyetleri yok.

Her maçı kazanamazsın, illa ki bir yerlerde tökezleyeceksin. Tökezlerken arkadan biri 'iterse' avantaj sağlarsın, şu rezil futbolunla son 4 haftaya şampiyonluğun en güçlü adayı olarak girersin... Fark bu.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Babelin kirmizi gordugunun aynisi oldu bu mac sonuc oyna devam
Biz kendi ipimizi kendimiz keselim de nasil olacak adil yarisamoyorus

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Yarin malatya macını kazanalım, sonra gs macini 1 hafta boyunca bol bol konusuruz.. ama oncelikli hedef malatya maçı..

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Genclerbirligini macinda Babel'e haybeden cikan kirmizi karti da atlamayalim. Serdar Aziz son adam degil miydi bu arada? Yoksa o karar da sadece Besiktas maclarinda mi uygulaniyor?

Hersey bir yana Mesut Bakkal'in su macta sike yaptigina kesinlikle eminim. Alanyaspor zerre kadar umrunda degil, lig bitsin duserse nasil olsa baska takim bulurum diye dusunuyordur.
Yahu Alanya nın yenileceğini zatem biliyordum Gs de beşiktaş maçından 1 hafta önce böyle önemli bi maçta beşiktaş maçı öncesi puan kaybetmek istemez sen.o anadolu takımlarını yenseydin bunların da hevesini kırardın bu şekilde oynamazlardı elalem puan kaybetsin diye de beklemezdin Mucizelere bıraktık işi şans herzaman yanında olmaz bazen ne yapıp edip 3 puan koparmasını bileceksin bu yıl ki kadroda ben bu azimi bu isteklilik ve kararlılığı göremedim.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Her şeyin bi zamanı var. Gs'ye ligde en ters gelecek takım biziz, yenilmeyeceğiz orası kesin de kazanırsak şampiyon oluruz.

Çevrimdışı caner.eryigit

Ulan iyi ki Beşiktaş lıyım be.valla billa Onur gurur duyuyorum.kazamak için herşey mübah diyen düzene karşı yarışıyoruz.gideriz haftaya keseriz biletlerini Allah’ın izniyle

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ekrembaser

Babelin kirmizi gordugunun aynisi oldu bu mac sonuc oyna devam
Biz kendi ipimizi kendimiz keselim de nasil olacak adil yarisamoyorus

Haftaya muhtemel bir Başak puan kaybı varken bugün hakemsi verdiği kararla beraberlik cebimizde oraya gitmemizi resmen engelledi

Çevrimdışı kyiv

Yanaklarından öpüyorum. Biz kim hesabı kesmek kim???Biz kim ilahi adeletin tokadı olmak kim???Nerdeeeee???

Çevrimdışı Ömer Kaan

Yanaklarından öpüyorum. Biz kim hesabı kesmek kim???Biz kim ilahi adeletin tokadı olmak kim???Nerdeeeee???
2016 sezonunda haramilerin lacivert olanına tokat gibi inmedik mi?

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Onları 'itip kakanlar' başkaları...

Bizim puan kaybettiğimiz takımları sayıyorsun da, Galatasaray kaybetmedi mi... Yeni Malatya'ya yenildiler, Sivas'a yenildiler, Kasımpaşa'ya yenildiler, Gençlerbirliği'ne yenildiler, Başakşehir'den 5 yediler, Antalya'yla berabere kaldılar... Tek derbi galibiyetleri yok.

Her maçı kazanamazsın, illa ki bir yerlerde tökezleyeceksin. Tökezlerken arkadan biri 'iterse' avantaj sağlarsın, şu rezil futbolunla son 4 haftaya şampiyonluğun en güçlü adayı olarak girersin... Fark bu.
Her maçı kazan demiyor kimse ama biz baya tökezledik be bu sene hani 1 değil 2 değil 3 te değil ayağımıza gelen fırsatları epey bi teptik şampiyonlar ligi fantezisi lig i oyuncuların gözünde önemsiz kıldı e elendik şimdi elde ne var? şampiyonlar liginde kalkıp bayerni real i yenip kupayı alacak halimiz yok ya  :) biz kendi işimize bakıp ligi ciddiye alarak o berbat takımları yeniip şampiyon olacaktık Bide afedersiniz de boktan bi süt kupası için gidip Pepe yi oynatmanın anlamı yoktu en önemli oyuncumuzdan mahrum olduk ah hoca ah.

Çevrimdışı f_madida

Alanyaspor 3 tane %100 lük golü atamayınca zaten işin rengi belli olmuştu. Mesut Bakkala falan kızmayalım önce Şenol Güneşe kızalım sezonun ilk yarısında etrafa puan saçmanın bedeli. Galatasarayı orada yenmekten başka şansımız yok beraberlik falan hiçbir işe yaramaz Galatasarayı şampiyon yapmaktan başka.

Hoca hastaneden çıktığına göre eleştirebiliriz değil mi? Pepe gibi önemli bir tecrübe dönüp dolaşıp sezonun en önemli maçında olmayacak. Neden? Çünkü takıntımız olan Fenerbahçeyi yenmemiz lazım. Lanet olsun kupasına! Şampiyonluk maçında en önemli tecrübe yok. Bu maça Pepe ile Pepesiz çıkmak arasında dağlar kadar fark var. Ayrıca Tosiçte sarı kart sınırında benim bildiğim Halis Özkahya yarın allem eder kallem eder Tosiçi ve hatta Caneri Galatasaray maçına çıkarmaz. Şimdi sormak lazım Hocaya değer miydi ?

Yahu hocaya laf soylemek en kolayi. Yonetim hem Sampiyonlar Ligi hem Superlig oynayacak kadroyu kurdu mu? Kurmadi. Birak onu elindeki kadroyu koruyabildi mi? Koruyamadi. Simdi bakiyorsun sagbek mevkiinin yedegi bile yok, sagbek diye asil mevkii solbek olan Adriano oynuyor kac mactir. Forvetin var mi? Yok!! Hic bana Negredo megredo demeyin, hele Larin ovgusu yazacaksaniz hic gelmeyin. En az Demba Ba ayarinda bir adam almamiz gerekirken forvetsiz oynadik su ligi. Kanatlarimizin yas ortalamasi 32, sonra takim tempolu oynasin bosa kacsin demek kolay. 30 yasindaki Lens'e 4.5 basacagina, 10'u Abou'ya bassana. Neyse bosverin, hoca berbat, hoca cok kotu.

Kupa macina yedek kadroyla cikmamiz lazim diyenlerdenim ama burada cok iyi hatirliyorum en az forumun 80%i as kadro cikmali, ne yapip edip yenmeliyiz diye kendini yirtiyordu. Simdi duruma gore yorum yaziyor insanlar. Yedek kadro ciksak bu sefer de fenere maci verdi diyeceklerdi.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Haftaya Gs yi yenmek an itibariyle şart oldu başka çıkar yol yok.

Çevrimdışı kyiv

Serdar kart cezalısı mı oldu? Eğer öyle ise Hoca bu maça Negredo'nun yerine MUTLAKA LENS ile başlamalı. Bakın ezeli ve ebedi ANTI LENSÇİ olarak diyorum Maykonmudur nedir bu maçta Lens Santrafor oynasın kesin attırır onu. Yoksa ilk 11 de başlayan Negredo ile debelenir dururuz.

Çevrimdışı f_madida

Yarin malatya macını kazanalım, sonra gs macini 1 hafta boyunca bol bol konusuruz.. ama oncelikli hedef malatya maçı..

Evet su malatya macini alalim da hele bir, sonra gs maci ne olur ne biter konusuruz. Yonetimimizin de eger ki ufacik bir nufuzu varsa gitsin Pepe'ye tek mac ceza cikarttirsin, hep hocaya takima birakmak isin en kolayi, takim sahada bicilirken hakemlere laf etmeyelim vs. ondan sonra Besiktas'in hakkini yedirmeyiz. Yahu goz gore gore yiyorlar iste, kameraya soyleyecegine baska yerlere soyleceksin bunlari. 

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Goruyorsunuz. Reziller. Hakemler ittirmeyi birakip adam gibi mac yonetseler sampiyonlugumuz garanti derdim ama garanti diyemiyorum su an. GS'yi normal sartlar altinda tipki ilk mactaki gibi eze eze yeneriz, fakat bizi o maca esit sartlar altinda cikarmak istemeyeceklerini de hepimiz biliyoruz. Tipki FB macindan once macin cigrindan cikacagini, oyuncularimizin kart gorecegini bildigimiz gibi.

Bakmayin siz, isi ellerine yuzlerine bulastirdilar FB macinda. IQ'su 2 haneli adamlara saldiri gorevi verince isler kontrolden cikti, biz de bu sefer oyunlarina karsi hazirlikliydik. Zorlamadik dayak yiye yiye oynamak icin. Yoksa ne olacakti soyleyeyim mi? En az 2 kirmizi 3-4 sari daha gorecektik. Oyuncularimiza 2-3 mac ceza verecek, dengemizi bozacak ve GS macina yarim kadroyla cikmamizi saglayacaklardi. Resmen iste seytanlarla savasiyoruz.

Hani hep operasyon, dis mihrak, harici gucler diyorlar ya. Hemen hemen hepsi yalan, uydurma. Basbayagi pespaye, basiretsiz, adaletsiz, akil, vicdan yoksunu kimseler kose baslarini tutmus. Duzen, toplum, sosyal yasam her yerden patlak veriyor. Sorumluluk nedir onu da bilmediklerinden surekli hayali 3. sahislari sucluyorlar.

Etiketler: