Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 356 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5216371 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Vallahi Ruh hastası bunlar :akuma:

Fenerbahçe avukatı Faik Işık :

Şenol Güneş, en yakın devlet hastanesi yerine farklı bir hastaneye gidip delil uydurmuştur. Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek taraftarı tahrik etmiştir ve olayların başlamasına neden olmuştur. Şenol Güneş hakkında da sahte delil oluşturduğu için davacı olacağız.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi tolga1903

Şenol Güneş, en yakın devlet hastanesi yerine farklı bir hastaneye gidip delil uydurmuştur. Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek taraftarı tahrik etmiştir ve olayların başlamasına neden olmuştur. Şenol Güneş hakkında da sahte delil oluşturduğu için davacı olacağız.

Çevrimiçi mellfred

Sözlük yazarlığım devam ediyor olsaydı, şu maçtan sonra kesin atılırdım zaten.

Şu Türkiye kupasındaki Fenerbahçe maçları sözlük yazarlığı kaybetmek için bire bir.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sözlükten 2 defa uçurdular beni
biri renkli maçı sonrasıydı
 ama ben arsızım gene girdim

Çevrimdışı mylife1903

Simdi ben bu adama anasinin meslegi ile ilgili birseyler soylersem, mod mu alacam

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Beyler bu rapor sadece Bizim taraf içinmiş.
Birde fener icin olan ayrı bir rapor varmıs.
Rahatladım

Çevrimdışı tuncaboylu

Kendi karısını kızını devlet Hastanesi'ne mi götürüyormuş, önce onu söylesin.

Gündem olmaya çalışan üç beş tane mal çıkacak, gülün geçin.

Çevrimdışı mylife1903

Kendi karısını kızını devlet Hastanesi'ne mi götürüyormuş, önce onu söylesin.

Gündem olmaya çalışan üç beş tane mal çıkacak, gülün geçin.

Fetocu mudur nedir ben bi mektup yazam, arastirisnlar bu arkadasi

Halki kin ve nefret ile dolduran bir kripto fetocu bile boyle aciklama yapmaz, rezalet ya. Amerigan filmlerindeki kotu karakterli hain savcilar gibi herif

Çevrimdışı Hasan Tahsin

@sozkul abi @Hasan Tahsin abi ve @Necmi abi bu gokmen var ya ayi gokmen gsli
Ya cok seviyom ben bu herifi bu herif besiktasli olaydi 2-3 sampiyonluk kazanirmiydik biz bu adamin hirsiyla?

Tribune dalan daliyormus bu zamaninda.

Mesela bu fb baskani ali sen var. o adam yanlislikla besiktasli olsaydi 5-6 tane fazla sampiyonlugumuz olurdu

Fbli kesme icin ne guzel diyor ya, su kadar boyu var neyi kurtaracak diye

Ne yani o kadar asist yaptı da hepsi gol mü oldu diyen adam bu. Gerisini var sen hesapla  :D
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi underworld

Hakli :bandit:
Bende erken kapatma yaparak bütün planları bozalım diyorum :)

Bu akşam bakkal hocama destek olalım

Çevrimdışı mylife1903

Kesin kumpas kesin
Bunlara ne yapildi ben onu anlamiyorum, bisi yapilmadi yahu
Bizim bi oyuncumuz rvonun yaptiklarini yapsa
Bunlar sahaya inerdi

Yonetim bunlari konusturuyor iste
Vidyo kolaj koyacan, anladiklari dilden cevap verecektin, atinalan uskidara vardi

Çevrimdışı sozkul

Abi nasi koyduk ama 3-0
Girisimiz kolay cikisimiz olay

Zaman yetse daha da koyardik bunlara

Türk siporuna büyük bir hizmet de bulunduk, futbolumuzun içler acısı halini kabak gibi ortaya koyduk.
Acaba bizim futbolcular sakinleştirici mi almıştı sahaya çıkmadan, müthiş sakindiler.

Çevrimdışı sozkul

@sozkul abi @Hasan Tahsin abi ve @Necmi abi bu gokmen var ya ayi gokmen gsli
Ya cok seviyom ben bu herifi bu herif besiktasli olaydi 2-3 sampiyonluk kazanirmiydik biz bu adamin hirsiyla?

Tribune dalan daliyormus bu zamaninda.

Mesela bu fb baskani ali sen var. o adam yanlislikla besiktasli olsaydi 5-6 tane fazla sampiyonlugumuz olurdu

Fbli kesme icin ne guzel diyor ya, su kadar boyu var neyi kurtaracak diye

Bizde futbol hayatı kısa sürerdi,  birde bizde IQ seviyesi düşük topçular iş yapamıyor 😀

Çevrimdışı kyiv

Osmanlı 1-0 önde Gençler maçında. Alanyanın ensesine bittiler bu akşamki maç öncesi  :bandit:

Çevrimdışı Rasim

osmanli 1-0 öne gecti haftaya basaktan da 3 puan alabilirse alnayada berabere kalip bizim maca 36 puanla cikarsa biraz rahatlamis olabilir bu arada antalya, akhisar, bursa müthis baski altina girdi insallah mac böyle biter :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı kyiv

osmanli 1-0 öne gecti haftaya basaktan da 3 puan alabilirse alnayada berabere kalip bizim maca 36 puanla cikarsa biraz rahatlamis olabilir bu arada antalya, akhisar, bursa müthis baski altina girdi insallah mac böyle biter :bandit:

Akhisar önündeki 2 maçı kaybetmeli Göztepe ve deplasmanda Malatya. Galatasaray maçı öncesi o da ciddi ciddi riski hissetmeli yoksa Okan kesinlikle Galatasaraya karşı sıkmaz. Kimse kupa maçı demesin kupa maçı Akhisarın iyi futbolu değil Galatasarayın kalitesiz kadrosunun mahareti.

Çevrimdışı Rasim

karabükte atti buda iyi oldu topsazlara :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Karabük bursa maçındaki faulleri ve çıkan sarıları görünce mete kalkavan ı........ Anıyorum
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Rasim

Karabük bursa maçındaki faulleri ve çıkan sarıları görünce mete kalkavan ı........ Anıyorum
metemi yönetiyor maci  :alala:
Beşiktaş!

Çevrimdışı kyiv

Serkan çınar. Karabük penaltı kaçırmış.

Çevrimdışı Rasim

karabük penalti kacirmis ardindan gol yemis bu nasil is yahu mac mi satiyorlar :alala:
Beşiktaş!

Çevrimdışı kyiv

Hep diyorum ligde amaçsız takım kalmamalı. Amaçsız takım kalınca mutlaka bunun olumsuz etkisi bize yansıyor.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

İki sarılık olay oldu karşılıklı ve pepe nin faulünden çok daha sertti. Kimse gıkını çıkarmadı maç olağan devam etti. Mete efendi hem febe maçı hemde gese maçı dahil iki maçta pepe yi ekarte etti. O yüzden yazdım
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Rasim

yalniz bursanin elle kestigi top kirmizi olmasi lazimdi hakemler cok kötü gercekten kaleye giden topu elle kesmek kirmizi olmasi lazim :s20:
Beşiktaş!

Etiketler: