Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 97 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5283658 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

dusuk iq lu adamlari amma seviyoruz
Bizim seviyede oynayabilecek aykusu yuhseh olana mangir yetmiyir

Çevrimiçi Necmi

Rakipler santrafordan çekinmeli. Rakip savunma 25 gol atan santrafordan mı 25 asist yapan santrafordan mı çekinir? Bu arada yeryüzünde 25 asist yapan santrafor var mı ki? :alala:  :D Böyle bir futbolcu varsa o zaten santrafordan ziyade 10 numaradır.  :evillol:
valla o 25 golü fazladan atayımda kim atarsa atsın
rakipde oyuncu değil Beşiktaştan çekinsin

Çevrimiçi Necmi

Sabri iyi kaleciydi . Steagul Rosu maçını hiç unutmam . 3 dakikada 3 gol yedik ama 3 ünü de hiç bir kaleci kurtaramazdı . Ah Sanlı ah  :)
bir kere milli maçta radyodan dinliyorum o zaman çok küçüğüm
düşün lambalı radyo dönemi hani yüksekte rafta durup çocukların dokunmaması gereken
evdeki bir numaralı eşya dönemi. Ama genede bütün lambalı radyoları çocuklar bozmuştur.
neyse maçı dinliyorum maç boyu bizden sadece sabrinin adını söylüyor spiker ne gurur
duymuşdum  :D  ya 4 yada 5 yaşındayım daha nerden bileyim rakip çökmüş tepemize
sabri tek başına direniyor o sırada sıçmakla meşgul :bandit:

Çevrimiçi underworld

Bizim seviyede oynayabilecek aykusu yuhseh olana mangir yetmiyir
50 m para oduyok + fpp de bitti yani para bok gibi ... Stoper 5 aliyorsa golcu de ... Alsin

Çevrimiçi Necmi

dusuk iq lu adamlari amma seviyoruz
ne yapacağız ıq sunu adama atomu parçalatmayacağız
yada ışık hızına çıkacak motoruda icat ettirmeyeceğiz. topa tekmiği atıp
kalenin içine yuvarlayacak kadar ıq su olsun yeter. bunun doktora tezini yazmasada olur :bandit:

Çevrimiçi Necmi

50 m para oduyok + fpp de bitti yani para bok gibi ... Stoper 5 aliyorsa golcu de ... Alsin
işde 5 alacak golcü o oluyor zaten :bandit:

Çevrimdışı Hasan Tahsin

bir kere milli maçta radyodan dinliyorum o zaman çok küçüğüm
düşün lambalı radyo dönemi hani yüksekte rafta durup çocukların dokunmaması gereken
evdeki bir numaralı eşya dönemi. Ama genede bütün lambalı radyoları çocuklar bozmuştur.
neyse maçı dinliyorum maç boyu bizden sadece sabrinin adını söylüyor spiker ne gurur
duymuşdum  :D  ya 4 yada 5 yaşındayım daha nerden bileyim rakip çökmüş tepemize
sabri tek başına direniyor o sırada sıçmakla meşgul :bandit:
İyi bilirim. Abim o radyoları yumruklarken Beşiktaş lı oldum ben. Vefa bile kafa tutuyordu bize. Dınınınnnnn şimdi Mithatpaşa ya bağlanıyoruz  :lol:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

şimdi  bu uefa geseyi şaapacak sözü  hepimizde bir beklenti oluşturdu ama sanki dağ fare doğuracakmış gibi hissediyorum.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

İyi bilirim. Abim o radyoları yumruklarken Beşiktaş lı oldum ben. Vefa bile kafa tutuyordu bize. Dınınınnnnn şimdi Mithatpaşa ya bağlanıyoruz  :lol:
vefa iyi takımdı.  :bandit:
Neler gördük şimdiki gençler Beşiktaşın en kötü halini gördüklerini sanıyor.
15 yıl şampiyonluk görmemiş krizlerle boğuşurken onlarca kişinin içinde tek başımıza
ben Beşiktaşlıyım diyebilmektir esas olan. Formayı sadece posterlerde Beşiktaşlı oyuncuların sırtında
görüyorduk. istanbulda oturuyorsun ama inönüye gitmek şehirler arası yolculuk yapmak gibi
gördüğün tek motorlu araç haftada bir gelen migros otobüsü :D

Çevrimiçi Necmi

şimdi  bu uefa geseyi şaapacak sözü  hepimizde bir beklenti oluşturdu ama sanki dağ fare doğuracakmış gibi hissediyorum.
bakalım ama neden beklenti olsun anlamadım ceza alırsa eğlenir keyif yaparız almazsada
dibe doğru yolculuğa devam eder bu ateş üfleyerek sönmez.
batık durumdalar hesap yapıyorlar alacak borç düşüşü yapıp borcu az gösteriyorlar ama
alacağa karşılık kırdırdıkları parayı yok sayıp tekrar alacak gibi gösteriyorlar. olmadık hayali alacaklarla
hesap denkleştiriyorlar. sonrada ateşi üfleyerek söndürmeye çalışıyorlar
bize ne beter olsunlar. uefa bu gün şaapmasa yarın duble şaapar nasılsa bu işden kurtuluş yok.

Çevrimdışı cursedofdragon

-Şenol Güneş Floodu-
İlk Sezonu;
-Olağanüstü Bir Kadro Verilmedi
-Sezonun İlk Yarısı Başka Defans Hattı
-İkinci Yarısı Başka Defans Hattı İle Oynattı
-Tarihinin En Pahalı Kadrosu Olan Fb'yi Geçerek Şampiyon Yaptı
-Statsız.

İkinci Sezonu;
-Şampiyonluk da En Büyük Katkı Veren Sosa,Gomez Gitti
-Talisca,Abou Geldi
-Takımın Alışmış Olduğu Sistem Bozuldu
-Sil Baştan Sistem Yaptı
-CL'de Hakem Faciası İle Son Maç Mağlup Olup Uefa'ya Kaldı
-Uefa'da Çeyrek Final Oynattı
-Lig de Üst Üste 2. Kez Şampiyon Yaptı

Üçüncü Sezon;
-Forvet Hattı Yine Değişti
-Abou Gitti Negredo Geldi
-2.Yarı Sezonunda Cenk Satıldı
-Gelen Oyuncular Fazla Katkı Veremedi
Bunlara Rağmen;
-CL'de Tarih Yazarak Gruptan Çıkti
-CL'de Son 16 ya Getirdi Takımı
-Lig de Son 7 Hafta Kala 4 Puan Geride

Bana Göre;
-Başka Hiç Bir Hoca Bu Kadar Başarılı Olamazdı
-2 Sene Şampiyonluk da Çok Büyük Payı Var
-Bu Sene de Hala Yarışın İçindeysek
Şenol Güneş Sayesinde Yarışın İçindeyiz

(Alıntı)

Çevrimiçi murat

her taraftan bu şekilde haberler geliyor.kendimizi kötüye alıştıralım tabi mustafa cengiz in dediğinden değil :icool:

Çevrimdışı mayguntr

-Şenol Güneş Floodu-
İlk Sezonu;
-Olağanüstü Bir Kadro Verilmedi
-Sezonun İlk Yarısı Başka Defans Hattı
-İkinci Yarısı Başka Defans Hattı İle Oynattı
-Tarihinin En Pahalı Kadrosu Olan Fb'yi Geçerek Şampiyon Yaptı
-Statsız.

İkinci Sezonu;
-Şampiyonluk da En Büyük Katkı Veren Sosa,Gomez Gitti
-Talisca,Abou Geldi
-Takımın Alışmış Olduğu Sistem Bozuldu
-Sil Baştan Sistem Yaptı
-CL'de Hakem Faciası İle Son Maç Mağlup Olup Uefa'ya Kaldı
-Uefa'da Çeyrek Final Oynattı
-Lig de Üst Üste 2. Kez Şampiyon Yaptı

Üçüncü Sezon;
-Forvet Hattı Yine Değişti
-Abou Gitti Negredo Geldi
-2.Yarı Sezonunda Cenk Satıldı
-Gelen Oyuncular Fazla Katkı Veremedi
Bunlara Rağmen;
-CL'de Tarih Yazarak Gruptan Çıkti
-CL'de Son 16 ya Getirdi Takımı
-Lig de Son 7 Hafta Kala 4 Puan Geride

Bana Göre;
-Başka Hiç Bir Hoca Bu Kadar Başarılı Olamazdı
-2 Sene Şampiyonluk da Çok Büyük Payı Var
-Bu Sene de Hala Yarışın İçindeysek
Şenol Güneş Sayesinde Yarışın İçindeyiz

(Alıntı)

Son iki sezonda direk takiplerimiz fb,gs nin cok kotu olmasi bence bu basarilarda yardimci. sl icin iki sezondur gorece kolay gruplara dustuk. Tarihte gorulmemis bir ic saha destegi var takimin ki bu ic saha performansimiza direk yansimis durumda.

Ilk sezon kadroda son 10 yilin en iyi forvetlerinden biri vardi.
Ikinci sezonda ne fb ne gs zaten yoktu firsati guzel degerlendirdik.
Bu sezon gs biraz kipirdadi basaksehir tecrube kazandi ve durum ortada.

Yasim geregi gordugum en iyi t.d olabilir Senol Hoca ama son sezon performansi (oyun + toplanan puan) lig icin cidden icler acisi.

Çevrimdışı cursedofdragon

Son iki sezonda direk takiplerimiz fb,gs nin cok kotu olmasi bence bu basarilarda yardimci. sl icin iki sezondur gorece kolay gruplara dustuk. Tarihte gorulmemis bir ic saha destegi var takimin ki bu ic saha performansimiza direk yansimis durumda.

Yasim geregi gordugum en iyi t.d olabilir Senol Hoca ama son sezon performansi (oyun + toplanan puan) lig icin cidden icler acisi.

Bir renkli gibi yorum yapmışsınız kusura bakmayında.

Şampiyon olduğumuz ilk sene fener ile yarıştık ne demek yarıştığımızda fb,gs yoktu.Onların uzay takımı diye kurdukları takım.Statsız yaptık bunu güzel göze hoş gelen futbol oynayarak göçebe bir şekilde sizin dediğiniz gibi iç saha desteğimiz olmadı.

Ayrıca CL'de yaptığımız başarıyı küçümsemek nasıl bir bakış açısıdır ? Hangi takım kolaydı ?

Bu sene yaptığımız puan kayıpları bizim yüzümüzden olmasın şampiyonlar ligine önem verdik ligi küçümsedik.Yoksa ne gs'nin ne fb'nin bir halt oynadıgından değil.

Ayrıca şunuda bir türlü çözemedim gitti Beşiktaş başarılıysa renkliler gs-fb kötü o yüzden başarılısınız.Onlar başarılı olunca biz iyiyiz o yüzden başarılıyız.

Yorumlarınızı beğenmedim kusura bakmayın renklilerin kuracağı cümleleri kurmussunuz.

Çevrimiçi Necmi

her taraftan bu şekilde haberler geliyor.kendimizi kötüye alıştıralım tabi mustafa cengiz in dediğinden değil :icool:
Bence haber geldiği falan yok sadece takımı ve camiayı sıkışık lig fikstüründe diri moralli tutmaya çalışıyorlar
toplantı CFCB ( UEFA Finans Denetim Bolumu ) ile yapıldı bu kurumun yeni anlaşma yapma vs gibi yetkisi yok sadece denetmenler yapılan anlaşmaya uyulup uyulmadığını denetler uyumsuzluk varsa bunu rapor ederler bu kurumda
inceler ve ceza keser bir sıkıntı yoksa zaten bu kurulun karşısına çıkmazsın. Buraya gelenin zaten boynuna çoktan ip
geçirilmiştir. bunlar tabureye tekmeyi vuranlar. uefa zaten seninle bir anlaşma yapıyor ve denetliyor bunu
uymadığında bu kurullar devreye giriyor. hem gs nin hemde fenerin bu kurula çağrılması ikisininde ffp ye
uymadığı ve ciddi uymadığını gösterir bu cezasız kalmaz kesinlikle bakalım ceza ne kesilecek.
sonuçta aferin size devam edin demezler bunlar zaten uymadıklarını itiraf etmiş ve bunu hiç sormayın demiş :D
onlarda sormadan gelişine yapıştırır. Gelecekte bu borçtan nasıl kurtulacaklar ekonomiyi nasıl
düzeltecekler bunların sorgulanması bu kurulun işi değil bunların yaptıkları tek şeymevcut anlaşmaya
uydunmu uymadınmı. uymadınsa gerekli prosedür uygulanır. ya cezaya gerek görürler yada görmezler.
ama ne adım atarlarsa atsınlar bu sonrasında alacakları kararlara neden oluşturacak o nedenle
pek keyfi karar alamazlar platini yönetimi bu konuda çok sıçmışdı ama bu seferki uefa yönetimi
hassas gidiyor. Ben cezasız yırtacaklarını sanmıyorum zaten 19 nisanda açıklanacakmış bir şey olmasa
bu kadar beklemezler açıklamak için sanırım çok kapsamlı ağır bir fatura konacak önlerine
adamlar ffpye ilk yakalanan kulüplerden ve bu güne kadar bundan kurtulmak için en ufak olumlu
bir şey yapmadılar men yediler gene sallamadılar bu kadar uefayı ffp yi ayaklar altına alan bir kulübe uefanın insaflı davranacağını hiç sanmıyorum.
adamların gittiği kurul avrupanın önde gelen savcı ve hakimlerinin olduğu ceza kurulu

Çevrimdışı EMİR EMRE

Gs fb neden kotu? Bunu da dusunmek lazim.

Gruplar neden derece kolay bunun da cevabi ayni : Beşiktaş hepsinden daha iyi.

Hakemsiz eyyamsiz çoğu zaman sistemin çarklarina ve federasyona karsi hem de.

Kimse merak etmesin 7 de 7 gelecek.

Çevrimdışı tangaz

Bence haber geldiği falan yok sadece takımı ve camiayı sıkışık lig fikstüründe diri moralli tutmaya çalışıyorlar
toplantı CFCB ( UEFA Finans Denetim Bolumu ) ile yapıldı bu kurumun yeni anlaşma yapma vs gibi yetkisi yok sadece denetmenler yapılan anlaşmaya uyulup uyulmadığını denetler uyumsuzluk varsa bunu rapor ederler bu kurumda
inceler ve ceza keser bir sıkıntı yoksa zaten bu kurulun karşısına çıkmazsın. Buraya gelenin zaten boynuna çoktan ip
geçirilmiştir. bunlar tabureye tekmeyi vuranlar. uefa zaten seninle bir anlaşma yapıyor ve denetliyor bunu
uymadığında bu kurullar devreye giriyor. hem gs nin hemde fenerin bu kurula çağrılması ikisininde ffp ye
uymadığı ve ciddi uymadığını gösterir bu cezasız kalmaz kesinlikle bakalım ceza ne kesilecek.
sonuçta aferin size devam edin demezler bunlar zaten uymadıklarını itiraf etmiş ve bunu hiç sormayın demiş :D
onlarda sormadan gelişine yapıştırır. Gelecekte bu borçtan nasıl kurtulacaklar ekonomiyi nasıl
düzeltecekler bunların sorgulanması bu kurulun işi değil bunların yaptıkları tek şeymevcut anlaşmaya
uydunmu uymadınmı. uymadınsa gerekli prosedür uygulanır. ya cezaya gerek görürler yada görmezler.
ama ne adım atarlarsa atsınlar bu sonrasında alacakları kararlara neden oluşturacak o nedenle
pek keyfi karar alamazlar platini yönetimi bu konuda çok sıçmışdı ama bu seferki uefa yönetimi
hassas gidiyor. Ben cezasız yırtacaklarını sanmıyorum zaten 19 nisanda açıklanacakmış bir şey olmasa
bu kadar beklemezler açıklamak için sanırım çok kapsamlı ağır bir fatura konacak önlerine
adamlar ffpye ilk yakalanan kulüplerden ve bu güne kadar bundan kurtulmak için en ufak olumlu
bir şey yapmadılar men yediler gene sallamadılar bu kadar uefayı ffp yi ayaklar altına alan bir kulübe uefanın insaflı davranacağını hiç sanmıyorum.
adamların gittiği kurul avrupanın önde gelen savcı ve hakimlerinin olduğu ceza kurulu

bahsi geçen kurum geriye dönük hesap soruyor diyorsun bunda mutabıkız bundan sonrasını sormuyor geçmişi değerlendirip cezayı kitliyor da diyorsun pekii bu herifler neden gidip 3500 dilde  :D neler yapacaklarına dair sunum yaptılar  :alala:

neyse ben gelecek cezanın 21 oyuncuyla sınırlısın bilmem kaçı altyapıdan vb gibi bir yaptırım ve akabinde 5-10 milyon yuro civarı bi para cezası çıkar die öngörüyorum.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mellfred

bu hafta Başakşehir maçına benzer önemde bir maç olacak
tam 4 kart cezalımız var. gökhan gönülde de oynayamama ihtimali var
zor bir maç olacak ve bence çok önemli keskin bir viraj olacak
bu haftadan sonra sarı kart tehdidi kalmaksızın sonuna kadar devam edebilecez .
Ne kadar kızsak da bu kartları Akhisar gs deplasmanları öncesi çözmüş olmak da çok önemliydi
lensin eksikliğinde quaresmanın dönmesi ve ozzy Tolgay ikilisinin oyunuyla 7’de 7 yapacağız
çok arkadaş umutsuz
ama bu ligde fenerin son haftaya 1 puan önde girip Bursa’ya son maçta şampiyonluğu kaptırdığını unutmasın
Üstelik fener evindeydi ve Bursa’nın rakibi beşiktaştı
Ölmüş bitmişcesine yazmayı bırakalım sinerji yapalım

Çevrimdışı tangaz

bu hafta Başakşehir maçına benzer önemde bir maç olacak
tam 4 kart cezalımız var. gökhan gönülde de oynayamama ihtimali var
zor bir maç olacak ve bence çok önemli keskin bir viraj olacak
bu haftadan sonra sarı kart tehdidi kalmaksızın sonuna kadar devam edebilecez .
Ne kadar kızsak da bu kartları Akhisar gs deplasmanları öncesi çözmüş olmak da çok önemliydi
lensin eksikliğinde quaresmanın dönmesi ve ozzy Tolgay ikilisinin oyunuyla 7’de 7 yapacağız
çok arkadaş umutsuz
ama bu ligde fenerin son haftaya 1 puan önde girip Bursa’ya son maçta şampiyonluğu kaptırdığını unutmasın
Üstelik fener evindeydi ve Bursa’nın rakibi beşiktaştı
Ölmüş bitmişcesine yazmayı bırakalım sinerji yapalım

fikstür lehimize döndü üst üste 2 maç içerde kolay derken cezalılar ayağımıza dolandı belki ama haftayı kayıpsız geçersek detoks etkisi olacak ve kalan maçlarda cezalı riskini minimum yaşayacağız. tek eksiğimiz 9 numara love negredo ikilisi 45er dk herif gibi oynasalar işi kotarırız.

Çevrimiçi murat

bahsi geçen kurum geriye dönük hesap soruyor diyorsun bunda mutabıkız bundan sonrasını sormuyor geçmişi değerlendirip cezayı kitliyor da diyorsun pekii bu herifler neden gidip 3500 dilde  :D neler yapacaklarına dair sunum yaptılar  :alala:

neyse ben gelecek cezanın 21 oyuncuyla sınırlısın bilmem kaçı altyapıdan vb gibi bir yaptırım ve akabinde 5-10 milyon yuro civarı bi para cezası çıkar die öngörüyorum.
daha önce dediğim gibi 2+1 men, sattığın kadar al yeteli. ama maaş kısıtlaması koymasınlar kadro sınırlamasıda olmasın :D

Çevrimdışı alperenn58

bu fb nin gsnin kotu olmasindan dolayi sampiyon olduk lafi  renklilerin ezberinden cikan anlamsiz cumleler  yani onlar sampiyon olunca biz iyi oldugumuz halde sampiyon olmusmu oluyorlar

boyle sacma sapan amacini asan cumle ki bunu kendilerinin aslinda cok boyyuk olduklarindan bu soylemi cikariyorlar buna inanan bir siyah beyaz asigi olmasi gercekten cok ilginc!!!

1980 yilindan beridir bu formaya asigim  ben boyle bise gormedim aga

Çevrimdışı ekrembaser

Yaşına vermek lazım. Hiç yakışmamış senin gibi genç bir Beşiktaşlıya

Çevrimiçi murat

bu fb nin gsnin kotu olmasindan dolayi sampiyon olduk lafi  renklilerin ezberinden cikan anlamsiz cumleler  yani onlar sampiyon olunca biz iyi oldugumuz halde sampiyon olmusmu oluyorlar

boyle sacma sapan amacini asan cumle ki bunu kendilerinin aslinda cok boyyuk olduklarindan bu soylemi cikariyorlar buna inanan bir siyah beyaz asigi olmasi gercekten cok ilginc!!!

1980 yilindan beridir bu formaya asigim  ben boyle bise gormedim aga
real, barca vs de bunların kötü zamanlarında şl şampiyonu olabiliyorlar. :icool:

Çevrimdışı tangaz

daha önce dediğim gibi 2+1 men, sattığın kadar al yeteli. ama maaş kısıtlaması koymasınlar kadro sınırlamasıda olmasın :D

maaş kısıtına ben de karşıyım  :D

Çevrimdışı tangaz

iki sene önce febe tarihinin en pahalı kadrosunu kurdu o kadroyu geçerek şampiyon olduk üstelik stadımız yoktu bunu hafife almak en hafif tabirle renkli seviciliktir!

takip eden şampiyonluk ise şampiyonlukla güçlenmemizin silsilesidir, bu işler böyle olur şampiyon olursun gelirin artar ödemelerin düzene girer kadro kalitenin üstüne çıkarsın bu da yeni başarıları beraberinde getirirken rakiplerini de güçsüz kılar. örneğin bu sene hoca ağırlığı ve konsantrasyonu lige verseydi şuan 15 puan farkla lider olmamız işten bile değildi.

Etiketler: