Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 115 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5244778 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı ekrembaser

gsnin cezası 19 nisanda açıklanacakmış

Çevrimiçi sozkul

Sorunun bir bölümünü de sen yazmıssın zaten.

Ben diyorum ki “ sadece “ forvet” özelinde değil sorun.Lig başından beri çoğu kişi sorun Cenk Negredo falan sanıyor .Sorun farklı farklı yerlerde.O sorun, bu sorun orası sıkıntı falan yani.

Kaç maç oldü ben Negredo nasıl atamadı dıyecegım bır pozisyon bile çok olmadı yani .Pozisyonu yok kı adamın kötü diyebilelim ? Konya ile kupa maçı var 1 tane çok net kaçırdığı.Sonra 2-3 tane de uzanamadığı toplar olmustur o kadar.He dersın kı ee adam pozısyona gırecek bilecek arkadaş diye.Ben de derim ki o tip bir santrofor değil bu adam.İşte tam da burada şu ortaya çıkıyor ; kadro yapısının uygun olmama sorunu .Negredo kötü değil ama uygun da değil işte.Bu yüzden zaten ilk yarı boyunca Cenk oynadı .Bu yüzden Şenol hoca Cenk ilk tericihim dedi.Tıpkı Lens ‘in durumu yüzünden de Q7 ilk tercih yapması gibi.Yani evlatcılık falan olmadı .Boş saçma saçma söylemlerdi bunlae başka şey değil.

Evet sorunları ana başlık olarak seçecek olursam * Kadro yapısı ve *7 aydır  Ileri 5 linin bir türlü form uyum yakalayamamış olmalarıdır .

Bravo, Cenk'in kabızlığımızın ana nedeni olduğunu iddia edenler vardı, Cenk gitti kendini kurtardı bütün oklar Hoca'ya döndü.
Hoca'nın bazı şeyleri göremediğini ve gereksiz yere ısrar ettiğini düşünüyorum. Alver ya da  verkaç yapıp ceza sahasına yaklaşıp kritik asist yapabilen bir adam var kadroda, oda Oğuzhan. Bunu geçen yılda farketmistim, Oğuzhan olmayınca takım kabızlaşıyordu. Çünkü o alverler sırasında rakip defansdaki anlık bozulmayı anında görebiliyor, kötü güçsüz dendi kestik onu ama Tolgay onun yaptığını yapamıyor, başka şeyleri daha iyi yapıyor,  ama biz sahaya hala sanki Ozi varmış gibi dağılıyoruz. Bunda bir yanlışlık var. Karman çorman plansız bir takım ortaya çıkıyor.
Ozi'nin olduğu ve olmadığı plan aynı plan olamaz. kadromuz geniş ama okadarda değil.

Çevrimiçi Koa_lAA

Operasyon kolay aslinda
Bir buyugumuzu gorup asik olacak balojan
Sonra din degistirecek, umre ziyareti yapacak
Sahanin ortasinda donunu indirip orta noktaya gudumlu sicsa kart falan gormez

mantıklı  :ok:

Çevrimiçi sozkul

Bizim her nedense tarih boyunca santrafor ve kaleci konusunda sıkıntımız oldu. Bize maçlar kurtaran kaleci çok ender gelmiştir. Mrmiç, Cordoba eh işte zorlayalım Fabri. Fabri çok iyi kaleci değil ortalama bir kaleci. İspanyada Zaragozanın da Valencianın da Levantenin de 3 aşağı 5 yukarı bu ayarda kalecisi var. Yani öyle çok üstün kaleci değil.

Santrafor konusunda da yıllarca kısır olmuşuz. Güven Önüt, Feyyaz Uçar, İlhan Mansız ve Mario Gomez. 60 yılda 4 gol kralı. 20 gol üzerinde de atan 3,4 futbolcumuz olmuştur.Toplamda 10 defa 20 gol üstü atan santraforumuz olmuştur. Yani ortalama 6 yılda 1 defa 20 gol atan santraforumuz olmuş. Bu tabloda hep zirveye oynamak da kolay olmuyor haliyle.Bu bugünün problemi değil ama yeni sezonda mutlaka çok ince eleyip sık dokunup gol atma özelliği olan bir santrafor alınmalı. Belki de başarısız olduğumuz yılların en önemli sebeplerinden birisi bizi taşıyacak santrafora hiçbir zaman uzun süreli olarak sahip olamayışımızdır.

Sabri Dino?

Çevrimdışı cursedofdragon

göztepe macının hakemi mete kalkavan olabilir.

Çevrimiçi sozkul

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

uruguay dünya kupalarına ne zaman damga vurdu :alala:
muslera lazio dan geldi  :bandit:
Abi herifi satacaklar ama taraftar korkusundan satamiyorlar üzerine de 5 milyon maaş veriyorlar ki gitmesin :D

Alan memnun veren memnun beter olsunlar :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Tepki çekeceğimi biliyorum ama Başakşehir Galatasarayı yensin. Bizim şampiyonluk için ne yeterli motivasyonumuz var ne oyun gücümüz. Şampiyon olacağız derken arada Galatasaray çıkmasın.
İşin kötüsü tüm bu hesapların içinde 4. bitirme ihtimalimiz de yok değil hani. Belki arkada Fenerbahçenin takibi bizi diri tutacak bilemiyorum. Çok karıştım yahu! :alala: :o_o: Şu ortamda Galatasaraya sıcak para girmemeli.
Yahu ne uzatiyorsunuz BERABERE bitsin ikisi de kaybetsin

Neden birinde biri kazanip 3 puan alsin :bandit:

Çevrimdışı ekrembaser

kaynak gizli mi?

Yok bütün gazeteler ile haber sitelerine düştü

İddaa'da şampiyonluk oranları güncellendi;

Galatasaray
Eski oran: 2.00 Yeni oran: 1.70

Başakşehir
Eski oran: 2.90 Yeni oran: 3.05

Beşiktaş
Eski oran: 3.75 Yeni oran: 4.15

Fenerbahçe
Eski oran: 5.25 Yeni oran: 7.50

Çevrimiçi Necmi

Yol yordam gösteririz. Şu ana kadar Pepe gayet güzel götürdü.Anlatırız Baloya bak burası Türkiye vs. vs. 30 maç oyanasa kafidir. Geri kalanı da Mustafa Pektemek halleder.  :bandit:

25 gol atabilen santrafor hayal ediyorum 25 asist yapan değil.
fazladan 25 asist demek takımın 25 gol atması demek burda önemli olan
takımın atmasımı forvetin atmasımı ben takımın atmasını çok daha fazla tercih ederim diğer türlü
tek adama mahkumsun demektir takım atarsa  o takım tutulmaz olur.
bence üzümü çöpünü birbirine karıştırıyorsunuz forvetin gol atmasını takım gol attığı için istemek lazım
takım attıktan sonra kimin attığının bir önemi yok biz her maç 4-5 atalım varsın
forvet sıfır gol atsın ben razıyım.

Çevrimiçi Necmi

Abi herifi satacaklar ama taraftar korkusundan satamiyorlar üzerine de 5 milyon maaş veriyorlar ki gitmesin :D

Alan memnun veren memnun beter olsunlar :D
kime satacaklar alıcısımı var. onların hayal ettiği paraya alacak bir takım zaten
üst seviye takımdır. istediği andada alır.
muslera dünya standartlarında kötü bir kaleci vasatın altında tek iyi özelliği çizgide refleksi oda yaşlandıkça gidiyor.
fabrininde refleksi çok iyi ama sadece çizgide değil onu musleradan çok daha iyi yapanda bu özelliği
havada elinden kaçan top arkaya düştü fabri nasıl dönerek aldı topukarar verme ve harakete geçme
dürtüsü çok iyi ve geri adım atmıyor. oyun konsantrasyonu mükemmel moral bozup oyundan kopmuyor
istikrarlı bir çizgisi var. fabri iyi kaleci değil çok iyi bir kaleci. En azından fabriyi dünyadaki bütün elit takımların kalesine koy sırıtmaz.

Çevrimiçi Necmi

Yahu ne uzatiyorsunuz BERABERE bitsin ikisi de kaybetsin

Neden birinde biri kazanip 3 puan alsin :bandit:
bunu bu hafta oynanacak maçlara bakalım öyle karar verelim bence
başak kazanır gs kaybederse ne olacak o an gelmeden şöyle olsun böyle olsun demek yersiz
başak kazanması hiç bir koşulda işimize gelmez onun dışındaki her sonuç bizim için iyidir.

Çevrimdışı tangaz

uefa kararı sonrası gese alanya deplasmanına gidecek demek  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kyiv

Sabri Dino?

Abi ona yetişemedim ben daha ziyade son 30-35 yılı kastettim. Sabri Dino ile şampiyonluk yaşadık mı? Necmi Mutlu ile 2 şampiyonluk var yanılmıyorsam.

Çevrimiçi Necmi

Bravo, Cenk'in kabızlığımızın ana nedeni olduğunu iddia edenler vardı, Cenk gitti kendini kurtardı bütün oklar Hoca'ya döndü.
Hoca'nın bazı şeyleri göremediğini ve gereksiz yere ısrar ettiğini düşünüyorum. Alver ya da  verkaç yapıp ceza sahasına yaklaşıp kritik asist yapabilen bir adam var kadroda, oda Oğuzhan. Bunu geçen yılda farketmistim, Oğuzhan olmayınca takım kabızlaşıyordu. Çünkü o alverler sırasında rakip defansdaki anlık bozulmayı anında görebiliyor, kötü güçsüz dendi kestik onu ama Tolgay onun yaptığını yapamıyor, başka şeyleri daha iyi yapıyor,  ama biz sahaya hala sanki Ozi varmış gibi dağılıyoruz. Bunda bir yanlışlık var. Karman çorman plansız bir takım ortaya çıkıyor.
Ozi'nin olduğu ve olmadığı plan aynı plan olamaz. kadromuz geniş ama okadarda değil.
orda sorun cenk değildi sorun topun kanatlara taşınması forvetin bile kanata kaymasıydı
sen merkez oyununu seçmediğin sürece isterse golcün gomez olsun bir şey değiştirmez.
forvetin gol atması için onu pozisyona sokman gerekiyor. iyi bir forvet bile 3 pozisyondan birini
gole çevirir sen maç boyunca forvetini 3 pozisyon içinde sokamıyorsan bak forvetini diyorum
ama biz takım olarak bile o kadar pozisyon bulamıyoruz. cenk evet kötüydü
çünkü ceza sahasına girmiyordu gol atamadığımız gibi başkalarınında atmasını engelliyordu bu durum
şimdi ceza sahasında daha fazla çoğalıyoruz buda forvet atmasa bile taliscanın atma sayısını arttırdı.
ama ne olursa olsun ana sorunumuz pozisyona girememek.
oziye gelince bir ara pas veriyor ouuu ozisiz olmaz diyorsunuzda peki kaç ara pas atayım derken oyuncuların içinden geçirmeye çalışıp top kaybı yaptığına niye bakmıyorsunuz 7-8 arapas denemesinin belki biri rakibi geçebiliyor
formsuz zayıf güçsüz ikili mücadeleleri kazanamıyor. oyunu kuramıyor artık iyi bir oziyi kim istemez ama
bana maç içinde yaptığı bir iki iyi haraket yetmiyor takımada yetmiyor oyun devamlılığı olmalı bugün bu
duruma geldiysek ozinin pasifliğinden geldik. ligin başından beri sadece 3 asisti var ozinin içinde olduğu plan olsa ne olur olmasa ne olur. tolgayında 2 asisti var. ligin başından beri merkez orta sahanın skora katkısı 5 asist
herkesin gömdüğü tosiç bile 3 gol bir asistle oynuyor. tek başına merkez orta sahadan daha fazla katkı vermiş
biz neyi konuşuyoruz. merkez orta sahası bu kadar kötü olan bir takımın ligde bulunduğu yer iyi bile
tabi merkez orta sahamı bu kadar kötü yoksa sistemmi onları bu kadar kötü yapıyor.
ilk yarı sürekli kanat oyunu ısrarı ortalarla çözüm bulma cenkin bile kanata kayması
ve aslında forvetsiz oynamamız bizi 30 puanda bıraktı. ikinci yarı nisbeten bunu bıraktık biraz daha topu
merkeze taşıdık gene rakip ceza sahasındaki etkisiz oyunumuza ramen 10 maçta 23 puan aldık ilk yarı
bu kadarını yapsak şu anda lider bizdik. 27 hafta geçti ve bizim rakip ceza sahasına giremediğimizi pozisyon yaratamadığımızı hoca daha farkedemedi. ilk yarıdan tek fark ilk yarıda topu kendi sahamızda dolaştırıp
kanatlara uzun top atarak oynuyorduk şimdi topu rakip sahada çeviriyoruz kanatlarda rakip yaya doğru
kaydı ama hala ceza sahasında ciddi etkinlik yok bu bile ilk yarıdan çok daha iyi olmamızı sağladı o ayrı

Çevrimdışı kyiv

göztepe macının hakemi mete kalkavan olabilir.

Bana da Ümit Öztürk gibi geliyor. Bu sene hiç maçımızı yönetmemiş. Fenerbahçenin Fırat Aydınus ve Ali Palabıyıktan sonraki kadrolu hakemi olmaya aday. Ucundan bize de verirler. Bu hafta olmasa da 2,3 hafta içinde kesin gözüyle bakıyorum.

Çevrimiçi Necmi

pepe 2-3 yılda bir kırmızı kart gören adamdı buraya gelmeden önce... pislik yapıyordu ama profesyonelce...

balotelli bildiğin q7... pislik yapıyor ama amatörce... çok kırmızı yer burada...

örnek q7 ye geçen sene kırmızı çıkmadı diye bi yaygara yaptı renkliler... bu sene hemen fatura kesildi... aynı şey caner içinde oldu...

balotelli için bi başlarlar sigara içiyor, partilere gidiyor, yok tesisin ortasında işedi, hakeme sövdü, terbiyesiz bu falan filan koca sezon pektemek goldemek tiradı başlar  :D
balatolli gol attığı sürece ne yaparlarsa yapsınlar sıkıntı olmaz esas sıkıntı atamadığında yaşanır.
dağılmaya çok müsait oyuncu. ama kesin bir şey varsa Beşiktaş taraftarı önünde kapasitesi iki katı artar.
böyle oyuncular çoştuğunda durdurulmaz olur. genede balotelli mi abou mu dense ben direk abou derim.

Çevrimdışı kyiv

fazladan 25 asist demek takımın 25 gol atması demek burda önemli olan
takımın atmasımı forvetin atmasımı ben takımın atmasını çok daha fazla tercih ederim diğer türlü
tek adama mahkumsun demektir takım atarsa  o takım tutulmaz olur.
bence üzümü çöpünü birbirine karıştırıyorsunuz forvetin gol atmasını takım gol attığı için istemek lazım
takım attıktan sonra kimin attığının bir önemi yok biz her maç 4-5 atalım varsın
forvet sıfır gol atsın ben razıyım.

Rakipler santrafordan çekinmeli. Rakip savunma 25 gol atan santrafordan mı 25 asist yapan santrafordan mı çekinir? Bu arada yeryüzünde 25 asist yapan santrafor var mı ki? :alala:  :D Böyle bir futbolcu varsa o zaten santrafordan ziyade 10 numaradır.  :evillol:

Çevrimiçi Koa_lAA

balatolli gol attığı sürece ne yaparlarsa yapsınlar sıkıntı olmaz esas sıkıntı atamadığında yaşanır.
dağılmaya çok müsait oyuncu. ama kesin bir şey varsa Beşiktaş taraftarı önünde kapasitesi iki katı artar.
böyle oyuncular çoştuğunda durdurulmaz olur. genede balotelli mi abou mu dense ben direk abou derim.

abou yuda bu saatten sonra alamayacağımıza göre aslında balotelli demişsin abi  :D

Çevrimiçi Necmi

Abi ona yetişemedim ben daha ziyade son 30-35 yılı kastettim. Sabri Dino ile şampiyonluk yaşadık mı? Necmi Mutlu ile 2 şampiyonluk var yanılmıyorsam.
Dino ile şampiyonluk görmedik yanlış hatırlamıyorsam zaten hatırlamamda :D
ben doğduktan sonra arka arkaya iki şampiyonluk geldi necmi kaledeydi sonra sabri geçti
ama uzun süre şampiyonluk görmedik. ben doğduktan sonra bir senede iki şampiyonluk görmüşüm
sonra 17 yaşıma kadar şampiyonluk görmedim. 25 yaşıma geldiğimde daha sadece iki şampiyonluk görmüşdüm
şimdiki gençler nankör :bandit: yaş 25 iki şampiyonluk bir feda dönemi yaşadım
şimdi 25 yaşında olan 5 şampiyonluk görmüş dahada önemlisi geleceğe umutla bakıyorlar.

Çevrimiçi underworld

dusuk iq lu adamlari amma seviyoruz

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Dino ile şampiyonluk görmedik yanlış hatırlamıyorsam zaten hatırlamamda :D
ben doğduktan sonra arka arkaya iki şampiyonluk geldi necmi kaledeydi sonra sabri geçti
ama uzun süre şampiyonluk görmedik. ben doğduktan sonra bir senede iki şampiyonluk görmüşüm
sonra 17 yaşıma kadar şampiyonluk görmedim. 25 yaşıma geldiğimde daha sadece iki şampiyonluk görmüşdüm
şimdiki gençler nankör :bandit: yaş 25 iki şampiyonluk bir feda dönemi yaşadım
şimdi 25 yaşında olan 5 şampiyonluk görmüş dahada önemlisi geleceğe umutla bakıyorlar.
Sabri iyi kaleciydi . Steagul Rosu maçını hiç unutmam . 3 dakikada 3 gol yedik ama 3 ünü de hiç bir kaleci kurtaramazdı . Ah Sanlı ah  :)
Tek Büyük Beşiktaş

Bana da Ümit Öztürk gibi geliyor. Bu sene hiç maçımızı yönetmemiş. Fenerbahçenin Fırat Aydınus ve Ali Palabıyıktan sonraki kadrolu hakemi olmaya aday. Ucundan bize de verirler. Bu hafta olmasa da 2,3 hafta içinde kesin gözüyle bakıyorum.

ümiti akhisar maçında verirler.

kime satacaklar alıcısımı var. onların hayal ettiği paraya alacak bir takım zaten
üst seviye takımdır. istediği andada alır.
muslera dünya standartlarında kötü bir kaleci vasatın altında tek iyi özelliği çizgide refleksi oda yaşlandıkça gidiyor.
fabrininde refleksi çok iyi ama sadece çizgide değil onu musleradan çok daha iyi yapanda bu özelliği
havada elinden kaçan top arkaya düştü fabri nasıl dönerek aldı topukarar verme ve harakete geçme
dürtüsü çok iyi ve geri adım atmıyor. oyun konsantrasyonu mükemmel moral bozup oyundan kopmuyor
istikrarlı bir çizgisi var. fabri iyi kaleci değil çok iyi bir kaleci. En azından fabriyi dünyadaki bütün elit takımların kalesine koy sırıtmaz.
Katılıyorum :bandit:

Etiketler: