Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 96 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5283903 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

forum kuralları katı... ne canlar gitti bu uğurda  :D sevdiğimiz bi abimiz no post yemiş sanırım mesela  :biggrinking:
kim o  :alala:

Çevrimdışı tangaz

hem cenki sat hem şampiyon ol iki taraftan kazan. bakmamız gereken bu olmalı
onun dışındaki iki seçenekde küçük düşünmektir. Değişim olmadan gelişimde olmaz
kadroyu sabitlemek durağanlıktır durağanlıkta aslında gerilemedir.

cenki satıp negredo love almak da gerilemek değil mi? hem değiştik hem geriledik  :(
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

cenki satıp negredo love almak da gerilemek değil mi? hem değiştik hem geriledik  :(
hem de yaşlandık.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şenol güneşte sportif direktör olacak nasıl bir özellik gördün.
Bence sportif direktör olamayacakların listesi yapılsa o listede bile sonuncu olur.
Altına imzamı atarım gerçekten liste yapılsa hoca sonuncu filan olur.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı sametbagan

gesenin 69u bulması için sadece 15 puana gereksinimi var 24 puanın 15ini alabilirler bu teorine göre gese şampiyon olur
İlk yarı son sekiz maçında 12 puan aldılar ve bunu içerdeki kolay maçları kazanarak yaptılar.
Şİmdi içerde zor maçları var malatya hariç deplasmana da alanya ,gençler ile oynayacaklar.
Bence 8 maçtan en fazla yine 12 alırlar belki daha aşağıda olabilir.
Biz zor peryotta başağa takıldık sadece onlar şimdiden fenere 2 puan bıraktılar
Önümüzdeki iki maçı alıp gs ve başağın hatta fenerin durumuna göre 69 puan bile bizi şampiyon yapabilir.
Çünkü 4 takımda çok süpriz puanlar kaybetti ve kaybetmeye devam edecekler.
Öyle 8 de 8 hayalleri kurmamak lazım oyuncuyu baskı altına alır bu olay.
Geçen sene olduğu gibi maç maç gidersek eğer şampiyon olamasak bile şl vizesi alabileceğimiz düşünüyorum.

Çevrimdışı sametbagan

akhisar  maçı hayati önem taşıyor, yalan yok beni korkutuyor.
Aynen hatta osmanlının düşüp düşmeyeceği inşallah son iki maça kalmaz yoksa o maçta çok sıkıntılı geçer.

Malum bu sene deplasman özürlüsü olduk.Şl maçlarının önü ve sonundaki bütün deplasmanlarda sanırım puan kaybettik

Çevrimiçi murat

?s=21
iki defa yazmıştım. maliyeti düşük olursa güzel iş

Gs de rodrigez yerine düşünüyormuş.gazeteler boş durmayalım kendi haberimizi kendimiz bulalım diyor yada menejerler iyi çalışıyor.trezege yedek olur.

Çevrimdışı tangaz

İlk yarı son sekiz maçında 12 puan aldılar ve bunu içerdeki kolay maçları kazanarak yaptılar.
Şİmdi içerde zor maçları var malatya hariç deplasmana da alanya ,gençler ile oynayacaklar.
Bence 8 maçtan en fazla yine 12 alırlar belki daha aşağıda olabilir.
Biz zor peryotta başağa takıldık sadece onlar şimdiden fenere 2 puan bıraktılar
Önümüzdeki iki maçı alıp gs ve başağın hatta fenerin durumuna göre 69 puan bile bizi şampiyon yapabilir.
Çünkü 4 takımda çok süpriz puanlar kaybetti ve kaybetmeye devam edecekler.
Öyle 8 de 8 hayalleri kurmamak lazım oyuncuyu baskı altına alır bu olay.
Geçen sene olduğu gibi maç maç gidersek eğer şampiyon olamasak bile şl vizesi alabileceğimiz düşünüyorum.

ligin sonu yaklaştıkça şampiyonluğa oynayan takımlar 5.vitese takar gider

umarım senin dediğin gibi olur gesenin performansı. fato ve hakemler faktörü de pislikleri de tudorlu döneme göre çok daha baskın olacaktır.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi murat

Altına imzamı atarım gerçekten liste yapılsa hoca sonuncu filan olur.
Volkan şen burak serdar ve ozan  beşiktaşa gelir  :eyes

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ligin sonu yaklaştıkça şampiyonluğa oynayan takımlar 5.vitese takar gider

umarım senin dediğin gibi olur gesenin performansı. fato ve hakemler faktörü de pislikleri de tudorlu döneme göre çok daha baskın olacaktır.
başıma bir şey gelmeyecekse tudorlu gese, terimli geseden daha iyi oynuyordu bence

Çevrimdışı tangaz

Volkan şen burak serdar ve ozan  beşiktaşa gelir  :eyes

ben de forumdan atılırım  :D

Çevrimiçi murat

Gs nin trabzon maçı yaklaşıyor okay abdülkadir yusuf belki uğur için taransfer haberleri çıkmaya başlamadımı?

Çevrimdışı mylife1903

gesenin fikstür kağıt üzerinde bir hayli zor. İçeride oynaması avantaj olarak görülüyor ama anadolu takımlarıyla oynamayacağı hesaba katılmıyor. İçerideki maçları ts,başak, bjk ve malatya. bana kalırsa bu 4 maçtan 7 puan anca çıkarırlar. en iyi ihtimal 8 ya da 9 olur ki bana göre çok zor.   
Gençler, alanya, akhisar ve göztepe deplasmanları var, göztepe dışunda düşme riski taşıyan takımlarla oynayacaklar burada da 8 9 puanın üstüne çıkacaklarını sanmıyorum lig sonunda 70-72 puanda olacaklarını düşünüyorum.
Bolbol yenilsin fitneler ya
Fitne verecem yenildikce gs

Çevrimdışı mylife1903

buna ben de çok güldüm şenol hoca sportif direktörlük tanımının hiç bi yerine oturmuyor. şenol hoca tek adamlıgı seven zor bir karakter.
Baskan olmasi lazim abi senol gunesin zaten 3-5 sene sonra tsye olur

Çevrimiçi Necmi

iyide love dediğinde geçen sene cenkin önünde gol kralı bitiren değilmi
cenki çok iyi fiyata satıp ondan daha iyi bir golcü alıyorsun bunu becerip kullanamadıysa hoca,
bu transferi yanlış yapmaz ilk yarıda bile cenkden daha fazla gol attı. Burda sorun bence
transfer kötülüğü değil senin elinde bir çok oyuncu performansının çok altında performans
veriyorsa hatayı başka yerde aramak gerekiyor. Negredo atamıyor love atamıyor cenkde atamıyordu
quaresma verimsiz sürekli orta açıyor. lens berbat oynuyor. Babel durdu ozi çok kötü Tolgay
hücum katkısı sıfır. Atiba eski atiba değil bu kadar oyuncumu sorunlu yoksa sorun başka yerdemi
esas bunu irdelemek lazım. Yoksa gomez olsaydı sosa olsaydıyla olmuyor. Kimse onların
bu takımda bu sistemde ne vereceğini bilemez. sorunu doğru tahlil edemezsen dermanıda bulamazsın.
[ Son Düzenleme: 26 Mart 2018, 16:40:41 Necmi ]

Çevrimiçi Necmi

başıma bir şey gelmeyecekse tudorlu gese, terimli geseden daha iyi oynuyordu bence
ben geçen twiteerde bir gs liye söyledim bunu az daha dayak yiyecektim :D
oturdum üsenmedim ikisinin istatistiklerini koydum aynı takım değil dedi :D
iyide tudorun takımıda sıfırdan kurulmuş birbirine alışmamış oyunculardı dedim cevap yok.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı mylife1903

O apaci futbolu turk oyuncu cokken guzel sonuc verir de artik ligde her takimin defansinda en az 2-3 tane iyi savunma oyuncusu var. oyle kolay kolay acik vermiyorlar.
Konya neredeyse goturuyordu gsyi cig cig

Namissiz var bir tane namissizgu namissiz onun gotu basi oynamasin yeter, sezon basindan beri yetti gari

En son penaltiyi hangi hafta verdiler bize, bursa maci deplasman zor mac tak penaltiyi vermedi gitti 2 puan. Benim kotu oyunumdan hakeme ne yani
O konya macinda sikandal ustune sikandal

Çevrimdışı sametbagan

Gs nin oyununda değişen birşey yok bence sadece süre alamayan oyunculara biraz etki etmiştir birde gazı var tabi.
Onun da gazını almak bize düşecek sanırım bizim maça kadar ben aynı puanda olabileceğimizi düşünüyorum
Akhisar maçını yenmek kaydı ile tabi :D

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

50 değil de en azından 52 puanımız falan olsaydı çok daha iyi olurdu. 2 puan fazla önemli değil gibi gözüküyor ama gercekten cok önemli. onu geçtim 1 puan bile çok önemli. içerdeki akhisar maçı , bursa ve konya deplasmanları.. ahh ahh.  :duman: :duman: :duman:

Çevrimdışı mylife1903

Daha cok mac onumuzde
Bu iki hafta cok onemli
Evimizdeki maclari bi gecelim sonra baya baya bi seklini gorecegiz ligin
Gs cikip ustuste 3-4 macta da puan kaybedebilir

Çevrimdışı Koa_lAA

Çevrimdışı caner.eryigit

Abiler ben 22 puan yazdım o beraberliğide yosmalarla oynayacağımız maça 72 puana kabul isek anlaşalım🤝

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Abiler ben 22 puan yazdım o beraberliğide yosmalarla oynayacağımız maça 72 puana kabul isek anlaşalım🤝

çok zor ama imkansız değil elbette.

Çevrimiçi Necmi

dikkat ette sonra neden moderasyon aldım deme :bandit:
gs ile beraberlik şampiyonluk şansımızı bitirir. 72 puan gs yi yendiğin anda senin için
geçerli bir umuttur bence. burda başak ve fener gs den daha tehlikeli bence

Etiketler: