Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5299660 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı sametbagan

Milli ara oldu gene bizde transferler havada uçuşuyor kaos hat safhada ner 6 yemiş 1 gün konuşuldu bitti gs hele herşey güllük gülistanlık gibi maşallah.

Fabri yıllık 3,5 istiyor atiba gsye göz kırptı ozi evertonda talisca anlaşmıyor  falan fila.

Hepsine kulağımızı tıkayıp rakiplere tek tek tıkamalıyız.

Üstelik öyle 8 de 8 gibi söylemlerden uzak durmalıyız bu bize olumsuz etki yapıyor çünkü.

Evimizde oynayacağımız alanya ve göztepe maçını alıp rakipleri beklemeliyiz ondan sonra duruma göre strateji belirlemeliyiz.

Herkes başak fenere yenilince başak şampiyon olamaz şampiyon fener diye ortalarda dolanıyordu

Ne o zamam fener şampiyon oldu ne de başak bizi yendi diye şampiyon oldu biz şampiyonluğu kaçırdık.

Şu iki hafta çok önemli 6 puanı alıp puan tablosundaki yerimize göre hareket etmeliyiz

8 de 8 bizi kesin şampiyon yapmıyor ama kazandığımız her maç rakibimizi baskı altına alacaktır.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Mart 2018, 14:41:01
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
?s=21
iki defa yazmıştım. maliyeti düşük olursa güzel iş

Opsiyonu Kasımpaşa'nın elinde zaten böyle birşey varsa bile Kasımpasa alır pahalı bize satar kesin.
Böyle büyüyemeyiz, level atlayamayız . Her zaman bir tık üst adamı almak lazım.
Fabri'nin daha iyisini bulmamız lazımken gidip 5 yıllık sözleşme imzalıyoruz maaşı söylemeye gerek yok zaten.
Gidip Avrupa kovalamak varken burda hafif sivrilen Trezeguet'yi almaya çalışıyoruz. Olmaz..

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

kahin de 72-73 diyor
72 puanla biz şampiyonuz, 70 puanla Başakşehir 2., 69 puanla gese 3.

Çevrimdışı tangaz

geseyi yenersek 71 de yeterli olur hatta belki 70
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

68 ya da 70 puanla bitiririz ligi. kaçıncı oluruz bilemem

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

geseyi yenersek 71 de yeterli olur hatta belki 70
geseyi yeneceğimizi düşünüyorum apaçi bize karşı anadolu takımlarına oynadığı oyunu oynarlar inş işimize gelir. Başakşehire kaybetmesek her şey kendi elimizde olacaktı, ikili averajı kaybetmemiz çok kötü oldu.

Çevrimdışı sametbagan

Bu sene 69 puan alan şampiyon olur 70 i hiçbir takım göremez bence

Bu biz mi oluruz  başkası mı onu bilemiyorum ama şunu biliyorum biz ligi ilk 3 içinde bitirirsek eğer direk yada eleme ile şl ye gidebiliriz.

Tabi ilk 3 te gs de olması kaydı ile çünkü büyük ihtimal men cezası alacaklar.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

68 ya da 70 puanla bitiririz ligi. kaçıncı oluruz bilemem
68 ile şampiyon olmayacağımız kesin, ben en az 20 21 puan bekliyorum. gese bu zor fikstürde epey takılacaktır. Başakşehir beni geseden çok korkutuyor.

Çevrimdışı tangaz

geseyi yeneceğimizi düşünüyorum apaçi bize karşı anadolu takımlarına oynadığı oyunu oynarlar inş işimize gelir. Başakşehire kaybetmesek her şey kendi elimizde olacaktı, ikili averajı kaybetmemiz çok kötü oldu.

4de 4 gidersek tokide cinconu tokatlarız ama herşeyden evvel 4de 4 yapalımda 30. hafta sonu ortaya çıkacak manzara şampiyonu büyük oranda belirginleştirecektir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu biz mi oluruz  başkası mı onu bilemiyorum ama şunu biliyorum biz ligi ilk 3 içinde bitirirsek eğer direk yada eleme ile şl ye gidebiliriz.

en kötü 20 21 alırız.  şampiyonluk puanı en az 70 olur.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

4de 4 gidersek tokide cinconu tokatlarız ama herşeyden evvel 4de 4 yapalımda 30. hafta sonu ortaya çıkacak manzara şampiyonu büyük oranda belirginleştirecektir.
akhisar  maçı hayati önem taşıyor, yalan yok beni korkutuyor.

Çevrimdışı tangaz

gesenin 69u bulması için sadece 15 puana gereksinimi var 24 puanın 15ini alabilirler bu teorine göre gese şampiyon olur

Çevrimdışı tuncaboylu

gesenin 69u bulması için sadece 15 puana gereksinimi var 24 puanın 15ini alabilirler bu teorine göre gese şampiyon olur
Galatasaray önündeki 5 maçından birini bile kazanamayabilir.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

ben hiç bir maçtan korkmuyorum ama hiç bir maç için de takıma güvenmiyorum. şayet takım+hoca radikal işlere imza atmazsa şampiyon olamayız. radikal işler yaparsak 24 puanı alırız.

Çevrimdışı mellfred

Opsiyonu Kasımpaşa'nın elinde zaten böyle birşey varsa bile Kasımpasa alır pahalı bize satar kesin.
Böyle büyüyemeyiz, level atlayamayız . Her zaman bir tık üst adamı almak lazım.
Fabri'nin daha iyisini bulmamız lazımken gidip 5 yıllık sözleşme imzalıyoruz maaşı söylemeye gerek yok zaten.
Gidip Avrupa kovalamak varken burda hafif sivrilen Trezeguet'yi almaya çalışıyoruz. Olmaz..
Yıllık ücreti 1 civarında olabilirse gözü kapalı alınır. rotasyonda kullanılır 11 için düşünülmüyordur

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

gesenin fikstür kağıt üzerinde bir hayli zor. İçeride oynaması avantaj olarak görülüyor ama anadolu takımlarıyla oynamayacağı hesaba katılmıyor. İçerideki maçları ts,başak, bjk ve malatya. bana kalırsa bu 4 maçtan 7 puan anca çıkarırlar. en iyi ihtimal 8 ya da 9 olur ki bana göre çok zor.   
Gençler, alanya, akhisar ve göztepe deplasmanları var, göztepe dışunda düşme riski taşıyan takımlarla oynayacaklar burada da 8 9 puanın üstüne çıkacaklarını sanmıyorum lig sonunda 70-72 puanda olacaklarını düşünüyorum.
[ Son Düzenleme: 26 Mart 2018, 15:14:17 Mehmet Ali C. ]

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ben hiç bir maçtan korkmuyorum ama hiç bir maç için de takıma güvenmiyorum. şayet takım+hoca radikal işlere imza atmazsa şampiyon olamayız. radikal işler yaparsak 24 puanı alırız.
radikal işler olmaz. orta oyununa devam ederiz.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

benim de en çekindigim maçlardan birisi. akhisar bize karşı coştuğu için tedirgin ediyor. lukac var kaleci akhisarda. herif bize karşı neuer+buffon+keylor navas performansı sergiliyor.
gs maçına 4 te 4 ile gidersek gs deplasmanında 1 puan bizi şampiyon yapar. :bandit:   ama benim düşüncem akhisar maçında %80 puan kaybı bekliyorum.

Çevrimiçi Necmi

Sportif direktor Senol Gunes olmali. Bir sekilde ikna edilsin, olmuyorsa da futbol ve hocalik kariyeri olan birini bulsunlar. Teknik direktorluge de Blanc, Zidane, Klinsman gibi biri getirilmeli. Onder Ozen, Serkan Recber gibi tipler anca TV'de bos atip tutuyor. Gorduk Onder'i Kasimpasa'da boyunun olcusunu aldi. Bize de bos bos bir suru transfer yaptirdi Dany, Eneramo, Sezer vs.
Şenol güneşte sportif direktör olacak nasıl bir özellik gördün.
Bence sportif direktör olamayacakların listesi yapılsa o listede bile sonuncu olur.

Çevrimiçi Necmi

mevki mevki gidelim. marcelo asla pepe parası istemeyecekti 1,8-2 aralıgına oynardı 4,5 isteyemezdi. cenk desen asla 4,35 alıp sıfır çekmeyecekti o da 2,5-3 arası alıp senede 20 gol bırakacaktı  5 gol atıp alan açıp duvar örmeyecekti  :bandit:
ama marcelo pepe nin yaptığı marka imajınıda yapamayacaktı.
bazı şeyler tek açıdan bakarak değerlendirilmez. Geleceğe dönük karıda
hesaplanmalı. Her şeye maaş olarak bakarsan küçük olarak kalmaya adaysın
demektir yok avrupada büyükler içinde adım geçsin diyorsan bunun bedeli var.

Çevrimdışı tangaz

Galatasaray önündeki 5 maçından birini bile kazanamayabilir.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

katılıyorum ve bunu diliyorum ama aksini de yapıp 24 puanın 15ini almalararı daha mümkün görünüyor.

bence kilit maçımız gese maçı olur o maçı ne yapıp edip almalıyız.

Çevrimdışı tangaz

ama marcelo pepe nin yaptığı marka imajınıda yapamayacaktı.
bazı şeyler tek açıdan bakarak değerlendirilmez. Geleceğe dönük karıda
hesaplanmalı. Her şeye maaş olarak bakarsan küçük olarak kalmaya adaysın
demektir yok avrupada büyükler içinde adım geçsin diyorsan bunun bedeli var.

bir kere de sana izah edeyim öyleyse pepenin gelmesini her açıdan ilk isteyen kişiyim. ben orada bonservise vurgu vardı ve tek bonservise bakmayın hem dolu tarafları hem boş tarafları görelime vurgu yapmıştım.

Çevrimdışı tangaz

Şenol güneşte sportif direktör olacak nasıl bir özellik gördün.
Bence sportif direktör olamayacakların listesi yapılsa o listede bile sonuncu olur.

buna ben de çok güldüm şenol hoca sportif direktörlük tanımının hiç bi yerine oturmuyor. şenol hoca tek adamlıgı seven zor bir karakter.

Çevrimiçi Necmi

cenki satma şampiyon ol o cl gelirini her sene al şampiyon olamadığın zaman bir kere 22 kazanıyorsun ama kaybın her sene 50 50 die sürüyor. lig şampiyonluğu herşeyden önemli sürekli bu gelirleri elde etmenin yolu şampiyonluktan geçiyor.
hem cenki sat hem şampiyon ol iki taraftan kazan. bakmamız gereken bu olmalı
onun dışındaki iki seçenekde küçük düşünmektir. Değişim olmadan gelişimde olmaz
kadroyu sabitlemek durağanlıktır durağanlıkta aslında gerilemedir.

Etiketler: