Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 334 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5224966 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

CL'de başarı gelmesi de çok önemli, takımı ve taraftarı zinde ve heyecanlı tutar. Takımın tanınırlığını ve bilinirliğini arttırır, oyuncularına değer katar. Neden şu anda Brezilya milli takımında Giuliano yok da Talisca var?

Bu borçları indirmek için her sene CL'ye kalmak yeterli değil artık globalde tanınmak ve Avrupa'ya oyuncu satmak lazım. Başkan her konuşmasında bunu söylüyor zaten.

Şampiyonlar ligi katılım parasıyla ancak çarkı döndürebiliyorsun. Monaco bu sene sattığı oyuncularla 15 senelik katılım parası kazandı. Esas para satışta artık.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cl.de başarıyı küçümsemiyoruz ama sıralama yaparsak ilk öncelik lig şampiyonluğu. ligde şampiyon oalamayınca clye gidemiyoruz die kaç defa yazmak gerekecek?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Sana cevap olarak "İsmail ve Tolga da şampiyon yapan oyunculardı, Adriano ve Fabri gereksizdi o zaman" dese ne diyeceksin?

ismail şampiyon yapmadı ismaile rağmen şampiyon olduk ismaili savunan 2 kişi vardı forumda. tolga konusunda ben hiç bir zaman tolgayı ne gömdüm ne eleştirdim şampiyonlukta ciddi kurtarışları da olmuştu. örneğin bu sene şl gruptan namağlup çıktıysak laypzig deplasmanında bu ünvanı getiren herif tolga idi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Sana cevap olarak "İsmail ve Tolga da şampiyon yapan oyunculardı, Adriano ve Fabri gereksizdi o zaman" dese ne diyeceksin?

sen pepeye gerek yok dien tek üyeydin forumda

Çevrimiçi Koa_lAA

pepe bence maç seçiyor buna vurgu yaptım gese maçından bu yana iyi oynadığı tek maç bayern diyerek ama fark edilmemiş sanırım. pepenin realde ne yaptığı beni ilgilendirmiyor sene sonunda bizim nerede olduğumuz beni ilgilendiriyor. öte yandan burada pepey en çok isteyen bendim bu isteğiminde arkasındayım pepe ile marcelo kariyer olarak klas olarak kıyaslanmayacak iki oyuncu. ben bardağın dolu tarafına bakarken boş tarafını da görün die bi ileti yazdım sen konuyu ben sanki pepeyi istemiyoruma değin götürdün. açık açık da mesajımdaki amacı yazmıştım oysa...  :alala:

maç seçtiği konusuna katılıyorum... bütün hedef maçlarda üst düzey oynayıp diğer maçlarda hep standart oynuyor... ama bunu bu sene bitek pepe de görmüyorum sanki abi... takımdaki çoğu oyuncu bu sene böyle nedense... hocanın en büyük eksikliği bu bence bu sene... kolay gibi görünen hiçbir maçta nerdeyse takımı motive edemedi...mental anlamda takımda çok büyük sıkıntı var...

Çevrimdışı tuncaboylu

eminmisin? özel bir iletişiminiz mi var? sana özel mi verdi bu röportajı?
Gerke var mı? Akıl yürütme yapabilen herkes görür bunu.

Adam Premier League'de oynamak istiyordu, "Çocukluk hayalim" demedi mi? Ahmet Nur Çebi "Cenk'in istekli tavrı elimizi zayıflattı" demedi mi?

Sen satmasan seneye gidecekti işte, bunu mu tartışıyoruz!

Çevrimdışı tangaz

maç seçtiği konusuna katılıyorum... bütün hedef maçlarda üst düzey oynayıp diğer maçlarda hep standart oynuyor... ama bunu bu sene bitek pepe de görmüyorum sanki abi... takımdaki çoğu oyuncu bu sene böyle nedense... hocanın en büyük eksikliği bu bence bu sene... kolay gibi görünen hiçbir maçta nerdeyse takımı motive edemedi...mental anlamda takımda çok büyük sıkıntı var...

ben biliyorsunuz hoca beşiktaşın başında die saygı gösterip fazla yazmıyorum hakkında aksi halde kendisi hakkında yazacaklarım beni aranızdan ayırır  :D

Çevrimiçi Koa_lAA

ben biliyorsunuz hoca beşiktaşın başında die saygı gösterip fazla yazmıyorum hakkında aksi halde kendisi hakkında yazacaklarım beni aranızdan ayırır  :D

biliyorsun bende hoca takımın başında olmasa bile kendisine çok büyük saygı duyarım... bende eğer sen yazarsan cevap olarak yazacaklarım beni de forumdan ayırır sanırım  :biggrinking:

Çevrimdışı tangaz

Gerke var mı? Akıl yürütme yapabilen herkes görür bunu.

Adam Premier League'de oynamak istiyordu, "Çocukluk hayalim" demedi mi? Ahmet Nur Çebi "Cenk'in istekli tavrı elimizi zayıflattı" demedi mi?

Sen satmasan seneye gidecekti işte, bunu mu tartışıyoruz!

doğmamış bebeğe don biçme. seneye gidip gitmeyeceğini bilemeyiz. bence de kesin kalırdı diyorum. nasıl senin tezin yanlışsa benimki de doğru değil. kesin die bişey yok sen fal açıyorsun. sana kalsa sene başı 12 verdiklerinde sırtında taşıyacaktın londraya kadar.

Çevrimdışı tuncaboylu

sen pepeye gerek yok dien tek üyeydin forumda
Marcelo satılacakmış, o yüzden gerekli oldu.

FFP'de olmasaydık Marcelo'yu satıp Pepe'nin alınması bence çok gerekli değildi. Ama o esnada Talisca'yı bile kiralayacak durumda değildik.

Çevrimdışı tangaz

biliyorsun bende hoca takımın başında olmasa bile kendisine çok büyük saygı duyarım... bende eğer sen yazarsan cevap olarak yazacaklarım beni de forumdan ayırır sanırım  :biggrinking:

bana hakaret edecektin demek...

Çevrimdışı tangaz

Marcelo satılacakmış, o yüzden gerekli oldu.

FFP'de olmasaydık Marcelo'yu satıp Pepe'nin alınması bence çok gerekli değildi. Ama o esnada Talisca'yı bile kiralayacak durumda değildik.

yoo sen marcelo satılsa bile ne gerek var pepeye gitsin psgye die dua ediyordun açtırma arşivleri bana

Çevrimiçi Koa_lAA

bana hakaret edecektin demek...

estafirullah abi ne haddimize... büyüklerimize saygıda nezaman kusur ettik... ama adabınca tartışır forumdan atılırdık  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

doğmamış bebeğe don biçme. seneye gidip gitmeyeceğini bilemeyiz. bence de kesin kalırdı diyorum. nasıl senin tezin yanlışsa benimki de doğru değil. kesin die bişey yok sen fal açıyorsun. sana kalsa sene başı 12 verdiklerinde sırtında taşıyacaktın londraya kadar.
Evet, 12 sene başında makul bir satış olurdu.

Adam 2 senedir yedek santrafor görevi görüyordu, CL'de bir golü vardı ve değeri oydu.

İyi ki satılmamış o zaman. Ben her dediğim ya da önerdiğim doğrudur iddiasında değilim.

Çevrimdışı tangaz

estafirullah abi ne haddimize... büyüklerimize saygıda nezaman kusur ettik... ama adabınca tartışır forumdan atılırdık  :D

adabınca tartışan kimse atılmaz burada ben hocaya edepsizce saldırırdım atılırdım

Çevrimdışı tuncaboylu

yoo sen marcelo satılsa bile ne gerek var pepeye gitsin psgye die dua ediyordun açtırma arşivleri bana
Aç bak.

Marcelo'nun satışı belli değildi, hatta herkes Pepe-Marcelo tandemini düşünüp sırıta sırıta geziyordu.

Çevrimiçi Koa_lAA

adabınca tartışan kimse atılmaz burada ben hocaya edepsizce saldırırdım atılırdım

forum kuralları katı... ne canlar gitti bu uğurda  :D sevdiğimiz bi abimiz no post yemiş sanırım mesela  :biggrinking:

Çevrimdışı tangaz

Evet, 12 sene başında makul bir satış olurdu.

Adam 2 senedir yedek santrafor görevi görüyordu, CL'de bir golü vardı ve değeri oydu.

İyi ki satılmamış o zaman. Ben her dediğim ya da önerdiğim doğrudur iddiasında değilim.

epl rakamları ve geçen sene 20 gol attığı göz önünde bulundurulursa hiç makul değildi az evvel epel kıstası yapıyordun şimdi neden bir anda 12 makule döndün :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Aç bak.

Marcelo'nun satışı belli değildi, hatta herkes Pepe-Marcelo tandemini düşünüp sırıta sırıta geziyordu.

sırıtır tabii enfes bi ikili olucaktı çünkü senden başka herkes istiyordu

Çevrimdışı tangaz

forum kuralları katı... ne canlar gitti bu uğurda  :D sevdiğimiz bi abimiz no post yemiş sanırım mesela  :biggrinking:

bu noposta ve moderasyona karşıyım ben

Çevrimdışı tuncaboylu

epl rakamları ve geçen sene 20 gol attığı göz önünde bulundurulursa hiç makul değildi az evvel epel kıstası yapıyordun şimdi neden bir anda 12 makule döndün :bandit:
Adamın Türkiye Ligi'nde attığı gollerin EPL takımlarının gözünde çok değeri yok, forumlarına gir anlarsın.

Cenk CL'de kendini göstermese, devre arasında gelecek teklif yine 12 olurdu.

Çevrimiçi underworld

Pepe, isminin kaymağını yiyor.

Çevrimdışı tangaz

Adamın Türkiye Ligi'nde attığı gollerin EPL takımlarının gözünde çok değeri yok, forumlarına gir anlarsın.

Cenk CL'de kendini göstermese, devre arasında gelecek teklif yine 12 olurdu.

yaz fiyatları ile ocak fiyatları bir olmaz die kaç defa yazan adamsın şimdi böle mi oldu.

Çevrimdışı tuncaboylu

yaz fiyatları ile ocak fiyatları bir olmaz die kaç defa yazan adamsın şimdi böle mi oldu.

Yazın Cenk'e gelen 12 son anda, hatta  transferin son saatlerinde gelmişti. Çaresizlik teklifiydi bir nevi ve maksimum teklifti. Aynı performansı gösterse ve CL'de iş yapmasa, 12 gelirdi maksimum.

Çevrimiçi Koa_lAA

Çevrimdışı tuncaboylu

sırıtır tabii enfes bi ikili olucaktı çünkü senden başka herkes istiyordu
FFP'ye tabii iken bence lükstü, hala da öyle düşünüyorum.

Etiketler: