Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 358 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5216357 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hangi takımdan olduğuyla ilgilenmiyorum ve bilmediğim için soruyorum.

Serkan Reçber, hangi eğitim, bilgi birikim ve tecrübe ile bizim takımda görev almaya aday gösterilebiliyor?

Çevrimdışı AldırmaKartal

inşallah ibrahim üzülmez konusunda şaka yapıyorsundur.
Aslında sportif direktör değil de gelecekte takımımızın başında görmeyi çok isterim. Keşke Şenol Güneş'in yardımcısı olsaydı. Türk futbolunda teknik direktör olarak gelecekte en büyük ümit vaat eden isimdir bana göre.

Çevrimiçi mellfred

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=21
medyada duyduğunuz birçok şeye inanmayın.
bana kalırsa Türk medyasında çıkan hiçbir şeye inanmayın

Çevrimiçi Koa_lAA

günaydın...

konuşuldumu bilmiyorum ama bu almanya-ispanya hazırlık maçında her iki yarıdada takımlar aynı tarafamı hücum etti...

yok öyle bişey  :D :D tersten kalmışım sadece...
[ Son Düzenleme: 26 Mart 2018, 09:32:38 Koa_lAA ]

Çevrimdışı tangaz

Çok ezbere yorumlar yapılıyor cidden.

Her kötü sonuç sonrası transferde sınıfta kaldık vs.

Neyin sınıfında kaldık acaba?

Pepe - Vida - Negredo - Medel gibi adamları toplam 4.5 milyon bonservisle alıp sırf Marcelo ve Cenk'i toplam 30 milyon Euro'ya satmışız. Love ve Lens transferleri tutmamış gibi duruyorsa da, abartı paralar verilmemiş.

Kurulan takım Şampiyonlar Ligi'nde gruptan namağlup lider çıkmış, ligde de iyi kötü iddiası devam ediyor.

Daha ne beklenti var, anlamakta zorlanıyorum açıkçası.

Neyse, yine bir 3-4 maçlık seri yapsak, pek kimse bahsetmeyecrk bu transfer konusunda.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4,5 bonservis ödeyip 30 bonservis kazandık ama aldıklarımıza ödediğimiz maaşlar 3den başlıyor 4,5a kadar çıkıyor karşılığında çok mu seviye atladık? bence hayır. oysa gidenlerin maaşları 1,5du...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Şunu neden anlamamakta diretiyoruz oyuncu istemedikten sonra hiçbirşey yapamıyoruz kapiş...

+ kiralık kontratındaki opsiyonu oyuncu ok dedikten sonra kullanabiliyormuşuz. yanisi; önce talişka kalmak isteyecek sonra 21i yatırıcaz. devre arası başkan talişkada negatiflik görmüş, sanırım 15 gün kadar önce bir demecinde taşilkada bizi istemeli demeye getirdiği bir açıklaması var.

talişkanın menaceri bizle mi yasak aşk yaşamak ister benfica ile mi? yanıt elbette ki benfica olacaktır.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Koa_lAA

4,5 bonservis ödeyip 30 bonservis kazandık ama aldıklarımıza ödediğimiz maaşlar 3den başlıyor 4,5a kadar çıkıyor karşılığında çok mu seviye atladık? bence hayır. oysa gidenlerin maaşları 1,5du...

gidenler kalsaydı hala 1,5 mi alacaklardı ? yeni sözleşmede cenk atıyorum avrupadan teklif var... tamam gitmiyorum dedi... yeni sözleşme yapacan kontrat bitiyor... yine 1,5 e mi anlaşacaktın...

Çevrimdışı tangaz

gidenler kalsaydı hala 1,5 mi alacaklardı ? yeni sözleşmede cenk atıyorum avrupadan teklif var... tamam gitmiyorum dedi... yeni sözleşme yapacan kontrat bitiyor... yine 1,5 e mi anlaşacaktın...

mevki mevki gidelim. marcelo asla pepe parası istemeyecekti 1,8-2 aralıgına oynardı 4,5 isteyemezdi. cenk desen asla 4,35 alıp sıfır çekmeyecekti o da 2,5-3 arası alıp senede 20 gol bırakacaktı  5 gol atıp alan açıp duvar örmeyecekti  :bandit:

Çevrimdışı tuncaboylu

Seviye atladık tabii ki, kadro geçen seneden çok daha iyi. Geçen sene Galatasaray deplasmanına Atınç'la çıkarken, şimdi Vida mı Tosic mi Medel mi diye düşünüyoruz.

CL'de geçen senekinden daha zor bir gruptan lider çıktık. O maaş farkını gruptan terfiyle karşıladık zaten.

Çevrimdışı tangaz

öte yandan ben o yorumu eleştiri amaçlı yazmadım. algıyı değiştirme adına yaptım orgda vurgu 4,5 ödedik ama 30 aldık wauw başarıya bak die yönlendirmedir. ben ise bu başarıyı alkışlayalım ama bardağın dolu tarafına bakarken boş tarafı da göz ardı etmeyelime bir vurgu yaptım.

sende pek işe yaramamış ama yarayanlar olacaktır :icool:

Çevrimdışı tangaz

Seviye atladık tabii ki, kadro geçen seneden çok daha iyi. Geçen sene Galatasaray deplasmanına Atınç'la çıkarken, şimdi Vida mı Tosic mi Medel mi diye düşünüyoruz.

CL'de geçen senekinden daha zor bir gruptan lider çıktık. O maaş farkını gruptan terfiyle karşıladık zaten.

gruptan terfinin karşılığı 6 milyon ama şampiyon olamazsak bedeli 50 milyon

Çevrimdışı tuncaboylu

mevki mevki gidelim. marcelo asla pepe parası istemeyecekti 1,8-2 aralıgına oynardı 4,5 isteyemezdi. cenk desen asla 4,35 alıp sıfır çekmeyecekti o da 2,5-3 arası alıp senede 20 gol bırakacaktı  5 gol atıp alan açıp duvar örmeyecekti  :bandit:
Adam kendisine 23 milyon Euro bonservis ödeyen takımdan 3.5 milyon Euro maaş alıyor. Bonservisi elinde gittiğinde ne kadar teklif ederlerdi sence?

Ve orada 3.5 alabilecekken ve hayali oraya gitmek iken, sende neden 2.5-3'e razı olsundu?

Çevrimiçi Koa_lAA

pepe-marcelo kıyası absürt durmuş... +7,5 ve sıfır bonserviside eklemek lazım... 2 yıllık kontrat hadi 10 de masrafına pepe nin... marcelo en az 3 yıl kontrat 2 milyondan desen 6... artı 7,5 de olmayacaktı... 13,5  :ok:
pepe nin pr ına bilinirliği, takımın tanınırlığına falan yaptığı katkıyı saymıyorum...

cenk-negredo... 25 milyon artı durum söz konusuyken bu transferin hata olduğunu düşünmek zor... mali açıdan mantıklı...

Çevrimiçi Koa_lAA

öte yandan ben o yorumu eleştiri amaçlı yazmadım. algıyı değiştirme adına yaptım orgda vurgu 4,5 ödedik ama 30 aldık wauw başarıya bak die yönlendirmedir. ben ise bu başarıyı alkışlayalım ama bardağın dolu tarafına bakarken boş tarafı da göz ardı etmeyelime bir vurgu yaptım.

sende pek işe yaramamış ama yarayanlar olacaktır :icool:

yok ben karadenizliyim abi... bi algı zaten varsa bende onu değiştiremen  :biggrinking:

Çevrimdışı tuncaboylu

gruptan terfinin karşılığı 6 milyon ama şampiyon olamazsak bedeli 50 milyon
CL'de gruptan çıktığın için Cenk'i 22'ye satabildin, yoksa gelen teklif 12 idi.

Çevrimdışı tangaz

CL'de gruptan çıktığın için Cenk'i 22'ye satabildin, yoksa gelen teklif 12 idi.

cenki satma şampiyon ol o cl gelirini her sene al şampiyon olamadığın zaman bir kere 22 kazanıyorsun ama kaybın her sene 50 50 die sürüyor. lig şampiyonluğu herşeyden önemli sürekli bu gelirleri elde etmenin yolu şampiyonluktan geçiyor.

Çevrimdışı tangaz

pepe-marcelo kıyası absürt durmuş... +7,5 ve sıfır bonserviside eklemek lazım... 2 yıllık kontrat hadi 10 de masrafına pepe nin... marcelo en az 3 yıl kontrat 2 milyondan desen 6... artı 7,5 de olmayacaktı... 13,5  :ok:
pepe nin pr ına bilinirliği, takımın tanınırlığına falan yaptığı katkıyı saymıyorum...

cenk-negredo... 25 milyon artı durum söz konusuyken bu transferin hata olduğunu düşünmek zor... mali açıdan mantıklı...

absürt bişey yok marcelo şampiyon yapan oyuncuydu pepe daha bu katıyı veremedi + ligde gese maçından beri kayıp o günden beri iyi oynadığı tek maç var o da 5 yediğimiz bayern maçı.

cenkin satışına tümden karşı değiliz zaten yerine negredoyu alıp yıllık 4,35 maaş ödemeye karşıyız haa adam çıkıp kalan 8 maçta birer birer sokuştursun gene ses etmem o transfere sineye çekerim.

Çevrimdışı tangaz

Adam kendisine 23 milyon Euro bonservis ödeyen takımdan 3.5 milyon Euro maaş alıyor. Bonservisi elinde gittiğinde ne kadar teklif ederlerdi sence?

Ve orada 3.5 alabilecekken ve hayali oraya gitmek iken, sende neden 2.5-3'e razı olsundu?

yabancı transferi gibi argüman sunma yerli ve kendi oyuncunla kontrat yenilemekten bahsediyoruz üstelik hasta beşiktaşlı bu çocuk, epl gibi herkesin 10 milyon maaş aldığı ligde ucuza bile oynuyor. epl maaşları kıstas değil.

Çevrimdışı tuncaboylu

cenki satma şampiyon ol o cl gelirini her sene al şampiyon olamadığın zaman bir kere 22 kazanıyorsun ama kaybın her sene 50 50 die sürüyor. lig şampiyonluğu herşeyden önemli sürekli bu gelirleri elde etmenin yolu şampiyonluktan geçiyor.
CL'de başarı gelmesi de çok önemli, takımı ve taraftarı zinde ve heyecanlı tutar. Takımın tanınırlığını ve bilinirliğini arttırır, oyuncularına değer katar. Neden şu anda Brezilya milli takımında Giuliano yok da Talisca var?

Bu borçları indirmek için her sene CL'ye kalmak yeterli değil artık globalde tanınmak ve Avrupa'ya oyuncu satmak lazım. Başkan her konuşmasında bunu söylüyor zaten.

Şampiyonlar ligi katılım parasıyla ancak çarkı döndürebiliyorsun. Monaco bu sene sattığı oyuncularla 15 senelik katılım parası kazandı. Esas para satışta artık.

Çevrimdışı tuncaboylu

yabancı transferi gibi argüman sunma yerli ve kendi oyuncunla kontrat yenilemekten bahsediyoruz üstelik hasta beşiktaşlı bu çocuk, epl gibi herkesin 10 milyon maaş aldığı ligde ucuza bile oynuyor. epl maaşları kıstas değil.

Beşiktaşlı olması ile ne ilgisi var, adamın hayali Premier League'de oynamaktı zaten. Sözleşmesi bitince ne versen gidecekti.

EPL ile kıyaslamak neden kıstas değil, talipleri EPL'den zaten. Neyle kıyaslayacağız? Seneye Everton 5 milyon pound imza parası + 3.5 milyon maaş önerse, senin 3 milyon maaşını mı kabul edecekti adam?

Çevrimiçi Koa_lAA

absürt bişey yok marcelo şampiyon yapan oyuncuydu pepe daha bu katıyı veremedi + ligde gese maçından beri kayıp o günden beri iyi oynadığı tek maç var o da 5 yediğimiz bayern maçı.

cenkin satışına tümden karşı değiliz zaten yerine negredoyu alıp yıllık 4,35 maaş ödemeye karşıyız haa adam çıkıp kalan 8 maçta birer birer sokuştursun gene ses etmem o transfere sineye çekerim.

marcelo şampiyon yapan oyuncuydu da pepe kenyadanmı geldi... adamda reali şampiyonlar ligi şampiyonu yapan adamlardandı... yani marcelo nie gitti... pepe nie alındı.. çok para vs.. absürt geliyor bana... ayrıca pepenin kötü oynadığı bir tane cl maçı yok bana göre... savunmaya kattığı sertlik de on numara... bi standardı var en azından...

Çevrimdışı tuncaboylu

Sana cevap olarak "İsmail ve Tolga da şampiyon yapan oyunculardı, Adriano ve Fabri gereksizdi o zaman" dese ne diyeceksin?

Çevrimdışı mylife1903

Sana cevap olarak "İsmail ve Tolga da şampiyon yapan oyunculardı, Adriano ve Fabri gereksizdi o zaman" dese ne diyeceksin?

Sampiyon ve ragmen sampiyon kavramlarini karistirmamak laizm

Çevrimdışı tangaz

marcelo şampiyon yapan oyuncuydu da pepe kenyadanmı geldi... adamda reali şampiyonlar ligi şampiyonu yapan adamlardandı... yani marcelo nie gitti... pepe nie alındı.. çok para vs.. absürt geliyor bana... ayrıca pepenin kötü oynadığı bir tane cl maçı yok bana göre... savunmaya kattığı sertlik de on numara... bi standardı var en azından...

pepe bence maç seçiyor buna vurgu yaptım gese maçından bu yana iyi oynadığı tek maç bayern diyerek ama fark edilmemiş sanırım. pepenin realde ne yaptığı beni ilgilendirmiyor sene sonunda bizim nerede olduğumuz beni ilgilendiriyor. öte yandan burada pepey en çok isteyen bendim bu isteğiminde arkasındayım pepe ile marcelo kariyer olarak klas olarak kıyaslanmayacak iki oyuncu. ben bardağın dolu tarafına bakarken boş tarafını da görün die bi ileti yazdım sen konuyu ben sanki pepeyi istemiyoruma değin götürdün. açık açık da mesajımdaki amacı yazmıştım oysa...  :alala:

Çevrimdışı tangaz

Beşiktaşlı olması ile ne ilgisi var, adamın hayali Premier League'de oynamaktı zaten. Sözleşmesi bitince ne versen gidecekti.

EPL ile kıyaslamak neden kıstas değil, talipleri EPL'den zaten. Neyle kıyaslayacağız? Seneye Everton 5 milyon pound imza parası + 3.5 milyon maaş önerse, senin 3 milyon maaşını mı kabul edecekti adam?

eminmisin? özel bir iletişiminiz mi var? sana özel mi verdi bu röportajı?

Etiketler: