Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 342 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5224426 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Pozisyon bile üretemiyoruz diyenlere gelsin buda.

yapılan ortalar pozisyon sayılıyor mu?

Çevrimdışı tangaz

belli ki sayılıyor yoksa o istatistiğin öyle olmadığını hepimiz görüyoruz maçları seyretmeyenimiz yok özgür
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Sadece isabetlileri sayiyorlar galiba
Daga tasa gidenleri de saysa 890 pozisyon falan olurdu her mac 30 ortadan hedef 1903 orta

Orta yaz 1903e gonder goller cebine gelsin taktigi

Çevrimdışı cursedofdragon

sadece isabetli ortalar sayılıyor diye biliyorum.

belli ki sayılıyor yoksa o istatistiğin öyle olmadığını hepimiz görüyoruz maçları seyretmeyenimiz yok özgür

bu futbolda orta yok mu abi :)

Çevrimdışı tangaz

bu futbolda orta yok mu abi :)

ortalar böle kafaya ayağa pat die inmediği sürece sayılmamalı 3 kişinin ortasındasın ve top sana geliyor o sayılmasın mesela ne yani kutudaki adam mandrake mi de sürekli şapkadan tavşan çıkarsın o tip ortalarda kafayı vuruyor negredo ama çoğu kalecinin elinde son buluyor ve bi anlamı da olmuyor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

ortalar böle kafaya ayağa pat die inmediği sürece sayılmamalı 3 kişinin ortasındasın ve top sana geliyor o sayılmasın mesela ne yani kutudaki adam mandrake mi de sürekli şapkadan tavşan çıkarsın o tip ortalarda kafayı vuruyor negredo ama çoğu kalecinin elinde son buluyor ve bi anlamı da olmuyor
Orta olayi kollektif bi hareket zaten abi
Bi suru dinamik var
Yer tutmasi dogru kosusu zamanlamasi
Alengirli bir is fazla ugrasip bokunu cikarmamak lazim tamam hoca seviyor orta olayini ama biraz dizginlemek lazim. Dagilimi iyi yapmak lazim.

Simdi ortalarin sayisi caresiz kalip mac sonuna dogru artiyor, gol atip gerekli sikoru alamadigimiz icin onu da anliyorum ama zaten santrafor viramiyor neden zorluyorsun.

Is hocanin kotu mac oncesi hazirligina geliyor tikaniyor mesela 2-0 falan yakalasak 10-11 mac orta sayisi dusuk kalir.

Kisir donguye giriyor olay. Quaresma var diye orta yapiyorduk hesapta bassak macinda yoktu babel adriyano caner aratmadilar sagolsunlar. 30 kussur orta yapilmistir gene

Beni orta olayindan daha rahatsiz eden
Babelin sag tarafa atilmasi
Sonra da kotu oynayan kanat oyuncusunun yerine ikinci forvet falan girince taliskanin kanada atilmasi

Ya da taliskanin korner kullanmasi falan

Bu isler beni orta olayindan daha fazla rahatsiz ediyor ve is gene hocada bitiyor

Abi bi degisiklik yapiyor 128 kisinin pozisyonu degisiyor, corba taktigi

Biz içerde 1 kişi varken ne zaman orta açıyoruz ki  :alala:

Negredo,Babel,Talisca oluyor içerde akan oyunda.

Çevrimiçi levitate

reis ben sene başlarıydı bu negredo ilk defa oynuyordu sanırım (ligde) yılın bidonu olmaya aday dedim, bidon falan demedim böle giderse sene sonu bidon derler buna dedim hooop moderasyon yedim geldiğimiz nokta beni haklı çıkarıyor. adamın klasına kimse bişey demiyor bir zamanlar etkili bi abimizmiş ama etkileri arasında leblebicilik hiç olmamış zaten yıllar içerisinde kalınlaşmış hantallıkta zirve yapmış ve posası çıkınca bize gelmiş. iyi karakter profesyonel ve sorunsuz oyuncu kabul ama bana senede 4,35 milyon yuro ver ben idman bitimi ümraniyenin maç sonlarıda vodafone parkın mıntıka temizliğini de yaparım üstüne bu sayede 3 kilo daha fazla verirdim belki depar atan partnerime yarım metre daha fazla sokulurum die. neresinden bakarsan yanlış transfer. yaz tatilindeydim yan bungalovda beşiktaşlı bir arkadaş vardı gazete alıp duruyordu noldu transferler die sordum negredoyu almışız galiba dedi eyvah zıctık dedim adam yok abi çok klas adam şöle böle die söze girince gelince görüşürüz demiştim inşallah olmaz demiştim geldi gördük.

öte yandan orta sahalarda gol atamıyor kabul ama bunda salt orta sahadaker suçlu değil hocanın q7ye ver topu kanatlar açılsın alan genişlesin tarzı oyunu da etken dediğin gibi hazard gelse bu oyun planıyla 2 gol atmaz belki ama 5-6yı da zor görür.

uzattığın topu göğsümle yumuşatıp tekrar önüne yuvarladım reis alan açtım sana

bence bony daha iyi bir seçimdi negredo'ya kıyasla
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Eleştirilcek birşey  bulmak istedikten sonra illa ki eleştiricek bir şey bulunur.

Hatırlayın 2015 senesini şampiyon oldugumuz sene sürekli şu cümleleri duyuyorduk "ya rakipler bizi çözdü artık ortadan yaramıyoruz neden oyunu kanatlara açmayız ki" cümlelerini çok net hatırlıyorum.

Şimdi ise "ya rakipler bizi çözdü artık neden sürekli kanatları kullanıyoruz ortayı hiç kullanmıyoruz ki" cümlelerini duyuyoruz.

Çevrimdışı mylife1903

Ya devamli otomatik orta aciyoruz
Icerde adam olmasi muhim degil
Orta kaliten de kotu degil ama yahu cok fazla, abarti oluyor
Hibrit olmali orta oyunu

Simdi orta oyunu oldugu zaman sekenleri aldigimizda
Manyak bi hicum surekliligi sagliyoruz sagdan soldan hava saldirisi oluyor ama sonuc alamiyoruz. Sonuc alsak zaten senol gunes 200 orta kestirir her mac

Caner falan ilk 11 oynar fabriden alip iceri keser

Ortasini bulamadik oeta oyununun bunda ortasaha oyuncularinin da etkisi var
Adamlar habire geriye yana oynuyor sonra kanada indirip orta bekliyorlar

Çevrimdışı mylife1903

Eleştirilcek birşey  bulmak istedikten sonra illa ki eleştiricek bir şey bulunur.

Hatırlayın 2015 senesini şampiyon oldugumuz sene sürekli şu cümleleri duyuyorduk "ya rakipler bizi çözdü artık ortadan yaramıyoruz neden oyunu kanatlara açmayız ki" cümlelerini çok net hatırlıyorum.

Şimdi ise "ya rakipler bizi çözdü artık neden sürekli kanatları kullanıyoruz ortayı hiç kullanmıyoruz ki" cümlelerini duyuyoruz.
Tek pilan degildir orta olayi ama goruntu oyle degil
Yan toplan oynanmasina karsi degilim hatta merkezden daha cok yandan gidilmeli turk takimlarina ama bohunu cikarmayacaksin

Hybrit olmali oyun
Tamam sagdan orta soldan iceri kat oynar senol gunesin takimi onu biliyoruz hoca 25 senedir degismedi ama biraZcik saglikli dagilim olsun diyor herkes.
Mesela %40sagdan git orta kes %30 soldan kat al sut at iceri de gir
Bizde nasil oluyor %80 sagdan soldan orta kalanlar da ortaya karisik

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Futbol Akademisi kurmak için Beşiktaş’ın istediği 30 dönümlük arazi, Orman Bakanlığı tarafından Spor Bakanlığı’na devredilecek. Spor Bakanlığı da 49 yıllığına Beşiktaş’a kiralayacak.

(Akşam)
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

bırak allaşkına ne ara oluyor bunlar da ben göremiyorum

Çevrimdışı tangaz

bence bony daha iyi bir seçimdi negredo'ya kıyasla

o koca dötlü tosun bi halt edemezdi bence

Çevrimdışı tangaz

yanılıyorsun hatta sene sonuna doğru quaresma formayı devralmıştı ve sürekli orta açıyor die eleştiriyorduk oyunumuzu bozuyor kaç top heba oldu diyorduk

yanılıyorsun hatta sene sonuna doğru quaresma formayı devralmıştı ve sürekli orta açıyor die eleştiriyorduk oyunumuzu bozuyor kaç top heba oldu diyorduk

Sen yanılıyorsun abi bende fil hafızası var unutmam ben :)

Quaresma'da bizim takım oyunumuzu bozucak diye korkuyorduk fakat takım oyununa ayak uydurdu diye konuşuyorduk.

Hatta o açtığı isabetli ortaların sayısını arttırması gerektiğini söylüyorduk.Oyun sıkışınca onun isabetli ortalarına çok ihtiyacımız oldugunu konusuyorduk.

Eski mesajlar mevcut :)

bırak allaşkına ne ara oluyor bunlar da ben göremiyorum

maçları düzgün izlemiyorsun demek ki abi :)

Şampiyonlar liginde bütün gollerimiz böyle nerdeyse :)

Talisca porto'ya attıgı gol ,cenk'in monacoya attı gol tek tek sayamıcam şimdi :)

Çevrimdışı tangaz

maçları düzgün izlemiyorsun demek ki abi :)

Şampiyonlar liginde bütün gollerimiz böyle nerdeyse :)

Talisca porto'ya attıgı gol ,cenk'in monacoya attı gol tek tek sayamıcam şimdi :)

ŞL kriter değil gülhan orda adamlar defansta 2 kişi oluyor lige bak sen millet otobüsü çekmiş orta denioruz beş kişinin ortasına

Çevrimdışı tangaz

Sen yanılıyorsun abi bende fil hafızası var unutmam ben :)

Quaresma'da bizim takım oyunumuzu bozucak diye korkuyorduk fakat takım oyununa ayak uydurdu diye konuşuyorduk.

Hatta o açtığı isabetli ortaların sayısını arttırması gerektiğini söylüyorduk.Oyun sıkışınca onun isabetli ortalarına çok ihtiyacımız oldugunu konusuyorduk.

Eski mesajlar mevcut :)

hiç alakası yok kaç tane dağlara taşlara ortası vardı
evet gomezin cenkin atamadığı sokamadığı birsürü güzel ortası da vardı ama skora yansımamıştı bizlerde ortalar heba oluyor diyorduk ama doğru oyun bu değil pozisyon sayımız düştü die debeleniyorduk çünkü ortalar ağzının içine düşmeyince pozisyondan saymıyorduk

Çevrimdışı sametbagan

Eğer göze hoş gelen futbol oynamak istiyorsak eğer orta sahayı atiba tolgay ozi yapmalıyız.iSonuca gidemediğimiz maçlarda talisca sonradan oyuna girip yorgun defansa karşı daha etkili olabilir.Forvette de love ve negredoyu dönüşümlü kullanmalıyız malum ikisi de 60 dan sonra yoruluyorlar ve sabit kalıyorlar.

Başlangıç kadrosu olarak ;
                                      Fabri

gg , pepe , medel , adriano ,

atiba

ozi                         tolgay

q7                                               babel
                                    love           

Eğer göze hoş gelen futbol oynamak istiyorsak eğer orta sahayı atiba tolgay ozi yapmalıyız.iSonuca gidemediğimiz maçlarda talisca sonradan oyuna girip yorgun defansa karşı daha etkili olabilir.Forvette de love ve negredoyu dönüşümlü kullanmalıyız malum ikisi de 60 dan sonra yoruluyorlar ve sabit kalıyorlar.

Başlangıç kadrosu olarak ;
                                      Fabri

gg , pepe , medel , adriano ,

atiba

ozi                         tolgay

q7                                               babel
                                    love           

böyle oynarsak Q7 gereksiz.

Love'un kafa vurusu yok.Talisca da yok oyunda.

hiç alakası yok kaç tane dağlara taşlara ortası vardı
evet gomezin cenkin atamadığı sokamadığı birsürü güzel ortası da vardı ama skora yansımamıştı bizlerde ortalar heba oluyor diyorduk ama doğru oyun bu değil pozisyon sayımız düştü die debeleniyorduk çünkü ortalar ağzının içine düşmeyince pozisyondan saymıyorduk

abi sen her attığı ortayı adamın kellesine atan bi kanat gördün mü :D

Adam elinden geldiği kadarı ile güzel isabetli ortalar açıyor işte daha dün ronaldo'ya 2 tane attırdı orta ile :)

🎙Gary Medel: "Tek düşüncemiz kimin oynadığı değil, şampiyon olmak. Şampiyonluk için savaşıyoruz."

Çevrimiçi levitate

o koca dötlü tosun bi halt edemezdi bence
en azından kaleye vururdu çağrı abi sürekli en iyi seçim olur bony olur derdi

zaten adam bize gelmeyi çok istiyormuş yazın fener teklif yaptığında bizden haber beklediği için reddetmiş feneri
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: