Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 356 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5222095 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

angut.com çok eğlenceli.

ama anadolu takımına dönüştüklerinin ve fena ezildiklerinin farkındalar.  :bandit:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi ferdi1903

q7 bugün cok iyidi bu adami sadece vodafone stadindaki maclarda oynatacaksin, babel ve love cok kötüydü, bugünün adami medel ve tolgaydi bence

Çevrimdışı cursedofdragon

SON DAKİKA - Ahmet Nur Çebi: " Ofsayttan gol yedik. Verilmeyen penaltı. Fernandao'nun kırmızı kart görmemesi. Buna rağmen 3-1'lik galibiyet. İlah-i takdire inanmamak mümkün değil."

işte böyle yendiğin maçtan sonra bile konusucaksın.

Çevrimdışı tangaz

yarim kadroyla 3 tane kupa macinda kanirticaz beyler.

Bir de birsey sorucam..

KOYDUKMUUUU :D

bağırta bağırta
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

bu bir dramdır  :D

Sanırım Dava acılacakmıs bize bu kötü oldu ya!!!

Çevrimdışı tangaz

ofsayttan gol verilmeyen penaltı verilmeyen sarılar  vidaya uydurma sarı

ama

ne koyduk beee

uzun zamandır böle güzel kafayla sokan olmadı böle uzaktan koşarak kaldırıp soktu vida'm  :evillol:

Çevrimdışı Onur Küçük

Şu takımı sistemim diye inat edip orta sahayı rakibe verecek biçimde uzun top şişirterek oynatacağına maçın 2. yarısı yaptığı gibi en başta orta saha kurgusunu düzelterek takımın alışık olduğu düzende başlasaydı maça en az 5 gol atardık. Şu inadından, takıntılarından vazgeçmeli artık. İlk yarı ile ikinci yarı arasındaki fark en başta orta saha kurgusu olmak üzere Hocanın tercihlerinde gizli.

Çevrimdışı mylife1903

ofsayttan gol verilmeyen penaltı verilmeyen sarılar  vidaya uydurma sarı

ama

ne koyduk beee

uzun zamandır böle güzel kafayla sokan olmadı böle uzaktan koşarak kaldırıp soktu vida'm  :evillol:
Cigerini soktu abi cigerini kafayi sokunca

Çevrimdışı tuncaboylu

Hakemi de yenmek nasıl olur, ileride çocuklarınıza anlatırken bu maçı izletin.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi ferdi1903

o deilde vodafone parkda hem gassarayi hem civcivleri cok kötü rezil ettik

Çevrimdışı tangaz

Sanırım Dava acılacakmıs bize bu kötü oldu ya!!!

parası neyse verürük  :bandit:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

parası neyse verürük  :bandit:

Tecavüz sucu yüzünden 🤣🤣🤣🤣

Çevrimdışı savaş altay

Evetttttt  :lol:
Önce totemim, maç boyunca hazır beklettiğim kutlamaların değişmez müziğini bir verelim   :serefe:   :dan:  :drunkard:

Çevrimdışı celiker1

o deilde vodafone parkda hem gassarayi hem civcivleri cok kötü rezil ettik
Yine 5 atamadık deli olacağım :s20: Şu ilk golü 15 dakika içinde bukamadık gitti
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

Tecavüz sucu yüzünden 🤣🤣🤣🤣

evimize gönüllü geldiler tecavüz yok rızalarıyla oldu efenim (takım elbise + traş)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

evimize gönüllü geldiler tecavüz yok rızalarıyla oldu efenim (takım elbise + traş)

Kupada az atarız ödeşiriz

Yalnız bu Vida iyi mi kötü mü hala karar veremedik ya. Biraz daha oynaması lazım takımla gibi .

Çevrimiçi murat

kaldirsaniza modu bir günlük arkadas bugün mod mu olur  :s20: :s20: :s20:
genel af ilan ediyorum keyfim yerinde.mod cezalarını erteliyorum.

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı savaş altay

İlk yarıdaki taktiğe taktik ile karşılık verememiz yine beni kanser etti fakat 2. yarı
ettiğim tüm şikayetler ortadan kalktı. Merkeze yöneldik, Çoğaldık ve Çoğalttık  :lol: (wuuu ne dedi) ve sonuç aldık.

İkinci yarı oyuncularımız ilk yarıya göre oldukça birbirine yakın ve kendine gelmiş duruyordu.
Takım presimiz harika ve ekonomikdi. Kartallar yazmış Porto maçının aynısı yaşandı gibi gibi.
Necip değişikliği biraz geç geldi, Sonrasında zaten Kara Kartal gibi bir görüntü verdik.
Fabri dışında pek göze batan yoktu. Love taktiksel değişiklik kurbanı oldu. Maç sonu sevinci güzeldi.
Maç içinde bir çok yer değişme yaşandı fakat bu kez olumlu yansıdı sahaya.

Yarının manşeti Şampiyon Ringe Çıktı

Trying to step to me, you'll take your last breath
I got the skills, come get your fill
'Cause when I shoot the gift, I shoot to Kill

Jump Jump Jump Jump  :biggrinking:

Çevrimdışı leylileyli

Bir ara 3 defans oynadık (Medel, Vida, Tosic) sanırım yanlış görmediysem. Çok etkili oynadık. Babel Sahte 9 gibi oynadi ve Tolgaya da iyi bir sistem bu çok klas oynadi bence.

Çevrimdışı savaş altay

genel af ilan ediyorum keyfim yerinde.mod cezalarını erteliyorum.

Çok yaşa yüce Sezar  :lol:  :D

Çevrimdışı tangaz

İlk yarıdaki taktiğe taktik ile karşılık verememiz yine beni kanser etti fakat 2. yarı
ettiğim tüm şikayetler ortadan kalktı. Merkeze yöneldik, Çoğaldık ve Çoğalttık  :lol: (wuuu ne dedi) ve sonuç aldık.

İkinci yarı oyuncularımız ilk yarıya göre oldukça birbirine yakın ve kendine gelmiş duruyordu.
Takım presimiz harika ve ekonomikdi. Kartallar yazmış Porto maçının aynısı yaşandı gibi gibi.
Necip değişikliği biraz geç geldi, Sonrasında zaten Kara Kartal gibi bir görüntü verdik.
Fabri dışında pek göze batan yoktu. Love taktiksel değişiklik kurbanı oldu. Maç sonu sevinci güzeldi.
Maç içinde bir çok yer değişme yaşandı fakat bu kez olumlu yansıdı sahaya.

Yarının manşeti Şampiyon Ringe Çıktı

Trying to step to me, you'll take your last breath
I got the skills, come get your fill
'Cause when I shoot the gift, I shoot to Kill

Jump Jump Jump Jump  :biggrinking:

ilk yarıda da hoca iyi yanıt verdi adrianoyu öne atması babeli ortaya çekmesi falan doğru kenar müdahaleleriydi ben hocayı bugün beğendim.

vagner beklentinin çok altında kaldı talişkasız vagner olmayacağını gördük bence bugün.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hocam böyle ol canımızı , ciğerimizi ye .
Böyle devam hadi .

Etiketler: