Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 357 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5221106 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Milli eğitimin kitabında yer alıyormuş

ŞAKA gibi değil mi...

yazara sormak gerek avcımısın ....misin die
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

FABRİ

GÖKHAN     MEDEL    TOSİC    ADRİANO

ATİBA      TOLGAY

QUARESMA       NEGREDO        BABEL

VAGNER LOVE
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

:bandit: :bandit:

:busted_cop: :busted_cop: :busted_cop:
Bu ne beaa ayiyi silkeleyerek mi oldurecez

Ayi kardes senin bogazina bisi kacmis
Du arkana gecem seni bi guzel silkeleyem de cikar onu bogazindan

Çevrimdışı Kuntz

FABRİ

GÖKHAN     MEDEL    TOSİC    ADRİANO

ATİBA      TOLGAY

QUARESMA       NEGREDO        BABEL

VAGNER LOVE

Love ile Negredo'nun yeri değişirse güzel kadro olur.

Çevrimdışı Kuntz

ayının arkasına geçip onu yere yatırabilecek bir babayiğit varmı :D

Abi hafta sonu Dolmabahçe'ye bir tane gelecek diye biliyorum iş sizde  :evillol:

Love ile Negredo'nun yeri değişirse güzel kadro olur.
Farketmez abi böyle çıkalım da başka bişey istemiyorum

Ama hoca Oğuzhan ile çıkar orası ayrı konu

Benim bir diğer tercihimde 10 numarada Lens oda olabilir

Fakat Negredo duvar olma ve pas dağıtımı konusunda iyi olduğu için Önde Love arkada Negredo daha iyi olur diye düşünüyorum

Love Bencil çünkü topu alıp gitmeyi seviyor pas dağıtmayı veya başkasını pozisyona sokmayı degil
[ Son Düzenleme: 23 Şubat 2018, 17:48:27 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Kuntz

Farketmez abi böyle çıkalım da başka bişey istemiyorum

Ama hoca Oğuzhan ile çıkar orası ayrı konu

Benim bir diğer tercihimde 10 numarada Lens oda olabilir

Ozi Fenerbahçe maçlarını kaldıramıyor. Bugüne kadar oynadığı her maçta negatif etkiledi takımı. Çabuk geriliyor psikolojik yönü çok kırılgan. Bu maçta oynamasını hemen hemen kimse istemiyordur. Aslında bu kadro güzel kadro benim elimde olsa Quaresma'yı oturtup Lens ile başlarım. Q7'yi sonra oyuna alırım.

Ozi Fenerbahçe maçlarını kaldıramıyor. Bugüne kadar oynadığı her maçta negatif etkiledi takımı. Çabuk geriliyor psikolojik yönü çok kırılgan. Bu maçta oynamasını hemen hemen kimse istemiyordur. Aslında bu kadro güzel kadro benim elimde olsa Quaresma'yı oturtup Lens ile başlarım. Q7'yi sonra oyuna alırım.
Q7 içerde iyi oynuyor

Son derbide baya iyiydi az önce geçen seneki maçın özetini izledim hem kendi pozisyona girmiş hemde arkadaşLarini pozisyona sokmuş , Aboubakara asisti de o yaptı zaten

Resmen maden bulmuşuz o kanatta Ismaeeeelin karşısında , bu maçta yine Ismaeeeel oynayacak :halay: :halay: :halay:

Bu arada Önde Negredo değil Love olmalı abi

Love Bencil topu alıp vurmayı ve topla birlikte kat etmeyi seviyor , Negredo ise tam tersi duvar olma , pas dağıtımı ve pozisyon hazırlamayı seviyor yani kısaca

Love

Babel        Negredo    Quaresma

İyidir , deler geçeriz Fb savunmasını :ok:

Çevrimdışı f_madida

Bu arada Önde Negredo değil Love olmalı abi

Love Bencil topu alıp vurmayı ve topla birlikte kat etmeyi seviyor , Negredo ise tam tersi duvar olma , pas dağıtımı ve pozisyon hazırlamayı seviyor yani kısaca

Love

Babel        Negredo    Quaresma

İyidir , deler geçeriz Fb savunmasını :ok:

Negredo'dan hala beklentisi olanlari anlamiyorum. Adam agir bile degil, telefon diregi gibi birsey. Negredo'lu oyunda 10 kisi oynariz. Illa ileriye iki forvet istiyorsaniz Lens-Love yapalim, Love arkada Lens onde. Ama su Negredo saplantisini birakalim bir zahmet. Karsi karsiya pozisyon gelse donup kanata pas atacak kadar kendine guvenmeyen bir adami sozde cift forvet oynayacagiz diyerek takima koymak hem de bunun icin ortasahayi rakibe birakmak bu takima ihanettir.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı cursedofdragon

Fabri

Gökhan    Medel    Tosic     Adriano

Oğuzhan  Atiba

Quaresma        Tolgay       Babel

Love

Hoca böyle çıkar tahminim.

Ben böyle çıkardım ama.

Fabri

Gökhan    Medel     Tosic     Adriano

Tolgay  Atiba

Quaresma        Negredo      Babel

Love

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Alıntı
Aykut Kocaman: "Bayern Münih karşılaşmasındaki skorun, oyunun veya eksik kalmanın etkisi bizim maçta 10 dakika sürer. 10'uncu dakikadan sonra her şey doğal seyrine döner. Biz bu doğal seyirde olacakları hesaplamaya çalışıyoruz."

"Beşiktaş galibiyetinin getirisi en az 10 puan olacak gibi gözüküyor. Beşiktaş'ı istekli, mutlak kazanmak zorunda olduğu maçta yenebilmenin getirdiği haz duygusu ve camianın geç kalmış da olsa hedefe doğru kilitlenme güdüsü olacak.

Geriyor ortamı yine.
[ Son Düzenleme: 23 Şubat 2018, 18:21:09 3:10 to Yuma ]

Çevrimdışı mylife1903

Negredo'dan hala beklentisi olanlari anlamiyorum. Adam agir bile degil, telefon diregi gibi birsey. Negredo'lu oyunda 10 kisi oynariz. Illa ileriye iki forvet istiyorsaniz Lens-Love yapalim, Love arkada Lens onde. Ama su Negredo saplantisini birakalim bir zahmet. Karsi karsiya pozisyon gelse donup kanata pas atacak kadar kendine guvenmeyen bir adami sozde cift forvet oynayacagiz diyerek takima koymak hem de bunun icin ortasahayi rakibe birakmak bu takima ihanettir.
Ben olsam ben de lensi oynatirim santrafor da lensde de problem var
Adam geve gezmelerinden antreman yapamiyor herhalde
Havuzu gelmis onun, havuza bi sokup cikartacaksin bunu, fbye 3-4 tane sokusturur taZe havuzlanmis lens

Fabri

Gökhan    Medel    Tosic     Adriano

Oğuzhan  Atiba

Quaresma        Tolgay       Babel

Love

Hoca böyle çıkar tahminim.

Ben böyle çıkardım ama.

Fabri

Gökhan    Medel     Tosic     Adriano

Tolgay  Atiba

Quaresma        Negredo      Babel

Love
Aynen kanka benim de 1.ci kadrom bu

Fabri

Gökhan     Medel   Tosic   Adriano

Atiba   tolgay

Quaresma      Negredo     Babel

Vagner  Love

Buda 2.ci kadrom

Fabri

Gökhan     Vida   Tosic   Adriano

Tolgay   Medel

Quaresma     Negredo      Babel
                         ( Lens )
                     Vagner  Love

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Gary Medel : Derbide galibiyetten çok daha fazlasını istiyorum. Kafamızda sadece 3 puanı almak değil rakibi rencide edecek,ezecek bir futbol oynama isteği olmalı. Herkes canı pahasına herşeyini sahada versin.
Canını yediğim. Aynen böyle.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

ayının arkasına geçip onu yere yatırabilecek bir babayiğit varmı :D
Yere yatırmadan ayakta o da olumlu. :) Gol ya da goller manasında yani...

[ Son Düzenleme: 23 Şubat 2018, 18:27:46 İsmail Özyurt ]

Çevrimdışı savaş altay

18 üstü ve az gerisinde Quaresma Lens'den daha çok iş yapar. Dar alanda hala çalımı var. Dayanamadım yine,
Ben hep merkezci olmuşumdur. Ben rakibin stoperlerini çıkarmadıkdan sonra beki nasıl çıkacakmış  :evillol:

Love
                                           Negredo  Quaresma
                                         Atiba   Tolgay  Medel
                                     Adriano  Tosic  Vida  Gökhan
Stoperlerin santra'nın 5 6 metre gerisine kadar çıkartsan yeterli çok açılmana luzum bile yok.

Çevrimdışı savaş altay

Geriyor ortamı yine.
ben pek öyle okumadım. tespitleri de yerinde. diyorki Beşiktaş daha yeni geliyor Lige sap sap konuşmayın.
Twitter'da aklınıza her geleni yazmayın civcivlerim  :evillol:

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Bu Aykut kadar sinsi adam gormedim. Bu adam kesin sike islerine bizzat bulasmistir. Cok sinsi, duzenbaz bir adam.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Gary Medel : Derbide galibiyetten çok daha fazlasını istiyorum. Kafamızda sadece 3 puanı almak değil rakibi rencide edecek,ezecek bir futbol oynama isteği olmalı. Herkes canı pahasına herşeyini sahada versin.

Ben uzun zamandir Besiktasli bir oyuncudan boyle bir aciklama duymadim. Butun futbolcularimizda bu hirsi gormek isteriz.

Benim sayabildiklerim;  Medel, Pepe, Tosic, GG, Caner, Fabri

Çevrimdışı savaş altay

Münih stadında spikerimiz ışıkların kapatılıp oyuncuların öyle anons edildiğini söylemişti.
Diyorumki ne zamandır, ışık bizim kapat doğru düzgün bir sunum yapın. Maç önleri farklılaşalım artık.
1 fabri oleyy 5 pepe oleyy tamam bitti artık o devir. İstanbul'unda stadına gelen seyircilerin yarısı Nba izliyor.

Devre arası show'u bile değişebilir. Koltuğunda kalanlara sunum yap. Nerede benim terlik adamlarım? Sadece Müzik çalmaktan vazgeçin artık.
Ekranın var, Işığın var Şampiyonluk töreninde gördük.

Al güvenlik önlemlerini, kapa ışıkları sonra takımı say bir de bakalım   :evillol:
Daralıyorum, sıkılıyorum, bunalıyorum. İsyan ediyorum isyan

Çevrimdışı mylife1903

EN buyuk eksigimiz maclara cok yavas baslamak. Macin santrasi ile beraber rakibi bogdugumuz cok az mac var.
bu fbli (Küfür Yasak)₇ macin baslamasiyla beraber yer yatmaya, faul yapmaya ve faul almaya ugrasacaklardir. Taclarda autlarda zaman gecireceklerdir.

Senol gunesten derbi supruzu bekliyom, supruzsuz derbi olmaz.

Hoca herifler 4-2-3-1 yamasi bisi oynayacaklar gel bu mac donelim ujluye koyup koyup gecelim fenere.
3-6-1 oynayak ortasahada bogak herifleri

Çevrimdışı mylife1903

Münih stadında spikerimiz ışıkların kapatılıp oyuncuların öyle anons edildiğini söylemişti.
Diyorumki ne zamandır, ışık bizim kapat doğru düzgün bir sunum yapın. Maç önleri farklılaşalım artık.
1 fabri oleyy 5 pepe oleyy tamam bitti artık o devir. İstanbul'unda stadına gelen seyircilerin yarısı Nba izliyor.

Devre arası show'u bile değişebilir. Koltuğunda kalanlara sunum yap. Nerede benim terlik adamlarım? Sadece Müzik çalmaktan vazgeçin artık.
Ekranın var, Işığın var Şampiyonluk töreninde gördük.

Al güvenlik önlemlerini, kapa ışıkları sonra takımı say bir de bakalım   :evillol:
Daralıyorum, sıkılıyorum, bunalıyorum. İsyan ediyorum isyan
Isiklar kapanirsa vay fblilerin haline

Çevrimiçi matias_27

Size şimdiden çıkacak kadroyu yazayım kadro yapıp yorulmayın son anda bir sakatlık vs olmazsa

----------------------------Fabri---------------------------------

Gökhan--------vida-----------tosiç--------adriano----

Quaresma ---------atiba -----medel -----babel-------

negredo ----v.love
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Bu Aykut kadar sinsi adam gormedim. Bu adam kesin sike islerine bizzat bulasmistir. Cok sinsi, duzenbaz bir adam.
Epey oldu. İstanbulspor muydu tam hatırlayamadım şimdi. İsim isim futbolculara verilen paraların listesi çıkmıştı bu da eğer böyle bişey varsa helali hoş olsun demişti. Hafızası iyi olan arkadaşlar hatırlatıversinler.

Etiketler: