Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 353 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5224127 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi matias_27

Kasımpaşa genç oyuncuları fazla ikinci yarı kondisyon bakımından gs nin önüne geçecektir bi şansızlık olmasa ya kazanır ya berabere biter maç sonu alıntılayalım 😁
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı EMİR EMRE

Bayern maçımızı Rumen Hategan atandı. Çok kötü bir hakem, hiç beğenmem kendisini. En son Dünya Kupası play-off'unda Kuzey İrlanda-İsviçre maçında Kuzey İrlanda'yı yakmıştı penaltı verdiği pozisyonda (daha doğrusu uydurduğu demek gerek, hatırlarsınız İrlandalılar çıldırdı). o günden beri üst düzey maç alamıyordu. Geri dönüşünde bizim maçı seçmiş UEFA.
İngiltere EPL'den bir hakem bekliyordum, Taylor gibi. Sıkıntı...umarım iyi yönetir.

Romenleri sevmem, hakemlerini hiç sevmem.

Çevrimdışı mertozlu

Romenleri sevmem, hakemlerini hiç sevmem.

Sıkıntı abi. Balkanlardan, Doğu Avrupa'dan hakem atamayın bize ya. Mis gibi EPL hakemleri duruyorken hele.

Çevrimdışı mylife1903

Sıkıntı abi. Balkanlardan, Doğu Avrupa'dan hakem atamayın bize ya. Mis gibi EPL hakemleri duruyorken hele.
Komsu komsu anlasiriz belki

Çevrimdışı yoruk

Arkadaşlar tamam biz çok iyi değiliz hoca hatalı hakemler hatalı falan ama Şu takımlarin bir bize karşı oynadıkları oyuna bakın

Mesela Şuan Kasimpasa bize karşı Vodafone Park da köpek gibi saldırdılar , şuan GS ye karşı kendi sahalarında orta sahayı bile geçemiyorlar

Herkes bize bilenmiş , bize karşı Kupa finaline çıkmış gibi oynuyorlar..
Normal değil mi ? Son 2 şampiyon biziz ?
Ayrıca Paşa gayet de dirençli oynuyor yani.Öyle yatımıyor adamlar.

Çevrimdışı mylife1903

Normal değil mi ? Son 2 şampiyon biziz ?
Ayrıca Paşa gayet de dirençli oynuyor yani.Öyle yatımıyor adamlar.
Veysel bisiler karistirmasin da

Çevrimdışı yoruk

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Arkadaşlar tamam biz çok iyi değiliz hoca hatalı hakemler hatalı falan ama Şu takımlarin bir bize karşı oynadıkları oyuna bakın

Mesela Şuan Kasimpasa bize karşı Vodafone Park da köpek gibi saldırdılar , şuan GS ye karşı kendi sahalarında orta sahayı bile geçemiyorlar

Herkes bize bilenmiş , bize karşı Kupa finaline çıkmış gibi oynuyorlar..

Bunlar fukara avuntusu kardeşim. Her maç bu tarz şeyler yazmaktan vazgeçin artık.

Çevrimiçi ferdi1903

ne yapip edip deplasmanda puan kaybetme aliskanligi kirmmamiz lazim, bursa ve konyayi yenmis olsaydik belki suan zirvedeydik

Çevrimdışı FedericoGiunti

Ohhhhhhhhhh içimin yağları eridi. Haftaya civciv kızartması yaptık mı değme keyfime. ohhhhhhhh
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı yoruk

Bitmedi lig bitmedi, gitmedi şampiyonluk gitmedi. :ishock:

Çevrimdışı Kutay

Ulan şampiyonluk için ümitlenmeyeyim diyorum zorla beklenti içine sokuyorlar beni  haftaya koy Fener'e yeniden doğalım

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi ferdi1903

Bitmedi lig bitmedi, gitmedi şampiyonluk gitmedi. :ishock:
acilen toparlanmasak gidecek ama böyle devam etmez

Çevrimiçi mayguntr

Hafta bittigine gore bi sampiyonluk sansi hesaplayalim yine :D

46 / 44 / 44 / 41 puan durumu, fiksturumuz assagidaki gibi. Evimizde 7/7 yapmamiz lazim ilk olarak. Deplasmanda

Basak/GS/Trabzon/Akhisar/Osmanli ile oynayacaz. Trabzon deplasmani haric tum maclari kazanmamiz lazim bu surecte de. 1 beraberlik hakkimiz var. Aksi halde ben bile sampiyonluk hesaplari yapmayi birakacagim.

Fenerbahce
Trabzon (D)
Genclerbirligi
Basaksehir(D)
Alanya
Goztepe
Akhisar (D)
Malatya
Galatasaray (D)
Kayseri
Osmalispor(D)
Sivas

Çevrimdışı mertozlu

Bütün takımlar sampiyonlugu birer birer birbirine hediye ediyor herhafta. Boyle lig gormedim son 10 yilda

Çevrimdışı bordele

Of Şenol hocam ne diyeyim ben sana ne diyeyim of
Av zamanı

Çevrimiçi Savaş

Allah aşkına bitsin gitsin şu Bayern maçları artık.

Biz lig gitti dedikçe ayağımıza geliyor şaka gibi.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi mellfred

İmkanı olanlar gs karşısında Veysel Sarı'yı izlesinler. Bu adam ayan beyan gs'ye çalışıyor. Daha önceki maçlarda da bunu düşünüyordum. Bugün daha 2. dakikada ceza sahasının hemen önündeki adama anlamsız bir müdahale edip serbest vuruş kazandırdı gs'ye.
2015 sezonunda Kasımpaşa ilk yarı 2-0 öndeyken ikinci yarı Veysel kanadından 3 gol attılar
Hiç unutmam o maçı

Çevrimdışı bordele

İmkanı olanlar gs karşısında Veysel Sarı'yı izlesinler. Bu adam ayan beyan gs'ye çalışıyor. Daha önceki maçlarda da bunu düşünüyordum. Bugün daha 2. dakikada ceza sahasının hemen önündeki adama anlamsız bir müdahale edip serbest vuruş kazandırdı gs'ye.

Ben senelerdir izliyorum o adamın sorunu tam olarak şu: Belirli dakikalarda tamamen şirazeyi kaybediyor ne yaptığını bilmeden pas hataları gereksiz fauller, sadece gs'ye özgür bir durum değil. O takımda kaptan olmasına şaşıyorum sadece
Av zamanı

Mevlam yardım ediyor. Civciv kızartması yaptık mı herşey bizim lehimize döner. Yalnız bu kaçıncı haftadır gittik geri geldik. Artık çatır çatır  almalıyız maçları.
BEŞİKTAŞK

İNŞAALLAH bu sene şampiyon oluruz. Bu sene de şampiyon olduk mu bize ölüm yok artık. Ohhhhhhh nasıl keyiflendim ohhhhhhhhh.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı mylife1903

Ulan şampiyonluk için ümitlenmeyeyim diyorum zorla beklenti içine sokuyorlar beni  haftaya koy Fener'e yeniden doğalım

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Haftaya fbyi evire cevire evire cevire ilkyari delecez ikinci yari desecez
Delik desik edip evirip cevirip saplamis olacaz

Biz fbye saplayacaz bursa gsye saplayacak sonra ayi umit hirs yapacak abdullah avciya karsi ve sikiletic saplayacaK ben de sampanya patlatacam

Çevrimiçi Sinan66

renkliler kaybetti ellaam burda dugun havasi olduguna göre  :evillol:

Çevrimiçi Liquidator

söylenecek o kadar söz car ki, amma sinirim hala geçmedi. o yüzden forumu izlemek en doğrusu. Şenol hocanın değişikliklerinimi dedem, yoksa (Hakaret Yasak)₅ hakemlerimi desem, yoksa şansız gol kaçıran oyuncularımızımı desem, yoksa suskun yönetim desem. en iyisi artık sakin-sakin maçları izlemek.

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Haftaya fbyi evire cevire evire cevire ilkyari delecez ikinci yari desecez
Delik desik edip evirip cevirip saplamis olacaz

Biz fbye saplayacaz bursa gsye saplayacak sonra ayi umit hirs yapacak abdullah avciya karsi ve sikiletic saplayacaK ben de sampanya patlatacam
Bu dediklerin gerçekleşsin sana telefon alacam hem de ellemeli :) .
Şaka bir yana gerçekleşirse bende sana forma hediye ederim.
BEŞİKTAŞK

Etiketler: