Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 368 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5217376 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

valla bunu dediğime inanamıyorum bayern bi 3-4 atsında uyansınlar bizimkiler böyle olmayacak bu
evet bende inanamıyorum bunu dediğine git bir hafta dinlende ne dediğini düşün biraz

Çevrimdışı yoruk

Sivasın kazanması kötü olmuş. Osmanlı kazansaydı alt taraf daha bir karışacaktı.Sivas şimdiden Fenerbahçeye karşı yatağı hazırlar artık.

Ne günlere kaldık. El şeyiyle gerdeğe girmeye çalışıyoruz.

Takım olsak ama gerçekten takım olsak haftaya pazar günü Fenerbahçe'yi 5 leriz ama öyle bir takımdaşlık olmadığı için bizimki ancak hayallerde kalır.

Oğuzhana kalacak orta saha  :s20: :s20: kız gibi şut atan adamla kazanmak :alala: :s20:

Osmanlı konusunda haklısın ,ama adamların kapasıte bellı ıstenıldığı kadar defans yapsınlar dırenemezlerdı
Sivas ıcın ıse kazanması bence ıyı oldu.UEFA yolu gorundu ufukta diye artık buna göre oynarlar.Trabzonspor da yarın gerıde kalmamak ıcın oynar.

Çevrimiçi Necmi

bende abi en azından yönetimde olsaydı daha güçlü olurduk demirören gibi biri değil bence
tabi güçlü değilmi bu iktidar tarafından şike kumpası kurulup içeri kolayca atılan
bu iktidar döneminde federasyon başkanı olabilmiş birinden daha güçlü öylemi
bari konuştuğunuz şeyi 3 saniye düşünüp öyle konuşun bak çok demiyorum 3 saniye
düşünseniz doğru şekilde yazabileceksiniz. Güç nedir masaya yumruk vurmakmı yoksa
fetönün en azgın döneminde tapelerde o stadı yaptırmıyoruz diye bas bas bağırırken
o stadı oraya dikebilmekmidir.
önce dönün 5 seneye bir bakın ondan sonra güçlü güçsüz muhasebesi yapın.

Çevrimdışı Kutay

tabi güçlü değilmi bu iktidar tarafından şike kumpası kurulup içeri kolayca atılan
bu iktidar döneminde federasyon başkanı olabilmiş birinden daha güçlü öylemi
bari konuştuğunuz şeyi 3 saniye düşünüp öyle konuşun bak çok demiyorum 3 saniye
düşünseniz doğru şekilde yazabileceksiniz. Güç nedir masaya yumruk vurmakmı yoksa
fetönün en azgın döneminde tapelerde o stadı yaptırmıyoruz diye bas bas bağırırken
o stadı oraya dikebilmekmidir.
önce dönün 5 seneye bir bakın ondan sonra güçlü güçsüz muhasebesi yapın.
abi siyasetten anlamam ben serdal adalı nato müteahhidi diye öyle düşündüm sadece
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı ekrembaser

abi siyasetten anlamam ben serdal adalı nato müteahhidi diye öyle düşündüm sadece

Aziz’in ortağı işte var sen düşün

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Yillardir bikmadiniz su hakem bizi dogradi muhabbetinden. Yillardir bu is boyle zaten.

Sen deplasmanlarda boyle futbol oynarsan boyle ezerler. Sonra cikar 2 hafta aglayip zirlarsin, hicbirsey degismez. Yillardir ayni sey oluyor zaten.

Kimse cikipta demesin Besiktas dun sampiyonluga gidecek futbolu oynadi diye. Ilk yari 3-0 olabilirmismis. Her mac ayni hikaye. Pozisyon bulduk ama atamadik, sanssizdik.

Hep bir bahane uretme, hep bir mazeret, hata hep baskasindadir.

Aglamak zayifliktir. Senin futbolcuna haksiz yere sari verip fener macina cezalandirdiysa. Sen buna azim ve hirs ile karsilik koyacaksin. Fener macinin Taliscasiz Pepesiz kazanacaksinki bu (Hakaret Yasak)₅ yaptiklari duzenbazligin bir ise yaramadigini gorecek. Senin buyuklugun altinda ezilecek.

Suan hepinizin yillardir yaptigi aglama ile daha cok boyle gunler yasariz.

Yonetim once futbol takimina ve hocaya bir ayar ceksin.

Çevrimiçi Necmi

Bu forumda hangi nedenle olursa olsun küfür hala yasak no post vermekten bıktım biraz
kontrollü olun.

Çevrimdışı mylife1903

Kufurler yataga yansimiyor abi neden ceza veriyon

Çevrimdışı mylife1903

Fener 2 yapti bile. Alanya cok kotu, Karabuk ile beraber duserler.
Ofsayt degil mi ikinci gol
Bize olsa kalkar
Alanya iyiraz bile etmiyir konyaya olsa 3 sene itiraz ederler

Çevrimiçi Necmi

Yillardir bikmadiniz su hakem bizi dogradi muhabbetinden. Yillardir bu is boyle zaten.

Sen deplasmanlarda boyle futbol oynarsan boyle ezerler. Sonra cikar 2 hafta aglayip zirlarsin, hicbirsey degismez. Yillardir ayni sey oluyor zaten.

Kimse cikipta demesin Besiktas dun sampiyonluga gidecek futbolu oynadi diye. Ilk yari 3-0 olabilirmismis. Her mac ayni hikaye. Pozisyon bulduk ama atamadik, sanssizdik.

Hep bir bahane uretme, hep bir mazeret, hata hep baskasindadir.

Aglamak zayifliktir. Senin futbolcuna haksiz yere sari verip fener macina cezalandirdiysa. Sen buna azim ve hirs ile karsilik koyacaksin. Fener macinin Taliscasiz Pepesiz kazanacaksinki bu (Hakaret Yasak)₅ yaptiklari duzenbazligin bir ise yaramadigini gorecek. Senin buyuklugun altinda ezilecek.

Suan hepinizin yillardir yaptigi aglama ile daha cok boyle gunler yasariz.

Yonetim once futbol takimina ve hocaya bir ayar ceksin.
ocak ayında bütün forum talisca gitsin diye uğraşıyordu 4 M alacaktık ya
ne oldu dün gönderilen talisca bu gün fener maçında Beşiktaşın kurtarıcısı olarak görünüyor
ne değişti talisca oynamazsa feneri yenemeyizmi. yada pepe oynamazsa zaten çanakkale
 geçilmez bir oyun oynayan fenere stoperde kim çıkarsa çıksın kaldıki eldeki bütün stoperler
fenerin stoperlerinden kaliteli olayı öyle dramatize ediyorsunuzki tamda ortamı
fener lehine koas ortamına getiriliyor fenerde ellerini ovuşturup bizi izliyordur. tıpkı samsun
maçı sonrası taraftarın kolayca kırıldığı gibi bu tip olaylar renklilerin başına gelmiyormu sanıyorsunuz
peki onlar bizim gibi kırılıyormu hiç böyle ezikçe mesajlar atıyormu
dünden beri okuyorum yönetime sallayan arkadaşlar dönsün önce kendi mesajlarını okusunda ne kadar
ezik yazdıklarını bir görsün sonra yönetime talepte bulunsun insan sorar sosyal medya gücü elindeyken
bunu ağlama dışında nasıl kullanıyorsun diye dünden beri yapılan tek şey ağlamak emziği elinden alınmış
çocuk gibi herkes.
En azından yönetim soğukkanlılığını koruyor. taraftarın kırıldığı gibi kırılmıyor yok masaya yumruk vurulacakta
yok çıkıp konuşulacakta peki ne olacak ondan sonra yumruğu vurunca herkes korkup sinecekmi sebayı
ağızlarından düşürmeyen insanlar otursun seba ne demiş tekrar dinlesin.
şurda okuduğum sadece ezikçe mesajlar çaresizlikten edilen küfürler sorun kendinize bu kadar çaresizmisiniz
güç çaresizlikle beslenmez sosyal medyada en güçlü bizmiyiz o zaman çıkıp orada gücünü göstereceksin orayı ağlama duvarı olarak
kullanmayacaksın. yönetimden masaya yumruğu vurmasını bekleyen arkadaşlar o yumruğu bir zahmet
kendileride vursun masaya hep birilerinden bir şey bekleyerek olmaz bu arada sadece hakemede laf edilerek bir şeylerin üstü
örtülmez ne oynuyoruz deplasmanda ligin başından beri bunuda sorgulamak lazım sen kazanacak oyunu oynama boş kaleye atama
sonra hakem beni doğradı de hakemmi sokamıyor o topları kaleye iç sahada oynadığımız oyunun dörtte birini bile
deplasmanda gösteremiyorsak şl de oynadığımız güçlü oyunun gramını lige yansıtamıyorsak burda hakemden önce sorgulanacak şeyler
var. şl de girdiğimiz her pozisyon golle sonuçlanıyor ama ligde tuhaf şekilde gol kaçırma rekoru kırıyorsak
bunun adı lakayitliktir başka açıklaması olmaz. gol kaçarda bu kadar kaçmaz ortada disiplin sorunu var.
hakem işin başka boyutu ver mücadeleni ama diğer taraftan takımdaki başıbozukluğuda görmezden gelmek
düşülecek en büyük hata olur. ilk yarıda 7 pozisyonumuz var bunun yarısını at bakalım hakem sana ne yapacak
golleri kaçır sonra hakem penaltımızı vermedi kırmızıyı vermedi diye ağla ya biz Beşiktaşız konyayı yenebilmek için onların eksik
kalmasınamı ihtiyacımız var. yada sivası yada kasımpaşayı sen çıkıp bu kadroyla onlar 12 kişi oynasada yenmen lazım

Çevrimdışı yoruk

Ofsayt degil mi ikinci gol
Bize olsa kalkar
Alanya iyiraz bile etmiyir konyaya olsa 3 sene itiraz ederler
Öyle hatalar oluyor kı bu normal
gecen hafta da bızde Love atmıstı hafif ofsayt ıdı ama gol sayıldı

Çevrimdışı mylife1903

Kardeş şikebahçede td-sinden başkanına, yönetim kurulundan oyuncusuna her kes her hafta hakem hakkında banqır banqır konuşuyor. ister istemez aldılar baskı altına, şimdide meyvasını yiyiorlar. biz hala efendilik peşindeyik.

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Cok sert kinariz, dunyayi basina yikariz

Çevrimdışı savaş altay

ne oldu dün gönderilen talisca bu gün fener maçında Beşiktaşın kurtarıcısı olarak görünüyor
ne değişti talisca oynamazsa feneri yenemeyizmi. yada pepe oynamazsa zaten çanakkale
 geçilmez bir oyun oynayan fenere stoperde kim çıkarsa çıksın kaldıki eldeki bütün stoperler
fener lehine koas ortamına getiriliyor fenerde ellerini ovuşturup bizi izliyordur. tıpkı samsun
maçı sonrası taraftarın kolayca kırıldığı gibi bu tip olaylar renklilerin başına gelmiyormu sanıyorsunuz
dünden beri okuyorum yönetime sallayan arkadaşlar dönsün önce kendi mesajlarını okusunda ne kadar
ezik yazdıklarını bir görsün sonra yönetime talepte bulunsun insan sorar sosyal medya gücü elindeyken
bunu ağlama dışında nasıl kullanıyorsun diye dünden beri yapılan tek şey ağlamak emziği elinden alınmış
çocuk gibi herkes.
En azından yönetim soğukkanlılığını koruyor. taraftarın kırıldığı gibi kırılmıyor yok masaya yumruk vurulacakta
yok çıkıp konuşulacakta peki ne olacak ondan sonra yumruğu vurunca herkes korkup sinecekmi sebayı
şurda okuduğum sadece ezikçe mesajlar çaresizlikten edilen küfürler sorun kendinize bu kadar çaresizmisiniz
güç çaresizlikle beslenmez sosyal medyada en güçlü bizmiyiz o zaman çıkıp orada gücünü göstereceksin orayı ağlama duvarı olarak
kullanmayacaksın. yönetimden masaya yumruğu vurmasını bekleyen arkadaşlar o yumruğu bir zahmet
kendileride vursun masaya hep birilerinden bir şey bekleyerek olmaz bu arada sadece hakemede laf edilerek bir şeylerin üstü
örtülmez ne oynuyoruz deplasmanda ligin başından beri bunuda sorgulamak lazım sen kazanacak oyunu oynama boş kaleye atama
sonra hakem beni doğradı de hakemmi sokamıyor o topları kaleye iç sahada oynadığımız oyunun dörtte birini bile
deplasmanda gösteremiyorsak şl de oynadığımız güçlü oyunun gramını lige yansıtamıyorsak burda hakemden önce sorgulanacak şeyler
var. şl de girdiğimiz her pozisyon golle sonuçlanıyor ama ligde tuhaf şekilde gol kaçırma rekoru kırıyorsak
bunun adı lakayitliktir başka açıklaması olmaz. gol kaçarda bu kadar kaçmaz ortada disiplin sorunu var.
hakem işin başka boyutu ver mücadeleni ama diğer taraftan takımdaki başıbozukluğuda görmezden gelmek
düşülecek en büyük hata olur. ilk yarıda 7 pozisyonumuz var bunun yarısını at bakalım hakem sana ne yapacak
golleri kaçır sonra hakem penaltımızı vermedi kırmızıyı vermedi diye ağla ya biz Beşiktaşız konyayı yenebilmek için onların eksik
kalmasınamı ihtiyacımız var. yada sivası yada kasımpaşayı sen çıkıp bu kadroyla onlar 12 kişi oynasada yenmen lazım
:claps:

Çevrimdışı mylife1903

çocuk gibi herkes.
Baskan camianin lideri degil mi?

Ciksin liderlik etsin, tepkiyi sekillendirip yonlendirsin, ezikmis. Ezik olan yok aciz yonetim var

Çevrimiçi Necmi

asalım keselim hakemi dövsünler vs gibi şiddet içerikli mesaj atan arkadaşlar bunun bir suç olduğunun bilmem farkındamı
burda yazdım ne olacak değil bu iş direk adli vakadır. ağır saçmalıyorsunuzda ama bu sonuçta kendinize ciddi zararla dönecek bir durum.
silmeye yetişemiyoruz.

Ağır olun kendinize zarar verecek mesajlardan kaçının bu işlerde klavye delikanlılığı sökmez söyleyeyim sonra birileri alır o klavyeyi
artık ne yaparsa

Çevrimdışı fani madida

şenol hoca da bi acayip insan ya. sen ki 96 yılını yaşamışsın daha nice olaylar bu tecrübede bi insan ikinci yarı talisca'ya o sarı kart çıkacak kardeşim alsana devre arası kenara.

talisca'nın kart görmesi sadece fb maçını etkilemedi ki bütün takım o pozisyondan sonra oyundan koptu adeta.

şenol hoca büyük ihtimal yeni sezonda olmayacak ama giderayak şu aykut iblisini evire çevire 5 günde iki defa ezmesi lazım.
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı caner.eryigit

@Necmi abi herkes çok gergin idare et biraz.@mylife1903 abimin dediği gibi yatağa yansımıyorsa sıkıntı Yok.yalnız adamlar 1 metre ofsayttan gol attı görmeme imkanı yok yardımcı hakemin ama işi şansa bırakmıyorlar.pazar gününü iple çekiyorum yeni küfürler öğreniyorum hepsini edicem maçta sahaya bile atlayabilirim o kadar bilendim...

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Sözleşme uzatılması zaten doğruydu. Herkes istedi ve güzel oyun sunuyordu. Uzatmasaydı tavır alırdım Yönetime fakat oyun değişti.
Deplasman karnesi düşüşde, iç saha da hala en iyiyiz ama bu şampiyonluk getirmeyebiliyor her sezon. Yönetimi ben de bekliyorum.
Sezon sonuna kadar değil eğer yeniden imzalarsa yönetim Şenol hoca ile yeni sözleşmesi bitene kadar arkasındayım. Taktik hatalarını
ve psikoljik zorluk yaşadığı gerçeğini de konuşacağız.
@mylife1903 abi ben sana Schuster'i sokuşturalım demiştim dün. Sen Negredo konusunda bşy yapamadın herhalde ?  :D

Edit : İsmail abi bir de benim iletileri alırken komple al önemi yerleri çizersen sevinirim.Bütün yazmaya çalışırım genelde çünkü. Son paragraf çıplak durunca bayağı bir gömücü gibi çıkmışım :D Başımı yakma sonra benim  :lol:
Haklısın kusura bakma benim beceriksizliğim oldu orda alıntı yapmaya çalışırkene :tabe:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı cursedofdragon

Arkadaşlar bu mesajdan sonra daha renklileri burda konuşan olursa ceza alıcak.
Bu renklileri konuşacağımız başlık şurası diyoruz ısrarla buraya yazıyorsunuz.

http://besiktasarena.com/turk-ve-dunya-sporu/spor-toto-super-lig-avrupa-ligleri-transfer-sezonu/12125/?action=post;last_msg=833724

Çevrimdışı matias_27

Talisca kendine oynuyor açık ve net bir şekilde her zaman dikkat ederim gol atan diğer futbolcularımız gol attığında gol sevinçlerine doğru dürüst katılmıyor bile ama kendisi attığında ne asisti yapana gidiyor ne de birlikte kutluyor hep yalnız kutluyor takım arkadaşları yanına gidiyor
 Bu pozisyonda da Love çok müsaitken o açıdan 30 metreden şut Çekilmez iki seneki takım ruhu yok maalesef yok inanın herkes kendine oynuyor
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı mylife1903

Talisca kendine oynuyor açık ve net bir şekilde her zaman dikkat ederim gol atan diğer futbolcularımız gol attığında gol sevinçlerine doğru dürüst katılmıyor bile ama kendisi attığında ne asisti yapana gidiyor ne de birlikte kutluyor hep yalnız kutluyor takım arkadaşları yanına gidiyor
 Bu pozisyonda da Love çok müsaitken o açıdan 30 metreden şut Çekilmez iki seneki takım ruhu yok maalesef yok inanın herkes kendine oynuyor
Taliska tak diye bu topu lovun onune oynayacak akilda bir oyuncu degil

Çevrimdışı Onur Küçük

Yazılacak aslında çok şey var da  yine de düşüncelerimi, izlenimlerimi kısa tutmaya çalışacağım. Bana göre:

1-Hoca önceki maçlara göre bu maçta puan kaybının ana nedeni değildi ama rolü vardı. Hoca için kullandığım detayları görüyor ama detaylara saplanıp kalırken bütün resmi kaçırıyor tabirinin saha içinde uygulamasını göster deseler dünkü maçta yaptığı Love-Vida değişikliğini örnek verebilirim. Konyaspor'da Fofana girdikten sonra Tolgaylı orta saha yetersiz kaldı.Detaya dalarak orta sahada üstünlüğü ele geçirmek için Love'nin oyunun bütününe olan etkisi göz ardı ederek Love-Vida değişikliğini yaptı. Hocanın sosyal zekası üst düzey ama sayısal,görsel zekası yetersiz kalıyor üst düzey futbolda. Detayları görse de bütüne geldiğimizde iyi sonuç çıkaramıyor. Hocanın yanına sezon sonu eksiklerini kapatmasında yardımcı olacak bir teknik ekip getirilmeli. Hocadan arzum böyle bir şey olursa duygusal bir tepki vermemesi. Dünya üzerinde mükemmel insan yoktur. Hepimizin az çok kusurları olabilir.

2-Bu takımın orta sahası yetersiz kalıyor. Dün yediğimiz golün nedeni Tolgaylı orta sahamızın yetersiz kalması, Fofana girdikten sonra orta sahada üstünlüğünü rakibe kaptırmamız, rakip takımın bunu cezalandırması. Orta sahaya sezon sonu düzgün bir operasyon artık şart oldu. Çoğu kişi savunmanın daha çok savunmacılarla yapıldığını sanıyor. Pepe'nin yanına Ramos da koysan 11 kişiyle düzgün savunma organizasyonun yoksa o golü mutlaka yersin.

3- Konyaspor, hakem, hakemleri piyon olarak kullananlar bütün bu ahlak eksikliği yaşayanlar hakkında yorum yapmayacağım. Maç kazanılır, kaybedilir ama bir ülkenin bireylerinin paçalarından ahlaksızlık akıyorsa, ahlaksızlık ile başarı kazanmak, çıkar sağlamak normal görülüyor, insanlar bundan utanmıyor ve ayıplamıyorsa  işte asıl sorun oradadır. Bu dejenerasyon ülkeyi içten içe çürütür.

4- Gelecek sezonun planlamasına erkenden başlamak eksiklerin düzgün tespitini yapmak, eksikleri gidermek için neler yapılması gerektiğini tespit edip gereğini zamanı geldiğinde yapmak şart. Organizasyonumuz yeterli seviyede değil, daha güçlü bir seviyeye getirmeliyiz. Organizasyon derken sadece saha içini değil saha dışını da kastediyorum. Örneğin Fener ve Gs holiganları federasyonda cirit atarken sen olanları öylece izleyip efendilikten bahsedemezsin.
[ Son Düzenleme: 17 Şubat 2018, 20:46:08 Onur Küçük ]

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Şampiyonluk gitse de avrupaya da gidemesek seneye şenol hocayla başlamalıyız. Ortadaki en iyi hoca olmayabilir ama ortada bize ondan daha iyi daha uygun bir hoca olduğunu düşünmüyorum

Tam tersine Senol hoca bu kadroya uymuyor. Ha, bu sezon hoca kim olursa olsun benzer rezaletler yasatilmayacak miydi? Yasatilacakti, Schuster donemini de gorduk butun bir ilk devreyi dayak yiyerek gecirmisti ama Schuster bunlari cozmustu ite nasil davraniliyorsa bunlara oyle davraniyordu (gercek itlere sozum yok, it faydali, sevecen bir hayvan ama insanin iti oyle degil). Sezon baslamadan bunlarin hepsini soyledik, yok canim olur mu oyle sey dediler burada. Fakat su var, sacma sapan kontrolu kaybeden, hakliyken haksiz algilari yaratilmasina firsat verecek duygusal tepkiler veren bir hocamiz olmazdi. En buyuk dusmanlarimiz bile haksizliklari kabullenmek durumunda kalirdi. Ne geregi var sacma sapan tepkilerin gidip Sifo'yla ugrasmanin?

Burada bir suru taraftar bas bas bagirdi bu maca ceza sinirinda oyuncularla cikmayin, kartlari temizleyin FB macindan once. Ne oldu? Yine, olur mu canim oyle sey tepkileri. Sonuc ortada. Madem bana haksizlik yapacaklar diye dusunuyorsun, endisen var o zaman her seyi paranoyakca planlaman, hesaplarini ters teptirmen lazim. Bunu da sene basinda soyledik, o kadar iyi olmaliyiz ki haksizliklari artik hirsizin ugursuzun bile gozune batmali sampiyon olmamiza musaade edilmese bile.

Sene sonu Zidane, Blanc gibi genc, kariyerli bir hoca getirilmeli. Senol Gunes de TD'lige devam etmeyecekse futbol direktoru gibi bir rol alip alt yapiyi gelistirir, yeni hocaya sark cakalliklari yapildiginda durumu izah eder vs.

Ayrica FO kulupler birligi baskanligini birakmali. Hic bir halta yaramayan bu pozisyonu sirf Besiktas'a yapilacak haksizliklara kilif olsun diye baskanin cenesi kapali dursun diye basimiza bela ettiler. Simdi bir sey soylese "aaa olmuyor ama, sen kulupler birligi baskanisin herkesi temsil ediyorsun" diye zart-zurt edecekler.

Iste bunlar hep sark zihniyeti. Yurt disinda yuzlerce yildir dayak yiyip duruyor ama ulke icine gelince iclerinden sivrilen ne varsa uzerine cullanmadan, ayagindan cekmeden, camur sicratmadan var olamiyor.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Ayrica oyunculara suc bulmak yapacak en son sey. Her mac dayak yiyoruz, her onemli macta net hatalar yapiliyor aleyhimize, tum ulke birlesmis Besiktas iyi bu ulke kaliteye alisik degil hemen donun yerinize bizlere comarliktan baskasi yarasmaz, hemen comar olun derdinde. Siz kalkmis Vagner topa daha iyi girseydi, Talisca daha once pas verseydi, Lens topu kontrol edemedi diye kili kirk yariyorsunuz. Kimileri de kalkmis sampiyon olacak futbol oynamiyoruz diyor? Biz oynamiyoruz da hakeme ragmen madara ettigimiz FB, GS mi oynuyor? Sanirsin ki Premier Lig'deyiz anasini satiyim. Karsimizdakiler topyekun saldiriyor hala kalkip topu suremedi, pasi veremedi, niye faul yapti diye oyuncularimiza laf edenler var.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bayern maçına şu 11 ile çıkabiliriz.

Tosic 2.ci yarı hiç maç oynamadı vida istediğimiz seviyede değil

Fabri

Gökhan      Pepe     Medel      Adriano

Tolgay   Atiba

Quaresma       Talisca            Babel

Negredo

Etiketler: