Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 200 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5280131 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

hocanın love değişikliği bence de fiyaskodur love çıkıyorsa negredo girer pekto girer vida da neyin nesi zaten 1 dk sonra defans dizilimi değişince golü yiyorsun.

hocanın en fiyasko işi ise maç sonu gidip şifoyu hakemlerin üstüne iteklemesidir. love vida değişikliğini kulağına şifo mu üfürdü. garibim şifo da dönüp sadece napıyorsun abi dercesine bakabildi. maçtan önce centilmenlik konuşması yapıp maç sonu bu fotoyu vermeyeceksin bu işleri maç önü yapacaksınız maç önü silkelendikten sonra onu iti bunu it. bu işler senin işin değil hoca.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Samet Demir

Senol gunes degisiklikleri birbirine yakin oyuncukar varsa boyle olur
Birbirine alternatif oyunculari karsi karsiya getirmeden 2 oyuncu degisikligi yapar.
Sahada olani herkes gordu, o hakem loveu da atacakti oyundan
Ya abi o zaman al negredoyu. Dediğin gibi bir kanat çıkıyor diğeri giriyor. Bu değişikler için söylüyorum.

Pepe iyi oynatma. Vida ile çık.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı caner.eryigit

Çıkın söyleyin kardeşim bundan snr maçlarımıZda yabancı hakem istiyoruz

Çevrimdışı mylife1903

Taliska sari karta cok uzuldu
Maasinin yarisi kadar ceza keser yonetim herhalde

Bursa macinda diyorduk oguzhan ile quaresma giden herife arkadan neden tekme atmadi diye
Bu hafta anladik

Oguzhan ile quaresma dan dan arkadan tekme koyan adamlar bu sene kuzu gibi ikiside

Taliska ile pepe de uzulmustur durup dururken 50-60bin yuro cakacaklar adamlara

Çevrimdışı mertozlu

Hocanın sinirleri Talisca'yı çıkan karttan sonra alt üst olmuş bu belli. Kopmuş maçtan. Gerginliğini takıma da yansıtmış. Takım da etkilenmiş. İşte...Ortadoğululuktan maalesef çıkamıyoruz. Jupp Heynckes bir sonraki Dortmund maçına Lewa cezalı duruma düşse ve bu haksız bir kart olsa bile böyle isyan duygusuyla ve yanlış değişikliklerle maçı kaybeder mi? Hayır adam Alman çünkü, zihniyet farklı, tamam haksızlık ama önemli olan bu maç. Bu maçı kazanayım, bir sonraki maçta kim oynar, hakem kötüydü vs. onları sonra düşünürüm. Biz hemen düşüyoruz. Buna kendimi de katıyorum. Ben de ortadoğulu zihniyetine sahibim. Hepimiz öyleyiz. Milli kodlarımıza bu işlenmiş. Bir haksızlık olduğunda kalitemizi özgüvenimizi yitiriyoruz, herkes ve her şey bize karşı psikolojisine giriyoruz. Yani hocam tamam girdin, keşke takıma yansıtmasaydın. Ve keşke Love-Vida değişikliğini yapmasaydın. Üzüldüm şimdi. Bayern maçıyla o özgüveni tekrar kazanıp Ortadoğulu psikilojisinden çıkarız umarım.
[ Son Düzenleme: 17 Şubat 2018, 12:37:05 mertozlu ]

Çevrimdışı tuncaboylu

buna suçlumu oldu dedim kendini yere atsa rakibe kırmızı göstertecek
o zorluyor ve atağı kontrolsüz bir vuruşla tamamlıyor. Biraz akıllı olcak sahtekarlık yapsın
demiyoruz faule maruz kalmış zaten daha neyin mücadelesini veriyor bak rakip faul yapıp kendini yere atıyor
sen hem faule maruz kalıp hemde kart görüyorsun. orda devam edince hakem engelleyici bir şarz değil maskesine sığınıyor ikili mücadele diyor.
Orada Talisca kendini yere bıraksa, hakem kendini aldatmaktan ötürü 2. sarıyı gösterir,  10 kişi kalan da biz olurduk.

Ayağına basılan adama sarı gösterdi herif, ötesi var mı?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

Orada Talisca kendini yere bıraksa, hakem kendini aldatmaktan ötürü 2. sarıyı gösterir,  10 kişi kalan da biz olurduk.

üstelik bunu önü tümüyle açıkken kanırta kanırta yaptı

başkan nerede başkan???
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Ömer Kaan

12 deplasman 4 galibiyet, üstelik ts gs ve basak deplasmanları olmadan. Rezalet bir istatistik berbat ötesi.

Çevrimdışı Dr.Zeck

doğru..

kaldı ki kendini bile atsa bu sefer de neden atıyonda gole gitmiyorsun tepkisini gösterirdik..

Çevrimdışı Kutay

Doğru bide talisca yı izleyeceklerdi fener macında.. Ulan yavsaklar adamın hayatınla oynadınız resmen.. Allah sizi bildiği gibi yapsın..
benim bildiğim talisca kupa maçında  fena kayar fenere bunun acısını çıkarır.
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı mertozlu

Oynamayan oyuncularımız Talisca ve Pepe Perşembe günkü kupa maçında oynar çok da güzel oynar. İki maçı da 2-0 3-0 kazanırız. Yeter ki sakin olalım, barut gibi çıkmayalım. Kalite olarak fersah fersah önlerindeyiz.

Çevrimdışı Kutay

Demirören he hafta atar yapıp rest çekiyordu da ne oluyordu?

Heurf federasyon başkanı bulacak kadar arka sahibiydi işte.

Burada taraftar sazı eline almalı. Ali Palabıyıka yapılmadı, 2 tane taraftar gidip Alper'i hafifçe okşayacak. 2 hafta kırık burunla gezse yeter.

Yönetim de "Tasvip etmiyoruz, ama taraftarımız ın duygularıyla oynandı" diyerek arka çıkacak. Bir daha kolay kolay aleyhine operasyon yapabiliyorlar mı bakalım

kesinlikle katılıyorum abi başka yolu yok artık en fazla bir kaç ay yatıp çıkarlar tecavüzcülere bile ceza verilmiyor zaten ülkede hafif darpada bir şey vermezler yönetim çıksın bulsun şöyle hayatta kaybedecek hiçbir şeyi olmayan 2-3 tane hapçı adam ondan sonra görelim bakalım hakemler bizim maçları nasıl yönetiyor
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı tangaz

Demirören her hafta atar yapıp rest çekiyordu da ne oluyordu?

Herif federasyon başkanı olacak kadar arka sahibiydi işte.

Burada taraftar sazı eline almalı. Ali Palabıyıka yapılmadı, 2 tane taraftar gidip Alper'i hafifçe okşayacak. 2 hafta kırık burunla gezse yeter.

Yönetim de "Tasvip etmiyoruz, ama taraftarımız ın duygularıyla oynandı" diyerek arka çıkacak. Bir daha kolay kolay aleyhine operasyon yapabiliyorlar mı bakalım

yd gibi saçma atar yapmacakasın icraata geçeceksin zamanında posbıyığın bıyıgını yolacaktın bak bakalım o piyonlar muma dönüyorlar mı dönmüyorlar mı.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Bir de her şeye rağmen kötü oynadığımızı düşünmüyorum, Talisca'nın sarısına kadar inanılmaz rahattım, Love Vida değişikliğini görünce dedim ki aha maç gitti. Böyle durumlarda hocanın da sapittigini görüyoruz gördük daha önce de, yardımcı bi hocanın eksikliği burda çıkıyor ortaya.
Benim pek şampiyonluktan umudum yok ama adettendir, ben sezonun ikinci yarısını 4+4+4+4+1 şeklinde bölmüştüm ve her dortluye bir beraberlik yazmistim. Normalde ts deplasmanından bi beraberlik öngörmüştüm ama gider orda kazanırsak da sürpriz olmaz. Basak maçına 3te 3 yaparak çıkarsak benim için hala hedefte oluruz ama bu konya maçının ilk yarıdaki fener maçıyla aynı etkiyi yapma ihtimali de var. Yani önümüzdeki 4 maçta 12 puan da, 4 puan da almak bana sürpriz olmaz, hakkımızda hayırlısı, Beşiktaşımız da şampiyon olsun.

Çevrimdışı tuncaboylu

yd gibi saçma atar yapmacakasın icraata geçeceksin zamanında posbıyığın bıyıgını yolacaktın bak bakalım o piyonlar muma dönüyorlar mı dönmüyorlar mı.
Bana kalırsa yönetim de dönen oyunun farkında, birisi kulaklarına "bu sene sizin değil" demiş olabilir.

Yayıncı kuruluş bile sene başından beri aleyhine pozisyonları özetine koyuyor, Bursaspor maçında penaltını sansürlemediler mi? Neymiş, elektrikler kesilmiş.

Bu durumda çok da şey etmemek lazım belki de .

Çevrimdışı tangaz

Bana kalırsa yönetim de dönen oyunun farkında, birisi kulaklarına "bu sene sizin değil" demiş olabilir.

Yayıncı kuruluş bile sene başından beri aleyhine pozisyonları özetine koyuyor, Bursaspor maçında penaltını sansürlemediler mi? Neymiş, elektrikler kesilmiş.

Bu durumda çok da şey etmemek lazım belki de .

sanmam öyle olsa yönetim neden birsürü para harcayıp transfere dünya para gömsün yüksek maaşlı transferlere imza atsın.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Çıkın söyleyin kardeşim bundan snr maçlarımıZda yabancı hakem istiyoruz

Katılıyorum. Öteki kavşakların maçlarına değil sadece bizim maçlara EPL'den hakem gelsin. Masrafı neyse yol, yemek, barınma, yevmiye bizden... :akuma:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Mylife abi de yukarda bi yerde yazmıştı kazanacak oyunu oynadık biz bundan iyisini yapamazdık, ancak yönetim yatırımını korumak durumunda koruyamiyorsa koruyacak birilerine devretmek zorundadır. O kadar leş oyun dedik bi şey olmaz dedik ama şenol hoca yine şampiyon yapardı bizi şayet yönetim koruyabilmiş olsaydı.

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yahu şu FB maçlarına gerilmeden sakin çıkalım zararı bize dokunuyor sakin kalalım diyoruz. Ne yapıp edip bizi deli etmesini beceriyor kaliteli insanlar. :steamed:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Sercan62

Şu dakikadan sonra her hafta her maça tek tek bakmak gergin ortamdan takımı uzaklaştırmak gerek. Bu yıl bizim maçlarımızda inanılmaz işler oldu. Bize şak şak çıkan kartlar rakiplere hiç çıkmadı.  Rakipler ofsayttan gol attı, karşı takımların nizami golleri verilmedi ve puanlar kazandı ancak hiçbirine medya bize olduğu gibi saldırmadı.

Bu yıl form olarak kötüyüz. Kağıt üstünde iyi bir kadromuz olmasına rağmen saha içinde istenileni veremiyoruz hepsine eyvallah. Ancak sezonun başından itibaren o kadar maçta hakkımız yenilmesine rağmen hala medyada, sosyal medyada ''Beşiktaş kollanıyor.'' algısı yapılıyor. Dünkü maçta mesela hakemin bizim aleyhimize de konya'nın aleyhine de hataları var. Yan yana koyduğumuzda bariz bir şekilde adaletsizliğe uğradık ama halen utanmadan Beşiktaş hakem ile 1 puan aldı diyorlar.

Bizim eksikliğimiz bence saha dışında. Evet geçen iki sezonda şampiyon olduk ancak bu sezon gösterdi ki üzerimizdeki psikolojik baskılara erken boyun eğiyoruz. Hem yönetim hem de takım olarak böyle bir eksikliğimiz var. Bizim takım gerginlikten beslenen bir takım değil. Bu iyice ayyuka çıktı. Biz bundan sonra sadece maç maç düşünmeliyiz. Saha dışı muhabbetlere girmemeliyiz. Rakip kim olursa olsun aklımızdaki tek düşünce vurup geçmek olmalı. Bu sezon inanın şu noktada bile halen şampiyon olma şansımız var. Takım bunu başarabilecek kalitede buna inanıyorum. Ama en kötüsünü düşünelim: Diyelim ki bu sezon şampiyon olamadık. Ne olacak? Takım bir anda yıldırım demirören zamanlarına geri mi dönecek? Renklilerin avuntusu bu: ''Beşiktaş bu sene şampiyon olamazsa 6,7 yıl daha olamaz.'' kafasındalar. Bırakalım öyle düşünmeye devam etsinler. Beşiktaş 10 yıl önceki Beşiktaş değil. Futbol bu başarı da var başarısızlık da. Bu yıl şampiyon olamayız belki ama  seneye yine vururuz kafalarına. Yeter ki bazı doğrulardan vazgeçmeyelim.

Çevrimdışı tuncaboylu

sanmam öyle olsa yönetim neden birsürü para harcayıp transfere dünya para gömsün yüksek maaşlı transferlere imza atsın.
Globalde tanınırlık ve şampiyonlar Ligi'nde başarı için elbette.

Sene başından beri esas odaklandıkları maddeler bunlar değil mi?

Çevrimdışı tangaz

Mylife abi de yukarda bi yerde yazmıştı kazanacak oyunu oynadık biz bundan iyisini yapamazdık, ancak yönetim yatırımını korumak durumunda koruyamiyorsa koruyacak birilerine devretmek zorundadır. O kadar leş oyun dedik bi şey olmaz dedik ama şenol hoca yine şampiyon yapardı bizi şayet yönetim koruyabilmiş olsaydı.

kesinlikle, yönetim yatırımını koruyamamıştır bunun için bir çaba da sarf etmemektedir.

takım tıkır tıkır oynuyordu love talişka harika bir ikili olmuşlardı pozisyonlar arka arkaya idi ikinci devre başında rakibin içsaha psikolojisi ile saldırması gayet doğaldı o baskıyı kırmaya da başlamıştık aslında hakemsi talişkaya kart uydurup üstüne üstlük orada vagnerin karşı karşıya kalmasını da engellemişti o top muhtemelen gol olacaktı o anda işler terse dönmeye başladı. bunu başkan çıkıp dün gece haykıracaktı. yokyokyok bu kadar salon erkeği olmaya gerek yok. orman burası orman, ormanda salon erkeği olursan ayının tecavüzüne uğrayan avcı durumuna düşersin. her kritik maç önü sonu esnası benzer şeyler yaşanıyorsa artık ayı da sorar avcımısın.....die

Çevrimdışı tuncaboylu

Hamoğlu denen herif dibine kadar geseli.

Gesenin şampiyon olması için herşeyi yapar.
Böyle baktığında gördüğümüz kartlar çok anlamlı değil.

Çünkü gesenin rakibi febe ile oynayacak takımın eksik kalması işine gelmez.

Dünkü maçta hakem tamamen atması gereken oyunculara odaklanmıştı. Tek amacı oydu.
Yoksa Talisca'ya sarı kart gösterebilen ayarsız rahatlıkla bizim golü iptal eder, onların attığı faullü golü de nizami sayar bizi iyice çıldırtırdı.

Aziz babasının sürdüğü tarlalardan nemalandğı o kadar belliydi ki.

Bu yüzden benim önerim net.

Bize karşı göz göre göre adaletsizlk yapan hakemi, dışarıda 6 ay iş göremez hale getireceksin.
Sonra kulüp olarak çıkıp pişkince "bu münferit saldırıyı şiddetle kınıyoruz" babında açıklamalar yaparsın.

Herkes senin yaptırdığını bilecek ama ispat edebileceği hiç bir şey yok.

Bizim maçımızı yöneten hakem hata yapabilir ama eyyam ve artniyetli yönetim yapamaz olduğunu örneğiyle görecek.

Başka çare yok.
Benim önerimin aynısı.

Hayır aklı dengesi yerinde olmadığını belgeleyebilecek biri de yapabilir bu işi, hapse de girmez

Çevrimdışı goktasoktay

daha maç başında yazdım çamdalı 3. benzer faulünü yaptı bakalım ne zaman sararacak dedim sararmadan maçı bitirdi. 2. yarı rakibin kaç tane sarılık hareketi var ki bunların 2si çift sarıdan atılmaya gidecek maç sonuna bakıyorsun ikinci devre rakibin sarısı yok senin 5 oyuncun sararmış bizden 7 onlardan 2 kişi sararmış. cumhuriyet tarihinde hiç bir renklinin maç sonu böyle kart istatistiği yoktur. çıkacaksın vurduracaksın posbıyığı zamanında topuklarından aşilinden filan bakalım bir daha böle alperler türüyor mu? orman lan burası orman romantizm yapanların sonu avcıyla ayının hikayesine döner. sen tarihinde tek bir hakemin bile düdüğünü astıramamışsın en kötü günündeki tese kadar bile olamamışsın sonrada kalkıp hedef mhk olmalı diyeceksin. sen daha piyonun kafasını koparamıyorsun veziri hedef alacakmışsın. hey allam beşiktaşımı şu romantizmden kurtar. amin.
Abi ağzına sağlık. Artık bendime sığmıyorum, doldum taştım. Hakem hakem hakem, yeter artık! Bu kadar büyük haksızlık yapılan anadolu kulübü yoktur. Biz Beşiktaşız, en köklü, en eski kulübüz diyorsak hakkımızı da böyle ezdirmememiz gerekir. Atıp tutmak kolay diye düşünenler de olabilir ama ben başkan olsam, param, gücüm, saygınlığım olsa, o palabıyık denen, ulusoy denen haysiyet özürlülerini bizzat ararım, getiririm karşıma, aziz yıldırım ne yapıyorsa aynısını yaparım. O zaman onlardan ne farkımız kalır demeyin, bizim hakkımız, puanlarımız, şampiyonluğumuz gasp ediliyor bundan büyük fark olmaz. O kadar sinirliyim ki hala geçmedi. Şu an karşıma çıksa akşamki düdük, galiba o bir daha maç yönetemez duruma gelir, ben de bir süre dört duvar arasında olurum. Herkesin gözüne soka soka herif maçın içine s.çtı. Tekrar belirtiyorum, maç 54. dakikada taliska pozisyonuyla bizim için bitti. Ben evde fıttırdım, sahadaki futbolcunun psikolojisi ne hale geldi?
Fb maçı için ben de @Librarius gibi düşünüyorum. Maçta bizim lehimize hatalar yapıp maçı bize verecekler, hem sesimizi kesecekler hem de gs yürüyüp gidecek. Belki bunların üzerine namoğlu denen ...................... istifa edecek. O opsiyonel, biraz daha garantiye alıp gs nin durumunu erteleyebilir de...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Etiketler: