Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 69 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5250164 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Taliscanın kart kesinlikle iptal edilmeli pozisyonda ayağa basan ali turan 2. sarıdan atılmalı. Kamuoyu yaratılmalı hep görüntüden cezalar bize mi verilecek görüntüden iptal edilmeli

Yönetim harekete geçmeli sosyal medyada gündeme gelmeli

Hakemin verdiği kararların % 90ı yanlış. Penaltı var 2 kırmızı var alper ulusoy maçın a nasını mikmiş

Çevrimiçi Sinan66

bu hafta yine rakiplerin puan kaybetmesini bekleyecegiz :)

haftaya maç içerde zaten. sakin oynamaliyiz.

Çevrimdışı caner.eryigit

Çevrimdışı Ensar

Oğuzhan yeterli mi?

değil, oguzhan sanki gol atıyor allahın celimsizi
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Orhan_

Büyük takımın orta saha oyuncusu atacak ya da attıracak hangisini yapıyor cevap hiçbiri o zmn olmaz abi kusura bakma kenarda oturur..

Bu kadar basit değil bu. Bu oyun anlayışıyla orta sahaya kimi koyarsan koy, istatistikleri ve verimi tabana yaklaşır.

Çevrimiçi 38life

.

İş öyle bir boyuttaki rakip oyuncular hakemlerin şuan hangi trendi takip ettiğini bildikleri için Beşiktaşlı oyunculara karşı nizami olmayan her hareketi endişe duymadan yapabiliyorlar. Ama yönetim için problem yok. Susmaya devam... Şampiyon olcaz biz he. Bayern Münihten de daha iyi takımız zaten. He yav he, devam edin böyle. Sezon sonu Tokadı yiyince dumura uğramış taklidi yapmayı unutmayın ama.

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı caner.eryigit

3 kırmızı görecek rakip hakem diye ağlıyor haysiyetsiz onursuzlar.ali Turan 1 filipovic 2 Ömer Ali 3.lensin pozisyonun u

Çevrimdışı caner.eryigit

değil, oguzhan sanki gol atıyor allahın celimsizi
Kardeşim yana geri Tolgay la devam et o zmn sen boşver

Çevrimiçi Necmi

Oğuzhan yeterli mi?

karabükte bile oynayacak seviyede değil bilmem farkındamısın.
Beşiktaşın formasını giyen oyuncu önce onun değerini bilecek.

Çevrimdışı tangaz

bak @tangaz maç nasıl manuple edilirmiş öğrenmiş olursun dediğim gibi posbıyık gider ulusoy gelir.
ben haftalardır bunu söylüyorum hakeme değil mhk ya hırlamak lazım şimdi anlamışsındır ne demek
istediğimi.  hakem bir pozisyonda yanlış karar verir hemen hakem manuple etmiş olur bir pozisyonda
manuple olacak takımmı senin takımın
işte çıkar 90 dakika canına okur konyanın sertliğine izin verir konyada yüz bulur hakem arkamızda diye her pisliği yapar.
sen de seyredersin
Ama bütün suç gene hocanın saçma sapan oyuncu değişikliği ile içine etti takımın 1-0 diye forvet çıkarıyor
oyundan rakibe üstüme gel dedi resmen. Hatasını anladı forvet soktu oyuna bu seferde orta sahayı hiç etti
oyuncu değişiklikleriyle resmen 1-0 a yatın dedi. Hakem ne kadar rezil yönetim göstersede oyunu kaybeden
hoca oldu.

senin gibi düşünen yönetim yüzünden bugün bu haldeyiz biz hakem hakem derken hakemlere toz kondurmayan sen gibilerin bugün konuşmaya hakkı yok ne takımı ne hocayı ne hakemi eleştiri hakkınız yok ! sizin bu romantizminiz polyannalığınız bugünlerin temellerini attı posbıyık gibilere düdüğü astıramazsan bugün alperler türer yarın bir başkası sen posbıyıgı savunursan yok aslında kabahat yancıda dersen bugün alpere laf etmeyeceksin manüplasyon esas böyle olurmuş die söyleme hakkın falan yok senin.

@Necmi

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ensar

karabükte bile oynayacak seviyede değil bilmem farkındamısın.
Beşiktaşın formasını giyen oyuncu önce onun değerini bilecek.
o anca karı kız pesinde kossun

Çevrimiçi Necmi

Taliscanın kart kesinlikle iptal edilmeli pozisyonda ayağa basan ali turan 2. sarıdan atılmalı. Kamuoyu yaratılmalı hep görüntüden cezalar bize mi verilecek görüntüden iptal edilmeli

Yönetim harekete geçmeli sosyal medyada gündeme gelmeli

Hakemin verdiği kararların % 90ı yanlış. Penaltı var 2 kırmızı var alper ulusoy maçın a nasını mikmiş
edilmesi kaybettiğin puanı sana geri getirirmi

Çevrimdışı BORAN

Medyadaki algidan etkilenip hicbir rasyonel temele dayanmayan bir gorusun var.
Yunan ilan etme falan gibi sacma laflari da kendine sakla. Ben sahsen farkli bir irk, millet ismini kotu anlamda kullanmam, kullanani da sevmem.

Turkiye icin Senol Gunes'ten daha donanimli bir antrenor yok(F.Terim denebilir ama bize uymaz). Global capta Guardiola, Pochettino falan gibi 10-15 tane elit seviye sayarsin. Sonraki gelen seviyedeki Benitez falan gibilerinin bulundugu 15 kisilik listeye Senol Gunes zaten girer. Ove ove bitirilemeyen Sacchi'nin Napoli'siyle eslesmelerini gorduk.

Senol Gunes'in sportif direktorluk icin bir yeterliligi olmadigi da acik.

Senin cok sevdigin O.Ozen'in nereye gitse basarisiz oldugu da cok acik. Yaptirdigi transferlerin birbir elimizde patlayisi malum. Onun donemindeki derbilerin hepsini kaybettigimizi de not edelim. Doneminde hoca ve oyuncularin son 2 ay top mop oynamadigini hatirliyoruz. Sadece guzel konusuyor diye etkileniyorsun. O.Ozen'le ilgili rasyonel bir basari anisi yok. CV'sinde yazan bir kupa-2.lik-sampiyonluk falan goremiyorum. Ne antrenor ne sportif direktor olarak. Romantik Besiktas'linin bas taci Ozen ve Bilic'tir. Getirileri de muzmin 3.luk ve derbi maglubiyetidir.

Takim oyunu elestirileri getiriyorsun da oyuncu profilinden tamamen bagimsiz yapiyorsun bunu.
Hoca kulagini cekince 5-6 kilo verip kadroya giren Medel dahil, hocanin istedigi yerden oyuna uygun degil.
Uber stoperimiz Pepe de degil. Kis donemindeki uber transferimiz Vida da Tosic'den iyi degil.

Hoca her sene basarilari elde ettiginde ceza gibi en iyi oyunculari satilirken gidip de oyunu elestiriyorum yeaaa demen anlamsiz.
Hakemler sana operasyonu cekerken oyunu elestiriyorum yeaaa demenin manasi yok.

Doldur bosalt caresizligin urunu. Oyuncularin tekmeyi tokadi yiyor, yorulmus oluyor. Hakemin kararlariyle psikoljileri darmadagan oluyor. Babel'in-Lens'in calim atip pozisyon yaratamiyor. Negredo 40 yasinda amca gibi oynuyor. Sende bu durumda tek care uzun top deniyorsun.

Medya gazina geliyorsunuz. Transfer sampiyonuyuz gazina geliyorsunuz. Degilsin iste. Negredo copu var bir tarafta diger tarafta Gomis var. Valbuena nere Lens nere? Hangisi bizim takima uyardi? Aldigin Medel mi pasli oyuna uygun, hava topu alabilecek oyuncu yoksa Fernando mu? Sosa son gune kadar Besiktas'i beklerken kisisel ihtirasindan almadin da noldu?

Senol Gunes'in bu takimin basinda yaptiklari belli. Kariyeri CV'si belli.
Daha donanimli hoca falan bulamayiz. Tek adamin neferi olmak degil bu. Basit bir durum degerlendirmesi.
Ben Fenerli, GSli olsam ilk isteyecegim is Senol Gunes'i yollamak olurdu.

Bana rasyonel bir veri sun. A.Avci gelse sunlar olacak de. De ki Negredo x takiminda oynasa 15-20 golu vardi. Lens 4 senelik kontrat alip da yatmadigi olduysa soyle. Her sampiyonluk ve maddi kazanc getiren basaridan sonra neden hocanin en iyi oyuncusu satiliyoru soyle.

önder özen sevicisi mi oldum şimdi  :evillol: ben genel olarak sportif direktörlük sisteminden bahsettim şahısdan bahsetmetim, kendisine de bir sempatim yoktur.
Dediğim gibi şahıslar ve makamlar gelip geçicidir önemli olan sistemin/takımın bekasıdır. Aslolan Beşiktaştır gerisi beni bağlamaz.
o yüzden o açıklamalarına cevap vermiyorum şampiyonluğun temel satıcısı da biliç/töre ikilisidir.
o zaman bende sana diyorum: Adalı seviciliği yapma o zaman bana, alttan alttan fikret ormanı yerip duruyorsun. ağzına alamayacağın icraatları yapıyor adam sen tutmuş oyuncu satışına sallıyorsun ki adam yerine daha ucuzunu ve daha kalitelisini/dengini aldı.
Şenol hocaya kalsa transfer istekleri belli: Ozan,Serdar aziz,Burak yılmaz,Volkan şen vs vs . Adamın transferini eleştirirken Şenol hocanın isteklerine bak komik olma.

Ek: tekrar belirtiyorum şahıslar umrumda değildir kim daha iyi icraat yapar o tercihimdir.

"Hoca her sene basarilari elde ettiginde ceza gibi en iyi oyunculari satilirken gidip de oyunu elestiriyorum yeaaa demen anlamsiz."

hoca başarı elde ederken hatasız mı davrandı ? sistemdeki hatalarını oyuncu tercihlerini hala doğru mu buluyorsun ? komik ve kör olma.
Hocayu yermiyorum hatalarını söylüyorum ki kendini düzeltebilsin veyahut düzelir umarım. gerçek hayatta sana hatalarını söyleyen insanlara teşekkür edip kendini düzeltmeyip etrafına hadi ordan diyip daha beter olmaya giden insan tipi var sende.

"Hakemler sana operasyonu cekerken oyunu elestiriyorum yeaaa demenin manasi yok."

olay oralara gelmeden sen işi bitireceksin yada itle it olacaksın doğratmayacaksın kendini sokuştur ilk yarıda 2 3 tane kes sesini karşı takımın. hem kapını kitleme hemde evime hırsız girdi diye ağla. yok ya öyle bir dünya.

"Doldur bosalt caresizligin urunu. Oyuncularin tekmeyi tokadi yiyor, yorulmus oluyor. Hakemin kararlariyle psikoljileri darmadagan oluyor. Babel'in-Lens'in calim atip pozisyon yaratamiyor. Negredo 40 yasinda amca gibi oynuyor. Sende bu durumda tek care uzun top deniyorsun."

kendi kendine cevap vermişsin. aktif oyunca hocanın hiçbir planı olmadığını kendin anlatmışsın.

"Medya gazina geliyorsunuz. Transfer sampiyonuyuz gazina geliyorsunuz. Degilsin iste. Negredo copu var bir tarafta diger tarafta Gomis var. Valbuena nere Lens nere? Hangisi bizim takima uyardi? Aldigin Medel mi pasli oyuna uygun, hava topu alabilecek oyuncu yoksa Fernando mu? Sosa son gune kadar Besiktas'i beklerken kisisel ihtirasindan almadin da noldu?"

hala medya gazı diyorsun. ne medyaya bakıyorum ne başka bir yere ilgilenmiyorum diyorum anlamıyor musun ?
senin beğenmediğin çöp negredo takımı ilerdide tutan tek adamdı. el freni cenk sol kanat oynayıp babeli de oyundan düşürüyordu ve ceza sahasında adamın yoktu senin forvetin ceza sahasına girmedikten sonra kim gidecek oraya sonra çok savunduğun sağ kanattaki dünya yıldızının her maç açtığı 40 orta kime gidecek kimseye.
beğenmediğin lens 2 maçta senin mükemmel ortacı adamın 1 senede giremediği kadar pozisyona girdi bugün atamaz yarın atar hiç değilse deniyor çaba sarf ediyor ki adama mobing yapıyorsun her maç moralini düşürüyorsun son 15 dk oyuna al maçı kurtar mükemmel oyna yok ya hadi oradan.
Bu adam 16 hafta medeli oynatmadı ki o kilolu dediğin halde bile adam senin orta sahanı şahlandırıyor ileri oynuyor karşı takımın orta sahasını forvetini yıpratıyordu.

"Senol Gunes'in bu takimin basinda yaptiklari belli. Kariyeri CV'si belli.
Daha donanimli hoca falan bulamayiz. Tek adamin neferi olmak degil bu. Basit bir durum degerlendirmesi.
Ben Fenerli, GSli olsam ilk isteyecegim is Senol Gunes'i yollamak olurdu."

Şenol hocayı yermiyorum ama hocanın cv sinde Dünya 3.lüğünden ileri ne var ? ki onda bile ilhanı vs oynatmadı ki o zamanlar bile oyuncu tercihleri fecaat. Hoca kendini geliştirsin yardım alsın taktik çalışsın veyahut çalıştırılsın bu takım analiz yeteneği oyuna müdahaleleri fecaat resmen.

"Bana rasyonel bir veri sun. A.Avci gelse sunlar olacak de. De ki Negredo x takiminda oynasa 15-20 golu vardi. Lens 4 senelik kontrat alip da yatmadigi olduysa soyle. Her sampiyonluk ve maddi kazanc getiren basaridan sonra neden hocanin en iyi oyuncusu satiliyoru soyle."

Gelecek bir T.D saymıyorum hocanın yardıma ihtiyacı veya yardımcı hoca olarak kalmasından yanayım. Diyorum ki negredo gerçek bir sisteme oturtulmuş Beşiktaşta oynasa leblebi gibi gol atar veyahut asist kralı olur adam orta saha oynuyor her maç neredeyse mecburen neden orta sahan yok neden acaba?
lens e mobing yapmasan adam oynuyor zaten kanatta gidip geliyor çizgiye inip defansın pozisyon almasını engelliyor defansın dengesini bozup içeri aksıyon bölgesine top indiriyor veya şut deniyor hiç değilse her topun başına geçip ben kullanacağım bu serbest vuruşu diye ağlamıyor. senin serbest vuruş kullanan adamını taciz edip konsantresini bozmuyor.

oyuncu satışlarıyla ilgili kısmen haklısın kısmen haksız, haklı olduğun satılması ama yerine dengi veya daha iyisi alındı daha uyguna,
haksız olduğun sen FFP desin bunu unutma mecbur + ya geçmek zorundasın ki geçtin ve yerine daha iyileri veya denk oyuncular daha uyguna geldi.

geri kalanına necmi abi cevap vermiş zaten ekliyorum.

bak @tangaz maç nasıl manuple edilirmiş öğrenmiş olursun dediğim gibi posbıyık gider ulusoy gelir.
ben haftalardır bunu söylüyorum hakeme değil mhk ya hırlamak lazım şimdi anlamışsındır ne demek
istediğimi.  hakem bir pozisyonda yanlış karar verir hemen hakem manuple etmiş olur bir pozisyonda
manuple olacak takımmı senin takımın
işte çıkar 90 dakika canına okur konyanın sertliğine izin verir konyada yüz bulur hakem arkamızda diye her pisliği yapar.
sen de seyredersin
Ama bütün suç gene hocanın saçma sapan oyuncu değişikliği ile içine etti takımın 1-0 diye forvet çıkarıyor
oyundan rakibe üstüme gel dedi resmen. Hatasını anladı forvet soktu oyuna bu seferde orta sahayı hiç etti
oyuncu değişiklikleriyle resmen 1-0 a yatın dedi. Hakem ne kadar rezil yönetim göstersede oyunu kaybeden
hoca oldu.

aksini söylemiyorum hakem rezil ötesiydi ama maçı veren hakem değil hocaydı
gole kadar pozisyona sokmadığın takımı golden sonra resmen oyuncu değişiklikleri ile iştahlandırdın
ben atmayacağım artık gel sen at dedin. bu maç değilki bu yanlışları ligin başından beri yapıyor
geçen sene bütün sene yaptı unuttunuz ilk yarıları çöpe atıp ikinci yarılar oyuncu değişikliklerini
yaptığı hataları telafi etmek için kullandığını. golü yedi rahatladı herkes ikinciyi bulsa oyun kopacak
ama kopartmamak için hoca elinden geleni yaptı.golü erken bulmuşsun ikinci yarıyı neden bekliyorsun at ikinciyi çek fişi
hakemde bir şey yapamasın biz bunu ligin başından beri yapmıyoruz.

çok yanılıyorsun golü attıktan sonra tam anlamıyla saçmaladık bir sürü pozisyon var
bol keseden salladın golü bulup üstüne yatmaya çalışdık rakip hücum oyuncusu sokuyor sen orta sahayı boşaltıyorsun
olmadık saçmalıklar yapıp sonrada hakem kötüydüyemi sığınalım biri atınca ikiyi atacaksın
bu kadar basit bir golün üstüne yatmayacaksın sana deplasmanda sıfır katkı veren oyuncuyu kurtarıcı görmeyeceksin
orta sahada en iyi mücadele veren oyuncunu çıkartmayacaksın takımı forvetsiz bırakıp sonrada ben ne yaptım deyip forvet almayacaksın
bir oyuncu için iki oyuncu değiştirmek zorunda kaldı. birde orta sahayı verdi hakem doğrayabilir ama
hakeminde işini kolaylaştırmayacaksın gram rakip etüt etmeden sahaya çıkıyorsun bir sürü hata yapıyorsun
sonra hakeme sığınmayacaksın.ligin başından beri golü bulup geri çekiliyoruz sanki bir sıfırı korudukta
sürekli aynı şeyi yapıyoruz.

edit: okunabilir hale getirdim.
[ Son Düzenleme: 16 Şubat 2018, 23:37:07 BORAN ]

Çevrimdışı Kutay

getirmez abi ama fb maçını aldırır gelecekte puan kaybetmemiz muhtemel olan maçta puan kaybetmemizi engeller
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Ensar

durumum aynen bu.

Çevrimdışı kyiv

Fenerbahçe maçında oynamalı Talisca. Görüntüler net faula maruz kalan Talisca.

Çevrimdışı tangaz

ben gerilimdir aman sükunettir falan anlamam masaya yumrugu vurup bu maçtan sonra hakemlerin de başlarınıda tffninde kurullarında anasını babasını yedi sülalesinin soy ağacını çıkarmayan bıraksın yönetimi

beşiktaşı sene başından beri kıtır kıtır kesiyorlar herkesde bir romantizm

yok hakemide yenecekmişiz

her deplasmanda penaltılarımız güme gidiyor

ama biz sükuneti korumalıyız gerilim yaramıyor hakemide yenecez kafasındayız.

talişkanın çekildiği pozisyona top outa çıkınca dön ver filipoviçe kırmızıyı şeref noksanı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi mellfred

“Sen eşek oldukça semer vuran çok olur”
Bir Türk atasözü

Çevrimdışı goktasoktay

Abartıyorsunuz abi. Maça çıkmadan versin istiyorsanız 3 puan'ı .. Değişiklik teknik adamın doğal hakkı istediği yerde kullanır.
Rıza hoca ile aynı kefeye koymayın bu maç özelinde Şifo'yu .
Asla istemem ben öyle birşeyi. Biz Beşiktaşlılığımızla neden övünüyoruz? Çıkartsın takımını adam gibi oynatsın. Benim kızdığım bu kadar sert oynatması, uzatmada vakit geçirmesi gibi şeyler. Belki kızgınlıkla abartmış olabilirim zira rızanın seviyesine gelmek biraz daha çaba isteyebilir..
Haksızlığa tahammül edemiyorum! Hakem taliskaya kart gösterdiği pozisyonda bizim konsantrasyonumuzu darmadağın etti ve dakika 60 tı galiba. Bundan sonra da hocanın love ı çıkarmasıyla golü de yedik. Hoca bence bu sezon oyuncu değiştirmese çok daha fazla puan alabilirdik belki de.  Fakat kim ne derse desin hakem maçın önüne geçti. Ben evde fıttırıyorum, oyuncu sahada ne yapsın? Adam taliscaya faul yapıyor, ayağına basıyor aleni, hatta pas yerini bulmuş, love karşı karşıya kalacak, zırt taliska faul yaptı, al bi de sarı.
Neyse fazla da birşey yazmak istemiyorum, zira çok sinirliyim...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu maç özelinde oyuncularla ilgili yazdıklarımı geri alıyorum ama altını kalın çizerek bu maç özelinde.artı hale hoca o şu bu diyen varsa kusura bakmasın.yönetimde ki bu sessizliği de herhalde birileri bize sizi bu sene şampiyon yapmayacağız dedi ondan bu kabullenmiştik!

Çevrimiçi Necmi

senin gibi düşünen yönetim yüzünden bugün bu haldeyiz biz hakem hakem derken hakemlere toz kondurmayan sen gibilerin bugün konuşmaya hakkı yok ne takımı ne hocayı ne hakemi eleştiri hakkınız yok ! sizin bu romantizminiz polyannalığınız bugünlerin temellerini attı posbıyık gibilere düdüğü astıramazsan bugün alperler türer yarın bir başkası sen posbıyıgı savunursan yok aslında kabahat yancıda dersen bugün alpere laf etmeyeceksin manüplasyon esas böyle olurmuş die söyleme hakkın falan yok senin.

@Necmi
ben haftalardır hakeme değil mhk ya işaret ediyorum siz piyonlarla uğraşıyorsunuz
ne dedim palabıyıkla uğraşırsın vermezler maçına kara bıyığı verirler değişen hiç bir şey olmaz.
zamanında hakeme harcadığınız eforu mhk ya harcayacaktınız. ben geçen sene dedim daha
siz namoğlunu gs ile yarışırsak görün diye hani eski mesajlarımı bulup duruyorsunuz ya bunuda bulun
konu hakem falan değil siz hedef saptırmaya devam edin hadi söyleyin yönetim yüklensin bu hakeminde maçlarımıza verilmesini engellesin ne olacak başka bir hakem çıkmayacakmı baştakinin niyeti bozuksa
her hakeme laf ederek sadece hakem beğenmeyen camia ağlak taraftar konumuna düşersiniz.
büyüksen hedefinde büyük olacak düşmanında büyük olacak. piyonlarla uğraşmayacaksın.

Çevrimdışı Ensar

ben gerilimdir aman sükunettir falan anlamam masaya yumrugu vurup bu maçtan sonra hakemlerin de başlarınıda tffninde kurullarında anasını babasını yedi sülalesinin soy ağacını çıkarmayan bıraksın yönetimi

beşiktaşı sene başından beri kıtır kıtır kesiyorlar herkesde bir romantizm

yok hakemide yenecekmişiz

her deplasmanda penaltılarımız güme gidiyor

ama biz sükuneti korumalıyız gerilim yaramıyor hakemide yenecez kafasındayız.

talişkanın çekildiği pozisyona top outa çıkınca dön ver filipoviçe kırmızıyı şeref noksanı
abi çok haklısın, ama talisca mevzusuna katılmıyorum , o salak pozisyona devam edip sut çektiği için atagı tamamlamıs oldu

Çevrimdışı tangaz

ben haftalardır hakeme değil mhk ya işaret ediyorum siz piyonlarla uğraşıyorsunuz
ne dedim palabıyıkla uğraşırsın vermezler maçına kara bıyığı verirler değişen hiç bir şey olmaz.
zamanında hakeme harcadığınız eforu mhk ya harcayacaktınız. ben geçen sene dedim daha
siz namoğlunu gs ile yarışırsak görün diye hani eski mesajlarımı bulup duruyorsunuz ya bunuda bulun
konu hakem falan değil siz hedef saptırmaya devam edin hadi söyleyin yönetim yüklensin bu hakeminde maçlarımıza verilmesini engellesin ne olacak başka bir hakem çıkmayacakmı baştakinin niyeti bozuksa
her hakeme laf ederek sadece hakem beğenmeyen camia ağlak taraftar konumuna düşersiniz.
büyüksen hedefinde büyük olacak düşmanında büyük olacak. piyonlarla uğraşmayacaksın.

satranç bilirmisin?

krala vezire ulaşmak için önce piyonların kafasını koparacaksın

sen daha piyonlar tarafından silkeleniyorsun kalkmış tepedekini hedef alıyorsun...

Çevrimdışı tangaz

abi çok haklısın, ama talisca mevzusuna katılmıyorum , o salak pozisyona devam edip sut çektiği için atagı tamamlamıs oldu

iyide futbolda bir kuraldır bu oyuncu dewam ediyorsa avantajı oynatırsın oyun durunca da kartı verirsin... atağı tamamladı die kart vermemezlik olmazki basit bir kural bu dostum.

Çevrimdışı tuncaboylu

hiç bir ingiliz takımı taliscayı alamaz o parayıda çin takımları verir taliscada çine gitmez
gole giderken yapılan faulde atsa kendini yere rakip on kişi kalacak daha neye vurmaya çalışıyorsun.
Haha, burada da suçlu Talisca oldu yani.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: