Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 97 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5283717 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi tolga1903

bu arada küfürlü tezahuratın küfürsüz soylendigi ama tribünler tarafından algılanmadığı söyleniyor

Net duyuldu fenerbahce a...a.. diye küfür ettikleri biraz daha sürdürseler bein sesi kısardı saolsun diğer duyarlı tribünler engel oldu.

Çevrimdışı savaş altay

Rakibi bi kenara koyarsak kendi oyunumuzu artısı - eksisi ile sahaya yansıtmak hoşuma gitti.
Hoca'nın 2-0 dan sonra aynı şekilde devam edin öne gidin uyarısı şimdilik sakinleştirdi beni  :D
Love'ın golle buluşması, Negredo'ya moral verilmesi, Medelin hem stoperde hem orta sahada
bozulmadan aynı performansda oynaması, Talisca'nın özlenen ve beklenen gölü, Herşey harikaydı  :)
Performans artışları Babel - GG . Yerinde sayanlar Negredo - Quaresma.

Çevrimdışı Ensar

Net duyuldu fenerbahce a...a.. diye küfür ettikleri biraz daha sürdürseler bein sesi kısardı saolsun diğer duyarlı tribünler engel oldu.
olabilir dogrudur
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ensar

yalnız talisca carlos golü attı :D

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı cursedofdragon

yalnız talisca carlos golü attı :D

Quaresma adama topu bıraksa bu gollerden çok görücez de :D

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı kartalbayt

Uzun zaman sonra kanser olmadan maç izlemiş olmanın rahatlığı içindeyim. Takımın iştahı çok iyiydi. Umarım deplasmanlardaki durgunluğumuzu da geride bırakmış oluruz.
Maçta üzüldüğüm şey de gereksiz sarı kartlar görmemiz oldu, ilerde sıkıntı yaratabilir.

Çevrimdışı cursedofdragon

yalnız love kafa golü atamıyor ilginç bir şekilde al da at diye kaç kere top geliyor hep kalecinin üstüne nişanlıyor :D

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Ayrica sene baslamadan Talisca'nin performansini yukseltip dunya kupasina gitmesi halinde bonservisi alinip DK ardindan astronomik ucretlere satilabilecegini soylemistim. Talisca da Cenk yerine Negredo, Love gibi forvet (defalarca soyledim Cenk'in yanlis pozisyonda oynatildigini) oynamaya baslayinca Talisca da normale dondu. Meger ne isteksizlik varmis ne laubalilik, is tamamen onunde forvet oynamamasiyla alakaliymis. Isin ozu, ozellikle Bayern maclarinda iyi oynar ve Brezilya milli takimina girerse ne yapip edip bonservisi alinmali 3-5 demeden. Aboubakar konusunda paramiz yoktu, alamadik, fakat Talisca transferi simdiden iyi planlanmali performansi boyle devam ederse elden kacirmak buyuk aptallik olur. Ondan sonra ister oynatiriz ister DK'den sonra 40-50-60 neyse fantastik rakamlara Avrupa'ya satariz. Ama hazirlikli olmak lazim, Benfica'dan hic ses seda cikmiyor, kesin ayni seyi dusunuyorlar sessiz sedasiz kontrati bitirtip adami kendileri satacak. Aman uyanik olalim.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yalnız Atom karıncanın performansını atlamayalım :bandit:

Yine müthiş bir maç çıkardı zaten taraftarda defalarca Alkışlayarak hakkını verdi

Kimyamiz uyustu , uyusmaması imkansızdi zaten :D

Beşiktaş taraftarının en sevdiği oyuncu tipi kendisi , yıllardır bu tarz oyuncu eksiğimiz vardı iyi ki bizimlesin MEDEL :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Keyifli bir mac oldu. Takim presini iyi yaptik. Bu hirsi ve cabayi kalan butun maclarda gostermemiz lazim.

Love'in 3 kisi arasina dalip ayakta kalabilmesi cok iyi olacak bizim icin. Bayern karsisinda gol atacagina eminim.

Ayrica maci kacirmistim yanlis anlamadan, simdi ozeti izleyebildim. Taraftarin bir kisminin sacmalamasi inanilmaz boyutlarda. Quaresma en az 4 tane 100% golluk pas vermis, kiminde Talisca kiminde Love kacirmis. Gayet iyi oynamis, yorumlara bakinca ben de adam dokulmus falan saniyordum. Bazilari maclari baska bir sekilde izliyor galiba.

Bir de Negredo'ya saydirilmis da, tamam adam pozisyon kacirmis ama herkesin kacirdigi pozisyonlar var. En azindan Cenk gibi ceza sahasi disinda dolasip durmuyor. Diger oyuncular pozisyona girebiliyorsa en azindan icerde yerini bilen bir forvet olmasindan. Ha, sene sonu gonderilmeli mi? Gonderilmeli. Kesinlikle aradigimiz adam degil ama su an icin idare etmek zorunda.

Bu arada Vida aksıyor , hala uyum sağlayamadı

Önde oynamaya alışkın değil çok bariz belli ayağı zaten kötü bunu bizimle adı ilk geçtiğinde dile getirdik zaten defalarca

Şenol Hoca da söylemişti zaten  Vida geri kaçıyor diye bu önde oynamaya alışkın değil ama alışacak demekti..

Bu arada Konya macinda kimler sari kart sinirinda olacak?

Ayrica maci kacirmistim yanlis anlamadan, simdi ozeti izleyebildim. Taraftarin bir kisminin sacmalamasi inanilmaz boyutlarda. Quaresma en az 4 tane 100% golluk pas vermis, kiminde Talisca kiminde Love kacirmis. Gayet iyi oynamis, yorumlara bakinca ben de adam dokulmus falan saniyordum. Bazilari maclari baska bir sekilde izliyor galiba.

Bir de Negredo'ya saydirilmis da, tamam adam pozisyon kacirmis ama herkesin kacirdigi pozisyonlar var. En azindan Cenk gibi ceza sahasi disinda dolasip durmuyor. Diger oyuncular pozisyona girebiliyorsa en azindan icerde yerini bilen bir forvet olmasindan. Ha, sene sonu gonderilmeli mi? Gonderilmeli. Kesinlikle aradigimiz adam degil ama su an icin idare etmek zorunda.
Klasik abi adam harikalarda yaratsa gömülür burada

Bir laf var Adin çıkacağına canın çıksın diye

Kaçırdığı Gollere gelince adam zaten Gol atamıyor bu ne ilk ne de son

Ama bazen oyunu yavaşlatıyor buna bende kiziyorum alıyor topu aheste aheste cizgiye doğru gidiyor , tekte oynasa çok daha tehlikeli olacak ataklar
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2018, 21:59:37 Yunus Emre Dökmeci ]

Klasik abi adam haritalarda yaratsa gömülür burada

Bir laf var Adin çıkacağına canın çıksın diye

Kaçırdığı Gollere gelince adam zaten Gol atamıyor bu ne ilk ne de son

Ama bazen oyunu yavaşlatıyor buna bende kiziyorum alıyor topu aheste aheste cizgiye doğru gidiyor , tekte oynasa çok daha tehlikeli olacak ataklar

Evet bizim toplum ezbere konusmayi cok seviyor, arasira da sirf tipine takiyorlar adamin. Ilhan gitti diye sevinenler vardi zamaninda, sonra sampiyonluktan olunca anlamislardi kiymetini. Sene sonu zaten gidecek Quaresma su anda elimizde daha iyisi yok. Gol falan kacirsa da oyunu rakip yari sahaya yigmamiza yardimci oluyor, guzel pozisyonlar yaratiyor. Beni kizdiran yonu gol kacirmasi falan da degil, yorulup beynine oksijen gitmeyince yaptigi gereksiz agresiflikler. FB macindan once hocanin iyi uyarmasi lazim, FB anlasildi ki iyice nihilist olup cikmis gelip sahamizda da pislik yapacak takimi ve taraftari tahrik etmek isteyecekler. Kesinlikle Medel, Quaresma gibi parlayabilecek adamlar cok iyi uyarilmali mactan once.

Çevrimiçi underworld

Yanlız  Love havadan da çalışmaya başlarsa gangbang olucak.
Ama  yine de yerden  atın arkadaş !

Çevrimdışı Onur Küçük

Bugün Talisca'ya ayrı bir parantez açmak lazım. Hep eleştirirdim orta sahayı yeterince kullanmamasını. Bu nedenle oyundan kopuyor, orta sahanın etkinliğini azaltıyor, çevresindeki oyuncuları da bozuyordu. Ama bugün farklıydı. Orta sahayı doğru kullanan bu sayede ofansif olarak da  etkin, başta orta saha olmak üzere çevresindekilerin de etkinliğini artıran bir Talisca vardı. Doğru oynadı bugün. Hoca da yayıncı kuruluşa verdiği röportajda buna dikkat çekti zaten.

Artık özellikle de kapanan takımlara karşı savunmayı geriye çekip savunmadan uzun top şişirme, kanatlardan gelişigüzel ortalar açmalar, takımın orta sahasını boşaltıp ani, baskın oynamalar, Talisca'yı dar bir alanda 2. santrafor gibi oynatma fantezileri izlemek istemiyorum. Bu fanteziler yüzünden Anadolu takımlarına verilmeyecek puanları verdik. Hocanın rakibe göre doğru oyuncuları, doğru teknik, taktikle sahaya sürmesi lazım ki takım olarak doğru rotaya girelim.
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2018, 22:10:27 Onur Küçük ]

Çevrimdışı Dr.Zeck

Evet bizim toplum ezbere konusmayi cok seviyor, arasira da sirf tipine takiyorlar adamin. Ilhan gitti diye sevinenler vardi zamaninda, sonra sampiyonluktan olunca anlamislardi kiymetini. Sene sonu zaten gidecek Quaresma su anda elimizde daha iyisi yok. Gol falan kacirsa da oyunu rakip yari sahaya yigmamiza yardimci oluyor, guzel pozisyonlar yaratiyor. Beni kizdiran yonu gol kacirmasi falan da degil, yorulup beynine oksijen gitmeyince yaptigi gereksiz agresiflikler. FB macindan once hocanin iyi uyarmasi lazim, FB anlasildi ki iyice nihilist olup cikmis gelip sahamizda da pislik yapacak takimi ve taraftari tahrik etmek isteyecekler. Kesinlikle Medel, Quaresma gibi parlayabilecek adamlar cok iyi uyarilmali mactan once.

her yüzde yüz golu atacaklar diye birsey yok.. kaldıki verdiklerini gördün bide vermedikleri var.. sen özetleri izlemişsin macı izleyenlere ezbere konusuyor demek biraz sacma olmus sanki.

senin olayın youtube dan topcuları izleyip te begenmeye benzemiş.. sacma sapan top kayıplarınıda gördün mü..

herkes farklı düşünebilir bu benim düşüncem..

hakkını yemeyim bi 15  - 20 dk takım oyununa yakın bi oyun oynadı o zmn verdiği paslar falan güzeldi.. ama genele vurunca adam kendisini tatmin etmek için çıkıyor resmen sahaya..

yine sacma sapan bi frikik atmaya falan kalktı.. cok uzun uzun yazmaya gerek yok ama dediğim gibi bunlar benim düşüncem.. sizin gibi beğenenlerde vardır muhakkak.. sadece ezbere konuşuyrsun dediğin için yazdım.

her yüzde yüz golu atacaklar diye birsey yok.. kaldıki verdiklerini gördün bide vermedikleri var.. sen özetleri izlemişsin macı izleyenlere ezbere konusuyor demek biraz sacma olmus sanki.

senin olayın youtube dan topcuları izleyip te begenmeye benzemiş.. sacma sapan top kayıplarınıda gördün mü..

herkes farklı düşünebilir bu benim düşüncem..

hakkını yemeyim bi 15  - 20 dk takım oyununa yakın bi oyun oynadı o zmn verdiği paslar falan güzeldi.. ama genele vurunca adam kendisini tatmin etmek için çıkıyor resmen sahaya..

yine sacma sapan bi frikik atmaya falan kalktı.. cok uzun uzun yazmaya gerek yok ama dediğim gibi bunlar benim düşüncem.. sizin gibi beğenenlerde vardır muhakkak.. sadece ezbere konuşuyrsun dediğin için yazdım.

1 asisti var, hatirladigim net golluk 4 tane de pas vermis. O paslarin yarisi gol olsa maci 3 asistle bitirecekmis adam kalkip yerden yere vurulmasi komik oluyor. Mental eksikligi olmasa zaten 32'sinden once bize yolu dusmezdi. Bu saatten sonra da degisecek degil, zaten bu son yarim sezonu. Cikarsak yerine koyacak biri olsa gene neyse. Su an Tore yeni sakatliktan cikti, Lens istenen seviyede degil. Bir Caner var, zaten mactan once cikmasi gereken 11'e sola Caner'i saga Babel'i yazmistim ama hepimiz biliyoruz ki hoca da bunu yapmaz. O zaman mecbur destek vereceksin sezon bitene kadar. Sonra zaten Negredo, Quaresma gidecek cok adam var. Sene sonu az buz degisiklik olmayacak, ligdeki konuma bakilmaksizin durum bu, buyuk degisiklik geliyor ve mevcut kadronun da uzerinde bir takimin kurulmasi icin alt yapi hazirlaniyor. Genc, ciddi potansiyelli adamlar alinacak. Talisca da buyuk ihtimal takimda kalacak performansini surdururse.

Çevrimdışı arda

bu arada küfürlü tezahuratın küfürsüz soylendigi ama tribünler tarafından algılanmadığı söyleniyor

Küfürlü yada küfürsüz! Acılı yada acısız ketçap gibi bişey o tezahürat! Gereksiz ve bütün lezzeti kaçırıyor.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Bu arada Vida aksıyor , hala uyum sağlayamadı

Önde oynamaya alışkın değil çok bariz belli ayağı zaten kötü bunu bizimle adı ilk geçtiğinde dile getirdik zaten defalarca

Şenol Hoca da söylemişti zaten  Vida geri kaçıyor diye bu önde oynamaya alışkın değil ama alışacak demekti..
Herhalde alışacak hep böyle kalacak hali yok yeni geldi sonuçta önceki oynadığı takımlarda ki sistem farklı bizdeki farklı 1 kaç haftaya illa ki uyum sağlayacak müdahaleleri yerinde Oğuzhan Negredo varken Vida mı göze batıyor ?
Bayern maçına Ya pepe vida yada Pepe Medel çıkar.

adamlar stattan söylüyorlar yeni açık ısrarla küfür etti fenere.

Kapalıda ıslıkladı diye ceza almamak için.

Net onde oldugun macta alakasiz bicimde ilk ic saha macinda oynayacagin takima kufur edip takima ceza aldirmaya calisanlar varsa net mamalanmislardir mactan once. Taraftarimiz onunde oyunu cigirindan cikarmaktan cekinen, hakemi baski altina alamayacagini dusunen FB yonetimi ayak takimi 3-5 taraftarin cebine harclik koyup gidin FB'ye kufur edin demisse sasirmam. Yonetim arastirip bu salaklarin stada girmesini engellemeli sezon bitene kadar.

Çevrimdışı gastrula

ıslık konusunu maç başlığına yazdım buraya da kopyalayayım.

maçta yeni açıktaydım.

aslında "fenerbahçe .. .." melodisiyle aslında "fenerbahçe 15 gün kaldı" kaldı diye bağırdılar ama haliyle diğer tribünler onu anlamadı. ama yeni açık üstteki grup sebebini anlayamadığım şekilde bunu ısrarla tekrarlayarak diğer tribünleri de olaya katmaya çalıştı. ıslıklar o yüzdendi.

hayır adamların anlamadığı diğer tribünlerdeki taraftarlar bile küfürsüz olduğunu anlayamazken, bize ceza vermeye yer arayan federasyonun bunlar 15 gün kaldı dediler küfür yok diyeceklerini düşünmeleri. ne desem boş o gruba.

Etiketler: