Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5246381 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

ABİ çok ciddiyim Pektemek oynasin Kanatta

Ama Allah aşkına Kimse LENS demesin artık Lütfen..

quaresmaya verilen fırsatın yarısını ver quaresmadan faydalı oynar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Amcam “Dakika 80, Beşiktaş’ın elenmesi için 4 gol yemesi gerekiyor..
Neden Larin değil de Talisca?  diye sordu..

Cevap veremedim, boş boş suratına bakıyorum:)

Via FIRAT GÜNAYER
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Amcam “Dakika 80, Beşiktaş’ın elenmesi için 4 gol yemesi gerekiyor..
Neden Larin değil de Talisca?  diye sordu..

Cevap veremedim, boş boş suratına bakıyorum:)

Via FIRAT GÜNAYER
Bu firat da mal mal algi kasiyor
Hakemleri yazsin azicik

Çevrimdışı Erdem Ayaz

:o_o: :alala: :alala:

Sanırim ben başka maç izledim :bandit:
Quaresma gibi ayağında topu dakikalarca tutmuyor topla fazla oynamıyor Love a attığı pas da güzeldi ayrıca
eskiye göre Lens te hareketlenme var

Çevrimdışı cursedofdragon

beIN Sports, gelen tepkilerin ardından Bursaspor maçının tartışılan pozisyonlarını sonunda gösterdi!

Metin Tekin: "Love'ın pozisyonu kesinlikle penaltı."
Önder Özen: "%100 penaltı."

Çevrimdışı tangaz

Bu firat da mal mal algi kasiyor
Hakemleri yazsin azicik

camianın her uzvu ile bir olup top yekün hakemlere saldırması gerekiyor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Kupayı alacağız bu sene. Bring Fener on.

Çevrimiçi underworld

Yalniz Pektemek baya iyi oynadi. Hoca pektemektende bir golcu cikarirsa hocaya omurluk sozlesme imzalatalim : )
Golcüden ziyade  if ye tam evrilirse iyi ekmek  yer.
Umarım  bu konuda  kafasını  kullanır

Çevrimiçi tolga1903

:o_o: :alala: :alala:

Sanırim ben başka maç izledim :bandit:

Hayır quaresma'nın bulduğu gol pozisyonunu atma yüzdesi %95 falan da biz mi bilmiyoruz maç başlığında da oha bu nası kaçar falan diye isyan ettin lense? Ceza sahasında topla quaresma buluşunca heyecanlanan dünyada tek sen varsın sanırım eğer lensi begenmediysen yerine istediğin adamdan neyi eksik yaptığını bi soyleyiver

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Su Necip'in kartı ile bu ülkede hakemlerin ve yönetimlerinin ne kadar boktan ve malca oldugunun kanıtıdır. Tez zamanda yabancı hakem gelsin o zaman daha kaliteli bir lig izleriz kesinlikle.

Çevrimiçi ferdi1903

Arkadas
Bayern 6 atti bugun
Marsilya 9 atti
Biz ikina ikina 1-0 cikartabildik

Yettii haaa

Ne kabiz takimdir arkadas. Tamam bastan kabul ediyom gol de atabilen modelleri bu oyuncularin bizde oynamaz beklentim fazla degil, pesin olarak imzaliyorum bunu ama arkadas ara sira gol atin yemin ediyom ya

Tolgayin ligde kac golu var, senelerdir oynuyor
Yahu kabizsin falan ama yilda 1-2 tiklatirsin, atiba bile 2-3 tikliyo

cok büyük sikinti, orta saha oyuncularin gole katkisi saka gibi, talisca haric

oguzhan tolgay atiba q7 adamlar resmen gol özürlüsü iste golcülerimiz tutukluk yapti anda

maclari ya ikina ikina aliyoruz yada zar zor berabere

Çevrimiçi ferdi1903

beIN Sports, gelen tepkilerin ardından Bursaspor maçının tartışılan pozisyonlarını sonunda gösterdi!

Metin Tekin: "Love'ın pozisyonu kesinlikle penaltı."
Önder Özen: "%100 penaltı."

macdab sonra cok bekledim o pozisyonu, mac esnasinda delirdim resmen o penalti pozisyonunu göstermediler

Çevrimdışı tangaz

Hayır quaresma'nın bulduğu gol pozisyonunu atma yüzdesi %95 falan da biz mi bilmiyoruz maç başlığında da oha bu nası kaçar falan diye isyan ettin lense? Ceza sahasında topla quaresma buluşunca heyecanlanan dünyada tek sen varsın sanırım eğer lensi begenmediysen yerine istediğin adamdan neyi eksik yaptığını bi soyleyiver

+1903

adam dışardan şut çekti ona bile al şimdi de direğe nişanladı diyordu maç başlığında 

forum forum olalı böyle gömü görmemiştir öle kazma kürek ekskavatör falan da değil direkt dinamitliyordu lensin altını

Çevrimiçi mellfred

Şu dallama hakemi bi tarafa koyarsak hocanın değişiklikleri nedir allasen
Dakka 87’de Quaresma girmese nolur
Taliscayı forvet alacağına larini al da görelim yahu
Atiba değil de Fatih girip tecrübelense azıcık nolur

quaresmaya verilen fırsatın yarısını ver quaresmadan faydalı oynar
Ya bırak abi al birini vur ötekine

Biri Gol yediriyor öteki de çatır çatır puan kaybettiriyor

Bursa maçında 1 matereden Haruna nisanlamasa 3 puan

Ts macinda pas verse 3 puan

Bu 2 maçta 4 puan biraktik

10 gunde 3 mac yaptik 270 dakika eder bunun 230 dakikasinda sahada kaldi daha ne kadar sure alacak ? peki ne yapti ? Koca bir hic

Neymis pozisyona giriyormus aman ne kadar buyuk bir olay :D :D

1 metreden kaleciye nisanladiktan sonra , yine 2 metreden bos kaleye topu yuvarlayamadiktan sonra ne yapayım onun pozısyona girmesini :alala:

Çevrimiçi mellfred

Şu dallama hakemi bi tarafa koyarsak hocanın değişiklikleri nedir allasen
Dakka 87’de Quaresma girmese nolur
Taliscayı forvet alacağına larini al da görelim yahu
Atiba değil de Fatih girip tecrübelense azıcık nolur
Edit :Atiba yazmışım adri olacaktı

Çevrimiçi Sinan66

bu q7 nin maç basi primi mi var yoksa  ?  :)

Çevrimdışı caner.eryigit

Hilelerle, tedbirlerle çalınmış olan hakkın vebali adalet günü çalan adamın boynunda kalır. – Mevlâna.Biz yine Şeref’imizle oynayıp Hakkımızla kazanacağız inşallah.Siz istediğiniz kadar masa başı oyunları yapın istediğiniz pisliği arsızlığı hainliği yapmaya devam edin sizin bir hesabınız varsa Allah’ında bir hesabı var!kısa vadede kazandığınızı da zannedebilirsiniz ama gerçekte hep kaybeden siz olacaksınız!çok şükür ki Beşiktaş’lıyım!!!

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Lens bu macta benim hoşuma gitti. Son vuruşları berbat orasi ayrı. Ama sonucta pozisyona giriyor, cabalıyor, verkaç falan yapmaya calısıyor. Ayrıca adam eksiltmesi iyi yani. Sorunu ritim sadece. Sürekli oynatmamız lazım..
Vagner love da iyiydi bence. Negredo kadar hantal degil. Takımı begendim ben. Bu takımın 4, 5 hatta daha fazla mac galibiyet serisi yapacak gücü var. Sadece biraz ciddiyet, biraz konsantrasyon, biraz daha istek...

Çevrimiçi tolga1903

+1903

adam dışardan şut çekti ona bile al şimdi de direğe nişanladı diyordu maç başlığında 

forum forum olalı böyle gömü görmemiştir öle kazma kürek ekskavatör falan da değil direkt dinamitliyordu lensin altını

Ben lens'i gayet beğendim abi bu maçta hiç sanmıyorum ama devamlı 11 çıkmasını çok isterim varsın takım 5 tane sacma sapan orta az açsın hem duran toplara salça olan saatte 10km hızıyla 5 kişinin arasına girmeye çalışan arkadaş olmadan daha bi takım görüntüsü veririz belki.

Çevrimdışı celiker1

Bu takım ve golcüler bir gün birine patlayacak ama bakalım kime denk gelecek :alala: Ah be Fb maçının ilk 15 dakikası 1 gol be tanrım :money:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Yalnız fb ile eşlesecegiz buyuk ihtimalle. Fikstür daha da sıkışacak. Fb maçlarında psikolojik olarak kırılmalar yaşamayız umarım. Hakemlerin derbilerdeki tutumları malum. Zaten zor fikstür var. Bir de sacma kırmızı kartlar falan görürsek iyice zorlaşır işimiz. Giresun tur atlasın ve bu iş huzur içinde cözülsün :evillol:

Quaresma gibi ayağında topu dakikalarca tutmuyor topla fazla oynamıyor Love a attığı pas da güzeldi ayrıca
eskiye göre Lens te hareketlenme var
Bu hareketlenmis hali ise vay bizim halimize

2 metreden bomboş kaleye atamayan bendim , 20 metreden frikiği stadın dışına yollayan da bendim peki siz haklısınız

Lens mükemmel Lens Robben tamm

Çevrimdışı Orhan_

Lens süre aldığı vakit Quaresma'dan daha faydalı olacağını kanıtladı. Pozisyona giriyor. POZİSYONA GİRİYOR. Bir kez daha yazdım zira alternatifi oynadığı vakit olabilecek pozisyonlar da tercih sebebiyle olamıyor. Love'u da genelin aksine 2 maçta da beğendim. Bir hareket getirdi. Daha da iyi olacaktır.

Çevrimdışı Librarius

Lens oynamalı arkadas. Boş boş ortalar yerine golu düşünen, cezasahasina hareketlenen kanatlara ihtiyacımız var. Lens bugun cok iyidir. Gol tacirdi ama pozsityonlara girmesi bile iyi. Bugun kacar, yarin kacar ama mutlaka atacaktır.
Bu arada Bayern Munich deplasmanında Lens oynamalı. Kontra icin en uygun adamimizdir. Lensle devam.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Etiketler: