Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 299 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5236607 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mrred

Dalga mı geçiyorsun? Saçma sapan takıntılarıyla bu başarısızlığın esas müsebbibidir Şenol Güneş.
Her yıl şampiyon olmamızın sözünü mü aldık ? Garantisi mi var ? Kendinizi böyle şartlamayın sonuçta rakiplerimiz var ve onlarda bizim kadar istiyor. Şenol Güneş gitsin demek çözüm değil bunlar duygusal reaksiyonlar
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Medel ve canla mücadele edenlerin harici bu formayı terletmeyen tınlamayan kendisini formadan yüksekte gören oyuncularımıza yazıklar olsun.Daha akhisar maçında şampiyonluğu bıraktınız yüzyılın kadrosu denen kadroyla bize bu rezilliği izletmekte kimin emeği geçtiğiyse hepsine yazıkklar olsun.Bu mesajımdan dolayı banlanabilirim de ama bunlara tepkisini göstermeyen nede olsa Beşiktaş forması giyiyor diyip bunları koruyanlara da yazıklar olsun.
Beşiktaş forması kutsaldır bir kaç ruhsuz oyuncumuz o formayı giymesin çıksın çıplak oynasın.

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Şampiyon olmamak değil de bu maaş yüküyle GS'nin sonuna benzemek koyar bana.

Bir sene şampiyon diğer sene 5. olmayalım, bir denge yakalayalım, 1-2'den ayrılmayalım uzun bir periyotta.

Çevrimdışı tangaz

bakın vida masum demiyorum ilk golde yanlış anlaşılmasın bir kaleci kornerde topu alamayacaksa kaleyi terk etmeyecek diyorum
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı f_madida

Orta sahan dönmüş yol geçen hanına
Defans ne yapsın? orta saha çabuk geçilince tüm yük defansa kalıyor Orta saha da Oğuzhan zayıf halka konumuna düşüyor Atiba gibi defansif uzun boylu bir orta saha gerek yazık oldu bu yaş ortalaması ile buraya kadar
Hoca nın bir suçu yok bu işin bu durumun tek sorumlusu Başkan oluyor yaptığı transfer tercihleri tam anlamıyla bir facia Lens ve negredo dan hiçbir meyve göremedik Tosic kendi kalesine atıyor diye serzenişte bulunurken Negredo çıktı bu defa
Bukadar berbat bir takıma karşı kazanmak için bukadar ecel teri döken bir takımın şampiyon olma ihtimali yok
Üzgünüz diyecek fazla birşey yok.

Takim olarak kotuyuz, defans da hucumdan basliyor asllinda. 2015-2016 sezonu ileride rakibin ayagindaki topa gidip basiyordu bizim topcular simdi hepsi izliyor. Gostermelik rakibe 6-7 metre mesafe yaklasip topu izliyorlar, sorsan pres yaptik diyecekler. Jose Sosa'nin en onemli ozelliklerinden biri buydu, top rakipteyken Gomez'le birlikte bir kapatiyordu defans oyuncusunu adam pas veremez hale geliyordu. Pres dedigin topa giderek yapilir maci izleyerek degil.

Ha bir de Olcay'in hakkini yemisiz, olumune oynuyordu rakibi cikartmiyordu kendi kanadindan. Simdi bakiyoruz Lens efendi keyfine gore geziyor, Quaresma arada bir var bir yok. Talisca kardesimize de Brezilyada ogretmemisler pres nedir diye, iyi niyetli gitmeye calisiyor bazen ama hep toptan uzak boyle bir korkak cekingen aman ayagima birsey olmasin diyerek geliyor. Nerede Sosa-Gomez-Olcayli takimin presi nerede Lens-Negredo-Taliscanin topu izlemesi. Yani Medel de olmasa su takimda topu kapmaya giden oyuncu yok neredeyse.   
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Orhan_

bakın vida masum demiyorum ilk golde yanlış anlaşılmasın bir kaleci kornerde topu alamayacaksa kaleyi terk etmeyecek diyorum

Abi bu gerçekliği defalarca açıklamana gerek yok. Alamayacağın topa çıkarsan kaleni de boş bırakırsın, defans oyuncularını da dağıtırsın. Niye itiraz geliyor buna anlamıyorum. Fabri'nin hatası var pozisyonda.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Bugun defans hattinda hata yapmayan bir Caner var o da 10 dakikada 1 asist yapti.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Forvet: Bilinmiş 2-3 önemli takımda oynamış yıldız al taraftar havaya girsin
Defans: 1 tane üst düzey yıldız al nasıl olsa defansı toplar diyip orda ki en önemli adamı sat

Orta Saha: Bu bölge o kadar önemli degil gurbetçi veya vasıfsız genç futbolcu al nasıl olsa önemli değil
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Orhan_

Bizim Tolgay diye bir oyuncumuz vardı? Yeni sözleşme falan yaptık. Ne oldu ona yahu? Sakat falan mı? Yoksa Şenol Güneş'in adaletine mi takıldı?

Fabri hatalıydı orada evet. Hata kısmını %40 fabri %60 medel dedim ben. Negredo nasıl çıkarsın onu? Hiç orada olmayabilirdi santrafor adam, en azından denedi, kimse dokunmasa zaten gol oluyor. Fabri fazlasıyla telafi etti zaten ikinci yarı.

Gol yemememiz mucize bence ikinci yarı. Ortasaha inanılmaz rahat geçildi. Ortasahası olmayan EPL maçıydı.

Çevrimdışı tangaz

Ya abi tamam hocaya kızalım gömelim öldürelim de(senin özelinde demiyorum) bu kadar sıfır reaksiyon vermesini takımın kabul edemiyorum!bu Arada sen ne zaman 3-5 desen puan kaybediyoruz.

ben mi sahaya çıkıyorum caner yapma allah aşkına mal mal gol yiyip karşı karşıya 3 tane golü atamazsak son paslarda zıçarsak yanda hoca aladdinin lambadan çıkması ile ancak işe yarayabilecek müdahaleler yaparsa maçı nasıl alacaz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Zafer55

Formda bir Tore bu Jermain Lensi cig cig yer. Gokhan'a cok laf ettik haketti de ama Lens Gokhan'in yaninda futbolcu degil kimse kusura bakmasin.
Formsuz töre de çiğ çiğ yer. Hatta ironi yada mubalağa yapmıyorum. Şu 10 dakikalık pektemek performansını lens geldiğinden beri toplamda göstermedi.Hoş ben bu akşam 10dakikalık pektemeği 80 dakikalık oğuzhanda da görmedim ya. Ne yalan söyleyim yıllar sonra ilkn defa takdir ettim. Lens oynayacağına pekto oynasın yada kız takımının stoperi oynasın. Bu nedir ya :s20:

Çevrimdışı Berat

Tamer Tuna başımızda olsaydı herhalde bu kadro ile 37 puandan fazla alırdı, yardımcı istemem(!)

Çevrimiçi mellfred

Bir adam aynı pozisyonda bomboş olan takım arkadaşına 1000.kez vermeyip çekip berbat şut çekerse o adama ne denir?

Kral diyorlar

Çevrimdışı tangaz

Abi bu gerçekliği defalarca açıklamana gerek yok. Alamayacağın topa çıkarsan kaleni de boş bırakırsın, defans oyuncularını da dağıtırsın. Niye itiraz geliyor buna anlamıyorum. Fabri'nin hatası var pozisyonda.

arkadaşlar kaçırıyor yada gençliklerinden bilmiyor olabilirler ve sabırla açıklıyorum

Çevrimiçi mellfred

Ne Talisca Sosa'yı ikame edebildi, ne Lens Töre'yi ne de Negredo Gomez'i. (Attığı gol müthişti, kalite kokuyor, pasları da öyle ama asıl işi o değil işte)

İsimler iyileşmiş görünebilir ama pozisyonlar özelinde daha geriye gittik. Sorun da bu.

Çevrimdışı caner.eryigit

ben mi sahaya çıkıyorum caner yapma allah aşkına mal mal gol yiyip karşı karşıya 3 tane golü atamazsak son paslarda zıçarsak yanda hoca aladdinin lambadan çıkması ile ancak işe yarayabilecek müdahaleler yaparsa maçı nasıl alacaz
Peki sence sorun ne abi?deplasmanda en rahat kazanan takım nasıl bu hale geldi?15 maç 6 galibiyet?

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Son 5 maçta 1 beraberlik almis takimdan ilk yarıda nasıl 2 gol yediğini düşünmek lazim bence. Zaten atamıyorsun onu anladık zaten. Yeme bari. Tekrarlıyorum her mac gol yiyen takim şampiyon filan olamaz.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Fabri hatalıydı orada evet. Hata kısmını %40 fabri %60 medel dedim ben. Negredo nasıl çıkarsın onu? Hiç orada olmayabilirdi santrafor adam, en azından denedi, kimse dokunmasa zaten gol oluyor. Fabri fazlasıyla telafi etti zaten ikinci yarı.

Gol yemememiz mucize bence ikinci yarı. Ortasaha inanılmaz rahat geçildi. Ortasahası olmayan EPL maçıydı.

ilk golde en masum hata negredoda velev ki çıkarsaydı kahramandı medel seviyesindeki adam o ıskayı geçmemeliydi

Negredo-Love beraber oynasa bence ikisi en az 20 gol atar kalan maçlarda. (TK dahil) ama bilmiyorum hoca radikal bir karar alıp 4-4-2'ye geçer mi. Çok iyi anlaştılar bugün.

Çevrimdışı mrred

Şampiyonlar liginde final oynayıp kupayı alamasak final oynadığımız takımda aynı zamanda şampiyonlar ligine direkt katılım hakkını daha önce elde etmiş olsa biz doğrudan katılabiliyor muyuz ?
The great gig in the sky

ilk golde en masum hata negredoda velev ki çıkarsaydı kahramandı medel seviyesindeki adam o ıskayı geçmemeliydi

Aynen abi.

Çevrimdışı Kutay

Bir adam aynı pozisyonda bomboş olan takım arkadaşına 1000.kez vermeyip çekip berbat şut çekerse o adama ne denir?

şurada şu meşhur trivelasıyla pas verseydi şu an bu kötü oyuna rağmen umudumuz devam edecekti  :bandit:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI