Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 104 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5283237 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı caner.eryigit

malatya ve kayseri maçından sonra da yazdıklarını söyledik ama olmadı. düzelecek gibi durmuyor
Şimdi yeterince zaman var lig oynanırken yarış devam ederken yapamıyorsun ama şimdi herşey için imkan var.kafası burada olmayan oyuncular var vücut dilleri belli ediyor zaten gerekeni yapacaksın.kimsenin tribini çekecek değiliz bu saatten snr tabela ortada kusura bakmayacaklar o arkadaşlar ayrılmak isteyene kapı orada hadi abicim kimse bu camiadan büyük değil oyuncuya endeksli hiç değiliz aidiyet duymayan herkes kendi yoluna!

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Benteke de gelmeyi çok istiyormuş ama hoca Gignac a daha sıcak bakıyormuş ayrıyeten sağ bek alınacak diyorlar 10 numara içinde devre arası Sosa olabilir diyorlar Ama sosa gelmez ben sanmıyorum.

Çevrimdışı b.damatoglu

Bence ortalar sigir gibi kullanildigindan gol bulamiyoruz. Ortalar surekli 1.5 metre yukseklikten on direge giderse hava topu ustunlugun neye yarar, nasil vuracak bu adamlar?
Millet ne organizasyonlar yapıyolar kornerlerde. Kısa kullanıyor, dışarıya kesiyorlar, barça bir ara hiç orta olarak kullanmıyordu.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı BORAN

Hemen söyleyeyim.

Her şeyden önce, Negredo'nun yerinde olsam, derdim ki 'ben buraya nasıl geldim'. Sonra da şöyle devam ederdim... 'Manchester City görmüş adamım, 5 senedir sürünüyorum. 5 senede 5 takım değiştirdim, 139 maç oynamışım, 31 gol atabilmişim (Manisaspor'a attıklarım dahil). Manchester City'den Valencia'ya, oradan Middlesbrough'ya, oradan da Beşiktaş'a 'düşmüşüm' (darılmaca yok)... Şimdi de önümde Cenk diye ortalama bir golcü var, kadroya giremiyorum. Ben herhalde yeterince çalışmıyorum.'

'Hoca bana haksızlık ediyor, ben koskoca Negredo'yum, Cenk denen herif benden iyi değil' diye düşünmeyip özeleştiri yapardım.

Lens'in yerinde olsam, Beşiktaş gibi bir kulüpte yer bulup, bir de üstüne para aldığım için her gece yatarken dua ederdim. 'Daha 30 yaşındayım. Son 2 senede 3 takım değiştirdim, 2,5 sezonda topu topu 50 maç oynayabilmişim. Önümde de öyle ya da böyle, bir dünya yıldızı var. Herif serseri merseri ama, Barcelona'da, Porto'da, İnter'de oynamış, Beşiktaş'ta asist kralı olmuş, taraftar da seviyor... Benim bu herifi geçebilmem için eşekler gibi çalışmam lazım, oyuna son 5 dakikada bile girsem, girer girmez öyle bir depar atayım, öyle bir mücadele edeyim ki, helal olsun çocuğa desinler' derdim.

'Kendimi geliştirmem lazım' diyen kazanır. 'Beni nasıl oynatmaz yeaa' diyen kaybeder.

Medel kazandı, Tolgay kazandı, Cenk kazandı, Tosic kazandı, Babel kazandı, Orkan yavaş yavaş kazanmaya başladı... Darısı bu arkadaşların başına diyelim...

Bugün izlediğin oyunda Cenk'in saha içinde gezinişi, yer tutuşu, boş koşusu vs bunların Negredo'nun üstünde bir performans sergilediğini düşünüyor musun peki ?

BENCE biri ileri uçta oynayan topçu diğeri sol kanat.

Çevrimdışı EMİR EMRE

15 korner 50 orta ile gol gelmedi beyler. Deplasmanda son iki golumuz de penaltidan.

Fener iki haftadir iki ortayla puan aliyor. Taktik yanlis. Yanlis kere yanlis. Hadi yanlista dirertik neden kafayi vuracak adam cikiyor.

Bu gunu tarihten silmek isterdim. Sadece yenildik diye degil hic umut vermiyoruz diye. Bile bile yanlis yapmaktan sikilmadik diye.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Benteke de gelmeyi çok istiyormuş ama hoca Gignac a daha sıcak bakıyormuş ayrıyeten sağ bek alınacak diyorlar 10 numara içinde devre arası Sosa olabilir diyorlar Ama sosa gelmez ben sanmıyorum.

Sosa'yi isteyen yok zaten. Tutturdu millet pas oyunu, ucgen mucgen. Gelecek degil de, gelse de hic bir sey yapamaz Sosa bu kadar net.

Çevrimdışı ozankarakoc

Bugün izlediğin oyunda Cenk'in saha içinde gezinişi, yer tutuşu, boş koşusu vs bunların Negredo'nun üstünde bir performans sergilediğini düşünüyor musun peki ?

BENCE biri ileri uçta oynayan topçu diğeri sol kanat.

Kesinlikle düşünmüyorum. Özellikle bugün için... Medel'in yerine Tolga Zengin girseydi daha az şaşırırdım Negredo'nun çıkıp Cenk'in girmesinden...

Ama genel olarak Negredo'nun Cenk'ten daha verimli bir oyuncu olduğunu da düşünmüyorum. Bence ikisi de aynı. Negredo oynasa 'neden Cenk oynamıyor' deriz, Cenk oynasa da tam tersini... Yok birbirinden farkları (katkı anlamında)...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Kesinlikle düşünmüyorum. Özellikle bugün için... Medel'in yerine Tolga Zengin girseydi daha az şaşırırdım Negredo'nun çıkıp Cenk'in girmesinden...

Ama genel olarak Negredo'nun Cenk'ten daha verimli bir oyuncu olduğunu da düşünmüyorum. Bence ikisi de aynı. Negredo oynasa 'neden Cenk oynamıyor' deriz, Cenk oynasa da tam tersini... Yok birbirinden farkları (katkı anlamında)...
aynen öyle  :claps: :claps:

Çevrimdışı mayguntr

formasyon veya oyuncu isimlerini tartışan arkadaşlar, abiler hocanın çok güzel dikkat edilmesi gereken bir açıklaması var. hangi kadroyla çıksaydık 2-1 yenilirdik diye.  Oyun anlayışımız, hocanın taktiğinin sonucu bu 2-1 ve kazanılan 30 puan. Oyuncularla çok da bir alakası yok. 

Çevrimdışı BORAN

Ben öyle düşünmüyorum.
Lütfen maçın tamamını veyahut Negredo'nun oyununu ve cenk'in oyununu oturup tekrar izlemelisin.
Cenk kutuya girmiyor, stoperleri yanıltıcı koşu yapmıyor, stoperleri alıp gezdirmiyor, stoperlerle boğuşmuyor, yay etrafında sürekli dolanıyor ve bu da diğer oyunculara yük bindiriyor adam eksiltip senin diğer oyuncularına boş alan yaratmıyor.
birde Negredo'yu tek başına izle lütfen rica ediyorum sadece bu oyuncuları tek başına izleyip bak ve öyle yorum yap, tecrübeli ileri uç oyuncusunun ne yapması gerekiyorsa yapıyor adam, bunu geçen sezon Aboubakar da yapıyordu fakat adam gene 11'e direkt yazılıyordu geçen sene Aboubakar kaç maç bizi ipten aldı sırf bu saydığım özellikler sayesinde.

Cenk'in olup olabileceği en uç nokta bu tabii kendini geliştirmedikçe yahu sen içeri girmezsen seninle beraber kimse girmez kim gelsin kutuya, geçen osmanlı maçı ve bu maç bak bakalım Negredo kutudayken arkasından kaç adam girmiş kutuya ?

ha savunduğumdan değilde bari o bütün takımın sadece çift sayılı alternatifleri olmasına rağmen tek bir alternatifimiz vaz geçilmez kanat oyuncumuzun ortaları da belki bu sayede değerlenir. tabi o ortalarda arka direk ve ön direk haricinde aksiyon bölgesi penaltı noktası üzerine gelirse.

Çevrimdışı ozankarakoc

Bence ortalar sigir gibi kullanildigindan gol bulamiyoruz. Ortalar surekli 1.5 metre yukseklikten on direge giderse hava topu ustunlugun neye yarar, nasil vuracak bu adamlar?

Peki kaç 'gollük orta' yapılması gerekiyor mesela bir maçta? Düşüncenizi merak ettiğim için soruyorum. Sivas maçında 5 yüzde yüz gollük orta var. Yüzde yüz gollük... Öyle ceza sahasına düştü, karambol oldu, dönen top çarptı falan değil. Adrese teslim 5 pırıl pırıl orta... Bunun 12 mi olması lazım mesela? Böyle bir şey mümkün mü? Bence değil. Bayern Münich'in bile %17 orta isabetiyle oynadığını görüyoruz. Ribery'ler, Robben'ler, Costa'lar, Lewandowski'ler varken...

Adam sağdan gidiyor, 'hadi oğlum' diyorsun, orta yapıyor, ön direğe geliyor, defans oyuncusu çıkarıyor, 'allah belanı versin, öyle ortamı olur' deyip hemen kellesini alıveriyoruz. 5 tane yüzde yüz gollük orta heba olmuş, ona bir şey diyemiyoruz. Üstelik içerde kafa vurmayı bekleyenler de 15 yılda 16 gol atan Tosic, 16 yılda 20 gol atan Pepe, 200 maçta 10 gol atan Atiba...

Faturayı, ortayı yapanlara ya da orta kalitesine keserek bir yere varabileceğimizi sanmıyorum. (Malum vatandaşın disiplinsiz hareketlerini, triplerini falan tamamen ayrı bir yere koyarak söylüyorum bunu... Kimseyi koruduğum yok, yine Quaresma manyağı yapmayın beni sakın...)

Çevrimiçi Savaş

Hocaya karşı tüm saygımı bu akşam kaybettim ben.

Aynı oyunu Cenk oynasa çıkartır mıydı 45'de bilmiyorum.

Bu sezon hoca Negredo ve Lens hariç 45'de kimi çıkarmış bana bir söyler misiniz?

Bu akşam bu iki oyuncuya karşı bir önyargı olduğunu iliklerime kadar hissettim.

Lens'in tüm özgüveni zaten çok önceden gitmişti bu akşam da Negredo'yu kaybettik. Kiralık olan tüm oyuncuları oynattık parlattık, bizim bonservisli oyuncularımızı kaybettik..

O kadar üzgünüm ki anlatamam. Yazıklar olsun bu inada. Yazıklar olsun.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ozankarakoc

Ben öyle düşünmüyorum.
Lütfen maçın tamamını veyahut Negredo'nun oyununu ve cenk'in oyununu oturup tekrar izlemelisin.
Cenk kutuya girmiyor, stoperleri yanıltıcı koşu yapmıyor, stoperleri alıp gezdirmiyor, stoperlerle boğuşmuyor, yay etrafında sürekli dolanıyor ve bu da diğer oyunculara yük bindiriyor adam eksiltip senin diğer oyuncularına boş alan yaratmıyor.
birde Negredo'yu tek başına izle lütfen rica ediyorum sadece bu oyuncuları tek başına izleyip bak ve öyle yorum yap, tecrübeli ileri uç oyuncusunun ne yapması gerekiyorsa yapıyor adam, bunu geçen sezon Aboubakar da yapıyordu fakat adam gene 11'e direkt yazılıyordu geçen sene Aboubakar kaç maç bizi ipten aldı sırf bu saydığım özellikler sayesinde.

Cenk'in olup olabileceği en uç nokta bu tabii kendini geliştirmedikçe yahu sen içeri girmezsen seninle beraber kimse girmez kim gelsin kutuya, geçen osmanlı maçı ve bu maç bak bakalım Negredo kutudayken arkasından kaç adam girmiş kutuya ?

ha savunduğumdan değilde bari o bütün takımın sadece çift sayılı alternatifleri olmasına rağmen tek bir alternatifimiz vaz geçilmez kanat oyuncumuzun ortaları da belki bu sayede değerlenir. tabi o ortalarda arka direk ve ön direk haricinde aksiyon bölgesi penaltı noktası üzerine gelirse.

İşaretli kısma %100 katılıyorum. Tamamen aynı fikirdeyim. Ama benzer bir şekilde Negredo'yu anlatmak da mümkün. O da topu ayağında Cenk kadar iyi saklayamıyor, Cenk gibi arkası dönükken bile kaleye şut atmayı düşünmüyor, aklında kale yok gibi davranıyor, Cenk gibi uzaktan sert ve sürpriz şutlar atamıyor, top onun ayağına geldiğinde 'off ayağına oturursa top kaleciyle beraber içeri girer' diyemiyorsun, vuruşları Cenk kadar net değil, Cenk kadar iyi top süremiyor...

İkisi de 100 üzerinden 70'lik golcüler. Bugün Negredo daha çok katkı sağladı, Cenk silik kaldı. Haftaya Cenk iki sürpriz gol atıp yıldızlaşır, Negredo ikinci yarıda girer, ayağına top değmez. Bu iki oyuncunun, vasatın üzerine çıktığını hiçbir zaman göremeyeceğiz bana göre. 'Cenkaver', 'Dünya yıldızı Cenk', 'Cenk 50 milyon euro' manşetleri hep gazlamaydı... Bugün gerçekten Crystal Palace'a, Juventus'a falan 20 milyona satabilirsek Cenk'i, dünya transfer tarihinin en büyük başarısı olur bence :)

Çevrimdışı kyiv

Şenol Güneş'in elinde  açık ara Türkiyenin en iyi kadrosu var ama Hoca sağolsun kadrodan verim almamak adına elinden geleni yapıyor. Negredoyu sene başından beri eleştirdik ve hatta bana kalırsa ispanyol santrafor almak en büyük yanlışlıktı ama bir şekilde sözleşme imzalandı ve biz yola Negredo ile çıktık ve bu adam son haftalarda bir şekilde sene başıyla kıyaslayacak olursak kımıldamaya başlamış şimdi ne gereği var bu adamın motivasyonunu yerle bir etmeye? Hocanın adaletinden derin endişelerim var. Quaresma ve Cenk başta olmak üzere Hocanın bunlara farklı yaklaştığı kesin. Şimdi kendi iş hayatımızdan örnek verelim Genel Müdür,Müdür,Amir vs. yaptığımız hatalarda bizi fırçalayıp benzer durumda bir başka çalışanı cezalandırmayıp habire yeni fırsatlar yaratıyorsa benim o genel müdüre inancım kalmaz eminim hiç kimseninde kalmaz ve hatta onun için birşey yapmak bile içimizden gelmez. Hepimiz etten kemikteniz etkiye tepki meselesi. Şimdi 2. yarıda ne değişecek ki bu futbolcular yeniden motive olsun? Hocada teknik taktikten ziyade motivasyon ve adalet konularında sıkıntı büyük. Zaten bu takımın birbiri peşi sıra bu kadar puan kaybını da kimse sadece ilerde çoğalamıyoruz, pozisyon üretemiyoruz ile açıklayamaz. Bu durumu çözmesi gereken Hoca haftalardır bunu çözebilmiş değil.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

+5297526812878657654378687675
günün tespiti
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ozankarakoc

Hocaya karşı tüm saygımı bu akşam kaybettim ben.

Aynı oyunu Cenk oynasa çıkartır mıydı 45'de bilmiyorum.

Bu sezon hoca Negredo ve Lens hariç 45'de kimi çıkarmış bana bir söyler misiniz?

Bu akşam bu iki oyuncuya karşı bir önyargı olduğunu iliklerime kadar hissettim.

Lens'in tüm özgüveni zaten çok önceden gitmişti bu akşam da Negredo'yu kaybettik. Kiralık olan tüm oyuncuları oynattık parlattık, bizim bonservisli oyuncularımızı kaybettik..

O kadar üzgünüm ki anlatamam. Yazıklar olsun bu inada. Yazıklar olsun.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyuna katkısı falan, her şey bir yana... Penaltıdan da olsa, 'gol atmış' bir forvet oyuncusunu, maç 1-1 giderken 45'te çıkarmak çok tuhaf bir hareketti. O yüzden de başka bir sebebi vardır diye düşünmeden edemiyorum, bilmeden de 'yazıklar olsun hoca sana' demek ağır geliyor. Umarım hafta içi anlaşılır konunun ne olduğu, biz de hak veririz. Çünkü hocanın, sebepsiz bir önyargıyla Negredo'yu hayata küstürmesinin hiçbir anlaşılır tarafı yok. Neden böyle bir şey yapsın adam? Aklını kaçırmış olması lazım...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Değerli Kaptanımız gözden kaçmasın bu maçta o kadar güzel oynadı ki (!) gözlerimizden kan geldi. Gidecek mi kalacak mı artık netleşsin kendiside bizde rahatlayalım.

Çevrimdışı ozankarakoc

Bu arada Cenk Tosun - Negredo konusunu şöyle okumak da mümkün...

Diyorsunuz ya 'Negredo'nun yerinde olsan sen ne yapardın, küsmez miydin' diye...

Bir de Cenk'in tarafından bakılabilir. Şu an takımın en golcü oyuncusu. Birçok kulüp peşinde. 15 milyonlar, 20 milyonlar havalarda uçuşuyor. Şampiyonlar Ligi'nde Lewandowski'den çok golü var. Golleri 'en iyi gol' seçiliyor, yaşı genç, sürekli üstüne koyarak ilerliyor, çok çalışıyor... Ve nerdeyse her maça ilk 11'de başlıyor. Sonra böylesine kritik bir maçta bir bakıyor ki yedek kalmış. Böyle bir ortamda, ikisini de küstürmeden, ikisinden de maksimum verimi nasıl alırsın? İşte tam da bu noktada 'hocaya güvenmek gerek' diye düşünmek istiyorum. Çünkü kimin ne kadar çalıştığını, kimin kondisyonunun, ruh halinin nasıl olduğunu hepimizden daha iyi bilen o... Hata yapabilir, ama kafasında planladığı şey mutlaka mantıklıdır, pratiğe dökülememiş olabilir. O da hocanın tek başına müdahale edebileceği bir şey olmayabilir...

Yani yeniden... Sebepsiz bir laz inadı, anlamsız bir önyargı, küstürme isteği, kötü niyet... Bunlar Şenol Güneş gibi bir adam için çok ağır yakıştırmalar.

Çevrimdışı BORAN

İşaretli kısma %100 katılıyorum. Tamamen aynı fikirdeyim. Ama benzer bir şekilde Negredo'yu anlatmak da mümkün. O da topu ayağında Cenk kadar iyi saklayamıyor, Cenk gibi arkası dönükken bile kaleye şut atmayı düşünmüyor, aklında kale yok gibi davranıyor, Cenk gibi uzaktan sert ve sürpriz şutlar atamıyor, top onun ayağına geldiğinde 'off ayağına oturursa top kaleciyle beraber içeri girer' diyemiyorsun, vuruşları Cenk kadar net değil, Cenk kadar iyi top süremiyor...

İkisi de 100 üzerinden 70'lik golcüler. Bugün Negredo daha çok katkı sağladı, Cenk silik kaldı. Haftaya Cenk iki sürpriz gol atıp yıldızlaşır, Negredo ikinci yarıda girer, ayağına top değmez. Bu iki oyuncunun, vasatın üzerine çıktığını hiçbir zaman göremeyeceğiz bana göre. 'Cenkaver', 'Dünya yıldızı Cenk', 'Cenk 50 milyon euro' manşetleri hep gazlamaydı... Bugün gerçekten Crystal Palace'a, Juventus'a falan 20 milyona satabilirsek Cenk'i, dünya transfer tarihinin en büyük başarısı olur bence :)

Tamam peki Bekiştaş'ın oyun planı/anlayışı "orta-kafa-gol" olabilir mi ? kaçıncı yıldayız lütfen bana Beşiktaş'ın oyun felsefesinin sadece 1(bir) adam üstünden çizgiye kadar koşayım geçersem orta açayım denk gelirse biri vursun ?! zaten bu kadar ortanın isabetli-isabetsiz açıklaması/kavgası/gürültüsü bu olay üzerinden kopuyor.. Sen 1(bir) insan evladına her maç ortalama 40 orta açtırır isen zaten o ortanın söylediğin gibi 5(beş) %100(yüz)'lük kısmı bir insan evladına isabet etsin de o isabet edenlerin % kaçı ?! kaleyi bulsun da kalecinin de % kaçlık ortalama ile maçı çıkarttığı vs. bir çok etkenin işin içine girmesiyle ortaya çıkan sonuçla değerlendirmelisin.

sonuç olarak "orta aç %? , orta aç %?, orta aç %?"
bu olabilir mi yahu takım bundan başka bir oyun aklı sergilemiyor. bana bu akıl tutulmasını açıklar mısın ?

Çevrimdışı BORAN

Bu arada Cenk Tosun - Negredo konusunu şöyle okumak da mümkün...

Diyorsunuz ya 'Negredo'nun yerinde olsan sen ne yapardın, küsmez miydin' diye...

Bir de Cenk'in tarafından bakılabilir. Şu an takımın en golcü oyuncusu. Birçok kulüp peşinde. 15 milyonlar, 20 milyonlar havalarda uçuşuyor. Şampiyonlar Ligi'nde Lewandowski'den çok golü var. Golleri 'en iyi gol' seçiliyor, yaşı genç, sürekli üstüne koyarak ilerliyor, çok çalışıyor... Ve nerdeyse her maça ilk 11'de başlıyor. Sonra böylesine kritik bir maçta bir bakıyor ki yedek kalmış. Böyle bir ortamda, ikisini de küstürmeden, ikisinden de maksimum verimi nasıl alırsın? İşte tam da bu noktada 'hocaya güvenmek gerek' diye düşünmek istiyorum. Çünkü kimin ne kadar çalıştığını, kimin kondisyonunun, ruh halinin nasıl olduğunu hepimizden daha iyi bilen o... Hata yapabilir, ama kafasında planladığı şey mutlaka mantıklıdır, pratiğe dökülememiş olabilir. O da hocanın tek başına müdahale edebileceği bir şey olmayabilir...

Yani yeniden... Sebepsiz bir laz inadı, anlamsız bir önyargı, küstürme isteği, kötü niyet... Bunlar Şenol Güneş gibi bir adam için çok ağır yakıştırmalar.

O zaman "dene,yanıl,üret" defalarca açıkladığım tekdüze oyununu oynama , arkalı önlü oynat/kanatta oynat
dediğin gibi "BELKİ" bir yarı onu bir yarı bunu denedi. ama verimli adamı çıkartmak ?!.
ama tekdüze oyun oynatma. Sen anadolu klübü Antrenörü değilsin.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Sene başından beri Negredo'yu ilk 11'e monte edemediğimiz her maç bize eksi yazar diyorum yazıyor da.Cenk burada ancak hamle oyuncusu olabilir ki öyle daha etkili olduğu ortada.

Ayrıca Negredo ile Cenk'in birbirinden farkı yok diyenler (katkı anlamında dahil) bir daha ki maçlarda sırf Negredo'yu izlesinler. (Bir daha oynarsa)

Not: Cevap zaten verilmiş, geriden gelerek okuyorum.  :evillol:
[ Son Düzenleme: 23 Aralık 2017, 23:33:11 ProjectOrigin ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Schuster ile Şenol hocam arasındaki en büyük fark Beşiktaş'ın gole ihtiyacı varken Schuster'in stoperleri çıkartıp oyuna forvet alması Şenol hocamın ise tek forvetle devam etmesi...

Çevrimdışı Librarius

18-20 arasina satilmaz Cenk. O teklif zaten vardi, reddedildi. Ligdeki oyuna bakip Cenk'in degerini dusurmemek lazim. Cenk 2. forvet ozellikleri olan bir adam, forvet arkasi da gayet iyi oynar. Avrupa takimlari bunu goruyor, gidip pivot forvet olarak istemiyorlar Cenk'i.

Cenk'i 15 e bile olsa gondermezsek sampiyonluk kacacak. Cenk gittikten en fazla 1 sezon sonra bedava bize doner zaten. Cenk'ten forvet falan cikmaz. Stoperlerden kacan adamdan golcu cikmaz.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı cursedofdragon

Cenk'i 15 e bile olsa gondermezsek sampiyonluk kacacak. Cenk gittikten en fazla 1 sezon sonra bedava bize doner zaten. Cenk'ten forvet falan cikmaz. Stoperlerden kacan adamdan golcu cikmaz.

katılıyorum.

Cenk oyuna girdikten sonra sürekli kanattaydı golü kim atıcak.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Peki kaç 'gollük orta' yapılması gerekiyor mesela bir maçta? Düşüncenizi merak ettiğim için soruyorum. Sivas maçında 5 yüzde yüz gollük orta var. Yüzde yüz gollük... Öyle ceza sahasına düştü, karambol oldu, dönen top çarptı falan değil. Adrese teslim 5 pırıl pırıl orta... Bunun 12 mi olması lazım mesela? Böyle bir şey mümkün mü? Bence değil. Bayern Münich'in bile %17 orta isabetiyle oynadığını görüyoruz. Ribery'ler, Robben'ler, Costa'lar, Lewandowski'ler varken...

Kornerlerden gelen ortalardan bahsediyordum mesajimda.

Etiketler: