Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 337 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5224834 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi mellfred

fabri
gökhan pepe vida adriano
           medel
talisca tolgay oğuzhan babel
          negredo
bu takımı orta açma zırvalığından kurtaracak diziilim  budur ve pas istasyonları sağlanmalıdır
orta yapılacaksa negredo talisca ve babelin ceza sahasında olduğu sırada bekler yapar

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Gittim 10 km koştum geldim sinirim hala geçmedi zehir zıkkım oldu yine haftasonu

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Daha 5. 6. macta soyledik, Senol Hoca sene sonunda futbol direktoru olmali. Teknik direktorluge Blanc, Zidane (Real gonderecek sezon bitmeden) gibi birisi getirilmeli. Ozellikle sene sonunda daha da kariyerli bir kadro geleceginden boyle yapilmasi lazim. Zaten hoca 67 yasina geldi, gelecek teknik direktore yardimci olsun yeterli. Ilerisi icin de Atiba onumuzdeki sezon oyuncu/yardimci koc yapilip tecrube kazandirilmali, 6-7 sene sonra takimin basina gececekmis gibi hazirlanmali.

Bu sene ozelinde yine sampiyon olacagiz. Bir takimin kopup gitmemesi dezavantaj degil avantaj. Su anda ikinci sirada ucuncunun 5-6 puan farkla onunde liderin 6 puan gerisinde olsak cok daha kotu olurdu cunku ligde iki takim var durumu olurdu. Anlamadiginiz su anda Fenerbahce, Galatasaray, Goztepe, TS, Basaksehir potansiyellerinin %90'iyla oynuyor, hatta Basaksehir ve Gozgoz ozelinde %120 ile oynuyorlar. Zirveye ortak takimlar arasinda potansiyelinin %60'iyla oynayan bir tek bir biz variz bu da kadro kalitesinin bizi potada tutmasindan. Hoca yanlis tercihlerinden vazgecip, lige odaklanirsa %80 kapasiteyle bile oynasak rahat rahat sampiyon oluruz. Burada da is hocaya kaliyor. Kimse alternatif yok, kadro yetersiz demesin. Kadro daha da guclenecek, kaldi ki hic transfer yapilmasa bile Turk futbol tarihinin tartismasiz en iyi kadrosu bu kadro.

Ha olur da sampiyon degil 2. bile olamazsak kimse hocanin kredisi falan demesin. Takim guclendikce daha rahat sampiyon olmamiz lazimken tersi olmasi sorun. Yoksa gecen seneye gore daha gucsuz olsak ben de ayni seyi soyler hocanin kredisi falan derim, ama takim gucleniyor. Devre arasi yine seviye atlayacak. Hocadan sampiyonluk bekliyorum, en kotu ihtimalle kaza oldu, hakem rezaleti oldu bir sey olup 1-2 puan farkla 2. bitirmemiz halinde ancak kredi diyebilirim. Bu kadro bundan aziyla sezonu tamamlarsa buyuk basarisizliktir cunku.
[ Son Düzenleme: 23 Aralık 2017, 22:30:15 BesiktasTaraftari2017 ]

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Talisca bu sene çektiği her şutu ya auta atıyor yada kaleciye nişanlıyor frikik te atamıyor bu adam geçen sene her topu gole çeviriyordu
bu yıl tık yok.
Ah Aboubakar ah nerdesin.

Edit yerine alintiya basmisim.  :evillol:
[ Son Düzenleme: 23 Aralık 2017, 22:29:55 BesiktasTaraftari2017 ]

Çevrimdışı cursedofdragon

mata yerine cenk i koyup bir kere oynatsa hoca her şey çözülecek de neyse hayaller hayatlar.
edit: atiba yerine içeride tolga.

Bizim en büyük eksikliğimiz oyunu açacak bir 10 numara.

Pas yapan bir 10 numara gelirse sosa tarzı (Mata) O orta sahada pas oyununa döneriz yine.

Takımda herkes bireysele döndü Talisca bireysel,Quaresma bireysel,Cenk bireysel.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Mario Gomez Beşiktaş a ilk geldiği gün ne sevinmiştik bu forumda hep birlikte
Forumun yarısının profilinde gomez resmi vardı bende dahil :)
Gomez gibi Aboubakar gibi bi forvet lazım cidden Forvetsizlik başımıza öyle bi vurmuş ki hep kanatlardan orta açarak gol bulmaya çalışıyoruz
Çünkü göbekten gol atma becerisini gösterecek yüksek potansiyelli forvetimiz yok
Devre arası geldi transfer dönemi başlıyor Gignac mı geliyor Benteke mi Kim geliyorsa gelsin bir an önce forvet alınmalı Demba ba yetmez bu takıma.
Sadece demba ba ya güvenerek yola çıkmak yanlış olur sakatlığının tekrar nüksetmeyeceğinin garantisini kimse veremez Riske  hic gerek yok
Gignac iyi olur.

Kuantum mekaniği değil bu basit bir oyun. Negredo'yu çıkardın Cenk'i soktun ne baskı kaldı ne başka bir şey. Rakip stoperler rahatladı oyun çizgisi geriye geldi. Sonrası kısır ortalar sabaha kadar kessen bir bok olmayacak belli. İlk yarı bitti hala aynı saçmalıktan vazgeçmedin hocam kanser ettin bizi

Çevrimdışı mertozlu

[ Son Düzenleme: 11 Şubat 2018, 14:10:34 mertozlu ]

Çevrimdışı BORAN

Mario Gomez Beşiktaş a ilk geldiği gün ne sevinmiştik bu forumda hep birlikte
Forumun yarısının profilinde gomez resmi vardı bende dahil :)
Gomez gibi Aboubakar gibi bi forvet lazım cidden Forvetsizlik başımıza öyle bi vurmuş ki hep kanatlardan orta açarak gol bulmaya çalışıyoruz
Çünkü göbekten gol atma becerisini gösterecek yüksek potansiyelli forvetimiz yok
Devre arası geldi transfer dönemi başlıyor Gignac mı geliyor Benteke mi Kim geliyorsa gelsin bir an önce forvet alınmalı Demba ba yetmez bu takıma.
Sadece demba ba ya güvenerek yola çıkmak yanlış olur sakatlığının tekrar nüksetmeyeceğinin garantisini kimse veremez Riske  hic gerek yok
Gignac iyi olur.

sorun forvet mi cidden ?
her kuşu besledik leylek kaldı.  :evillol:

Çevrimdışı ozankarakoc

Görünen köy klavuz istemez, kuru ortalar ve artislik hareketler karın doyurmuyor, ileriye atılan pasta cenk bey ofsayttan çıkmak için geriye bile koşmadı, sürekli sol kanada koşu yaptı alan açmadı vs vs
sadece hocanın bu hareketleri sevgilimden kazık yemiş gibi hissettiriyor ve üzüyor , aynı olayı negredo yada lens olsan sana yapsalar ne hissedersin ?
oyunu kazandıran baskı ve sade/basit oyundur rabona vs değildir. örneğin/belki/mesela ile işler yürümüyor maçı sende izledin bende izledim daha öncede senin verdiğin sahada alternatifleri olan oyuncuları yazdın ve gösterdim bunları sana ve sen bu altarnatif oyunların varlığını görüp hala başka nabacak hoca alfernatif yok diyebiliyorsun.

adalet terazisini kaydırdığında insanlar umudunu, güvenini, inancını ve saygısını yitirir.

Hemen söyleyeyim.

Her şeyden önce, Negredo'nun yerinde olsam, derdim ki 'ben buraya nasıl geldim'. Sonra da şöyle devam ederdim... 'Manchester City görmüş adamım, 5 senedir sürünüyorum. 5 senede 5 takım değiştirdim, 139 maç oynamışım, 31 gol atabilmişim (Manisaspor'a attıklarım dahil). Manchester City'den Valencia'ya, oradan Middlesbrough'ya, oradan da Beşiktaş'a 'düşmüşüm' (darılmaca yok)... Şimdi de önümde Cenk diye ortalama bir golcü var, kadroya giremiyorum. Ben herhalde yeterince çalışmıyorum.'

'Hoca bana haksızlık ediyor, ben koskoca Negredo'yum, Cenk denen herif benden iyi değil' diye düşünmeyip özeleştiri yapardım.

Lens'in yerinde olsam, Beşiktaş gibi bir kulüpte yer bulup, bir de üstüne para aldığım için her gece yatarken dua ederdim. 'Daha 30 yaşındayım. Son 2 senede 3 takım değiştirdim, 2,5 sezonda topu topu 50 maç oynayabilmişim. Önümde de öyle ya da böyle, bir dünya yıldızı var. Herif serseri merseri ama, Barcelona'da, Porto'da, İnter'de oynamış, Beşiktaş'ta asist kralı olmuş, taraftar da seviyor... Benim bu herifi geçebilmem için eşekler gibi çalışmam lazım, oyuna son 5 dakikada bile girsem, girer girmez öyle bir depar atayım, öyle bir mücadele edeyim ki, helal olsun çocuğa desinler' derdim.

'Kendimi geliştirmem lazım' diyen kazanır. 'Beni nasıl oynatmaz yeaa' diyen kaybeder.

Medel kazandı, Tolgay kazandı, Cenk kazandı, Tosic kazandı, Babel kazandı, Orkan yavaş yavaş kazanmaya başladı... Darısı bu arkadaşların başına diyelim...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Ben Gignac ın devre arası Beşiktaşa geleceğine dair bi duyum aldım Cenk e iyi teklif varmış heralde ve devre arası transfer dönemi çok hareketli olacak diyor beşiktaş adına
haydi bakalım dedim :)

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu maçı kazansaydık bazı şeylerin üstü örtülecekti belki ama artık pansuman çare olmaz ameliyat gerekiyor kanserli bölgelere kemoterapi kurtarmıyor artık kesip atmak lazım.

Haha, ben de benzerini yaptım, gidip 4 km koştum. Rahatladım ama hala çok sinirliyim o anlamsız inattan dolayı.

Avusturya'yı özledim, 6 ay yaşamıştım, iyi geceler dostum.
Şu takıma yazık oluyor içim yanıyor resmen. İyi geceler kardeşim

FB macinin ozetine baktim. Firat 1 saat mi uzatma verdi ne yapti? 94'te pozisyon kacirmislar ardindan 2 pozisyon daha izledim. Neyse konu o degil. Attiklari golde goruldugu uzere kornerler buyuk silah, dogru kullanilirsa. Kimse kusura bakmasin ya hoca hatasi var inatla ortalari alcaktan on direge ac diyor, ya da Quaresma orta acamiyor. Iki durumda da hocaya yazar. Bakin penalti kacirmaktan puan kaybettik, kornerleri duzgun kullanamamak da nereden baksan 4-5 puana mal olmustur 1. devre. Bunlar onemli detaylar. Elinde Pepe, Negredo, Cenk, Babel, Tosic gibi duran top silahlarin varken kornerden 3-4 gol bulamiyorsan hem de bu kadar korner kullanirken, demek ki kornerleri yanlis kullaniyorsun.

Çevrimdışı ozankarakoc

Ben Gignac ın devre arası Beşiktaşa geleceğine dair bi duyum aldım Cenk e iyi teklif varmış heralde ve devre arası transfer dönemi çok hareketli olacak diyor beşiktaş adına
haydi bakalım dedim :)

İlaç gibi gelir. Cenk'i 18-20'ye yollayabilsek, Benfica da Talisca'yı gönderip, 4 milyonumuzu geri verirse, biz de onunla gerçek bir ileriye dönük orta saha kiralarsak, ikinci devre bambaşka olabilir.

Çevrimiçi mellfred

penaltı kazandığımız pozisyonda gökhan gönülün özverisine bakın çaldığı top attığı koşu ve kusursuz arapası
öncesinde yediğimiz ilk goldeki quaresmanın, yanından bindiren gökhana pastan,her pozisyonda olduğu gibi, imtina etmesi ve yediğimiz gol :money:
quaresma bizi bir kişi değil bir koldan eksik bırakıyor

Çevrimdışı ozankarakoc

FB macinin ozetine baktim. Firat 1 saat mi uzatma verdi ne yapti? 94'te pozisyon kacirmislar ardindan 2 pozisyon daha izledim. Neyse konu o degil. Attiklari golde goruldugu uzere kornerler buyuk silah, dogru kullanilirsa. Kimse kusura bakmasin ya hoca hatasi var inatla ortalari alcaktan on direge ac diyor, ya da Quaresma orta acamiyor. Iki durumda da hocaya yazar. Bakin penalti kacirmaktan puan kaybettik, kornerleri duzgun kullanamamak da nereden baksan 4-5 puana mal olmustur 1. devre. Bunlar onemli detaylar. Elinde Pepe, Negredo, Cenk, Babel, Tosic gibi duran top silahlarin varken kornerden 3-4 gol bulamiyorsan hem de bu kadar korner kullanirken, demek ki kornerleri yanlis kullaniyorsun.

Bence duran top silahların Pepe, Cenk, Babel ve Tosic olduğu için kornerden 3-4 gol bulamıyorsun.

Çevrimdışı cursedofdragon

şenol hocaya'da bir yardımcı lazım.

Çevrimdışı Karabay

Nereden geldik su orta gol oyununa anlamadim ki. Cok mu kotu su Lens cok mu kotu su Orkan 1 dk bile zaman alamiyor. Tamam hocaya destek cikalim ama cok eksik kaldi yine..
hoc orkanin fişini lepzig maçından sonra çekti "daha onun için çok erken" diyerek.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bu maçı kazansaydık bazı şeylerin üstü örtülecekti belki ama artık pansuman çare olmaz ameliyat gerekiyor kanserli bölgelere kemoterapi kurtarmıyor artık kesip atmak lazım.

malatya ve kayseri maçından sonra da yazdıklarını söyledik ama olmadı. düzelecek gibi durmuyor

İlaç gibi gelir. Cenk'i 18-20'ye yollayabilsek, Benfica da Talisca'yı gönderip, 4 milyonumuzu geri verirse, biz de onunla gerçek bir ileriye dönük orta saha kiralarsak, ikinci devre bambaşka olabilir.

18-20 arasina satilmaz Cenk. O teklif zaten vardi, reddedildi. Ligdeki oyuna bakip Cenk'in degerini dusurmemek lazim. Cenk 2. forvet ozellikleri olan bir adam, forvet arkasi da gayet iyi oynar. Avrupa takimlari bunu goruyor, gidip pivot forvet olarak istemiyorlar Cenk'i.

Bence duran top silahların Pepe, Cenk, Babel ve Tosic olduğu için kornerden 3-4 gol bulamıyorsun.

Bence ortalar sigir gibi kullanildigindan gol bulamiyoruz. Ortalar surekli 1.5 metre yukseklikten on direge giderse hava topu ustunlugun neye yarar, nasil vuracak bu adamlar?

Çevrimdışı tuncaboylu

Eh böyle bir şey varsa da hoca 'tüm ayrıntısıyla olmasa da' bundan bahsedecek, yarından tezi yok oyuncuyu kadro dışı bırakacak. Basit bir şey değil bu dediğin. Bunlar olmadığı sürece, takımın dengesini altüst etmiş bir değişiklik olarak kalacak.

Öyle bir olay olduysa hoca basın toplantısında bundan bahsetmeyecek, olay da soyunma odasında kalacak.

Hoca sosyal medya teknik direktörlerine "Ha tamam o zaman" dedirtmek için 2 oyuncusunu medyanın önüne atmayacak, olayı kapalı kapılar ardında çözecek.

Doğrusu budur.

Çevrimdışı EMİR EMRE

hoc orkanin fişini lepzig maçından sonra çekti "daha onun için çok erken" diyerek.

Hakli cikabilir ama cikmazsa cok sey kaybettirecek  bir karar... quaresma cok ozel ama bu randimanla ancak bu seneyi kaldirir. Artik Negredo ve Lens e bu takimin onemli bir parcasi oldugu hissettirilmeli. Negredo olsam bu gece hirstan uyuyamazdim. Cok guven kirici bir sey yasadi bugun...

Etiketler: