Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 205 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5280141 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Besiktaş'ın maçlarını seyretmenin hiç heyecanı yok artık.Maçların sonucu belli.Karşılıklı ataklar oluyor ve mutlaka Beşiktaş kazanıyor. (via. Gani Müjde)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Bayern boşuna bayern olmuyor abi. Çoşkulu taraftarınla evindesin , karşında konya var , kotü yakalamıssın... en az 4 olmak kaydıyla 5-6-7-8 allah ne verdiyse atman lazım , ki sonraki hafta rakibine erken gol attiginda adamlar macı bıraksın, yine aynı tarifeyi uygula , sen pozisyonları bu kadar boş harcarsan rakipler son dk ya kadar mücadele eder ve eyyamcı hakemlerin yardımı ile gereksiz puan kayıpları yaşayabilirsin , üstelik bu sene puan kaybını affetmez. Beşiktaşımı çok seviyorum ama artık şuna bi çare bulsun hoca , maçtan önce tangaz 6-7 gol demiş , olabilir dedim ama nerde.... anca rüyamızda görürüz , ertesi sabahda lewandowski hatrick haberini okuruz , bizim tolgayda kaleye abansın.

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

takımımız artık oturmuş,olmuş bir takım.galibiyet için tebrikler kartallara :claps: :claps:
bu takımın santrafor u negredo olmalıdır.cenk iyi hoş ama bu adam başka kardeşim.adamda herşey var. güçlü, teknik, çok rahat boşa çıkabiliyor, sırtı dönük oynayabiliyor, pas alışverişi var , takım arkadaşına yaptığı koşularla alan açabiliyor. ben çok beğendim. cenk eyvallah iyi hoş ama negredo farklı level. talisca babel ve tolgay adama pas vermediler deliye döndüm.

medel tosiç e forma falan göstermez. şenol hocam artık formayı versin kartal yürekli medel e. harikaydı. pepe ile bir kaç maç içinde tam uyum u yakalarlar

takım rahat oynuyor ama aşırı laubaliyiz ve ekranda izlerken sinir hastası ediyor. şu yakıma karşı ilk yarıda iş bitmeliydi. geçen sezonda böyleydi. Sir Şenol Güneş hocam sana bayılıyorum ama nolur bayern gibi olsun artık şu takım.bam bam bam yapalım artık bize de yazık

talisca ya ayrı parantez. devam koçum tam bir orta saha olma yolundasın. eksiklerin kapanıyor  :claps: :claps:

ve quaresma. ah keşke hep böyle oynasa. ayakta alkışlıyorum. ama artık biliyoruz ki bir süre iyi oyun gelmeyecektir

derbi ve şampiyonlar ligi arifesinde güzel galibiyet.tebrikler kartallar :claps: :claps: :claps:
Bu yorumunu okumadan bende bayern hakkında konuştum , aynı şeyleri dusunuyor olmamız normal , eminim bugun coğu besiktasli bunu dusundu

Çevrimdışı mellfred

Demirkol: geçen sezon fb'nin en iyi oyuncusu Beşiktaş'ın en kötü oyuncusu." Beşiktaş'ın kadro derinliğinden bahsederken...

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Fb  maçı başlığına geçebiliriz :D

Çevrimdışı Ayberk

haftada 3 maç oynama periyoduna girdik. zorluk derecesi yüksek maçlarımız var.
futbolcular da insan, maç içinde kopmalar yaşayabilirler. onların da aklında
fb , leipzig ve ts maçları var. full konsantreyi yakalamamız gereken maçlar bunlar.
varsın motivasyon düşüşünü, kazandığımız konya maçı içinde skoru yakaladıktan
sonra yaşayalım
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı Türkay

abiler maçı yurttayım diye izleyemedim.
1- Negredo Medel Lens nası oynadı?
2- Takım nasıl oynadı?
3- tiki taka yaptık mı?
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi MUSTAFA_

[ Son Düzenleme: 18 Eylül 2017, 23:46:26 MUSTAFA_ ]

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

2- Takım nasıl oynadı?
3- tiki taka yaptık mı?
Takım kendini kasmadan rahat oynadı. Golü erken bulunca çok zorlamayi denemedik. Konya nin pozisyonu yok.  Son dakikalarda laubali oynadık biraz da

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yalnız Negredo' nun hırsından tırstım.
Hoca biraz daha yedek bırakırsa muhtemelen gün ışığı görmeden kavgaya hazırlanan yaratıklara dönüşecek.

Çevrimdışı cagdas44

2- Takım nasıl oynadı?
3- tiki taka yaptık mı?

Bende bildiğim kadarıyla yazayım

1- Negrado yine 70'de girdi Lens yine o civarda girdi Medel ilk 11'deydi
2- Bana göre kasmadan rahat ama baskılı bir maç geçti

Çevrimdışı İhsan

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Rıza efendi istifa etmiş.
O penaltı yok mu o penaltı...

Rızaya haksızlık yapıyorsun.
Ne penaltısı yahu?
İstifa nedeni geçen sezon Abounun attığı golle başladı.....
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

neresi ki orası dostum @sametbagan
Kemerburgazda istanbulun en iyi turşucusu eskiden dahada iyiydi kendileri yetiştirirdi.
turşulukları çocukluğumdan beri bilirim
orası olimpiyata giderken bizim totem yerimiz orda turşu suyu içip yanımızada yolluk alıyorduk :D
kemerburgazdan olimpiyata trafiği bypass eden kestirme bir yol bulmuştuk

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Konya ıkıncı  yarı  daha agresıf  daha onde  basıyor  çç Taraftar da  neden lay layloma gectı anlamak mumkun degıl  sanırsın skor  4-0  :akuma:  Bır  an once  taraftar  oyuna donmelı takım zaten bır sey oynamıyo r çç Bu sutların  arkası  gol olu r Allah  korusun
konyanın gol atma ihtimali sıfırdıda ondan Beşiktaş oyunu istediği gibi oynadı.
rakip bile topa sahipken ıslıklanmadı :D
insan pepe medel stoperi olunca başka bir şekilde izliyor maçı :evillol:

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Beşiktaş'ın 1.70 cm'lik stoperi Gary Medel, Konyaspor'un 1.85 cm'lik forveti Evouna'ya karşı :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Gary Medel'in Konyaspor maçındaki verileri:

Topla buluşma - 75
Hava topu mücadelesi - 3/4
Pas arası - 8
Pas isabeti - %95

#OptaCan

Keyfini cikartin :)

bu maci seyrederken kanserli dakikalari goren oldumu
Mactaydim iyi oynamadik hatta biseey oynamadik Rolantiye aldik maci Skoru da aldik daha ne olsun olumuz yetiyor sikinti yok 1 tane bile pozisyon vermedik

Pepe-Medel ikilisi muazzamdi

Macin en iyisi bana göre Canerdi mukemmel oynuyor nazar değmesin

Tolgayın maçın sonlarına doğru yürüyecek hali kalmadı şaşırdım açıkçası.
Cok efor sarfetti cok yoruldu bunu bizde farkettik stadda , Ayakta duramayacak hale geldi macin sonlarina doğru

Bir Medel'i anlatsan bize abi :D
Harikaydı :tabe:

Anlatmaya gerek yok her hareketi doğru ve olumluydu zaten macin ilk 15 dakikasında tribünlerden acayip destek verildi kendisine

Yalniz bacakları cok kisa , o boyla , o bacaklarla nasıl okadar yükseğe ziplayabiliyor gerçekten cok ilginç ama müthiş topcu beee valla doyamadim izlemeye

Sakin - Sogukkanli ve cok tecrübeli..

Etiketler: