Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 345 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5220343 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Alper1903

Bizim ilacımız 10 numara. Bu seneden beri değil, geçen senenin başından beri. Hücumda ipleri elinde tutacak, merkeze yönlendirecek bir oyuncu bu takımı çok değiştirir.
[ Son Düzenleme: 17 Aralık 2017, 22:26:20 Alper1903 ]

Çevrimiçi 38life

Haha, yer misin yemez misin?  :lol: :lol: :lol:

Yemedik tabii ki. Bunun mücadelesini veriyoruz şuan da. Herkes pamuk gibi yumuşamış durumda. Ne yazık ki...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi underworld

Kardesim Cenk olmasi gereken yerde durmuyor diyoruz, Negredo istasyon oldugu icin zaten en ucta olmasi lazim iste. Kaldi ki Negredo bitiriciligi olan bir adam. Fakat Cenk daha seri, daha hizli o yuzden Talisca'nin yerinde Negredo'dan daha etkili olur.
Cenk Negrodo dan daha bitirici.
Saygilar

Çevrimdışı cursedofdragon

Sen ne güzel öngörü yapıyorsun öyle  :D :D

totem yapıyorum :D

öngörü yapınca ben sana söylerim yanılmam kolay kolay :)

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Yazik lan Fenerliler'e. Umutlanmis, heveslenmisler garipler. Sikesiz sampiyon olabilecek ne kadrolari ne hocalari var farkinda degiller. Bir de sampiyonlar liginden elenirsek ligde dususe gececegimizi iddia eden ketolar var.  :kop:

2. devre Kadikoy'de yasanan rezilliklerin hesabini soracagiz, GS'den beter edecegiz bunlari bes gol atarsak kimse sasirmasin. O macla birlikte bunlarin da cenesi kapanir. Nasil GS'ye tekmeyi yapistirip dibi boylattiysak FB'ye daha beterini yapacagiz.

Çevrimdışı ozankarakoc

çin conun puan kaybettiyi haftada güzel sonuç oldu. yarın şikebahçede puan kaybederse muazzam olur

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk

Karabükspor son 12 maçının 11'ini kaybetti, son 7 maçta 0 puan aldı, 2 de oyuncusu cezalı. 6-0 falan biter o maç.

Fenerbahçe gibi kötü bir takımı kendi elimizle rekabetin içine çektik, bir de 'tepemize' çıkardık. İnşallah bu durum da 'suni'dir.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Berat

Atiba orta sahada tek başına oynuyordu burda yapmayın etmeyin diye uyardım birçok kez, bugün yine gole yaklaştı. Atiba + Medel oyun bilgisi patlaması yaşattı.

Negredo bu takımın ana santraforudur, bölge açışı ve pas istasyonu olması önemli özellikler. Cenk Beşiktaş'ın hamle oyuncusudur. 18-23 M € skalasında satılırsa mutlu olurum.

Lens'in girdikten sonra "yine" 15/16 sezonunda gördüğümüz topu hızlı kullanma meziyetleri ortadaydı. Son 4 maçta 22 dakika süre alması ayrı bir saçmalık. Net oyuna olumlu etki ediyor.

Orta yapmaya devam.. Ben bu oyunla ve hoca inatlariyla şampiyon olacağımıza inanmıyorum halen.

Çevrimdışı BORAN

Bunu bugünkü maça bakarak söylüyorsunuz. Ancak 11 kişi savunma yapan takımlara karşı işler böyle yürümüyor.

elbette zaten illaki maç içinde yan yana ve arkalı önlü sürekli değişip hareket halinde olacaklardır.

Bunu bugünkü maça bakarak söylüyorsunuz. Ancak 11 kişi savunma yapan takımlara karşı işler böyle yürümüyor.

Maci izlemedin mi? Gol olana kadar zaten 11 kisi savunma yapiyorlardi. 11 kisi savunma yaptiklari icin penalti noktasi civarinda gezinecek adam olmali diyoruz tek forvet.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Istedigimiz oyun buydu işte. Rakibin zayıf olmasinında etkisi var tabi ama gökhan ve adriano cokca ataga cikınca böyle bir oyun oldu. Galibiyet serisi baslatmak lazım artık.

Çevrimdışı ozankarakoc

Vodafone Park'ta 35 maçtır yenilmiyoruz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Aaa bunun bi önemi var mı ki? Ben fazla orta açan maçı kazanıyor diye biliyodum  :alala:

Çok bilen çok yanılır.  :bandit:

Cenk Negrodo dan daha bitirici.
Saygilar

Fark etmez, baska sey anlatiyoruz.

Çevrimiçi 38life

Maci izlemedin mi? Gol olana kadar zaten 11 kisi savunma yapiyorlardi. 11 kisi savunma yaptiklari icin penalti noktasi civarinda gezinecek adam olmali diyoruz tek forvet.

Osmanlıspor 11 kişi savunma yapmayı geç, savunma bile yapamadılar. Son derece beceriksiz bir takım olduklarından ötürü... Eğer hoca oynatırsa adam gibi kapanan bir takıma karşı ikisini, Ozaman tekrar konuşuruz bu konuyu. Maç içinde zaten sürekli değişeceklerdir arkalı-önlü. Kimin nerede daha faydalı olduğunu ozaman görürüz.

Çevrimiçi 38life

Çok bilen çok yanılır.  :bandit:

Ne demek istediğini anlamadım. Ama eğer çok orta yaptığımız için 5 gol attığımızı ima ediyorsan

Şu herşeyi özetliyor:

Çevrimdışı tuncaboylu

karabük  5 yabancısını kadro  dışı bırakmış diye haberler var Karabükspor'da Seleznov, Torje, Grozav, Papp ve Tanase'nin kadro dışı bırakıldığı yönünde çıkan haberler   kadro kurmakta zorlanıyorlar çok zor puan kaybetmesi fenerin

Karabük averaj takımı olur bundan sonra.

Çevrimdışı ozankarakoc

Ne olursa olsun, Osmanlıspor, futbol oynamak için çıkıyor. Oyunu çirkinleştirip saniyeleri saymıyor. Önde basıyor, hızlı hücuma çıkmaya çalışıyor, iyi niyetli bir takım. İyi niyetli ve zayıf takımlar, bizim için en kolay lokmalar. O yüzden bugün oynanan oyunu herhangi bir şeyin ölçüsü gibi görmemek lazım. Onlar da 10 kişiyle savunma yapsalardı, vakit geçirip asap bozsalardı, onlara karşı da akla karayı seçerdik.

Negredo'nun yerine Cenk'in oynamasını hocanın laz inadına bağladılar ama, hiç katılmadım, hiç de katılmayacağım. Şahsen ben, ısrarla kabul etmek istemediğim 'Cenk, Negredo'dan daha kaliteli bir golcü' cümlesini sonunda kabul ettim. Cenk süper bir golcü mü, bence hiç değil, ama Negredo'dan daha iyi. Negredo sıradan bir oyuncu, ya da 'artık' öyle, bilemiyorum... Onun yerine 90 dakika Pektemek'i de koysan, Sinan Kaloğlu'nu da koysan, bugünkü gibi bir maçta o kadar top alır, o kadar pozisyon bulur zaten. Özel işler yapabilen bir oyuncu değil. Top ayağına geldiğinde heyecanlanmıyorsun. Cenk, öyle ya da böyle, arkası da dönük olsa, üç kişinin markajında da olsa, kaleyi düşünüyor, bir şekilde dönüp vuruyor. Bugünkü golü de çok özel bir goldü.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Çok orta yapıyoruz Quaresma 21 orta yapmış bu maç.

Çevrimiçi levitate

medel rakibi mental olarak da mahvediyor bu arada

bundan sonra kendisine bal porsuğu diyecem :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Berat

Osmanlı çok kötü bir takım, Malatya,Paşa ve Akhisar gibi takımlar da aynı düzeydeydi. Hocanın değişimlere kapalı ve tutucu olduğu için yine bir şey değişmeyecek.

Atiba orta sahada tek başına oynuyordu burda yapmayın etmeyin diye uyardım birçok kez, bugün yine gole yaklaştı. Atiba + Medel oyun bilgisi patlaması yaşattı.

Bence artik Atiba rotasyon oyuncus olmali. Erken yoruluyor, bazi pozisyonlarda agir kaliyor dikkat edin. Kontra oynayacagimiz maclarda daha faydali olur, ama ligde Medel - Tolgay, Medel - Oguzhan hatta Medel - Talisca bile olabilir orta sahamiz. Talisca'nin o bolgede faydali olabilecegini dusunuyorum macina gore.

Çevrimdışı tuncaboylu

totem yapıyorum :D

öngörü yapınca ben sana söylerim yanılmam kolay kolay :)

Pek toteme benzemiyordu, ama hadi neyse.

Maç öncesi mesajlarını okuyarak geliyorum, 3-4 kişi ağlama duvarına döndürmüşsünüz forumu.  :lol: :lol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Negredo bu takımın ana santraforudur, bölge açışı ve pas istasyonu olması önemli özellikler. Cenk Beşiktaş'ın hamle oyuncusudur. 18-23 M € skalasında satılırsa mutlu olurum.

Lens'in girdikten sonra "yine" 15/16 sezonunda gördüğümüz topu hızlı kullanma meziyetleri ortadaydı. Son 4 maçta 22 dakika süre alması ayrı bir saçmalık. Net oyuna olumlu etki ediyor.

Orta yapmaya devam.. Ben bu oyunla ve hoca inatlariyla şampiyon olacağımıza inanmıyorum halen.

Bugünkü gibi ceza sahasında çoğalırsan ortayla gol de atarsın.

Şu ligde yan top savunmasını yapabilen takım sayısı 2'yi geçmez.

"Negredo ilk 11 olmalı, Cenk kenardan gelmeli" fikrin doğru, Negredo'yla oynayacaksak orta yapmamak da anlamsız.

Çevrimdışı yoruk

Bu maç yine anlaşıldı ki farklı farklı planlar oynayabilecek kadro var bizde.Orta alanda hangi oyuncu grubunu oynat farklı oynayabilirsin.Çok alternatifli bir kadro

Etiketler: