Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 68 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5249749 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı mertozlu

Shaktar tdsi basın toplantısında napmış öyle cok gevşek hareketler sergiliyor acilen bize çıkması lazıım

ne yapmış?

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı yoruk

Sürekli oynamaya başlasın, Atiba'dan bayrağı devralsın, sonra şöyle aradan da 1 sene geçsin. Beşiktaşın efsanesi olacak. Beşiktaşlı oyun kimliğine tam olarak uyan bir oyuncu.

1 ayda birden farklı oldu.Takıma alıştı çalışmaya başladı herhalde .Benimsedi artık
Öncelerı bellı kı sıkıntı vardı da hoca tercıh etmıyordu artık yavaş yavaş hoca da sırasını verecek.

Çevrimdışı yoruk

Sevilla ya da Juve isterim
Basel gelırse 2. Brugge olayı olabılır istemem.

Çevrimdışı bordele

Lens'in maç sonu açıklamaları epey sıkıntılı. Çevirmen yumuşatarak çevirdi lakin 'Geçen sezondan bu yana bugün en iyi maçını oynadın, ne dersin?' sorusuna 'Cevap vermek istemiyorum. Futbol bir ritm işidir. Oynarsanız iyi olursunuz. Bu konuda konuşmak istemiyorum' diye cevap verdi.

Biz kontra-atak takımı değiliz, bu sistemde kanat sıralaması benim için Babel-Q7-Töre-Orkan-Lens olur - Beşiktaş'ın böyle oynayacağı maç sayısı senede biri ikiyi geçmez. Umarım kiralık sözleşmesinin sonunda almak zorunda değilizdir kendisini lakin bu ego Beşiktaş oyuncusuna yakışmıyor ve takım ruhunu zedeliyor.

Yoo ben bir sıkıntı göremedim. Maç içinde yorulmamın sebebi maç ritmimin olmaması dedi doğruya doğru zaten dediği. Malatya ve Gs maçlarında ikinci yarı bile oyuna dahil edilmeyen veya ilk 11 oynadığı maçlarda 45. dakikada oyundan alınan bir oyuncudan daha fazla ne eforu bekleyebilirsin ki?

Lens nasıl takıma ısındırılamadıysa herkes haftalardır Orkan diye bas bas bağırırken ilk önemli maçına bugün çıkması da çok geç kalınmış bir hareket ve hocanın bir bildiği vardırla da geçiştirilemez. Hocam Orkan için eksikleri olan yetenekli bir oyuncu dedi maçtan sonra ama daha fazla eksikleri olan yetenekli oyuncu olarak Q7 geliyor benim aklıma ilk.
Av zamanı

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Şurdan 3 defa kura çekimi yaptım.

1.cisi Çelsi - Beşiktaş
2.cisi  Shaktar - Beşiktaş
3.cüsü Basel - Beşiktaş

Ben daha çekmiyorum yeter li en güzel rakipleri çekip bıraktım :D

https://draw.inker.fun/#/cl/ko

Çevrimdışı mertozlu

Sevilla ya da Juve isterim
Basel gelırse 2. Brugge olayı olabılır istemem.

Ben de Basel'den tırsıyorum bu yüzden. Ciddiye almayız ve yeniliriz diye tırsıyorum. Şaktar'ı da istemem, Ukrayna uğursuz, Kharkiv'de oynuyorlar Şubat ayında hala soğuk olur. Sevilla'ya okay'im. Juve de ilginç olabilir.

Çevrimiçi 38life

Lens'de bi umutsuzluk, isteksizlik, keyifsizlik var. Birisi Lens'e Quaresma'nın önümüzdeki sene olmayacağını ve eğer Quaresma'nın yerine yıldız kanat alınmasını istemiyorsa yaza kadar aldığı sürelerde iyi performans göstermesi gerektiğini söylemeli. Önümüzdeki seneden itibaren Beşiktaşın değişmez kanat oyuncusu olma fırsatına sahip olduğu ve bu düşünce ile motive olması gerektiği söylenmeli.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mertozlu

Zorro kıyafeti ile cıkmıs maske filan
Gelsin bakalım

buldum dediğini

Çevrimdışı mertozlu

"gerçek tolga zengin 19 mart 2015 beşiktaş club brugge maçında ölmüştür.

6 aralık 2017 rb leipzig beşiktaş maçında beşiktaş kalesini koruyan isim yossi cohendir."

:lol: :lol: :lol:

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Yanlız kadromuzun cok genis oldugunu bugun bır kez daha gördük sezon ortası transfere hic gerek yok bence vida filan gelirse bile mitrovici kiralık bir yere gönderelim
Orkan gibi beklenmedik oyuncuda kendini göstermeye basladı sedat filanda destek gelir her türlü götürürüz zaten şl'de gelecek rakibe göre hareket edilir heralde
Sadece Beşiktaş

Şu sevilla gelsin işte bize ya :D

Çevrimdışı artena_condari

Yoo ben bir sıkıntı göremedim. Maç içinde yorulmamın sebebi maç ritmimin olmaması dedi doğruya doğru zaten dediği. Malatya ve Gs maçlarında ikinci yarı bile oyuna dahil edilmeyen veya ilk 11 oynadığı maçlarda 45. dakikada oyundan alınan bir oyuncudan daha fazla ne eforu bekleyebilirsin ki?

Lens nasıl takıma ısındırılamadıysa herkes haftalardır Orkan diye bas bas bağırırken ilk önemli maçına bugün çıkması da çok geç kalınmış bir hareket ve hocanın bir bildiği vardırla da geçiştirilemez. Hocam Orkan için eksikleri olan yetenekli bir oyuncu dedi maçtan sonra ama daha fazla eksikleri olan yetenekli oyuncu olarak Q7 geliyor benim aklıma ilk.

Orkan'la Lens'in durumları alakasız. Orkan, 'oynamadığımda dahil antremanlarda çok şey öğreniyorum' diyebilecek bir karaktere sahip - genç yaşına rağmen. Öbür tarafta Lens'in cevap verdiği soru şuydu: 'Fenerbahçe'den beri en iyi performansını sergiledin, kendi performansını nasıl değerlendiriyorsun?', cevabı ise bu performansı gösterememesinin sebebinin sürekli oynamaması olduğu idiydi - maç içinde yorulmakla ilgili bir şey demedi, istersen röportajı bir daha dinle, çevirmene takılmadan.

Lens, kendisinin bu takımda 11deki yerinin net olması gerektiğini düşünüyor ki bu 'highest level'da oynayacağını belirttiğini videolardan belliydi. Bana kalırsa -daha önce yazdığım gibi- kanat rotasyonunda ancak 5. sırada olabilir; öyle olmasa dahi -yani Babel ve Q7'den daha önde bile olsa- geldiği kulübün ağırlığını idrak edemiyor. Şenol hoca tam da bu sebeple -milli maç arası- hazırlık maçında onu devre arasında oyundan çıkardı bence. 

Negredo, Medel  ve -her türlü hakarete uğramasına rağmen- Tolga, formayı bir şans olarak görüyor, Lens ise bunu tabii hakkı sanıyor; tekrar yazayım, Q7-Babel-Töre-Orkan arkasında kalacak - kalmalı, sebebi sadece futbolculuğu değil, karakter olarak da.

Çevrimdışı scarfright

%33 gibi bir oranla bence rakibimiz Chealse .
Bu oranlar aldatır bence. Ona kalırsa 2 takımın daha 3 te 1 ihtimali var chelsea çekmek için en az. Bence sevilla

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ozankarakoc

Lens'de bi umutsuzluk, isteksizlik, keyifsizlik var. Birisi Lens'e Quaresma'nın önümüzdeki sene olmayacağını ve eğer Quaresma'nın yerine yıldız kanat alınmasını istemiyorsa yaza kadar aldığı sürelerde iyi performans göstermesi gerektiğini söylemeli. Önümüzdeki seneden itibaren Beşiktaşın değişmez kanat oyuncusu olma fırsatına sahip olduğu ve bu düşünce ile motive olması gerektiği söylenmeli.

Hiç kabullenemediğim türde bir oyuncu karakteri...

Topu kaptırıyor, 'ee n'apalım, kaptırdık artık' der gibi umutsuzca, omuzlarını düşürüp ağır ağır yürümeye başlıyor. Ne bir koşmak, ne bir takip etmek, ne bir hırslanmak... Bu maç senin için aşırı derecede önemli. Canını dişine takacaksın. Ölümüne oynayacaksın. Talisca'nın uzun pası mükemmeldi, kontrol edemedi. Edemediysen çimleri yumruklayacaksın. Bu kadar ruhsuz ve suratsız olma lüksün yok.

Pepe, 10 yıl Real Madrid'de oynayıp geldi, Altınordu'dan gelmiş gibi hırslı, coşkulu, heyecanlı... Sen Sunderland, Fenerbahçe gibi yamuk yumuk takımlarda oynadın, Beşiktaş'ta triplerinden geçilmiyor. Yanlış işler...

Şenol Güneş gerçekten müthiş bir hoca. Ne derse desin, ne yaparsa yapsın, eleştirmeden önce 8 kere düşünmek lazım.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Bu oranlar aldatır bence. Ona kalırsa 2 takımın daha 3 te 1 ihtimali var chelsea çekmek için en az. Bence sevilla

bu oranlar aldatır ne demek yav :D

Çelsi Barca,Psg,Beşiktaş ile eşleşebiliyor sadece :)

Çevrimdışı 'TaNeR'

:evillol:
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı bordele

Talisca'yı hiç  beğenmedim. Ne pres ne pas arası ne top saklama ne de boşa kaçma var. Bu maçta dikkat ettiğim başka bi olumsuz yönü de atağa çıkarken sürekli olarak pas verdiği adamın arkasında beklemesiydi.
Av zamanı

Çevrimdışı scarfright

bu oranlar aldatır ne demek yav :D

Çelsi Barca,Psg,Beşiktaş ile eşleşebiliyor sadece :)
Yani bize yüzde otuz ihtimali varsa iki takıma daha var. Hatta yukarda paylaşıldı. Barca-chelsea ihtimali %40. Ben çok kuraya filan takılmam da sadece içimden geçeni söyledim. Sevilla, olmadı bayern.

Çevrimdışı arda

Tolga da 1 maçta maaşını çıkardı, burada maaşına laf edenler artık pek gündeme getirmezler.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tesbit gibi tesbit  :claps: :claps: :claps:
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimiçi Necmi

Bu rekor anca egale edilebilecek türden bir şey, onu da benim torunum görür belki.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
neden :alala:
bir daha şampiyonlar ligi oynamayacakmıyız :bandit:

Etiketler: