Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 353 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5224091 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

nihayet ortam müsait ve şenol güneş'i gözüne kestirdiğin için yok, başarılı olduğumuz sezonlarda adın gömücüye çıkmıştı ağabey. beşiktaş'ın seviyesinde beş oyuncu söyle, geçmişte onlar için neler yazdığını kontrol edelim. sonuçlar iyi gelirken gömdüklerin nasıl olduysa beşiktaş seviyesine çıktılar birden.

üstelik şenol güneş'in tarafında bile değilim, çok lazımsa gönderilir; fakat senin söylediklerinin karşısındayım, bu eylem için boş birkaç satır fazlasıyla yeterli.

ben güneşi gözüme kestirmedim kimseyi de kestirmem ben beşiktaşın başarısı için ne gördüysem ne düşünüyorsan onu yazarım.

gözüne kestirmek sen gibilerin yapacağı ya da yapılacağını düşündüğü bir eylem tarzı! sinsice bir davranış çünkü! oysa benim sinsice takıldığımı bir var bir yok oldugumu göremezsiniz! ben iyi günde de kötü günde de burdayım! öyle kötü günde ortaya çıkıp atıp tutanlardan değilim! öyle gözüne kestirmek vb gibi ifadeyi kullanacağın son üyeyim bu platformda. ben beşiktaş konusunda kimseyi gözüme kestirmem! hepsinin daha iyi olmasını ister bunun için yanıp tutuşur ve dua ederim!

gömü konusuna gelince ben 1 kişiyi gömdüm o da abuştu. üstelik bunu kendimce gerekçelerimi sıralayarak yapıyordum. katılanlar da oluyordu katılmayanlarda. gömdüğüm başka oyuncu yok benim. o nedenle gömdüklerin beşiktaş seviyesine çıktı ifaden de yanlış zira gömdüğüm tek oyuncu vardı o tezimin de halen arkasındayım. illa geçmişte neler yazdığımı kontrol edeceksen aç oku benden ne diye 5 oyuncu ismi bekliyorsun ki!!!

süslü birkaç cümle kurup millete ayar vereceğin bir platform değil burası. burası üyeleri eleştirme yerme platformu da değil. çıkar takımı konuşursun oysa sen ısrarla yapılan yorumları yorumluyorsun. boş işler bunlar!!!
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Egos

--mesele öldürmekse eğer öldürmek kolay kardeşş...
Ama  mesele öldürmek değil !

-- ne ulan mesele ne ?

-- Onu da ben mi söyleyim kardeşşş

(Ramix dayı vs kerpeten ali )

Mesele göndermek olsaydı şimdiye kadar ihya olurduk.

Bu işin sorumluları kendilerini  umraniye de odaya kaptsinlar  3 gün meseleleri ele alsınlar.

Niye böyle olduk?
Nerde yanlış yaptık?
Devre arasına kadar neler yapabilirsiz?
Devre arası neler yapabiliriz diye numakasa etsinler.

alırsın cenk ile quaresma'yı karşına "bundan sonra ligde biriniz diğerinin yedeği." dersin. başkalarına engel olacaklarına birbirleri ile kapışırlar, biz de sistemlerden sistem beğeniriz.

:düzenleme

[ Son Düzenleme: 27 Kasım 2017, 22:17:48 Egos ]

Çevrimdışı kyiv

Bu bahsettiğin şey duygusallık değil, rasyonel düşünmedir. Senin önerin ise abesle iştigaldir.

O bahsettiğin büyük takım refleksini Demirören zamanında epey iyi uyguladık, kaç kere şerefli ikinci olabildik?

Öte yandan Seba döneminde Milne ile iki kere ikinci olduktan sonra 3 kere şampiyon olmadık mı?

Kaldı ki hocamız başarısız değil, ligde 2 senede  2 sampiyonluk aldık ve son iki senedir Avrupa'da tarihimizde ilkleri yaşatıyor.

Milne döneminde 3 sene üst üste şampiyon olduktan sonraki sene averajla kaçan şampiyonluk ve bir sonraki sene Trabzonspora 7 attığımız sene Gordon Milne'in devre arasında gönderilişi. Her teknik direktör birgün görevinden ayrılacak mümkün mertebe dibi görmeden bazı şeyleri önceden engelleyebilmek.

Şenol Hoca'nın geriye kalan 21 hafta şansıdır. Şampiyonluk kaçsa bile onun felsefesine göre iyi daha iyi futbolu oynayabiliyorsak devam etsin ama   " takımlar kale önüne otobüs çekiyor " bize kapanıyor bu yüzden başarılı olamıyoruz diye düşüyorsa ve buna çözüm üretemiyorsa seneye devam etmesin. Adamlar tabi ki kapanacak en iyisi biz olduğumuz için ellerinden geldiği kadar dan dun oynayacaklar, 11 kişi kapanacaklar, yerden kalkmayacaklar biz en iyiysek çözümü futbolcular ve hoca üretecek. Mazeret değilde çözüm üretmek lazım.

Çevrimdışı tangaz

ağabey, dokunulmaz değiliz. sen beşiktaş ile ilgili argümanlar geliştireceksin ve kimse onların temelsiz olmasını eleştirmeyecek mi?

sadece görüşlerine katılmıyorum ve yazılanlar üzerinden değerlendirme yapıyorum. bu senin tüm fikirlerinle alakalı bir durum değil. çok kez aynı tarafta oluyoruz, benim düşüncelerimi de ifade ediyorsun, bu sefer ters düştük.

sen benim iletilerimi boşver sen son günlerde yazdıklarını oku önce yaptığın tek şey süslü kelimelerle millete ayar vermek. sen ısrarla eşeltiriyi değil eleştirenleri eleştiriyorsun...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Egos

...

süslü birkaç cümle kurup millete ayar vereceğin bir platform değil burası. burası üyeleri eleştirme yerme platformu da değil. çıkar takımı konuşursun oysa sen ısrarla yapılan yorumları yorumluyorsun. boş işler bunlar!!!

ağabey sen neden bahsediyorsun? balık yağı hatırlatması mı yapayım ille de. konuyu başka alana çekmeye gerek yok: sen teknik direktör değişsin diyorsun, ben kalmasından yanayım.

Çevrimdışı tangaz

ağabey sen neden bahsediyorsun? balık yağı hatırlatması mı yapayım ille de. konuyu başka alana çekmeye gerek yok: sen teknik direktör değişsin diyorsun, ben kalmasından yanayım.

sen maç sonu yazdıklarını unutuyorsun sanırım kaç kişiye ayar veriyordun ne çabuk unuttun! ki halen aynını yapmaya dewam ediyorsun.

beni bırak yaptığın eleştirilerin detayına in karşıt tez sunmuyorsun eleştireni yeriyorsun eleştirisini değil

Çevrimdışı Egos

sen benim iletilerimi boşver sen son günlerde yazdıklarını oku önce yaptığın tek şey süslü kelimelerle millete ayar vermek. sen ısrarla eşeltiriyi değil eleştirenleri eleştiriyorsun...

gerçeklikten koptun ağabey, kusura bakma. foruma bir format uydurup beni ona uymamakla suçluyorsun, bunu yaparken de kendi formatının dışına çıkıyorsun.

Çevrimdışı Egos

sen maç sonu yazdıklarını unutuyorsun sanırım kaç kişiye ayar veriyordun ne çabuk unuttun! ki halen aynını yapmaya dewam ediyorsun.

beni bırak yaptığın eleştirilerin detayına in karşıt tez sunmuyorsun eleştireni yeriyorsun eleştirisini değil

balık yağını eleştirilere yönelik mi söylemiştin? senin şu anda tek yaptığın "benim sana karşı davrandığım gibi bana davranma" demek.

maç sonu yazdıklarım belli, isteyen okur.

Çevrimdışı tangaz

şenol güneş bahane, "fikret orman misyonunu tamamladı"ya kadar gider bu işin sonu. başarıları normalleştirip başarısızlıkları kıyamet alametine çevirmeye meyilli bir grup mevcut, başkasının değirmenine su taşıyorlar; sonra da "inşallah bu başakşehir'in değirmenidir." diye dualar başlıyor.

hoca geldiğinde "onunla bu iş olmaz" diyenlerin fırsattan istifadesi sadece. on şampiyonluk da kazansak on birinci sezon aynı şeyleri duyacağız. ayrıca reaksiyon, endüstriyel futbol yazınca "şerefli ikincilikler"in değeri azalmıyor; zerre alakası olmayan konular.

:bu vesileyle beyaz kartal oldum.

şu mesajınla başlıyor mesela bugünkü sataşman. hocayı eleştirenleri tutup fikret orman misyonunu tamamadı derler die itham ediyorsun. ne kadar yersiz bir yorum kümsenin yönetime bişey dediği yok sen hocayı eleştirenleri acımasızca etiketliyorsun. bunu da süslü birkaç cümleyle yapınca çok matahmış gibi duruyor.

hoca geldiğinde onunla bu iş olmaz diyenleri hortlamış gibi bir ifaden de war o kişiler çoktan topukladı hiç birininde hortladıgı falan yok.

şerefli ikincilik kavramı 30 sene önce iş görüyordu günümüzde ise boş lakırdı dan ibaret.

Çevrimdışı Egos

şu mesajınla başlıyor mesela bugünkü sataşman. hocayı eleştirenleri tutup fikret orman misyonunu tamamadı derler die itham ediyorsun. ne kadar yersiz bir yorum kümsenin yönetime bişey dediği yok sen hocayı eleştirenleri acımasızca etiketliyorsun. bunu da süslü birkaç cümleyle yapınca çok matahmış gibi duruyor.

hoca geldiğinde onunla bu iş olmaz diyenleri hortlamış gibi bir ifaden de war o kişiler çoktan topukladı hiç birininde hortladıgı falan yok.

şerefli ikincilik kavramı 30 sene önce iş görüyordu günümüzde ise boş lakırdı dan ibaret.

ilk paragrafta öngörümü yazıyorum, ikincisinde doğrudan seni kastediyordum, şu mesajına binaen:

"tangaz - 27 Ağustos 2017, 01:10:34
ilk şampiyonlukta dahi hocanın yetersiz olduğunu burada dillendiren birkaç kişi vardık sadece  :bandit:"

Çevrimdışı sametbagan

Kusura bakma ama @tangaz Şenol Güneş 3-4 maç kötü gidince gönderilecek bir hoca değil.

Biz 2 sene Şenol hocanın sürekli oynattığı pozitif futbolla şampiyon olduk.

Bu sene de olabiliriz hoca ligde biraz formsuz sebebi de şl. ligi.

En son porto maçından sonra soyunma odasında ki görüntüleri izlediysen anlarsın zaten.

Bu sene oyun olarak en kötü oyunumuzu son malatya ve gençlerbirliği ilk yarısında oynadık

Diğer puan kaybettiğimiz bütün maçlarda Trabzon maçı son 15 dakika hariç oyun üstünlüğü bizim elimizdeydi hep.

Çevrimdışı tangaz

ilk paragrafta öngörümü yazıyorum, ikincisinde doğrudan seni kastediyordum, şu mesajına binaen:

"tangaz - 27 Ağustos 2017, 01:10:34
ilk şampiyonlukta dahi hocanın yetersiz olduğunu burada dillendiren birkaç kişi vardık sadece  :bandit:"

maden o kadar araştırmacısın alt açılımını da getir arşivden hocanın B planı olmadığını dile getirerek bunu ifade ettiğimiz yerli yerinde duruyor hatta geçmişe de gitme hocanın kibir kastıgını daha yeni söledim yaptığı yanlışta ısrar ettiğini de hocanın yaptıgı şu; ben herşeyi doğru yapıyorum oyuncular verdiğim rolü yapamıyor o nedenle oyuncuyu değiştireyim bari diyor bir hücumcu çıkarıp başkasını sokuyor ama değişik bir hücum planı üretmiyor yada bir dizilim değişimi göremiyoruz...

beni kast ediyorsan yarım yamalak kast etme bütünü gör önce öyle cımbızla bir cümle çekip kast edersen günümüz siyasilerinden bir farkın kalmaz. onlarda süslü cümleler kullanmakta epey iyiler. sen en iyisi siyasete atıl.

Çevrimdışı sametbagan

Bir de şu 6 da 6, 5 te 5 , 4 de 4  , 15 de 15 gibi romantik söylemlerden uzak durmak lehimize olacak.

Zira şimdiye kadar bu söylemlerde bulunup da takımın gerçekleştirdiğini görmedim ben.

En azından Yıldırım Demirören zamanından beri.Bizim amacımız oyunu iyi oynayıp pozisyonlar bulmak olmalı skor yorumculuğuna gerek yok.

Skora göre yorum yapan insan burada ve sosyal medyada epeyice fazla zaten.

Çevrimdışı tangaz

Kusura bakma ama @tangaz Şenol Güneş 3-4 maç kötü gidince gönderilecek bir hoca değil.

Biz 2 sene Şenol hocanın sürekli oynattığı pozitif futbolla şampiyon olduk.

Bu sene de olabiliriz hoca ligde biraz formsuz sebebi de şl. ligi.

En son porto maçından sonra soyunma odasında ki görüntüleri izlediysen anlarsın zaten.

Bu sene oyun olarak en kötü oyunumuzu son malatya ve gençlerbirliği ilk yarısında oynadık

Diğer puan kaybettiğimiz bütün maçlarda Trabzon maçı son 15 dakika hariç oyun üstünlüğü bizim elimizdeydi hep.

üzgünüm ama hoca aynı haltı 2 senedir yiyor sonra çıkıp kimsenin oyuncular maç seçiyor demeye hakkı olmuyor imam cemaat ilişkisidir bu. ligde kötü durumdayız hayati önemi olan maça çıkıcaz hoca gidiyor baküde maç izliyor. @Necmi abiye bu konuda katılıyorum biz geçen sene başakşehirin kabızlığı ile şampiyon olduk. yönetimin de şampiyonlukda devre arası transferleri ile artısı oldu.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Gs maci biletleri ne zaman cikar, bana 1 bilet lazim eski açık tarafından aklinizda olursa gidemeyecek olan varsa seve seve talibim.

Çevrimdışı Egos

maden o kadar araştırmacısın alt açılımını da getir arşivden hocanın B planı olmadığını dile getirerek bunu ifade ettiğimiz yerli yerinde duruyor hatta geçmişe de gitme hocanın kibir kastıgını daha yeni söledim yaptığı yanlışta ısrar ettiğini de hocanın yaptıgı şu; ben herşeyi doğru yapıyorum oyuncular verdiğim rolü yapamıyor o nedenle oyuncuyu değiştireyim bari diyor bir hücumcu çıkarıp başkasını sokuyor ama değişik bir hücum planı üretmiyor yada bir dizilim değişimi göremiyoruz...

beni kast ediyorsan yarım yamalak kast etme bütünü gör önce öyle cımbızla bir cümle çekip kast edersen günümüz siyasilerinden bir farkın kalmaz. onlarda süslü cümleler kullanmakta epey iyiler. sen en iyisi siyasete atıl.

ağabey sürekli haklı çıkıyorsun, umarım bu lanetten bir gün kurtulursun.

canını sıktığım için özür dilerim.

Çevrimdışı tuncaboylu

üzgünüm ama hoca aynı haltı 2 senedir yiyor sonra çıkıp kimsenin oyuncular maç seçiyor demeye hakkı olmuyor imam cemaat ilişkisidir bu. ligde kötü durumdayız hayati önemi olan maça çıkıcaz hoca gidiyor baküde maç izliyor. @Necmi abiye bu konuda katılıyorum biz geçen sene başakşehirin kabızlığı ile şampiyon olduk. yönetimin de şampiyonlukda devre arası transferleri ile artısı oldu.
Geçen sene kimsenin kabızlığı ile sampiyon falan olmadık, @Necmi abi de başkası dese "Şampiyonluğumuzu küçümsüyorsun" diye kızacağı mesajı yazıyor.

Geçen sene 77 puanla şampiyon olduk, kaç puan almanız lazım başkasının kabızlığı olmaması için? Üstüne CL'de travma atlattık, Türkiye Kupası'nda travma atlattık, Avrupa'da çeyrek final oynadık ve orada da moral yıkıcı bir şekilde elendik, ligde Fenerbahçe maçında bir travma daha atlattık. Bütün bunlar sırasında stoperi (Tosic) gömdük santraforu (Abou) gömdük, kaleciyi (Fabri) gömdük, hocayı gömdük. Üstelik bunu da bir önceki sampiyonluktan tamamen başka bir kadroyla yaptık.

Hoca iyi bir lider, iyi bir öğretmen ve ligdeki mevcut sorunları aşmayı başaracak kadar da güçlü bir karakter ve her şeyden önemlisi camianın büyüklüğünün farkında.

Kadroda 2-3 rötuş ve yan toplarda yeni bir kaç set ile kapanan takımları da aşacak sistemi bulacaktır. Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok.

İsmen yeterli gördüğünüz Mancini, Prandelli gibi isimli adamların bu ülkedeki fiyasko maceraları da ortada.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 27 Kasım 2017, 14:05:28 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tangaz

bunun haklı olmakla alakası yok keşke ben haksız olsam hergün göt olsam ama beşiktaş maçları ezmese.

canımı sıkan senin ve türevlerinin kabullenmişliği. isyan etmemesi. en başta da yönetim. hocaya bir LİG ayarı vermesi gerekiyor başkanın. patron çalışan ilişkisi içerisinde performans yönetim sisteminin devreye sokulması gerekiyor.

her sene biz şampiyon olacak değiliz arada diğerleri de olsun söylemini de kabullenmiyorum. Her sene biz şampiyon olmalıyız! en azından içinde bulunduğumuz bu periyodda...

Çevrimdışı Berat

Bu arada cumartesi günkü GS maçı öncesi ufak bir organizasyon yapacağız, katılım durumuna göre büyük de olabilir;

Mekan Taksim/Kirvem ocakbaşı; saat: 14:00 Meydana 150-200 metre, eski tarz güzel bir yer.

şimdilik katılımcılar;

@panic13
@yorgo_d(geodem)
@Necmi
@GOKHAN CETIN
@İhsan
@oblomov

Gelmek isteyen olursa gizli numaradan çağrı atsın, isimsiz e-mailden bana mail göndersin, veya buradan dm yollasın ;)

Necmi Abi, senin tayfadan Efe, Yakup falan gelirse onlara da söyle istersen.

Ceketine hasta olduğum insana selamlar, TFF gibi bir yaş sınırı lazım bu gruba :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Kurtulamaz.

Çevrimdışı tangaz

Geçen sene kimsenin kabızlığı ile sampiyon falan olmadık, @Necmi abi de başkası dese "Şampiyonluğumuzu küçümsüyorsun" diye kızacağı mesajı yazıyor.

Geçen sene 77 puanla şampiyon olduk, kaç puan almanız lazım başkasının kabızlığı olmaması için? Üstüne CL'de travma atlattık, Türkiye Kupası'nda travma atlattık, Avrupa'da çeyrek final oynadık ve orada da moral yıkıcı bir şekilde elendik, ligde Fenerbahçe maçında bir travma daha atlattık. Bütün bunlar sırasında stoperi (Tosic) gömdük santraforu (Abou) gömdük, kaleciyi (Fabri) gömdük, hocayı gömdük. Üstelik bunu da bir önceki sampiyonluktan tamamen başka bir kadroyla yaptık.

Hoca iyi bir lider, iyi bir öğretmen ve ligdeki mevcut sorunları aşmayı başaracak kadar da güçlü bir karakter ve her şeyden önemlisi camianın büyüklüğünün farkında.

Kadroda 2-3 rötuş ve yan toplarda yeni bir kaç set ile kapanan takımları da aşacak sistemi bulacaktır. Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok.

İsmen yeterli gördüğünüz Mancini, Prandelli gibi isimli adamların bu ülkedeki fiyasko maceraları da ortada.

arka arkaya öyle kötü örnekler veriyorsun ki söylediğin tüm doğruları kendi ellerinle buruşturup çöpe atıyorsun.

demirören mancini prandelli... birazdan vitor efendi ve rikerink beyi de örnek gösterirsen şaşırmayacağım.

Çevrimdışı Berat

Gs maci biletleri ne zaman cikar, bana 1 bilet lazim eski açık tarafından aklinizda olursa gidemeyecek olan varsa seve seve talibim.

Yarın 15:00'da satışa çıkıyor.

Çevrimdışı tangaz

Kurtulamaz.

sen polyannalıkdan kurtuldugun gün kurtulucam söz veriyorum

Çevrimdışı Berat

Dövüş Kulübü'ne dönmüşüz yine  :evillol:

Çevrimdışı tangaz

hocanın oyunumuzu geliştiremediği, aksine rakipler çözdükçe, kapandıkça, oyuncuların form grafiği düşük oldugunda defoları daha çok gün yüzüne çıkıyor. bunu görmezden gelip hali altına süpürmek bu kulübe ihanettir.

Etiketler: