Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 71 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5254477 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Ben evden çalışıyorum düşün halimi, fitnessa gittim öğle arası biraz adrenalin şeyedeyim diye bi faydası olmadı...
Ardinar icin neden fitnese gidiyon abi
Istanbul tirafiginde iki tane minibuscu iki tane taksici ile dalas en temiz ardinal

Haydari cikarinca mesela hemen ardinar gucuynlen topuklayacan, onu unutma

Çevrimdışı Onur Küçük

Ardinar icin neden fitnese gidiyon abi
Istanbul tirafiginde iki tane minibuscu iki tane taksici ile dalas en temiz ardinal

Haydari cikarinca mesela hemen ardinar gucuynlen topuklayacan, onu unutma
Seratonin demek isterken ardinar ile karıştırdı sanırım. Yoksa ardinar salgılamak için yöntem üzerine yöntem var.

Çevrimdışı mylife1903

Seratonin demek isterken ardinar ile karıştırdı sanırım. Yoksa ardinar salgılamak için yöntem üzerine yöntem var.
Seratoni falan senden ogrenecek degiliz anur gucak tamam mi

Çevrimdışı Onur Küçük

Seratoni falan senden ogrenecek degiliz anur gucak tamam mi
Arada bir şey edeyim demiştim Necmi abi de sis farlarını hazırlarken, yokken ortada.

Çevrimdışı mylife1903

Arada bir şey edeyim demiştim Necmi abi de sis farlarını hazırlarken, yokken ortada.
Farim acik penalti net
By necmi

Çevrimdışı mylife1903

@Liquidator nedir bu karabag macinda durum
Azicik bilgilendir cok yuklu girdigim bir macti kirmizi cikti

Çevrimdışı Liquidator

@Liquidator nedir bu karabag macinda durum
Azicik bilgilendir cok yuklu girdigim bir macti kirmizi cikti
Kardeş maçı izlemiyorum. Kartalın maçını izlemek için yola çıktım. Ben Karabağı Avrupada tutuyorum. Azerbeycanda doğduğum şehrin külübü olan Gabala-ni destekliyorum.

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı cursedofdragon

bi sıkıntı geldi hayırlara vesile olsun inşallah.

Çevrimdışı Liquidator

Bu arada ilk 11 belli oldu. Fabri, GG, Medel, Tosıc, Adriano, Atiba, Tolgay, Talisca, Q7, Lens, Negredo

Çevrimdışı Rasim

Hocam sonunda atesledi Negredoyu :claps: :claps: :claps:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Liquidator

Lens bu durumu kendi lehine çevirmeli. kendini gösteremezse bir daha böyle şansı zor bulur.

Çevrimdışı Ersoy

Negredo hadi kral değerlendir şu şansı be.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı mylife1903

Negredo gol atara bobregimi bastim cok fena gomerim bi sikinti olursa

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu arada ilk 11 belli oldu. Fabri, GG, Medel, Tosıc, Adriano, Atiba, Tolgay, Talisca, Q7, Lens, Negredo

Negredo Talisca"ya, Q7'de Negredo'ya attıracak bugün yazın bi kenara.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı BavyeraKartali

Benimde favorim Negredo bu aksam. Kendi abim gibi duacisiyim 😤💪
Bir Beşiktaş atasözü: ''Oğuzhan'ın yeri, Atiba'nın yanı..''

Çevrimdışı tangaz

bi sıkıntı geldi hayırlara vesile olsun inşallah.

kış kış cinler kış kış
yallah cinler yallah
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ozankarakoc

Ben çok sıkıldım bu işten...

Takımı 45 dakika ölümüne defans yapan, yarı sahasından çıkmayan, ayağına top değmeyen, %25 topa sahip olmayla oynayan Okan Buruk hakeme isyan etmekten maçı seyredemiyor, sonra 1 dakika uzatma verilen maç, korner olunca 45:49'da bitiyor... Hiç mi bir şey doğru olmaz bir memlekette ya...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Çok kötü oynadık. Maçın hakkı da buydu. Evinde bu kadar boktan oynarsan olacağı bu. Aferin Şenol Güneş... Ortalarla oynat bu takımı. Ortalar açalım paso sağa sola. Ne var göbekten falan oynamaya. Allah korusun gol atarız göbekten oynarsak.

Çevrimdışı ozankarakoc

Ve Teleset Mobilya Akhisarspor, Beşiktaş'tan aldığı 1 puanla UEFA Şampiyonlar Ligi kupasını müzesine götürdü. Temsilcimizi tebrik ediyoruz.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi mellfred

Bu Akhisar küme düştüğünde çoluk çocuk sevindirecem.

Çevrimdışı cursedofdragon

Cuma gününe maç koyan zihniyetinde içine edeyim.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Cuma gününe maç koyan zihniyetinde içine edeyim.
Ne alaka? Avrupa maçı var ne zaman koysunlar
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı kartal190321

çoluk çocuk artık ezberledi sistemimizi,  defans atibaya veya  tolgaya veriyor    tolgay  oerezmaya   oerazma ortalıyor   90  dakika  bu  başka  birşey arayış deneme hiç bir şey yok   böyle bir sistem olamaz     son 2  yılın şampiyonu   böyle oynamamalı  üstüne koyup ilerlememiz gerekirken   geriye gidiyoruz,  bir takım  hiç mi şut atmaz   hiçmi ortadan merkezden oynamaz      şu kadroyla  ligin tozunu atmamız gerekirken   gol atamıyoruz   12 maç  19 gol    gol atmadanda maç  kazanılmıyor  istediğin kadar topla oyna  top sende olsun   o topu kaleden geçirmediğin sürece  3  puan alamıyorsun :s20:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi Savaş

Cuma muma ne alaka? Bu takimin bu sezon ligde oynadigi bir tane guzel oyun, bir tane olumlu mac söyleyin.

Yok! Yok abi yok! Bir tane iyi oynadığımız sürklase ettiğimiz maç yok.

CL'deki oyunun galibiyetlerin ekmeğini yiyor takim şu an.  Ama bu böyle gitmez. Takim top oynamıyor beylet geçin Cumayi Teleseti falan.

Once sen top oyna, sonra puan kaybet eyvallah diyelim. Olmadı tamam. Takımda kimse iştahlı değil. Hepsi doymuş bunların. Iki şampiyonuk yetmiş bunlara.

Yeter!

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: