2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396980 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı Efe

Bugün Diyarbakır kartal yuvasına gittim Siyah formayı aldım " L " beden ellerinde vardı diğer bedenlerde... İsteyene kargo ile göndere bilirlermiş...! en fazla 2 güne elinizde oluyor sonuçta...! Toplam Satışı sordum sistemde göremiyorlarmış...! Diyarbakır genelinde toplam 300 tane satılmış...! Kışlıklar felan sweetler daha gelmemiş...
İstanbulda forma bekleyenler veya başka şehirlerdekiler Diğer kartal yuvaları ile irtibata geçsinler bazen 1 gün en fazla 2 gün sonra ellerinde olur...

Diğer kartal yuvaları alttaki başlık altında bulabilirsiniz
http://besiktasarena.com/index.php?board=30.0

hayırlı olsun vodafone arenaya bi tuğlada sen koydun :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

siyah formada M-L beden haariç diğer bedenler var diğer 2 formada tüm bedenler var fb maçından sonra satışlar düşer bi kaç galibiyet lazım forma satışları için :eyes
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

tüm formalarımızda bayanlarda dahil tüm bedenler www.kartalyuvasi.com.tr de mevcuttur alacaklara duyrulur :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Abdullah

Yine güzel bir düşünce güzel bir çalışma  :)

Çevrimdışı Yakup

Yeridir herhalde. @MURAT abiyle konuştuğumuz gibi para kazanmak istiyorsan çok satacaksın. çok satmak pahalı satmak değildir. kar marjını düzgün ayarlayıp çok satmak varken müşteriye pahalıya satmak bana hep ters geliyor arkadaş.

birde benim gibi kurumda çalışanları hiç bir üründe düşünememek yada düşünmeye ihtiyaç hissetmemek. çık güzel bir kazak , sweat yap ufak bir arma koy reklam gibi sonra kurum çalışanları da bunu günlük hayatlarında kullansın. iyi okuyalım hemen giydirmeyelim yok değil var ama çok çok çok az  :bawling: :bawling: az olan şeyde pahalıdır  :alala: :alala:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Abdullah

Vodafone Arena için özel bir forma çalışması yapılamayacakmış ya da şu an için böyle bir düşünceleri yokmuş kulübün ama Vodafone Arena için farklı bir düşünceleri varmış. Futbolculara özel ürünler de düşünmüyorlarmış olsa iyi olurdu ama. :by2:

Çevrimdışı ALI RIZA

@ZEKI Hocam sonsuz teşekkürler...! sürpriz mükemmel idi  :ok: :ok: :ok: :ok:
 Hem yazlık hem kışlık  :bandit: yeğenim ile birlikte :)

Çevrimdışı ZEKI

yakısıklı adama ne giyse yakisir..gule gule giy kardesim..

Çevrimdışı Efe

yakısıklı adama ne giyse yakisir..gule gule giy kardesim..
:claps:
10 numara iş  :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

@ALI RIZA malubiyet yüzü görmezsin inşallah hep mutlulukla çıkartırsın üzerinden

Çevrimdışı ALI RIZA

@ALI RIZA malubiyet yüzü görmezsin inşallah hep mutlulukla çıkartırsın üzerinden
inşallah @Necmi şampiyonluğu birlikte kutlayacağız  :sevinc :sevinc :sevinc dünya ahvali belki olamadık o zaman rakiplere birlikte küfür edeceğiz  :bandit: :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Abdullah

Genel toplantımızda forma konusunu gündeme getirdim. Şuan için Adidas, 2017 sunumlarını hazırlıyor. Adidas, Global bir firma olduğu için maalesef tasarımlarda değişiklik yapamıyoruz. Gönderdiğiniz forma tasarımları arşivimizde. İhtiyaç duyulduğunda sizinle irtibata geçeceğiz.

Kartal Yuvası Art Directoründen son olarak bu maili aldım. Tasarımlar bu nedenle kullanılamıyormuş.  :)

Çevrimdışı Efe

tüm formalarımızda tüm bedenler mevcut takımın ilk yarı performansı bu yıl sonuna kadar satışları etkilecek yıl sonu rakam kaç olacak çok merak ediyorum 200 bini geçersek harika bi rakama ulaşmış oluruz :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

forma satış rakamları kartal yuvasından açıklanmalı artık baya bi zaman geçti satışlar ne alemde hiç bilgi yok :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

formalarımızda tüm bedenler mevcut sadece uzun kollu siyah formada eksik bedenler var o satıyor heralde kış olduğu için :icool: forma satış rakamlarını çok merak ediyorum doğrusu takım iyi giderken satışlar hızlıdır inşallah :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

beyazda siyah bantlı olanı klasik olarak üretelim bu yıl bir başlangıç olsun.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Abdullah

Kartal Yuvası Safranbolu mağazası saat 13.00'te İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi'nin de katılacağı törenle açılacak.

Çevrimdışı Sinan Öz

Cümleten selamlar. :)
Beşiktaş Arena'yı nette sık sık görürdüm. arada sırada girip yoklardım. Sonra geçen hafta tesadüfen 2014-2015 formaları başlığını gördüm. Bir bakalım burada da çizim yapan arkadaşlar var mı diye düşünürken benim hakkımda abilerimin kardeşlerimin çok güzel yorumlarını gördüm :)
Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim tasarımlarım hakkındaki güzel yorumlarınız için. Gördüğüm kadarıyla forzadan Yiğitcan abi, Coşkun deniz, Necmi abi falan bayağı üye var buraya da.
Yaptığım formaların acemilik döneminde doğrudan internet ortamına attığım için üretilme gibi bir durumu söz konusu olmadı. Sonrasında gerekli yerlere nacizane olarak yolladıklarım oldu onları herhangi bir yerde paylaşmadan doğrudan gerekli yerlere yolluyorum şu durumda. O yüzden forma çizimi yapmıyorum epeydir.

Saygılar.
[ Son Düzenleme: 06 Aralık 2014, 00:41:34 Sinan Öz ]

Çevrimdışı Altuğ

Beşiktaş Arena'yı nette sık sık görürdüm. arada sırada girip yoklardım. Sonra geçen hafta tesadüfen 2014-2015 formaları başlığını gördüm. Bir bakalım burada da çizim yapan arkadaşlar var mı diye düşünürken benim hakkımda abilerimin kardeşlerimin çok güzel yorumlarını gördüm :)
Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim tasarımlarım hakkındaki güzel yorumlarınız için. Gördüğüm kadarıyla forzadan Yiğitcan abi, Coşkun deniz, Necmi abi falan bayağı üye var buraya da.
Yaptığım formaların acemilik döneminde doğrudan internet ortamına attığım için üretilme gibi bir durumu söz konusu olmadı. Sonrasında gerekli yerlere nacizane olarak yolladıklarım oldu onları herhangi bir yerde paylaşmadan doğrudan gerekli yerlere yolluyorum şu durumda. O yüzden forma çizimi yapmıyorum epeydir.

Saygılar.

Hoşgeldin @Sinan Öz

Çevrimdışı Deniz

Saygılar.
Hoşgeldin Sinan  :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

siyah ve beyaz formada bedenler bitme eylimine girmiş yine formalar satıyor demek güzel haber yıl sonuna kadar iyi satış olacaktır yıl başi satışlarla ilgili açıklama gelir inşallah :eyes
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Abdullah

Saygılar.
@Sinan Öz Hoş geldin  :)
Formaları nereye yolluyorsun Adidas'a mı :alala:

Çevrimdışı Abdullah

Kartal Yuvası'nın 2014-15 sezonu ürünlerinin tanıtıldığı defile başladı.