2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 397012 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı altan0348

15 gün önce kartalyuvası internet üzerinden sipariş etmiştim beyaz formayı. bugün gidip mng kargoya sormasam hiç haberim olmayacaktı. kartayuvası internet şubesi maalesef hiçbirşeyden haberdar etmiyor. telefon numaramı yanlış yazmışlar. bilgi eksikliğinden kargodan haberimiz olmadı adamlar arayamamış. bugün gidip aldım nihayet :)

Çevrimdışı Togay_1981

İmkanlarımız nispetinde elimizden geleni yapıyoruz Beşiktaş için.3 yıldır hem kendime hem de şu an da 6 yaşına gelen yeğenime forma alıyorum. Bu yıl yeni yeni sokağa çıkan ve arkadaşları ile top oynayan yeğenim formanın sırtına da ismini yazdırmamı çok isteyince bugün Beşiktaş'ta ki merkez Kartal Yuvasından formayı aldım sırtına da ismi yazdırmak için yarım saat bekledim.Malum yazdırmak ta 15 TL maşallah. Baskı elime geldiğinde gördüm ki kazık kadar adamın formasına yazdırılacak büyüklükte harflerle ismini yazmışlar. Sırttaki Beko yazısı normal, numara ile isim yazıları kocaman kalmış. Tabi biraz söylendim çalışanlar efendim haklısınız bize de bu geliyor zor durumda kalıyoruz v.s v.s. Senelerdir aynı hikayeler. Baştan söylemekte yok. Harfler büyük v.s. İşgüzarlık diz boyu.

Başkan seçildiğinde vizyoner kimliği ile kartal yuvaları , dergi  v.s. hizmetleri düzeltecek diye umutlandık ancak kulübün her tarafını saran pespayelik , boş vermişlik , beceriksizlik tam gaz devam ediyor. Yakasına yapıştı kulübün atılamıyor bu kalitesizlik bir türlü.Bu kadar basit bir olayı bile çözemeyen adamları nerden bulup görevlendiriyor bu yöneticiler inanılır gibi değil. Kim bu taraftarı bu kalitesizliğe mahkum ediyor inatla ? Kim bu umursamazlar ? Demba Ba 'yı alıp kurumsal takım olunmuyor işte. Çok basit gibi gözüken bu olayları çözeceksin, taraftarı müşteri gibi görürken müşterinin ihtiyaçlarını da karşılayacaksın ki tam manası ile büyük olasın.

Çocuk formasına koca adam fontu ile yazı yazanların daha temeli yeni atılan tribünden aldığımız kombinelerde bize neler yaşatacaklarını düşünmek bile istemiyorum. Tüylerim diken diken oluyor.

Çevrimdışı KAP

kartalyuvasi.com.tr nin stokları yenilendiydi , çoğu beden hemen bitmiş. Çift taraflı forma alacaktım extra boy kalmış inşallah kısa sürede yenilenir de şu formayı almak bana da nasip olur .
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı ahmett.67

DÜNKÜ FEYENORD MAÇINDAN SONRA ''BABA'' LI FORMA SATIŞLARI  PATLAR MI? NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ? :)

Çevrimdışı Efe

65 bin forma sevkiyatı yapılmış bugüne kadar bunların tamamına yakınıda tükendi yeni parti ürünlerde bu hafta raflara gelir lige kadar hedef 100-150 bini bulmak olmalı inşallah öylede olacak 8 milyon tl gibi satış olmuş 129 x 65000 dersek bu paranın ne kadarı klübe kalıyor bilmiyorum ama 3-4 milyon tl kalmıştır heralde iyi rakam bu dönemde 2 katına çıkmalı 1 ay içinde :)
[ Son Düzenleme: 11 Ağustos 2014, 20:56:34 Efe ]
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Furkan Sarper

vodafone ne zaman başlıycak acaba satışlara

Çevrimdışı Efe

önemli bi konu genel sohbet bölümünde kaldı takım ve kulüple alakalı olduğu için bu başlığa taşıdım
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

forma reklamlarını seyredelim yayalım bu reklamları seyredip forma almayan beşiktaşlı olamaz bence (mali durum hariç) :super:
[ Son Düzenleme: 12 Ağustos 2014, 00:09:07 Efe ]
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

şuan baktım kartal yuvası sitesine

beyaz formadan XL

siyahtan M,L

kırmızıdan M

bendenleri kalmış siyahtan hala varken alın bence normalde m giyen birine L beden oluyor aklınızda olsun :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Mehmet Hedo

65 bin forma sevkiyatı yapılmış bugüne kadar bunların tamamına yakınıda tükendi yeni parti ürünlerde bu hafta raflara gelir lige kadar hedef 100-150 bini bulmak olmalı inşallah öylede olacak 8 milyon tl gibi satış olmuş 129 x 65000 dersek bu paranın ne kadarı klübe kalıyor bilmiyorum ama 3-4 milyon tl kalmıştır heralde iyi rakam bu dönemde 2 katına çıkmalı 1 ay içinde :)

Spor malzemesi sponsorluk anlaşmasının detayını bilmemekle birlikte, genel uygulamalardan bildiğim kadarıyla, KDV hariç bedelin % 8-15 dolayında bir bölümü kartal yuvası mağazaları vasıtasıyla kulübe kalıyor. Bu durumda 65000 forma için net 600bin ila 1miyon tl kulübün olsa gerek. Eğer malzeme sponsorunun kulübe ödediği yıllık bedelin üzerinde satış olursa, aşan kısım için ayrıca cirodan %10-15 gibi bir prim de alınıyor sanırım. 

Çevrimdışı FARUK

şuan baktım kartal yuvası sitesine

beyaz formadan XL

siyahtan M,L

kırmızıdan M

bendenleri kalmış siyahtan hala varken alın bence normalde m giyen birine L beden oluyor aklınızda olsun :icool:

aynen efe normalde M giyerim ama L denedim tam oldu siyah formada

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Spor malzemesi sponsorluk anlaşmasının detayını bilmemekle birlikte, genel uygulamalardan bildiğim kadarıyla, KDV hariç bedelin % 8-15 dolayında bir bölümü kartal yuvası mağazaları vasıtasıyla kulübe kalıyor. Bu durumda 65000 forma için net 600bin ila 1miyon tl kulübün olsa gerek. Eğer malzeme sponsorunun kulübe ödediği yıllık bedelin üzerinde satış olursa, aşan kısım için ayrıca cirodan %10-15 gibi bir prim de alınıyor sanırım. 

bu çok az eğer böyleyse formaların bize çok yararı olmaz anlaşma daha fazla paya göre yapılmıştır bence
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

real madrid forması bizim siyah forma gibi

aynısı sadece renkler takım amblemi ve sponsorlar değişik :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Çağrı

Eski Adidas anlaşmasında net bedel düşüktü ama forma başı 35 tl alıyorduk adidas'tan.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Efe

her 3 kişiden 2 si siyah forma diyor ve beğeniyor rekor bekliyorum ben siyah formadan  :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Eski Adidas anlaşmasında net bedel düşüktü ama forma başı 35 tl alıyorduk adidas'tan.
@Çağrı yeni anlaşmayı öğrenemezmiyiz tanıdıklar falan yok mu forma başı kaç para alıyoruz bilsek yeterli bize
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Çağrı

@Çağrı yeni anlaşmayı öğrenemezmiyiz tanıdıklar falan yok mu forma başı kaç para alıyoruz bilsek yeterli bize

Yok malesef @Efe çok kişiye sordum kimse bilmiyorum tek bildiğim başkanın pazar payımız var diye açıklaması
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Efe

siyahta L,M,S beyazda L,M olmuş bedenler yeni partiler geliyor anlaşılan
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Mehmet Hedo

bu çok az eğer böyleyse formaların bize çok yararı olmaz anlaşma daha fazla paya göre yapılmıştır bence

Umarım dediğin gibi daha fazla paraya göre yapılmıştır.

Çevrimdışı tayfun

bi ara adidas 24 e yapıp 44 e bize,bizde 66 ya kartal yuvalarına veriyorduk,bu eski anlaşma revize edildi ama.senelik 1.8 ml dolarda adidasdan alıyorduk,yeni anlaşmada satış fiyatları kapa açıklanmadı.
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı Efe

formaların bir çok bedeni gelmiş sipariş verecekler arsenal maçına kadar ellerini çabuk tutsun kalmaz büyük ihtimal :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

kırmızı ve beyaz formada stok yine erimiş formalar patlamış durumda :claps:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Berat

Elime nakit geçtiği gibi kırmızı formadan alıcam bakalım