14.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor
14.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Beşiktaş Forum| 14.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor Skor : Beşiktaş 2-1 Bursaspor Tarih : 10.12.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Bülent Yıldırım Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor  [Okunma sayısı 77467 defa] 14.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Çevrimdışı Nouma7

Çevrimiçi levitate

Necip sarardı inler girmeli
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

Gercekleri soylemek gerekirse bu takimin sag acik, sol acik, 10 numara, santrofor, on libero, stopper eskigi var.

Çevrimdışı tangaz

necibe kolay sarı, evsahibinin kaptanına hemen yapıştırdı totoş bülo
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kyiv

Aboubakar tam bir facia. Attığı şutların hemen hemen hepsi savunma tarafından engelleniyor. Bu nasıl santrafor yazık! Kötü değil çok çok kötü. Gol atsa da fikrim değişmeyecek zaten gol atacağı da yok.

Çevrimdışı Orhan_

Çevrimdışı Orhan_

Artık ne yapmak lazım bu adamın atması için?

Çevrimdışı tangaz

necipin müthiş pasını da ezdi  :akuma: sadece bakıyor harbiden
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Mac sonu gorusuruz, burda daha oglen 12, isim gucum var benim  :)  Aboubakar'i izlemekten stres oldum.

Çevrimdışı Jukebox

2017'den beklentilerimden biri Aboubacar'ın gitmesi.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Nouma7

Afrika Kupası başlasın da gitsin daha da dönmesin.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Takımda en bitirici oyuncu abu adama top gelince pozisyon bitiyor.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı AvrupaKartalı

bakalim necip ikinci sariyi kacinci dakikada yiyecek.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Orhan_

Bursa gömülmüş kendi ceza sahasına ama biz şut çekecek pozisyon yaratamıyoruz!.

Çevrimdışı eaglekartal

Lan bi sut cek oguzhan nasil bi topcusun lan sen

Çevrimdışı tangaz

ezdik herifleri son anlarda ama topu sokacak adam yok

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Bizimkilerin hepsi birbirinden beter sahanın en iyisi Necip gerisini siz düşünün. Bu arada bülo penaltıyı yedi gibi geldi bana.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Altı pasa geldi mi neden kimse sut cekmez ya?

İlla teknik gol mü atıcaz .

Çevrimiçi Mehmet57

O nebicim top Olcay amatormusun

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Penaltıyı yedi adi herif

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı tangaz

bülo penaltımızı vermedi sonra marcelo deniz pozisyonunda dötünden faul uydurdu  :akuma:

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Su devre arası gelsin artık cidden bir iki kaliteli adam alalım ya!!!

Geçmez bu sezon böyle..

Etiketler: