Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 278 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8507930 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Oğuzhan'a rakipler önlem alıp oyun kurmamızı önlediği zaman, Tolgay oyuna alınıp Babel çıkartılarak pas oyunu oynayabilen oyuncuları sahada tutmamız gerekiyor. Böyle durumlarda kenar bekleri iyi çıkan bir takım olarak 4-3-3 faydalı olacaktır. Maçın ve rakibin durumuna göre öndeki üçlü Demba Ba Cenk Talisca Quaresma Babel Aboubacar'dan herhangi üçü olabilir.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı taner37

Mitrovic ilk geldiğinde şişman mıydı? 😂 Vücudu geniş gözüküyor bayağı ama oly maçında daha ince gördüm. 

Birde oly maçında mitrovic nasıldı bende maçın heyecanından takip edemedim ama defansa gelen topları çoğunlukla tosic kesti.

Bu çocuk sağ stoper de başarılı. Seneye Marcelo kalır oynarsa bu çocuk yedek mı kalacak sol stoper mı olacak?

Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı abdusta

Mitrovic ilk geldiğinde şişman mıydı? 😂 Vücudu geniş gözüküyor bayağı ama oly maçında daha ince gördüm. 

Birde oly maçında mitrovic nasıldı bende maçın heyecanından takip edemedim ama defansa gelen topları çoğunlukla tosic kesti.

Bu çocuk sağ stoper de başarılı. Seneye Marcelo kalır oynarsa bu çocuk yedek mı kalacak sol stoper mı olacak?

Daha öncede yazmıştım,
Ayakları çok iyi,uzun paslarıda
yaşına göre tecrübeye ihtiyacı var
benim düşüncem; şu an bile Mehmet Topal dan daha iyi ve ileride Atiba nın yerine dahi düşünebilir

Saygılar

Çevrimdışı yigiter38

Yabancı kısıtlaması gelecekse bütün branşlarda gelsin.....Basketbol dan başlayalım derim....ama olurmu hiç,orada başarılı şekilde gidiyorlar

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı izmirkartali

o zaman isveç milli takımı alexandar milosevic ve atiba'yı da yazalım :D
Boyko'yu yazarken Mikosevic'i de kontrol ettim. Ama kadroya alınmamıştı.

Kanada'nın şu an milli maçı var mı bilmiyorum. Varsa zaten Atiba da kadrodadır.
İnsanın birkaç tahtası eksikse eksiktir; kolay kolay tamamlayamazsınız...

Çevrimdışı Librarius

aynen anadolu takımları başakşehir'e hep yatıcak akhisar küme düşme potasının hemen üstünde ama başakşehir'e yatıcak.

Ç.Rizespor küme düşme potasında can çekişiyor ama yatıcaktır önemli değil küme düşmesi önemli olan başakşehir şampiyon olsun.

Gs ile fb 3.cülük için yarışıyor 3.cü olan direk UEFA Avrupa liginde gruplarda başlıyor bi fb bi gs 3.cü sıraya geçiyor ama gs maçı başakşehir'e satıcaktır önemli olan Beşiktaş şampiyon olmasın farketmez gs 4.cü olup play-off'ta oynarız diyor.

Ts'de başakşehir ile maç yapıcak maçı satıcaktır ts'de avrupaya gidebilir ama farketmez önemli olan Beşiktaş şampiyon olmasın diyor ts'lilerde.

Bizde başakşehir ile maç yapıcaz ama bizde satarız bence maçı gerek yok başakşehir şampiyon olsun.

Hadi ii geceler.

Adamin obsesifligine kan dogramaktir bu. Dunya kotu insanlarla dolu.  :D
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Bir federasyonun kalıcı bir vizyonu yoksa, 1 senede bile değişiyorsa vay halimize, sadece bizim için değil tüm takımların vay haline, ne kulüplerden ne de milli takımdan cacık olur

Yildirim Demiroren'in baskan oldugu bir kurumdan vizyon beklemek buyuk bir hata olur. Daha dun ne yedigini bile hatirlamaz. Bu yuzden SIK SIK bu arkadasa bizim baskan vizyon enjekte edecek. Baska yolu yok.

Çevrimdışı taner37

Marcelo Brezilya liginde takım kurmuş 4. Ligde oynayacakmis takım. Yatırım yapmak lazım
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı Kuntz

Marcelo Brezilya liginde takım kurmuş 4. Ligde oynayacakmis takım. Yatırım yapmak lazım

Ortak olsun başkan. Oyuncu yetiştirelim  :ishock:

Çevrimdışı Librarius

Yabanci yoneticiyi serbest biraksalar keske.

Aziz yildirima dokunulmadigi surece istedikleri kadar yabanci yonetici ike yonetilsinler.

Boyle sacmaliklar neden hep bizim insanimizin aklina geliyir onu cozemiyorum.
Gavurun aklina gelmez boyle cinlikler. Adam utanir soylerken yahu iki sene once boyle demistim simdi boyle dersem millet beni linc eder, der.

Kafa yapisi bu. Kardesim yabanci serbest diye turklerle oynamayacaksin diye birsey yok. Alma yabanci, pad takimla oyna. Bir allahin kulu cikip lafi gedigine koymuyir ona uyuz oluyorum. Bir akil tutulmasi yasaniyor ulkede.

Yakinda aziz yildirim cikip rvo beni kandirdi, ne istedi de vermedik derse, sasirmam.

Bizim baskan da dik dursun egilmesin, dursun dedim aklima geldi sigthorson gitsin ozbek dursun.

Aziz Yildirim icinde bulundugu acmazi biraz acalim:

1. Simdi bu herif yeni stadyumu yapip, Feneriumlardan para basmaya basladigi vakit, yabanci siniri vardi. Bu siniri kaldirmak icin epey ugrasti ama GS lobisi buna direndi ve engelledi.

2. Bu herif kazandigi muazzam paralari GS ve Besiktas'la sidik yarisina girerek eritti. Mehmet Topuz, Alper'e ve Ozan'a 8'er milyon euro bayildi. Yetmedi Volkan Senlere Hasan Ali'lere, Emreciksin'lere, yine buyuk paralar bayildi.

3. Sonra bir bakti Besiktas cok iyi bir yerli jenerasyon yakalamis, gitti GS'yi de yanina alarak yabanci sinirini kaldirdi.

4. Bunu yapmasinin iki nedeni vardi. Birincisi, Besiktas'in yerli kalitesinin onune gecmek (cunku FFP kiskacinda olan Besiktas iyi yabancilar alamaz diye dusundu).

5. Gecen sene Ulkerden stadyum isim hakki adi altinda kopardigi 70 milyon euroyu bir cirpida cop yabancilara ve hocaya doktu. Ridvan'in 100 gol atar dedigi kadro kuruldu. Hem de Besiktas'in bedevaya alacagi yabancilara 6'sar 7'ser milyon euro bonservisler ve bir o kadar  yillik ucretler verilerek.

6. Tabi 100 gol atar denen takim kronik kabiz cikinca isler yolunda gitmedi ve Besiktas "tarihin en guclu FB kadrosunu" madama cevirdi. Stadyum'un 10 yillik reklam gelirinide heba ettiler boylece.

7 .Sonra UEFA amca geldi ve cizzz yapti bunlari. FFP ellerini kollarini bagladi. Kadrolari bastan asagi cop ve bunu degistirmek icin para yok.

8. Bu arada yillarin hakki yenmis delikanlisi Besiktas butun prangalarindan kurtulmus, FFP kiskacindan cikmis, stadyumunu yapmis, buyuk sponsorluklar imzalamis, eksik taraflari olsada kadrosunu digerlerine gore cok saglam kurmus, herseyden onemlisi muazzam bir hoca bulmus, bir sampiyonluk kazanmis, digeri de insallah yolda.

9. Simdi Aziz ve GS FFP kiskacinda, para yok, kadrolar cop. Besiktas caliskan ve is bitirici yonetimiyle cok buyuk yildizlari alip getirebilir ve aradaki farki acabilir. Besiktas seviyesine cikmak icin ne yapmamiz lazim sorusunu soruyorlar.

10. Cevap: suan bizim bunlara yetismemiz mumkun degil, hatta aradaki mesafe daha da acilacak gibi. O zaman bunlarin onunu keselim ama nasil? Eskisi gibi sike yapamiyoruz, hakemler uzerinden oyunuda yapamiyoruz cunku Besiktas hakemleri de yeniyor.

11. Evet cozum yabanci sinirini geri getirip, Besiktas'in makasi acmasini engellemek.

Evet Aziz'in cikmazini biraz actiktan sonra kapatalim yine.  :D

Çevrimdışı taner37

Ortak olsun başkan. Oyuncu yetiştirelim  :ishock:
Aynen Marcelo tek başına kurdu sanırım demek çok para da gitmiyor. : ) 4 sene sonra 1. Lige çıkar o takım : )
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı Librarius

o kadar kötü durumdalarki eldeki yabancılar hep çöp gönderip
yenisini alamıyorlar. Yerli diyorlar ama yerli bile alamazlar biliyorlarki seneye durumları
bu senedende kötü olacak. Futbol aklıda normal aklıda olmayan insanlara yabancı serbestliği
getirsen ne olur yabancı sınırı getirsen ne olur. bu güne kadar paranın gücüyle loser
kalabiliyordu artık loser bile olamayacaklar. Kötü bir fenerin olduğu ligde gs de bir şey yapamaz.
gün bizim günümüz yanlış bir şeyler yapmadan önümüzdeki 5 yılı domine ederiz.
Çebi ne diyor 4. yıldızı belki önce biz takarız :D
bu günün değil gelecek 5 yılın on yılın planlamasını yapıyorlar. Olur olmaz ama izlenecek yol haritası belli.
Bizler burda kaç yıldır söylemiştik Beşiktaşın büyüklüğünün yanında renklilerin esamesi bile okunmaz diye
o zamanlar biz yazarken genç arkadaşlar masal gibi okuyorlardı :D şimdi görmüşlerdir hafifçe kıpırdandık dağıldılar.
FFP deler falan demesin kimse unutmayın biz onlardan önce girdik. Durumumuz çok daha kötüydü.
Beşiktaşın her zaman futbol aklı vardır. zorluklara düştüğünde hep yüksek sıçramıştır.

Necmi abiyi okurken ruh halim:  :)  :D  :biggrinking: :sevinc  :halay:  :ishock:

Çevrimdışı Librarius

Olay yaratan açıklama: 'Şenol Güneş işine baksın!' - http://www.karar.com/spor-haberleri/olay-yaratan-aciklama-senol-gunes-isine-baksin-422314

Şenol hoca işine baksın demiş Antalyalı yönetici. Kendilerinin ne iş yaptığı malum. Günlerdir tek işleri hakem Beşiktaş Mete Kalkavan olan camia boyundan büyük laf ediyor.  Kendilerini fasulyeden saymaya başladılar

Sen boz ayiyi alip Antalya sicagina birakirsan, o da yerini yadirgar ve olay cikarir.  :biggrinking:

Çevrimdışı taner37

Sen boz ayiyi alip Antalya sicagina birakirsan, o da yerini yadirgar ve olay cikarir.  :biggrinking:
😂😂😂😂
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi underworld

Lyon arkada bekledikleri halde defans arkasına çok adam kaçıyor   :alala:  :bandit:

Çevrimdışı 38life

Talisca'nın da kulübü var Brezilyada. http://ecolimpia.com.br/
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi uğur07

caner ersan ve ba yı heyecanla bekliyorum. ayrıca artık gökhan inler de kabak tadı vermeye başladı. en çok kazananlardan biri ama katkısı sadece maç öncesi tvitter gaz paylaşımı. büyük hayal kırıklığı. inşallah kendine gelir. hepsi bu kadar mı gökhan diyesi geliyor insanın. hocanın caner iyi olursa hızla adriano yu öne kanada monte edeceğini düşünüyorum. bazı adamlar içinde iyi olur bu.

Çevrimdışı taner37

Talisca'nın da kulübü var Brezilyada. http://ecolimpia.com.br/
Vay be 1994 lu talisca evli çocuğu var kulüp kurmuş. Biz hala yerimiz de sayalım 😂

Ben güney Amerika Avrupa ve Türkiye de pilot takım kurulmasını isterim. Brezilya da Marcelo talisca kulüpleri olabilir Avrupa'da da Belçika 2. Ligi olabilir ve Türkiye de PTT yada 2. Ligden bir takım. Sonra dünyanın dört bir yanından topçuları alıp eğiteceksin
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı 38life

Demba Ba müthiş bir geri dönüş yapıp, Şampiyonlukta çok önemli bir pay sahibi olup "doyamadım, kalmak istiyorum" derse, aynı zamanda Gomez de "beni alın" diye haber yollarsa siz ne yapılmasını istersiniz?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Kuntz

Demba Ba müthiş bir geri dönüş yapıp, Şampiyonlukta çok önemli bir pay sahibi olup "doyamadım, kalmak istiyorum" derse, aynı zamanda Gomez de "beni alın" diye haber yollarsa siz ne yapılmasını istersiniz?

İkisi de lazım. Fazla mal göz çıkarmaz. Cenk'e ciddi teklif gelirse güzel fiyata onu da gönderdik mi, uluslararası tecrübesi yüksek iki üst düzey forvet bizi her kulvarda rahat ettirir.

Çevrimiçi Savaş

Cenk'in bu sezon sonu güzel bir fiyata gideceğini düşünüyorum ben. Başkan'da artık almaya değil satmaya başlıyoruz dediğinden bunu anladım ben.

Ba'nın bir şekilde takımda kalacağını düşünüyorum çünkü Çin takımı Tevez'i getirdi Ba'nın yerine. Yabancı sınırları varken 2 haklarını forvete harcamazlar. O sebeple Ba'nın takımda kalması yüksek ihtimal.

Yanına Gomez de geliyorum derse bedelsiz gelebilir bence. Artık 2 tane uluslararası düzeyde forvete sahip olmanın vakti geldi. Gomez - Demba Ba ve genç bir forvet ( Belki Ömer ) seneye bizim için güzel olur. Ha Aboubakar kalır mı bilemem. 2 hafta öncesine banko kalır diyordum ama şu an sallantıda.

Seneye Mario Gomez - Demba Ba - Vincent Aboubakar forvet hattı olur mu? Maaş yükü artar ama efsane olur.

Çevrimdışı cursedofdragon

Lyon yönetimi biletlere bu kadar ilgi olmasından dolayı Beşiktaşlı taraftarların biletleri aldığından şüpheleniyor.
- NTV Spor

Adamlar korkmuş sadece kombinilelere bilet satalım diyorlar :D  :evillol:

Çevrimiçi underworld

Lyon'un beklerinin oyunun içine çok katılması benim gözümü korkuttu.
 Q7 ilk 11 de oynamamalı yoksa valbuena - morel  ,gg yi çok zorlar.

Etiketler: