Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 645 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8448417 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Töre West Ham'da bedavaya mı oynuyor?

Şöyle düşün talisca'yı biz 2 yıllık kiraladık.

Benfica diyor ki talisca'ya bizim ihtiyacımız var yollayın geri.

Biz kiralama bedeli verdik ama bedava geri gönderiyoruz ?

Çürümeye terketmedikte napoli maçında hataları mevcuttu hatta sen söylemiştin  şu şu pozisyonlarda sıkıntılıydı diye o maçtan sonra sakatlandı. Umarım formayı tekrar kazanır.

Marcelo'da rhodolfo'da sağ stoper.

Sol stoper lazım bize 2 'si aynı anda sahada olmaz zaten.

Yavaş kalırlar.

Çevrimdışı Kalyoncu

Marcelo'da rhodolfo'da sağ stoper.

Sol stoper lazım bize 2 'si aynı anda sahada olmaz zaten.

Yavaş kalırlar.
Bu yavaş olayına inanmıyorum ben pozisyonunu alıyosan yavaşı hızlısı yok bence. Rhodolfo çok ağır diyoruzda geçen sene o kadar önde oynamamıza rağmen ağır kalıp yediğimiz gol  varmı?

Çevrimdışı alimm

Bundan sonra bizim önceliğimiz lig olmalı arkadaşlar UEFA Avrupa liginde ilerlemek için elimizde ki kadro nun daha da güçlenmesi lazım kaldı ki güçlendiremiyeceğimiz gibi cezalı sakat oyuncularda var.

1 sol stoper gerekiyor. (Tosic'ten sol stoper olmuyor.Atınç'a zaten hiç girmiyorum.)Salvatore Bocchetti

1 sol bek gerekiyor. (Adriano sakatlanınca yada cezalı duruma düşünce oynucak sol bek yok caner sakat.Tosic orda olmuyor)Andreas Beck

1 orta saha gerekiyor. (Atiba yaşlandı,Oğuzhan zayıf kalıyor,Tolgay özgüven yüzünden bir çok maç yakıyor,İnler bizim takıma ayak uyduramadı.Tek olumlu talisca o da forvet arkası oynaması lazım 2.ci forvet gibi)Mehmet Ekici

1 kanat gerekiyor. (Tek başına Q7 olmuyor)Paul-Georges Ntep

1 forvet gerekiyor. (Abuobakar hem olmuyor hem afrika kupasına gidicek) Luiz Adriano

Devre arasında 5 oyuncu alamıyacağımıza göre Türkiye ligine yüklenmek lazım bu senede Türkiye liginde yeniden şampiyon olup seneye yeniden bi yapılanma yapmak lazım.
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı 38life

Basket maçımız var beyler. İsteyene soğuk ülker içecek veririm.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Bu yavaş olayına inanmıyorum ben pozisyonunu alıyosan yavaşı hızlısı yok bence. Rhodolfo çok ağır diyoruzda geçen sene o kadar önde oynamamıza rağmen ağır kalıp yediğimiz gol  varmı?

savunma arkasına top atmadılar geçen sene.

Napoli maçına bakın nedemek istediğimi görürsünüz hatta bunu ts'de denemeye çalıştı.

Rhodolfo,Marcelo aynı anda sahada olmaz.

Çevrimdışı 38life

Şöyle düşün talisca'yı biz 2 yıllık kiraladık.

Benfica diyor ki talisca'ya bizim ihtiyacımız var yollayın geri.

Biz kiralama bedeli verdik ama bedava geri gönderiyoruz ?

Eğer hiçbi işime yaramıyorsa kiralama bedelinden maaşını düşer kalan rakamı isterim ve gönderirim. Westham da muhtemelen bunu yapacak.

Çevrimdışı atalay

Olcay geri dönmüş gibiydi Atalay ne düşünüyorsun? Ben dün şunuda gördüm bu pas oyununun en büyük sebebi Olcaymış.

15-20 dakikalık küçük bir bölümdü. Fakat sahayı hem dikey hem de yatay şekilde kısa-uzun toplar ile iyi kullandı. Olcay'ın ön bölge hareketliliği ve topsuz penetrasyonları oyun mesafesini daraltıyor ve takımı kompakt bir hale getiriyor. Çünkü geriden gelen oyuncuya koridor açıyor. Oyun hafızasında önemli yeri var. Oyundan uzaklaştıkça bazı ezberler yok oldu. Umarım dönmüştür.
[ Son Düzenleme: 07 Aralık 2016, 20:14:18 atalay ]

Eğer hiçbi işime yarıyorsa kiralama bedelinden maaşını düşer kalan rakamı isterim ve gönderirim. Westham da muhtemelen bunu yapacak.

İyide biz nasıl alıcaz oyuncu mu satıcaz devre arası ?

Çevrimdışı 38life

İyide biz nasıl alıcaz oyuncu mu satıcaz devre arası ?

Bi kaç yüz bin euro veremicez yani öyle mi?

Ve evet oyuncu satacaz. Kerim satılacak.

Çevrimdışı 38life

Bi kaç yüz bin euro veremicez yani öyle mi?

Ve evet oyuncu satacaz. Kerim satılacak.

oyuncu satmazsak veremiyoruz birşey alamıyoruz.

Sezon başı keyfimizden mi kıvrandık oyuncu satmak için.

Çevrimdışı 38life

oyuncu satmazsak veremiyoruz birşey alamıyoruz.

Sezon başı keyfimizden mi kıvrandık oyuncu satmak için.

Birincisi oyuncu satılacak zaten.

Devre arası transfer döneminin hesabı geçtiğimiz yaz transfer dönemi ile birlikte hesaplanmıyor mu?

Çevrimdışı mylife1903

Aferin cocuga, hayati besiktas. Adam oldugu yerin degerini biliyor, aferin isterse 5 tane daha yesin agzimi acmam. Bizim turki futbolcular nerede acaba, avmlerde citir cerez sirasindadirlar.

Eferim fabri, otur bes yildizli bes.

Çevrimdışı 38life

Aferin cocuga, hayati besiktas. Adam oldugu yerin degerini biliyor, aferin isterse 5 tane daha yesin agzimi acmam. Bizim turki futbolcular nerede acaba, avmlerde citir cerez sirasindadirlar.

Bu sezon 2.ci ya da 3.cü kez geliyor maça.

Birincisi oyuncu satılacak zaten.

Devre arası transfer döneminin hesabı geçtiğimiz yaz transfer dönemi ile birlikte hesaplanmıyor mu?

hayır hesaplanmıyor.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Karakterli ve işine saygısı olan birisi, dün en çok ona üzüldüm öyle görünce.

Çevrimdışı Anıl1903

Maçta başıma kaynar su dökülmüş gibi oldum gerçekten kendime yeni geldim.Maçla ilgili herşey konuşulur özellikle ama hakem,bu ülke de sadece 'BEŞİKTAŞ' var geride kalanlar ne halt ederlerse etsinler hiç mi hiç umurumda değil canları cehenneme.Herşeye rağmen her zaman yanındayım Beşiktaş'ım.

Çevrimdışı 38life

hayır hesaplanmıyor.

Ozaman gelecek sezonun transfer dönemiyle birlikte hesaplanıyor?

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı 38life

neymiş doğrusu ?

Geçtiğimiz yaz transfer dönemiyle birlikte hesaplanıyor diye biliyorum ben. Ben bu yaz transfer döneminde ne kadar girdi ne kadar çıktı bilmiyorum ama mutlaka bi kaç yüz bin artıdayızdır. tam 0=0 bitirmiş olamayız heralde...

Çevrimdışı Alper1903

Ligin 2. yarıları hep daha zor daha stresli geçmiştir, geçecektir o yüzden hem Avrupa Ligi'ni hem de Lig'i yürütemeyiz. gs örneği de şans + ligde hakem kollamasıyla olmuştur hatırlamıyorum o dönemi ama bu camiadan başka bir şey çıkmaz. Bu saatten sonra tek kulvara yönelmek daha mantıklı ki CL'de devam etsek bile en fazla 2 maç oynayalım dönelim derdim lig şampiyonluğu açısından. Avrupa Ligi eşleşmelerde mümkünse en zor rakip gelsin 2 maç ter atalım orada elenelim sonra ligde yolumuza bakalım. Transfer konusunda da elimizde lig kaldığı varsayımıyla yola çıkarsak öncelik bence santrafor olmalı. Aboubakar'la yola çıkarsan dün olduğu gibi bir yerde satar seni, Cenk zaten yetmiyor, sakatlıktan gelecek Talisca'ya bel bağlamak çok yanlış ve riskli olur o yüzden santrafor transferi şart. Sonra eğer şartlar uygunsa stoper, kanat, 10 numara, bek transferleri yapılır.

Geçtiğimiz yaz transfer dönemiyle birlikte hesaplanıyor diye biliyorum ben. Ben bu yaz transfer döneminde ne kadar girdi ne kadar çıktı bilmiyorum ama mutlaka bi kaç yüz bin artıdayızdır. tam 0=0 bitirmiş olamayız heralde...

asıl sen yanlış biliyorsun.

Benim bu forumda da okuduğum o para sezon başında kalıyor yeni yıla giriyoruz 2017'ye o parayı harcıyamıyoruz artık.

Yeniden oyuncu almak için ya serbest yada oyuncu satmamız gerekiyor yada kiralamamız gerekiyor.

Etiketler: