Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 132 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8509344 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Bishamon

bende böyle bi sahne gördüm brumanın tahrikleri sonrası köşedeki tribünlere pardon mealinde bir hareketi oldu

Brumanın ya*şakça hareketinden sonra birisi tellere tırmanıyor ona dur yapma minvalinde bir hareket olarak gördüm sadece :alala:

Ben direk kötüyü düşündüm o zaman  :D

Çevrimdışı tangaz

aslında brumanın çift sarıdan atılması gereken bir maçtı.

benim tr.de anlamadığım bir olay da şu; kaleciler 85 dk oyunu soğutur hakemler 85.dk.da sarı verir. kitapta böle bir kural mı var?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

ligtv.com.tr rezil bi site gerçekten. Maç özetleri 3-4 dakika, kalite 240p.

2-2'yken Cenk'in kafa vuruşu yok özetlerde, hıyar herifler.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ben direk kötüyü düşündüm o zaman  :D

O değil de ben iyi ki Beşiktaş'ın futbolcusu değilim. O hareketin üzerine korner direğini Bruma'ya monte eder santra noktasının üzerinde bayrak niyetine sallardım :D

Ya da hiç uğraşmadan kaldırır özellikle o köşedeki tribünlere atardım :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

2-2'yken Cenk'in kafa vuruşu yok özetlerde, hıyar herifler.

Aynen. Talisca'nın sağ çaprazdan tam köşeye giden şutu da yok.

edit: Ha pardon o varmış.
[ Son Düzenleme: 26 Eylül 2016, 13:54:34 Yusuf Tekeli ]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tuncaboylu

benim tr.de anlamadığım bir olay da şu; kaleciler 85 dk oyunu soğutur hakemler 85.dk.da sarı verir. kitapta böle bir kural mı var?

Bir de hiç oyunu soğutmaktan atılan kaleci görmedim ben, siz gördünüz mü?

Adam sarı kartı görünce iyice yavaşlıyor, zaten ikinciyi gösteremeyecek diye. Ne anladım o zaman ben bu sarı karttan?

Çevrimdışı İhsan

Bruma'yı boş verin Eren'in yaptığı hareketi gördünüz mü?

Eren ortamı sakınleştirmeye çalışmadı mı? Ben mi yanlış algıladım ?
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Avrupa maçlarının birisinde hakemin ilk yarıda kaleciye sarı verdiğini hatırlıyorum ben zaman geçirdiği için.

Çevrimdışı Bishamon

http://goalpoint.pt/wp-content/uploads/2016/09/GoalPoint-Os-Reis-bola-parada-2016-infog.jpg

Talisca 21 denemesinden 4'ünü gole çevirerek son iki sezonun en iyi frikik atanları listesine girmiş.

Çevrimdışı Gokhan-

Taraftara doğru koyduk mu hareketi yapıyor işte

Valla Eren'i hiç sevmem ama orda koyduk mu değil de özür diliyor bence Bruma'nın yaptığı densizlikten dolayı mimiklerine bak anlarsın, mahcubiyet hissi var yüzünde.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı tuncaboylu

Avrupa maçlarının birisinde hakemin ilk yarıda kaleciye sarı verdiğini hatırlıyorum ben zaman geçirdiği için.

Futbolda süre basketbol gibi hesaplanmadığı sürece, bu tarz şeyleri hep göreceğiz.

Top İlk yarı 30, ikinci yarı 30 dakika oyunda kalacak, oyun durunca saat de duracak. Bu kadar mı zor artık şunu yapabilmek?

Hadi alt liglerde uygulayamıyorsunuz, teknoloji yetersiz falan. Üst düzey turnuvalarda uygulayacaksın işte, bu kadar basit.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Taraftara doğru koyduk mu hareketi yapıyor işte
:o_o: :o_o:

Sen baya yanlis anlamışsın olayi kardesim

Tribunlere Dönüp kusura bakmayın biraz fazla abartti arkadas minvalinde bir hareket yapti bir nevi Bruma nin adina ozur diledi yani
[ Son Düzenleme: 26 Eylül 2016, 14:02:55 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

2.sarıdan kırmızıyı vereceksin bakalım bir daha yapabiliyor mu, sürekli yattılar adamlar bunun düzenlenmesi lazım böyle futbol olmaz :bandit:

Çevrimiçi sozkul

2.sarıdan kırmızıyı vereceksin bakalım bir daha yapabiliyor mu, sürekli yattılar adamlar bunun düzenlenmesi lazım böyle futbol olmaz :bandit:
Maçtan 13 dakika çalmışlar Seref yoksunlari :akuma:

Çevrimdışı OrhanAker

Futbolda süre basketbol gibi hesaplanmadığı sürece, bu tarz şeyleri hep göreceğiz.

Top İlk yarı 30, ikinci yarı 30 dakika oyunda kalacak, oyun durunca saat de duracak. Bu kadar mı zor artık şunu yapabilmek?

Hadi alt liglerde uygulayamıyorsunuz, teknoloji yetersiz falan. Üst düzey turnuvalarda uygulayacaksın işte, bu kadar basit.
Teknoloji ile alakası yokki oyun durunca kolundaki saati durdur başlanınca devam et 45 te bitir çok basit aslında :D
Yok az uzatma verdi vay efendim fazla uzattı, uzatmanın uzatmasını oynattı acayip bir karmaşa var :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

biletlerde son durum:     114: 1                   KALAN BİLET: 1445 ADET. 5,6,7 ve 8.inci kategoriler bitmiş durumda.
                                  115: 120
                                  116: 274
                                  117: 131
                                  118: 138
                                  124: 133
                                 1903-A: 22
                                 1903-B: 86
                                 1903-C: 97
                                 1903-D: 60
                                 1903-E: 32
                                 100-VİP: 15
                                 101-VİP: 136
                                 126-VİP: 198

Çevrimiçi Savaş

O değil de ben şunu anlamıyorum. Çarşamba günü maçımız varken Rize maçını c.tesi oynuyoruz.

Hafta boyunca yatan gs kendi maçını pazar oynuyor.

Ayrica biz rizeye gidiyoruz gs istanbulda oynuyor. Bu nasıl bir saçmalık?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bishamon

biletlerde son durum:     114: 1                   KALAN BİLET: 1445 ADET. 5,6,7 ve 8.inci kategoriler bitmiş durumda.
                                  115: 120
                                  116: 274
                                  117: 131
                                  118: 138
                                  124: 133
                                 1903-A: 22
                                 1903-B: 86
                                 1903-C: 97
                                 1903-D: 60
                                 1903-E: 32
                                 100-VİP: 15
                                 101-VİP: 136
                                 126-VİP: 198

Abi çok sıkıldın galiba  :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

O değil de ben şunu anlamıyorum. Çarşamba günü maçımız varken Rize maçını c.tesi oynuyoruz.

Hafta boyunca yatan gs kendi maçını pazar oynuyor.

Ayrica biz rizeye gidiyoruz gs istanbulda oynuyor. Bu nasıl bir saçmalık?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sacmalik degil

Dupeduz , Haksizlik , Adaletsizlik bu yapilan sanki biz Yunanistan takımıyız Ulan alacagimiz her puan Ulke puanina katki

Buradan sunu soralim TFF ye , Siz hangi Ülkenin Federasyonunuz ??

Çevrimiçi golazokartal

Boşuna kuruntu yapıyorsun kardeşim yok oyle bir şey

Adamin Gol sevinclerine ce mac sonrası paylaşımlarına bir bak derim sana sadece

Son dakikada bende pas ver dedim ama kaleye vurdu bu bir tercih meselesi

2 kez daha ayni pozisyonu yakaladık macta o 2 pozisyonda da pas verdi birinde Aboubakar topa yetişemedi digerinde Guzel topuk pasi dusundu ama araya son anda rakip girdi 3.cu de de kendi vurmayı tercih etti normal karşılıyorum o yuzden..

Bende pas ver diye bagirdim ama dedigim gibi bu oyuncu icin bir tercih meselesi ve o vurmayi tercih etti..
Yunus artık iyice abartıyorsun kardeşim.Genelde yazmayıp okumayı tercih ediyorum.Ama bu Quaresma'yı da savunma be kardeşim.Tam anlamıyla maçın içine etti.Hala savunma şu adamı gözünü seveyim.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yunus artık iyice abartıyorsun kardeşim.Genelde yazmayıp okumayı tercih ediyorum.Ama bu Quaresma'yı da savunma be kardeşim.Tam anlamıyla maçın içine etti.Hala savunma şu adamı gözünü seveyim.
  :ok: :claps: :claps: gerçekler ortada değil mi takımı bozuyor resmen adam bende senin gibi düşünüyorum.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

:ok: :claps: :claps: gerçekler ortada değil mi takımı bozuyor resmen adam bende senin gibi düşünüyorum.
Olcayla ikisi aynı derecede bozuyor, Quaresma'nın bir eksisi de hiç defansa gelmemesi resmen eli belinde yürüdü çoğu pozisyonda, televizyonda görünmüyor ama stattan çok açık net görebiliyorsunuz..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Quaresma'yı kulübeye çekmeden verim alamayacağız bu net.

Etiketler: